İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - alpacino0092

Sayfa: [1] 2 3 ... 158
1
Peyzaj ile ilgili Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz

Peyzaj denildiği zaman akla gelen çevre düzenlemesi ve yeşillikler profesyonel eller tarafından oluşturulmaktadır. İklim türüne uygun şekilde tercih edilen bitkiler doğal ortamda yaşayabilmesi ve doğru şekilde estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra hoş bir görünüm sunması için peyzaj mühendisleri ile çalışmak gerekir. Manisa fidan ve peyzaj firması olarak bizler bünyemizde yer alan peyzaj mimari arkadaşlarımızla hizmet yürütmekteyiz. Böylece her zaman size profesyonel bir şekilde hizmet getirerek ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz. Bizler sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasının yanı sıra herkese hitap edebilecek şekilde uygun fiyatlı olmasını amaçlıyoruz. Böylece profesyonel bir hizmet imkanı sunarak sizlerden gelen taleplere de en iyi şekilde yetişiyor ve ihtiyaçlarınızı yine profesyonel bir şekilde çözümlendiriyoruz. Siz de peyzaj konusunda işinin ehli olan bir firma arıyor ve sağlam referansları olan bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen Manisa fidan ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firmamızla irtibat kurarak aklınızdaki tüm sorulara anında yanıt bulabilirsiniz.
Manisa merkezde ilk olarak hizmete başlayan firmamız burada gösterdiği pek çok farklı hizmet ile adından söz ettirmiş, Manisa büyükşehir belediyesi başta olmak üzere pek çok kamu kurumu ve özel sektörün lokomotifi sayılacak firmalarla çalışmış ve peyzaj işlerini üstlenmiştir.  Bu kadar başarılı bir kariyere ve referanslara sahip olan firmanın yaptığı iş ve edindiği tecrübeler asla tesadüf değildir. İşini düzgün ve zamanında yapan, her zaman müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirleyen ve güvenilirlik konusunda müşterilerine daima profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan bir firma olarak bizler sektörde öncü firmalar arasında yerimizi almış durumdayız. 2007 yılında ilk kurulduğumuzdan itibaren bu alanda pek çok görev üstlendik ve hepsini tamamlayarak zamanında teslim ettik. Böylece yaptığımız hizmet her zaman olumlu şekilde sonuçlandı ve müşterilerimizin gözünde büyüyerek farklı kitleler tarafından tavsiye edildik. Siz de işini düzgün yapan  firma arayışındaysanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve fidan konusunda da en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmak için çalışmaktayız.
Kentleşmenin son yıllarda hızlı şekilde artış göstermesi ve artık evlerin yeni site halinde oluşturulması ile birlikte sitelerin bahçelerinde peyzaj çalışmaları da büyük bir artış göstermiş durumda. Bizler peyzaj çalışmalarımızın büyük bir kısmını  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak yürütmekteyiz. Bölgede birlikte çalışmak üzere anlaştığımız inşaat firmaları ile ortaklaşa olarak bu hizmeti yürütüyoruz. Site içinde ya da özel kurumlarda, kamu binalarının bahçelerinde ve daha pek çok yerde sizler de profesyonel olarak hizmet almak istiyorsanız firmamızla irtibat haline girebilir ve kısa süre içinde arzu ettiğiniz hizmeti kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Peyzaj projelerinize bizimle iletişime geçerek anında hayat verebilirsiniz. İşini büyük bir aşka yapan ve inşaat mühendisi, peyzaj mühendisi ve orman mühendisi ile birlikte çalışan bir firmadan en iyi hizmeti almak için siz de işinizi riske atmadan bize ulaşın. Peyzaj işi tamamen profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu yüzden bu alanda deneyimli olan, eğitim alan ve işini büyük bir zevkle yapan firmadan hizmet aldığınızda farkı hissedeceksiniz. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmet ile buluşabilir ve kısa süre içinde taleplerinizi hayata geçirebilirsiniz.

2
Web Site İsmi : Konyahaber24.com

Site Başlığı : Konya Haber Sitesi - Konyahaber24.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ocak 2021

Site Tanıtımı : Konyahaber24.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, Konya ilinde yaşanan her türlü gelişmeyi anlık olarak izleyebilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesi olarak faaliyetlerine başlayan site, ziyaretçilerine Konya'nın siyaset, ekonomi ve spor gündemini sunar. Elbette site içerisinde sadece Konya haberleri yer almaz. Burada gerek diğer illerimizden son dakika haberleri, gerekse de dünyadan haberler ziyaretçileri bekliyor olacaktır.

