Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - alpacino0092

Sayfa: [1] 2 3 ... 170
1
Webmaster Programları / Sağlık Api Servisleri
« : 01 Ağustos 2021, 13:04:59 »
Sağlık Api Servisleri

Nosyapinin geliştirdiği ve hayatımıza pratik adımlar katan diğer yazılımları incelemek için Nosyapi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nosyapi.com internet sitemizde ilgili kişilerin ve şirketlerin yararlanabilmesi için farklı API servislerinin yanında SağlıkAPI servisi de vermekteyiz. Bu API de sağlık konusunda ihtiyaç duyduğunuz çeşitli servis sağlayıcı hizmetleri sunmaktayız. SağlıkAPI başlığı altında Nöbetçi Eczane API, Türkiye Eczaneleri API, Türkiye Aile Sağlığı Merkezleri Sağlık Ocakları API, Türkiye Hastane Listesi API, Türkiye Tıbbi Laboratuvar API, Türkiye Radyoloji Merkezleri API gibi farklı seçenekler sunuyoruz.

•   Nöbetçi Eczane API : Tüm nöbetçi eczaneler hakkındaki bilgileri görebilirsiniz.
•   Türkiye Eczaneleri API: Türkiye’de bulunan tüm eczanelerin bilgilerini ve iletişim numaralarını görebilirsiniz.
•   Türkiye Aile Sağlığı Merkezleri Sağlık Ocakları API : Türkiye’de bulunan tüm Aile Sağlığı Merkezlerinin Sağlık Ocaklarının bilgilerini görebilirsiniz.
•   Türkiye Hastane Listesi API: Türkiye’de bulunan tüm hastanelerin isim, konum, iletişim bilgilerinin görebilirsiniz.
•   Türkiye Tıbbi Laboratuvar API: Türkiye’de bulunan tüm tıbbi laboratuvarların firma isimlerini, konum bilgilerini ve çeşitli iletişim bilgilerini görebilirsiniz.
•   Türkiye Radyoloji Merkezleri API: Türkiye’de bulunan tüm tıbbi görüntüleme şirketlerinin isim, konum ve çeşitli iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Web sitemize Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden ulaşabilir, dilediğiniz servis sağlayıcı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

2
Webmaster Programları / Oyunokey.com ile ücretsiz okey oyna
« : 26 Temmuz 2021, 14:34:56 »
Web Site İsmi : Oyunokey.com

Site Başlığı : Oyunokey.com ile ücretsiz okey oyna

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2021

Site Tanıtımı : Oyunokey.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, tamamen ücretsiz bir şekilde okey oynama fırsatı elde edebilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap platformu üzerinden okey oynayanlar, bir yandan muhabbet keyfi de yaşayabilir. Diğer oyuncu kardeşlerinizle, oyun ile ilgili sohbet ederek, okey oynayabileceksiniz.

Gün boyu yoruldunuz. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak mı istiyorsunuz? Bu hususta oyunokey.com adresi sizi mutlu edebilir. Site üzerinden, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapyarak yorgunluğunuzu üstünüzden atmanız mümkün olacaktır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkine tıklayanlar, buradan okey salonlarına hiçbir ücret ödemeden katılabilir. Eğlencesine okey oynamak isteyenler, bu siteden yararlanabilir. Oyun içerisinde elde edeceğiniz başarı doğrultusunda, en iyi 10 okey oyuncusu listesinde yerinizi alabilirsiniz.

