İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - alpacino0092

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 158
21
Kolin İnşaat’tan Kapıkule’ye demiryolu; köylüye mera arazisi

Kolin İnşaat, Edirne Kapıkule ile Çerkezköy arasındaki mesafeyi 4 saatten 1 saat 20 dakikaya indirecek projenin altyapı çalışmalarına devam ediyor.Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Çerkezköy-Kapıkule Kesimi İnşası Projesi altyapı çalışmalarını İtalyan ortağı Salini Impregilo ile yürüten Kolin İnşaat, bölgedeki mera ıslah çalışmaları ile doğanın korunmasına ve çiftçinin kalkınmasına da katkıda bulunuyor. Kolin İnşaat, coğrafi anlamda Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını sembolize eden Halkalı–Kapıkule Demiryolu Hattı İnşaatı kapsamındaki 152,1 kilometrelik alanı kapsayan Çerkezköy-Kapıkule arasındaki demiryolu inşaatı altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kolin İnşaat, Edirne Kapıkule ile Çerkezköy arasındaki mesafeyi 4 saatten 1 saat 20 dakikaya indirecek projenin altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Çerkezköy-Kapıkule Kesimi İnşası Projesi altyapı çalışmalarını İtalyan ortağı Salini Impregilo ile yürüten Kolin İnşaat, bölgedeki mera ıslah çalışmaları ile doğanın korunmasına ve çiftçinin kalkınmasına da katkıda bulunuyor.

Kolin İnşaat, coğrafi anlamda Türkiye’nin AB’ye bağlanmasını sembolize eden Halkalı–Kapıkule Demiryolu Hattı İnşaatı kapsamındaki 152,1 kilometrelik alanı kapsayan Çerkezköy-Kapıkule arasındaki demiryolu inşaatı altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali iş birliği çerçevesinde yapımına başlanan Halkalı-Kapıkule Demiryolu Hattı Çerkezköy-Kapıkule Kesimi İnşası Projesi altyapı ve üstyapı çalışmaları Kolin İnşaat ve Salini Impregilo ortaklığında gerçekleştiriliyor.

Haziran ayında başlayan çalışmaların 2023’te tamamlanmasını planladıklarını belirten Kolin İnşaat Çevre Mühendisi İhsan Gökhan Özbahçali, “Projenin yüzde 30’luk kısmı tamamlandı. Sorumluluk alanımızdaki çalışmaların tamamlanmasıyla Kapıkule ile Çerkezköy arasındaki mesafe 4 saatten 1 saat 20 dakikaya inecek. Demiryolu hattı üzerinde faaliyet gösteren şirketlere de katkı sağlayacak inşa çalışmalarının tamamlanmasıyla Çerkezköy-Kapıkule sınır kapısına bağlantısı olan işletmelerin ihracat faaliyetlerinde artış öngörüyoruz” diye konuştu.

Proje kapsamında mera ıslah çalışmalarına 3 milyon euro ayrıldı

Proje süresince bölgedeki arazinin yapısına ve jeolojik durumuna göre yer yer kazı, yer yer de dolgu çalışmaları yapıldığını söyleyen Çevre Mühendisi İhsan Gökhan Özbahçali, “Kolin İnşaat olarak, çalışmalara devam ettiğimiz bölgede yalnız tren yolu hattını yenilemiyor, zayıf vasıflı mera alanlarının yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için mera ıslah çalışmaları da yürütüyoruz” dedi.

Proje kapsamında mera ıslahı çalışmaları için yaklaşık 3 milyon euroluk bütçe ayrıldığını belirten Özbahçali, “Vasıfsız mera alanlarını; bulunduğu bölgenin topografyasına uygun hale getirdikten sonra tarım makineleri kullanarak kuru şartlara ve soğuğa dayanıklı çok yıllık yem bitkileri ekimi yapıyor, yüksek verimli ve kaliteli meraya dönüştürüyoruz. Islah çalışmalarını il toprak koruma kurulunun kontrolü altında yapıyoruz. Mera ıslah çalışmaları kapsamında 23 adet mera ile şu ana kadar yaklaşık bin 100 dekarlık alan ıslah edildi. Islah çalışmaları ile çiftçilerimize de katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda yaklaşık 50 çiftçiyi muhtarlar aracılığı ile bilgilendirdik. Proje sonunda 100’e yakın meranın ıslah edilmesini hedefliyoruz. Toplamda 9 milyon 2 alanın ıslah edilmesiyle Trakya bölgesine yıllık bir milyon 850 bin TL katkı sağlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

Islah çalışması ile köylülerin geçim kaynağı olan toprakların verimi artırıldı

Demiryolu hattının yenilenmesinin ve ıslah çalışmalarının bölgede memnuniyetle karşılandığını belirten Havsa ilçesi Kabaağaç Köyü Muhtarı Hayrettin Turan ise “Projenin bölgedeki ulaşımı rahatlatmasının önemi bizler için büyük. Köylülerimizin geçim kaynağı olan toprakların koruma altına alınmasıyla topraklarımızın da verimi artacak. Üretilen kaba yem kalitesi artırılarak, hayvanların sevdiği ve beslenme değeri daha yüksek yem bitkilerinin merada var olması sağlanacak. Meraların verim ve kalitesini yükseltmekle, otlayan hayvanların üretilen ottan daha çok, daha kolay yararlanmaları sağlanıyor. Bu sayede et ve sütün kalitesi de artmış olacak” diye konuştu.

