İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - alpacino0092

Sayfa: 1 ... 154 155 [156] 157 158
1551
Site İsmi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Site Konusu : Okul sırası ve okul araç gereçleri - Penguensandalye.com

Domain Kayıt Zamanı : Ağustos 2010

Firma adı : Penguen Okul Gereçleri

Tanıtım ve Açıklamalar : Birbirinden kaliteli okul mobilyaları Penguen'de sizleri bekliyor. Çift veya tek kişilik okul sıraları, Atatürk köşeleri, yurt gereçleri, resim - müzik masaları, yazı tahtaları ve çok daha fazlası Penguen Okul Gereçleri firması vasıtasıyla kolayca satın alınabilir.

Okul sırası ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamak istiyorsanız, siz de Penguen Okul Gereçleri firmasını tercih ediniz.

Okul sırası ve diğer okul araç gereçlerini Penguen'den alan okulları incelemek için, sitedeki 'Referanslar' sayfasına bağlanabilirsiniz. Bu sayfada, Türkiye'nin dört bir yanından Penguen firmasını seçen okulların isimleri kendine yer bulmuştur.

En kaliteli okul araç gereçleri, konferans koltuk ve sandalyeleri, soyunma odası malzemeleri, kuran kursu sırası, cafe koltukları, tabureler, kürsüler, kitaplıklar, dolaplar, masalar ve benzeri pek çok ürün, Penguen'de bulunabilecektir.

Firma ile irtibat sağlamak adına, sitedeki iletişim formunu doldurabilir veya aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

Mağaza Telefon Numarası: 0352 320 24 06
Gsm: 0530 234 78 80

1552
Web Site İsmi : Fototeknoloji.com

Site Başlığı : Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2011

Sitede satışa sunulan bazı ürünler - Site hakkında etiketler : Mikrofon, Tripodlar, Bel çantaları, Sırt çantaları, Çanta aksesuarları, Filtreler, Sürekli ışıklar, Reflektörler, Softboxlar, Işık ayakları, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Stüdyo fonları, Stüdyo çekim dekorları, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Hafıza kartları, Kart okuyucular, Renk sistemleri

Site Tanıtımı : Fototeknoloji.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile başta fotoğraf makinesi, video kamera, lensler, video ekipmanları ve paraflaş olmak üzere pek çok ürün satın alma fırsatı bulabileceksiniz.

Birbirinden kaliteli fotoğraf makineleri bu sitede sizleri bekliyor. Canon ve Nikon gibi en popüler markaların fotoğraf makineleri, sitede satışa çıkarılmıştır. Sitede fotoğraf makinelerinin yanı sıra profesyonel video kameralar ve outdoor kameralar da kendine yer bulmuştur. Kamera sahipleri için çeşit çeşit kamera aksesuarları da yine sitede mevcuttur.

Sitedeki Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap setleri kategorisinde; Profoto, Hensel, Star, Elinchrom ve Golden Eagle gibi kaliteli markaların ürünleri bir araya getirilmiştir. Paraflaş seti satın almak isteyenler, bu sayfayı muhakkak ziyaret etmelidir. Son derece cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla, en iyi paraflaş setleri sitede bulunabilecektir.

Foto Teknoloji firması; fotoğraf sektörünün her türlü ihtiyacını 1969 yılından bu yana karşılamaktadır. Gerek amatör gerekse profesyonel kullanıcılar için en iyi ürünler, Fototeknoloji.com adresinden satın alınabilir. Tüm site ziyaretçilerine keyifli alışverişler diliyoruz.

1553
Webmaster Programları / Adetaş Yapı | Ses yalıtım malzemeleri
« : 31 Ağustos 2015, 21:04:22 »
İnternet Sitesinin Adı : Adetasyapi.com

Site Konusu - Site Başlığı : Adetaş Yapı | Ses yalıtım malzemeleri

Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Aralık 2009

Firma kuruluş yılı : 2005

Firma ismi : Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Site Hakkında Açıklamalar : Adetasyapi.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile Adetaş Yapı İnşaat firmasının müşterilerine sunduğu tüm ürünleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Birbirinden kaliteli Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, havuz malzemeleri, zemin Kaydırmazlık ürünleri, temizleyici ve cilalar, Seramik Derz Artıları, temizlik makinaları, Pvc Su Tutucu Bantlar ve çok daha fazlası adetasyapi.com isimli internet adresinde kendine yer bulmuştur.