Başta Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olmak üzere, tüm Türkiye ve dünya gündemini buradan keyifle takip etmeniz mümkündür. Sitede; siyaset, spor, dünya, sağlık, ekonomi, teknoloji, kültür sanat ve daha pek çok kategori sizler için bir araya getirilmiştir. En sıcak röportajlar, taziyeler, trafik durumu, döviz kurları, altın fiyatları, hava durumu ve çok daha fazlası yine site içerisinde bulunabilir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesi konyahaber24.com 'a tüm Konyalıları bekleriz. Sitede Konya'daki nöbetçi eczanelerin iletişim bilgileri, Konya'nın anlık hava durumu, Konyaspor'a dair öne çıkan gelişmeler, Konya firma rehberi ve Konya seri ilanları kendine yer bulmuştur. Siteyi, Konyalı dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığını azaltacak Soma Kolin Termik Santrali açıldı

Türkiye’nin yıllık 190 milyon Amerikan Doları tutarındaki enerji ithalatını azaltarak sürdürülebilir kalkınmaya destek sağlayan Soma Kolin Termik Santrali, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen törenle resmi olarak açıldı. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı en son teknolojilerle, Koloğlu Holding şirketlerinden Hidro-Gen Enerji İthalat İhracat Dağıtım ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilen santral, yıllık 4,7 milyon ton linyiti ekonomiye elektrik enerjisi olarak kazandıracak.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Koloğlu Holding yatırımıyla Türkiye’nin yerli ve milli kaynağı olan linyit yakıtının verimli ve doğa dostu şekilde kullanılması amacıyla inşa edilen Soma Kolin Termik Santrali’nin resmi açılışı gerçekleşti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in ev sahipliğindeki “Manisa Enerji ve Tabii Kaynaklar Projeleri Toplu Açılış Töreni” kapsamında gerçekleştirilen Soma Kolin Termik Santrali Açılış Törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı bağlantı ile katıldı.

Soma Kolin Termik Santrali, Türkiye’nin milli ve yerli kaynağı linyit yakıtını sürdürülebilir iş modeliyle verimli ve doğa dostu şekilde ekonomik değere dönüştürüyor

1,1 milyar dolar yatırımla inşa edilen ve 2 x 255 MWe kurulu güce sahip olan “Soma Kolin Termik Santrali”, Koloğlu Holding Grubu şirketlerinden Hidro-Gen Enerji İthalat İhracat Dağıtım ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirildi. Ruhsatı Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Kurumuna ait olan sahada yer alan linyit rezervlerini rödövans yöntemiyle işleterek elektrik enerjisine dönüştüren santral, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın öncülük ettiği “Milli Enerji” politikası çerçevesinde kaynakları en verimli şekilde kullanarak enerjiye çevirme projeleri arasında öne çıkıyor. Proje kapsamında Deniş II, Kozluören, Türkpiyale açık maden sahaları ve Evciler kapalı maden sahası 30 yıl süre ile Koloğlu Holding grubu tarafından işletilecek. 2019 yılında faaliyete geçen ve yıllık 4,7 milyon ton linyitin Türkiye ekonomisine elektrik enerjisi olarak kazandırılacağı santral, yıllık 190 milyon Amerikan Doları karşılığı gaz ithalatı ve bağımlılığını azaltarak sürdürülebilir kalkınmayı destekliyor.


İleri teknoloji baca gazı arıtma sistemleri AB ve Türkiye’de emisyon değerlerine gelebilecek düzenlemeleri de karşılayacak şekilde dizayn edildi

Uluslararası mühendislik çalışmasına bir örnek olan proje Türk, Çinli, Finlandiyalı ve Alman mühendislerin ortak çalışması ile hayata geçirildi. Gelişmiş teknolojisi ve yetkin insan kaynağı ile çevreye ve insan sağlığına duyarlı şekilde inşa edilen Soma Kolin Termik Santrali, linyit yakıtını Türkiye’de en verimli şekilde kullanan santral olma özelliği gösteriyor. Santralin sahip olduğu teknolojiler ve baca gazı arıtma sistemi ile ulaşılan emisyon değerleri, hem Türkiye’de yürürlükte olan emisyon sınırlarını hem de Avrupa normlarını karşılıyor. Santralde kullanılan bu teknolojiler, Avrupa Birliği’nin aşağı çekeceği öngörülen emisyon oranlarına da ek bir yatırım gereksinimi olmaksızın uyum sağlıyor.