Renkli okey oynamak isteyen herkesi, bu siteye davet ederiz. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

3
En iyi Hazır Havuz Sistemleri - Yapihavuz.com.tr

Yüzme havuzu yaptırmak istiyorsanız fakat hangi firmadan hizmet alacağınız hususunda kararsız iseniz, sizlere yapihavuz.com.tr adresini tavsiye ediyorum. Yapı Havuz, sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Müşterilerine sunduğu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sistemleri ile büyük beğeni toplayan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir. Burada her bütçeye ve her ihtiyaca çözüm olabilecek havuz sistemleri sizleri bekliyor olacak. Gerekli bütün sertifikalara sahip olan Yapı Havuz, sizler için birinci sınıf kalitede havuz sistemleri sunar. Yapı Havuz, ZODIAC GROUP INT ile ortak çalışmaktadır. ZODIAC GROUP, dünyanın bir numaralı havuz üreticisidir ve bu sektörde 120 yıldır faaliyet göstermektedir. Gerek yurt içerisinde, gerekse de yurt dışarısında 3300'den fazla projeye imza atan Yapı Havuz ile siz de hiç tereddüt etmeksizin çalışabilirsiniz. Teklif almak, aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.

Telefon Numarası: 0532 766 03 03
E-Mail Adresi: info@yapihavuz.com.tr

4
Yaşam Alanlarını Böcek ve Haşerelere Karşı Koruma

Kişiler ve aileler evlerinde çıkan böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almalıdır. Comertilaclama.com müşterilerine bu konuda güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yaşam alanında çıkan böcek ve haşerenin özelliklerine uygun hizmet sunan firma, iş güvenliği standartlarına tamamen uyarak hizmet sunmaktadır. Yani hem kendi teknik ekibinin ve müşterisinin sağlığını düşünerek hem de ortamda bulunan eşyaların özelliklerine dikkat alarak profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkini incelenebilir. Siz de Serdivan Ev ilaçlama hizmeti almak isterseniz firma ile 7/24 irtibat bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

5
Takipçiler Geri Takipten Çıkıyor Mu

Takipçiler geri takipten çıkıyor mu? Bu soru, takipçi satın almayı düşünen birçoklarınca oldukça merak edilen bir konu olmaktadır. Web sitemizde garantili takipçi paketlerimiz de mevcuttur. Garantili takipçi paketlerimizde ortalama  %10-20 arasında düşüş olmaktadır. Fakat 30 gün boyunca düşen takipçileri yeniden göndermekteyiz. 30 gün sonunda tamamen kalıcı takipçi elde ediliyor.  Garantili takipçi paketlerimizde tüm takipçilerin silinme olasılığı gibi bir durum hiçbir surette söz konusu değildir. Help.grupsosyal.com internet sitemizde  takipçi satın alma işlemi ile ilgili tüm çözümler mevcuttur.

Web sitemize ayrıca Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden de ulaşabilirsiniz.
 

6
Oldukça Uzun Ömürlü Soğuk Oda Kapısı

Soğuk hava odaları yeterli kalınlıkta ve uygun bir malzeme ile üretilmiş Soğuk Oda Kapısı olmadan korunamaz. Aynı zamanda kapı modeli giriş çıkışı kolaylaştırmalı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olmalıdır. Farklı renkleri ve kullanım yapıları ile uzun ömürlü koruyucuları Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sayfasına tıklayarak inceleyebilirsiniz. Özel yapım malzemeleri sayesinde uzun zaman dayanıklı kapılara sahip olmak istiyorsanız hemen Pfi.it/tr sayfamızı ziyaret ediniz. +80 ve -80 derece aralığında yüksek koruma sağlayan kolay kullanımlı kapılara kavuşun. Deponuzu modern bir hale getirmek ve ürünleri korumak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden Seksiyonel Kapı modellerine ulaşın. İşleri güvenli bir şekilde hızlandırmak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden ihtiyacınıza uygun Hidrolik Rampa modelini hemen sipariş edin.