Siteye eklenen her ürün için son derece ayrıntılı teknik açıklamalar hazırlanmıştır. Bu açıklamaların yanı sıra, ürünün her açıdan çekilmiş bolca fotoğrafı da siteye eklenmiştir. Böylece herhangi bir ürünü satın almadan evvel, ürünü çok yakından tanıma şansı elde edebileceksiniz.

Adetasyapi.com sitesinin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve akustik sayfasında; çeşit çeşit Piramit Süngerler, Yumurta Süngerler, Düz Akustik Süngerler, Basotect Süngerler, Oto Ses Yalıtım ürünleri, Akustik Paneller, Yapıştırıcılar ve Bariyerler bulunabilecektir.

Adetaş Yapı firmasını tercih eden birbirinden değerli televizyon kanalları, belediyeler, üniversiteler ve şirketler, sitedeki referanslar sayfasında listelenmiştir. Siz de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, yapı kimyasalları, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, ısı yalıtım sistemleri ve benzeri ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile Adetaş Yapı ile irtibat sağlayabilirsiniz.

1554
Webmaster Programları / Karben Bentonit Avantajları
« : 26 Ağustos 2015, 01:45:46 »
Karben Bentonit Avantajları
 
Dünyada ve ülkemizde Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kaynakları çok fazla değildir. Bu yüzden de bentonitlerin ucuza üretilmesi çok zordur. Bu sebeple de bentonitler bazı karışımlar sonucunda kullanılır. Bu sektörde hizmet veren firmalardan bir tanesi de Karben Kimya Enerji Madencilik ve Sanayi firmasıdır. Firma yılda 150.000 ton Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap öğütme kapasitesine sahiptir. Firma müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek için var gücünle çalışmaktadır.
 
Uzun süredir bu konuda hizmet veren Karben Kimya Enerji Madencilik ve Sanayi firması tarafından tedarik edilen ürünlerin tamamı oldukça önemli olan kalite belgelerine sahiptir. Yüksek kalitede ürün tedarik eden firma müşteri memnuniyeti sürekli olarak ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın verdiği hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesini ziyaret edebilirsiniz.

karben.com.tr

1555
Webmaster Programları / Asla Pes Etme Filmini izle
« : 26 Ağustos 2015, 00:54:11 »
2001 yılında vizyona giren bu gençlik komedi filmi daha gösterime girdiği tarihte gişe rekorları kırmayı başarmış. İki yakın arkadaşın içtikleri esrar sigara yüzünden zekâlarının birden nasıl açıldığını anlatan ve başlarına gelen komik durumu anlatan gençlik filminin yönetmeni Jesse Dylan, oyuncuları ise Method man ve Redman olmuştur. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap filmini izlemediyseniz hemen oturun deriz. Eleştirmenlerden tam not alan bu film bizlerden de tam not almıştır.

 

Ünlü oyuncu Bruce Willis’in başrollerini oynadığı 1999 yılı yapımlım filimi ünlü yönetmen M. Nght Shyaman yönetmiş ve sinemada Bruce hayranları ile buluştuğu zaman tam anlam ile insanları etkisi altına alan bir film olduğu söylenmişti. Ayrıca eleştirmenler bu filimi klasikler arasına girmeyi hak ettiğini ifade etmişlerdir.

 

Dram, gerilim ve gizem üçlüsünün bulunduğu filmleri seviyorsanız sizlerde sekiz yaşında karanlık güçler altında kalan kızın ve psikologunun filmin izleyebilir ve esrar perdesinin arasındaki gizli kalmış gereçleri öğrenebilirsiniz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bize göre seyredilmeye değer bir film olmuş.