1500’e yakın kişiye istihdam sağlanıyor

Yürürlükte olan çevre mevzuatı kapsamında tüm yükümlülüklerini tamamlayarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre İzin ve Lisans Belgesi’ni alan santralde kömür yakma teknolojisi olarak kullanılan “Dolaşımlı Akışkan Yatak Teknolojisi”, Türkiye kömürleri için çevreci, temiz ve uygun kömür yakma teknolojisi olarak kabul görüyor. Bu teknolojide yüksek yanma verimi gerçekleşirken, yanma sonucu düşük kükürt dioksit ve düşük azot oksit emisyonları ve çevresel açıdan güvenli kül atığı oluşturuluyor. Dünyadaki en son teknolojinin seçildiği baca gazı desülfürizasyon sistemi Avrupa’da ve Türkiye’de geçerli olan emisyon değerlerini karşılıyor. Santralde kullanılan Dolaşımlı Akışkan Yatak Kazanlar dünyada bu türdeki en büyük ilk 10 kazan arasında yer alıyor. Konusunda dünyaca üstün kalite kabul edilen Foster Wheeler’ın kazan, de-sülfürizasyon ve partikül toplama sistemleri ile Siemens’in türbin ve jeneratörleri kullanılıyor. Soma Kolin Termik Santrali’nde kullanılan buhar türbini, “Siemens AG” tarafından Almanya’da üretilen SST5-5000 serisi 255 MWe x 2 adet en verimli ve en yüksek ünite kapasitesine sahip buhar türbinidir. Proje ile yaklaşık 1500 kişiye istihdam sağlanıyor.

4
Ucuz takipçi satış merkezi - Buyaweb.com.tr

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmak için internet kanalından bize Buyaweb.com.tr bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler doğaldır ve gerçektir. Özel yazılım ve botla takipçi ve beğeni hizmeti veren firmalardan birisi değiliz. Bunu bizimle daha önce çalışan müşterilerimize sorabilirsiniz. Sitemizin ne kadar güvenilir olduğunu anlamak için ilk önce küçük bir paket satın alın. 1 hafta gibi bir süre bekleyin. Takipçilerin yerinde durduğunu ve azalmadığını göreceksiniz. O zaman büyük pakete geçebilirsiniz. Bot ve özel yazılımla hizmet veren firmalardan aldığınız takipçiler 1 hafta gibi bir sürede % 80 oranında azalır. Bu durum satın aldığınız takipçilerin doğal olmadığını gösterir. Hemen gerçek ve doğal takipçi hizmetini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sahip olmak için web sitemizi ziyaret edin.

5
Tulum Bites ile Meksika lezzeti ayağımıza geldi

Alexandra Coctail Bar'ın Meksika'dan gelen kız kardeşi Tulum Bites geleneksel Meksika lezzetleriyle İstanbul'un yeni gözdesi olmaya aday. Arnavutköy'de hizmet veren Tulum, Fuudy uygulaması üzerinden, YemekSepeti Vale ve Gel&Al servisiyle muhteşem yemeklerini lezzet severlere ulaştırıyor. Taco, Burrito, Pozole ve Guacomole gibi Meksika mutfağının özel yemeklerini yedikten sonra Churros ile tatlı kapanışını ihmal etmeyiniz.Son bir not: Alexandra'nın premixleriyle de enfes bir bütünlük sağlıyor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6
Tiktok takipçi satın alırken dikkat edin

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapırken dikkat etmeniz gereken hususları bu yazı dizisinde sizlere anlatacağız. İlk etapta bu hizmeti alacağınız firmanın lisanslı ve kurumsal olmasına dikkat edin. Bir firmanın internet sitesinde com.tr uzantısı varsa bu firmanın kurumsal hizmet verdiği anlamına gelir. Kurumsal firmalar vergisini veren, düzenli olarak denetlenen, kanunsuz iş yapmayan firma anlamına gelir. Organiktakip.com.tr sitesi kurumsal anlamda tiktok takipçi ve beğeni hizmeti veren bir firmadır. Firma 2017 yılından bu yana hizmet vermektedir. 3 yıllık süreçte binlerce müşterisine kusursuz takipçi ve beğeni hizmeti sunmuştur. Hemen siteyi ziyaret ederek size uygun sosyal beğeni ve takipçi paketlerden birisinin siparişini geçin.