7
Webmaster Programları / Takipçi Al
« : 20 Temmuz 2021, 15:42:11 »
Takipçi Al

Değişik sosyal medya hesaplarını harekete geçirmek isteyen, yaptığı işleri bir türlü gerekli sayıda kitleye ulaştıramayan ya da fenomenliğini arttırmak isteyenlerin son zamanlarda başvurduğu bir yöntem olan takipçi artırma yolları, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Takipçi satın alma hizmetleri, takipçilerin atandığı hesabın şifresi istenmeden, değişik ödeme seçenekleri uygulanarak ve takipçilerin takipte kalması garantisi verilerek Grupsosyal.com tarafından yapılıyor. Aynı zamanda farklı Takipçi Al paketlerinin bulunması (değişik sayıda takipçiler, sadece Türk takipçiler, sadece kadın ya da erkek takipçiler, karma takipçi paketleri gibi), takipçi satın alma işlemini bir adım daha ileriye götürüp kişisel bir uğraş haline getiriyor. Bu sayede de alıcıların güveni kazanılmış oluyor.

8
Tüm İhtiyaçlar Burada - Trendylodi.com

Evlerimizin yemek ustası annelerin ihtiyacı olan en kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak için Trendylodi.com adresine tıklayın. Onların bu ustalıklarında yardımcı olan müthiş ekipmanların yanı sıra kişisel bakım ürünlerine hızla ulaşarak onları mutlu edebilirsiniz. Elbette babaları da unutmadık. Oto aksesuarlarında en son yenilikler ve yepyeni ürünler, kamp sırasında ihtiyaç duyulacak outdoor malzemeleri ve elbette evlerimizin tamir ustası babaların vazgeçilmezi çeşitli hırdavat ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkinden ayrıca evlerin neşesi çocuklar için çeşit çeşit oyuncaklar, anne bebek ürünleri ve giyim modasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Elbette değil! Onlarca mağaza ve yüzlerce üründe kalite ve uygun fiyat arıyorsanız hemen sitemizi ziyaret ederek online alışveriş keyfine varabilirsiniz.

9
Webmaster Programları / Sağlıklı İlaçlama Hizmetleri
« : 17 Temmuz 2021, 12:32:24 »
Sağlıklı İlaçlama Hizmetleri

Evler, siteler, iş yerleri, ofisler ve tekneler gibi alanların haşerelere karşı ilaçlanması sağlıklı günlerin başlangıcıdır. İlaçlama hizmetleri tüm haşereleri yok ederken aynı zamanda insan sağlığını tehdit edici ürünlerden arındırılmaktadır. Arpestilaclama.com.tr tarafından böceklerle mücadele sırasında kullanılan sıvı, jel ve toz ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetleri haşerelerin bulunabileceği ve yuvalama yapabileceği alanlara yapılmaktadır. Kalorifer araları, havalandırma boşlukları, duvarlarda oluşan küçük çatlaklar, gıda ürünlerinin yapıldığı alanların çevresi, banyo ve tuvaletler dikkatli bir şekilde ilaçlanarak böceklerden arındırılır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkine tıklayarak profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve randevunuzu hemen oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 hizmet verilmektedir.

10
Webmaster Programları / Kaliteli Halı Yıkama
« : 17 Temmuz 2021, 11:51:27 »
Kaliteli Halı Yıkama

Sizlere en kaliteli yıkama hizmetlerini sunacak olan firmamızda bütün hizmet aşamaları itinayla yapılmaktadır. Öncelikle yıkanacak olan halınızın evinize gelerek sizden teslim alındığını bilmeniz gerekir. Bu sayede sizler hiç zahmete girmeden, yorulmadan yıkama talep ediyor olacaksınızdır. Halınız teslim alındıktan sonra en kaliteli temizlik ekipmnaları ile halınıza en uygun temizleyiciler kullanılarak işlem yapılacaktır. Bu aşamada bütün yıkama işlemlerimizi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Halınız yıkandıktan sonra en hijyenik ve güvenli ortamda kurumaya bırakılmaktadır. Doğal yollarla kuruması sağlandıktan sonra tarafınıza teslim edileceği zaman jelatinlenrek tozlanması engellenmektedir. Bu sayede halınızı temiz ve düzenli bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bir Esenyurt halı yıkama firması olan markamız hakkında en detaylı bilgileri Dengehaliyikama.com sitesinde bulabileceksiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 170
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.