 

Jake yeni bir okula başlamış ve burada Baja adlı bir genç kız ile tanışması ile başlayan olayları anlatan bir film. Savunma sanatlarından olar dövüşü tanımasını ve bu spor dalında başarılı olmasının konu eden Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap filimi ile izleyicilere görsel bir dövüş şöleni sunan oyuncu Amber Heard, bu film sayesinde izleyiciden tam not almıştır. Sizlerde eğer aksiyon, dram, spor türü gençlik filmlerini seviyorsanız hiç zaman kaybetmeden izleyin deriz. Tam bir aile film komundaki bu kaliteli film bizlerden tam not alarak sizler ile buluşmak istiyor.

 

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap film ile bir kez daha karşımıza çıkan dünyaca ünlü oyuncu Aamir Khan ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu bu film sayesinde bir kez daha ispat etmiş. Ailesi tarafından tembel olarak yorumlanan ve yatılı okula gönderilen bir çocuk ile öğretmeni arasında yaşanan bir olayı anlatan güzel bir dram film.

 

Yine Aamir Klahan’dan 2012 yılı yapımı dram, fantastik ve gizem dolu bir film olan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap filmi bizlerden de tam geçerli bir not alarak sizlerin beğenisine sunulmuş bir polis, fahişe ve ev kadını arasında gecen öykü anlatıyor. İzlenmeye değer.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Onlinefilmizledim.net

1556
Webmaster Programları / Full hd film izle - Filmizlehit.com
« : 26 Ağustos 2015, 00:07:54 »
Web Site İsmi : Filmizlehit.com

Site Başlığı : Full hd film izle - Filmizlehit.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2014

Site Tanıtımı : Filmizlehit.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapme sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile en kaliteli filmleri, keyifle izleme fırsatı bulabileceksiniz.

Sitede kendine yer bulan filmler, son derece yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Canınız internetten Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmek istediği anda, yapmanız gereken tek şey, filmizlehit.com sitesine bağlanmak olmalıdır.

Filmizlehit.com sitesi üzerinde, her türden Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bulunabilecektir. Sitenin sol yan menüsünde, film türlerine dair kapsamlı bir menü göreceksiniz. Hangi tür filmi izlemek isterseniz, ilgili menüden seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Site içerisinde sadece film değil, bolca sayıda dizi de mevcuttur. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişinin seyrettiği en popüler yabancı diziler, sitede yer almıştır.

Filmizlehit.com adresine yüklenen film veya diziler için son derece ayrıntılı açıklamalar hazırlanmıştır. Örneğin bir filmi izlemeden evvel; filmin yapım yılını, filmin yönetmenini, filmde rol alan oyuncuları öğrenebilir ve filmin konusunu okuma şansı elde edebilirsiniz.

Online film ve dizi izlemek isteyen herkesi bu siteye davet ediyoruz. Tüm site ziyaretçilerine keyifli seyirler dileriz.

1557
Web Site İsmi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Site Başlığı : Medikal, Gıda ve İnşaat malzemeleri İhracatı - Barracudaturk.com

Firma adı : BARRACUDA İç & Dış Ticaret Ltd. Şti.

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2010

Site Tanıtımı : Barracudaturk.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Barracudaturk.com isimli internet sitesi, Barracuda İç Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından hazırlanmıştır. Sitede, firma tarafından yurt dışına ihraç edilen ürünler hakkında bilgiler kendine yer bulmuştur.

Barracuda Türk firmasını daha yakından tanımak ve ihraç ettiği ürünler ile ilgili ayrıntılı verilere ulaşmak adına Barracudaturk.com adlı web adresine giriş yapabilirsiniz.

Gaziantep merkezli olan firma, Orta Doğu ve Afrika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ürün ihracatında bulunmaktadır. Sitedeki, Ürünler adlı kategori başlıca üç adet alt bölüme ayrılmıştır. Bu bölümler sırasıyla; Gıda, Medikal, İnşaat ve Yapı malzemeleri şeklindedir.