7
Sporgundemi.com.tr ile Galatasaray Haberleri Oku

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap okumak istiyorum diyorsanız dileğinizi yerine getirmek için Sporgundemi.com.tr internet sitesini sizlere önermekteyiz. Site günümüzün en popüler spor haber sitelerinden birisi oldu. Sadece Galatasaray değil aynı zamanda Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi spor kulüplerimizin de haberlerini web sitemizde bulabilirsiniz.  Spor kulüplerine eşit mesafedeyiz. Birini bir diğerinden üstün tutmuyoruz. Haberleri yayınlarken de kimseden korkumuz yoktur. Doğru bildiklerimizi haykırmaktan çekinmiyoruz. Bugün ülkemizde spor siteleri içinde çok özel bir yere sahibiz. Galatasaray kulübünde meydana gelen gelişmeleri, spor sonuçlarını, cezalı ve sakat oyuncuları sitemizden öğrenebilirsiniz.

8
Garantili Toptan kadın ayakkabı modelleri

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap içinde garantili ürün satın almak için hemen web sitemizi ziyaret edin. Toptanayakkabi.org bağlantı adresini tıklayan herkes sitemizden kolayca alışveriş yapabilir. Alışverişlerinizi kredi kartınız varsa taksitli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartınız yok banka hesabınız varsa havale ve eft kanalı ile de ödeme yapabilirsiniz. Banka hesabınız yoksa ödemeyi dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile de yapabilirsiniz.  Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde 150 lira üstü harcamalara kargo firmamız tarafından ödenmektedir. Ürün hatalı geldiğinde ürünü geri göndermek için yine kargo bedeli ödemezsiniz. Sitemizde yer alan ürünler orijinal ve ekonomiktir. Küçük bir piyasa araştırması yaptığınızda bu gerçeği siz de fark edeceksiniz.

9
Webmaster Programları / İstanbul Palyatif Bakım Merkezi
« : 08 Ocak 2021, 21:00:18 »
Site İsmi : Palyatifhastabakim.com

Site Konusu : İstanbul Palyatif Bakım Merkezi

Domain Kayıt Zamanı : Aralık 2017

Tanıtım ve Açıklamalar : Kanser ve bunun gibi zorlu hastalıkların tedavi sürecinde, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Zorlu hastalıklar ile karşı karşıya kalan kişilerin moral durumlarını iyi tutmaları oldukça değerlidir. İşte bu noktada devreye Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap girer. Buradan sadece sıradan bakım hizmetleri değil, psikolojik destek de alınabilir.

Palyatifhastabakim.com isimli internet adresine giriş yaparak, palyatif bakım hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Her biri alanında uzman personeller, gerek hastalara, gerekse de hasta yakınlarına bu zorlu süreçte destek olacaktır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetleri almak isteyenler, hiç tereddüt etmeksizin palyatifhastabakim.com adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

7 gün 24 saat ambulans hizmeti, yara bakımı, kanser tedavisi, özel hemşirelik ve benzeri hizmetler burada sizleri bekliyor. Herkese sağlık dolu günler diliyoruz.


10
Webmaster Programları / İnşaat Forumu - Yapiforumu.com
« : 08 Ocak 2021, 20:51:23 »
İnşaat Forumu - Yapiforumu.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap arıyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Yapı dünyasına ilişkin merak edilenler ve son kanun değişiklikleri sitemizde yer almaktadır. Sitemizde sektöre binaen merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz. Sitemiz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak hizmet veren bir forum sitesidir. Sitemize erişim sağlamak ve sitemizin imkanlarından faydalanmak için Yapiforumu.com bağlantı adresini tıklayın. Sitemizde her zaman güncel ve özgün bilgiler yer almaktadır. Kimseye soramadığınız yapı ve inşaatla ilgili soruları ekibimize sorabilir, sitemizde açılan konulardan faydalanarak aradığınız soruların cevabını bulabilirsiniz. Sitemizde sektöre dair özgün ve güncel bilgiler yer alır. Değişen kanun maddeleri anında sisteme yansır. Böylece aradığınız gerçek ve faydalı bilgileri anında karşınızda bulabilirsiniz. Herkese sevgilerimizle

Sayfa: [1] 2 3 ... 158
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.