İnşaat ve yapı malzemeleri ürünlerine örnek verecek olur isek; Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, mıknatıslı boya, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, fosforlu boya, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, plastik boya ve yüksek ısıya dayanıklı boya ürünlerini belirtebiliriz. Tüm bu ürünlere binaen en detaylı bilgiler, sitede ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Firma ile irtibat kurmak için, sitedeki iletişim formunu doldurabilir veya aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz:

Adres: Körkün Mahallesi Sabahattin Çakmakoğlu Caddesi No:7 Oğuzeli / Gaziantep / Türkiye
Telefon: +90 0342 220 17 20

1558
Showencam Şikayet ve Müşteri Yorumları


Merhabalar showencam.com firması olarak aşağıdaki yazılım ve script ürünlerinin satışını ve programlamasını yapmaktayız. Aynı zamanda teknik bilgisi olmayan ama site kurmak istiyen kişilere yönelik olarak,tam teslim hizmetlerimiz arasında kameralı sohbet yada canlı sohbet sitenizi kurabilir ve sitenin scriptinin kullanımı,yönetimi ile ilgili size detaylı bilgi ve temel eğitim sunabilir kısacası size anahtar teslim site hizmeti sağlıyabiliriz.

Tüm scriptlerimiz faturalı ve lisanslıdır, Türk patent entitüsü tarafından koruma altına alınmış olup, marka patent belgemize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Scriptlerimiz:

1-)Webcam Show Scripti ve Yazılımı

Firmamız showencam  bir webcam show sitesi kurmak ve canlı sohbet odaları olan bir kameralı video chat sitesi açmanız için 5 farklı scripti ile şüphesizki türkiye ve avrupa’da  en çok tercih edilen görüntülü sohbet ve webcam show scripti dir.

Kameralı Webcam show scripti  ürünlerimizin 5 versiyonu bulunmaktadır.Ayrıca isteğinize göre dilediğiniz eklenti , modül yazılımı ve programı yapabilmekteyiz.


Demolarımız:

Showencam v9 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Showencam v8 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Showencam v7 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Showencam v6 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Showencam v5 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

olarak piyasada dört farklı scriptimiz bulunmaktadır,demolara daha detaylı bakmak,admin girişi,model girişi,üye girişi yapabilmek için üst menüde yer alan DEMOLAR kısmından scriptlerin detaylı demolarına ulaşabilirsiniz.

 

2-)Hazır Kameralı Arkadaşlık Siteleri Scripti ve Yazılımı

Piyasada popüler olan canlı chat ve webcam sitelerinden bazılarına ait scriptlerin demoları

cadde5.com yazılımı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

canlialem.com  yazılımı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

sarmasdolas.com yazılımı  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

derya.com yazılımı  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

cafcanli.com yazılımı  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

gibi sitelerin  açık kaynak kodlu hali ile sitenizi bu tip şablonlarla kurmanız için hazırladığı paket programlardır.

 

3-)Telefonda arkadaşlık sitesi scripti ve yazılımı

Bu yazılımımız matchandtalk.com benzeri  hem telefon , sms , kamera ve daha bir çok özelliğin bir araya getirdiği bir arkadaşlık sitesi sistemidir.

Üyeleriniz kendi aralarında artık canlı canlı bilgisayar başında olmadan  telefon üzerinden birbirlerinin numaralarını görmeden tanışabilir,konuşabilir ve site sahibi olarak size kazanç sağlıyabilir.

Örnek Demo : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

 

Gittigidiyordan firmamızdan script ve yazılım alan  showencam.com müşterilerinin yorumlarına bir göz atın ve kararı siz verin.

Acaba internet sektöründe %100 olumlu yorum alan kaçtane bizim gibi webcam sitesi yazılımı satan firma var merak ediyorum.

Gittigidiyor.com Müşterilerinden yorumlar : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1559
Webmaster Programları / Facebook'tan Para Kazanmak!
« : 11 Ağustos 2015, 18:47:53 »
Facebook'tan Para Kazanmak!

Facebook üzerinden para kazanmak istiyorsanız sizlere en kolay ve en işi bol olan yöntemler ile para kazanma yöntemleri sunuyoruz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alanında pek çok kişinin bir numaralı tercihi haline dönüşmüş olan Facebook, direkt olarak sayfa sahiplerine oldukça büyük yardımlar sağlamaktadır.

Kullanıcı sayısı bol olan bir sayfa üzerinden sizlere oldukça yüksek gelirler kazanma şansı sunan Facebook, reklam alma gibi konulardan bu yöntemle oldukça büyük meblağlara ulaşmanızı sağlamaktadır. siz değerli kullanıcıların böyle bir imkanı var ise Parakazanmaliyim.com sitesine giriş yapabilir ve bu konu ile alakalı özel olarak oluşturulmuş makaleyi inceleyebilirsiniz. Sizleri bu konuda eksiksizce bilgilendiren web kadromuz, her daim bilgi almanızı ve Facebook üzerinden para kazanmanıza yardımcı oluyor!


1560
Webmaster Programları / Alaattin Çağıl Sözleri
« : 11 Ağustos 2015, 18:23:17 »
Alaattin Çağıl Sözleri

Web: Alaattincagil.com


Kaç papatya eskittim, "Seviyor" dedi yaprakları. Ne seven geldi, ne gelen sevdi... Alaattin Çağıl

Aynı zaman diliminde yaşıyoruz fakat akrep ve yelkovan kadar bile denk gelemiyoruz birbirimize... Alaattin Çağıl

Kolunun, kanadının kırılması hikaye.
Hiç umudun kırıldı mı?
En kötüsü ne biliyor musun?
Başka bir umutla kaynamıyor yeniden. Alaattin Çağıl

Yalnızlık iyidir be!
En azından kimse seni kıramıyor... Alaattin Çağıl

Bırak elimi, bir kere yüreğime dokun. Hisset içinde ki seni, belki sende seversin kendini... Alaattin Çağıl

İçimiz büyük bir mezarlıktır, sevdiklerimizi bir bir gömdüğümüz... Alaattin Çağıl

Zamanla, hisler; hiç olur... Alaattin Çağıl

En tehlikeli zehir; kalp kırıklığıdır. İçten içten zehirler insanı... Alaattin Çağıl

Herşeyin yolunda olduğu tek bir yer vardır; "Hayalleriniz" Alaattin Çağıl

Bazen diyorum, içimden gelip geçenler delip geçse sol yanında taşıdığını. Alaattin Çağıl


"Gitme" demek âcizlik değil, hacizlik umutların gururlu çırpınışıdır. Alaattin Çağıl

Sarılmak için bedene gerek yok, umutlarına sarıl yarınlarına sarıl. Alaattin Çağıl

Bazen boşuna olduğunu bildiğin halde beklersin. Geleceğinden mi ?
Hayır! İnanmaktan vazgeçemediğinden. Alaattin Çağıl

İkinci el dokunuşlarda kirlettik tertemiz aşkları!
Kiralık umutlar, satılık hayâller... Alaattin Çağıl

Artık nadasa bıraktım insanlara olan güvenimi. Alaattin Çağıl

Kendi elimizle yarattığımız hatırâlar, ayrılık olup yapışıyor yakamıza. Alaattin Çağıl

Kendisinden başkasına güvenmeyen insanlara güvenmeyin. Herkesi kendisi gibi görür çünkü. Alaattin Çağıl

Hatrı sayılır bir acı yaşıyorum bu aralar, unutamadığımdan değil. İçimde büyüttüğüm aşka saygımdan. Alaattin Çağıl

Yaşıyormuş gibi yapıyorum, inanıp "nasılsın" diye soruyorlar bazen. Alaattin Çağıl

Bazen bir şarkıya yenik düşer güçlü bildiğin her yanın. Alaattin Çağıl

Kurduğumuz düşlerden düşeriz.
Üstümüz başımız ayrılık olur. Alaattin Çağıl

Kendi elimizle yarattığımız hatırâlar, ayrılık olup yapışıyor yakamıza. Alaattin Çağıl

Kazanacağın şeyler için hayâl kur, kaybettiklerine beslediğin hayâl sadece ayak bağıdır. Alaattin Çağıl

Elinden sonsuza dek alınmış bir şey için hayâl kuramazsın. Alaattin Çağıl

Aşk, eksik parçası olan güzel yapbozlar, sonu olmayan kitaplar gibidir. Alaattin Çağıl

Aşk, eksik parçaları olan yapboz gibidir.
Ufacık bir parçası dahi olmasa tamamlanmaz. Alaattin Çağıl

Eğer merak edersen,
elinle koyduğun yerdeyim. Alaattin Çağıl

Ne oldu ona? diye sorduklarında.
İçime dert oldu, dışıma yangın diyorum. Alaattin Çağıl

Aşkın yolu sevgiden geçer.
Sevginin temeli emekten. Alaattin Çağıl

Çiçeği burnunda hayâllerimizin yerine,
canı burnunda susuşlar biriktiriyorum artık! Alaattin Çağıl

Düşe kalka öğreneceksin, aslında düşmenin ayıp olmadığını.
Kalkmak dedikleri şeyin tek başına olduğunu. Alaattin Çağıl

Çat kapı gelme sakın!
Kapı açık biliyorsun. Alaattin Çağıl

Gitmek ayakların işidir, kalmak yüreğin. Alaattin Çağıl

Ne zaman seni düşünsem, içinden çıkılmaz bir hâl alıyor yüreğimin sokakları. Alaattin Çağıl

Aşk karanlık bir yola benzer, kendinizi o yola iterseniz karanlığa kapılırsınız... Alaattin Çağıl

Uzun lafın kısası yoktur, söylemekten usandığın şeyler vardır. Alaattin Çağıl

Merak ediyorum, içimde kopan fırtınalar yıkıp geçti mi yüreğinin o güzelim şehrini? Alaattin Çağıl

Hıçkırmak felan hikaye,
sen hiç susarken ağladın mı? Alaattin Çağıl

En büyük sıkıntılar bile yalnızlıktan büyük değildir. Alaattin Çağıl

Kendi hayatı için bir başkasını yok sayabilen insanlar, güçlü insanlardır. Alaattin Çağıl

Kirli olanda, yeni bir kir fark edilmez.
Temiz olana toz konsa kirli sayılır. Alaattin Çağıl

Onların dilinden konuşamıyorsan kendi dilinden konuş, bırak onlar seni anlamaya çalışsın. Alaattin Çağıl

Birilerinin sizden umudu kesmesine fazla takılmayın, yeter ki kendinizden umudu kesmeyin. Alaattin Çağıl

Aşkın sesi sihir gibidir
dinledikçe büyülenirsin. Alaattin Çağıl

Üç kelimeden fazla gelemedim sana,
Aşk'tın Acı'm oldun... Alaattin Çağıl

Hayatın seni güldürmesini bekleme.
Sen ağlamaya ara ver. Alaattin Çağıl

Duvarlar felan hikaye, sen hiç sevdiklerinin altında kaldın mi? Alaattin Çağıl

Dağıldım diyemem sana, dağılmak için sağlam olmak gerekir. Alaattin Çağıl

Aşktan kendini çıkar!
Bak bakalım kaç tane sen kalmış aynanın görünen yüzünde. Alaattin Çağıl

Sonra bir fotoğrafı çıkar karşına,
bunca zaman unuttuğunu zannettiğin tüm inancın, diz çöker hasretin karşısında. Alaattin Çağıl

Şarkılar yalan söylüyor, ağlatan hiçbir şey güzel değildir. Alaattin Çağıl

Ne zor değil mi yüreğinde aşk diye taşıdığına yabancı olmak. Alaattin Çağıl

Yeteri kadar mücadele etmeyenler hayal kırıklığı yaşarlar. Alaattin Çağıl

Hayal kurarak bir şeyleri değiştiremezsiniz ama kendi mutluluğunuza bir kapı açabilirsiniz. Alaattin Çağıl

En çok istediğiniz şeyi tam da onu kaybettiğinizde sahip olduğunuzu fark edersiniz. Alaattin Çağıl

Hayatta kazanmak diye bir şey yok, herşeyi kaybedeceğimizi bildiğimiz halde neyi kazanmaya çalışalım ki? Alaattin Çağıl

Nasıl beklediğin değil, neyi beklediğin önemli bu hayatta. Alaattin Çağıl

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Alaattin Çağıl

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sayfa: 1 ... 154 155 [156] 157 158
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.