Kolin İnşaat’ın mera ıslah çalışmaları ile arazi topografyası bozuk mera alanlarının kullanımına olanak sağlanırken, yem üretimi ve üretilen kaba yem kalitesi artırılarak, hayvanların sevdiği ve beslenme değeri daha yüksek yem bitkilerinin merada var olması sağlanıyor. Bu şekilde çiftçilere doğrudan destek olunuyor.

Mera ıslah çalışmaları ile ayrıca zehirli bitkilerle savaşma yoluyla zehirlenmeler kontrol altına alınarak hayvan ölümleri azaltılıyor. Mera alanının bitki örtüsü ve yoğunluğu, ıslah tedbirleri ile iyileştirildiği takdirde erozyon kontrolü ve ekonomik olarak katkı sağlanmış oluyor.
22
Aralık avantajlarıyla Nef projeleri, Nef Online’da

NEF Projeleri hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşabilir, fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hemen randevunuzu alıp satış danışmanıyla görüntülü görüşmek için linke tıklayabilirsiniz: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tapusuyla birlikte teslime hazır Nef projeleri, kişiye özel ödeme planı alternatifleri ile sizleri bekliyor. İstanbul’un merkezinde metronun hemen karşısında yer alan ve Bodrum'un en özel koylarında projeye özel sahile sahip projelerimizden Aralık ayına özel avantajlarla bir Nef sahibi olun.

Nef Online üzerinden yapacağınız görüşmede proje hakkındaki tüm detaylara erişebilir, daire planlarını inceleyebilir, örnek dairemiz ile “Foldhome” ünitelerini gezebilir ve danışmanımızla size özel bir ödeme planı çalışabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi hemen Nef Online üzerinden yapabilir ve anında bir Nef sahibi olabilirsiniz.

Hemen tıkla bilgi al Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

23
Webmaster Programları / Bim indirim katalogu
« : 05 Aralık 2020, 21:29:44 »
Bim indirim katalogu

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yer alan ürünler genelde kısa sürede tükenmektedir. Bunun nedeni bu katalogda yer alan ürünlerin piyasaya göre daha uygun fiyata satılmasıdır. Bim kaliteli mal satan bir birleşik marketler zinciridir. Sattığı ürünleri beğenmediğiniz zaman iade edebilirsiniz. İade sürecinde zorluk çıkarmayan bir mağazadır. Bu yüzden insanlar bim mağazasından severek ve bu mağazaya güvenerek alışveriş yapmaktadır. Bim her Cuma katalog yayınlar. Kataloglara göre ürünleri uygun fiyata satar. Her hafta bim mağazasına gidip katalog almaktansa sitemizi Codetocoupon.com takip ederek ürün kataloglarına ulaşabilirsiniz. Sitemiz güncellenen bir site olup aktif indirim kodları ve katalogları yer almaktadır. Bim’in yanı sıra A101 indirim kodları da site içerisinde sizi bekliyor olacak.

24
Site İsmi : KomaGame.com

Site Konusu : KomaGame.com ile Ucuz epin - Pubg uc satın al

Domain Kayıt Zamanı : Ekim 2020

Tanıtım ve Açıklamalar : KomaGame.com adı altında yayın hayatına başlayan internet adresi içerisinde, oyun tutkunları için birbirinden kaliteli ürünler yer almaktadır. Sitede dünyaca ünlü oyunlara yönelik çeşit çeşit altın, cash, coin ve fazlası bir araya getirilmiştir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sayfası üzerinden Pubg oyunu için epin yükleme ve id yükleme gerçekleştirebileceksiniz.

Müşterilerine Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sunan komagame.com platformu, canlı destek imkanı ile de beğeni toplamaktadır. Oyun içi ürünler satın almadan evvel ya da satış sonrası, aklınıza takılan her türlü soruyu, alanında uzman müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmak isteyen herkes, bu siteye gönül rahatlığı ile giriş yapabilir. Site üzerinden Pubg epin dışında; Knight Online cash, League Of Legends Riot Points ve Valorant point satın alma imkanınız olacaktır. 

Steam cüzdan koduna ihtiyacınız varsa yine bu siteye bağlanmanızı tavsiye ederiz. Kıymetli Oyuncuların Market Alışveriş Sitesi sloganıyla faaliyetlerine başlayan site, sektöründe zirveleri oynamayı hedeflemektedir. Herkese şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

25
8-9-10 Aralık’ta Gerçekleşecek Re360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın Konuşmacıları Belirlendi

RE360, gayrimenkul sektörüne yön veren tüm paydaşlara sektörün üst düzey yöneticileri ile birebir tanışma fırsatı yaratan; farklı deneyim ve trendlerin 360⁰ bakış açısıyla gerçekleştiği, sektör trendlerinin konuşulduğu, ortak akıl oluşturan ve vizyon geliştiren 3 günlük dijital konferans Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getirecek.

RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın dördüncüsü bu yıl, 8-9-10 Aralık tarihlerinde Digital Network Alkaş’ta gerçekleştirilecek.

Bağlantılarını ve etkinliklerini tek bir platform üzerinden yönetmeyi sağlayan Digital Network Alkaş’ta düzenlenen RE360 Konferansı’nın konuşmacıları belirlendi.

HSBC Bank, Geleceğin Şehirleri ve Yeni Sektörler Küresel Başkanı Greg Clark, JLL Emea CRO’su James Brown, Çağımızın en önemli dijital analistlerinden,en çok satanlar listesine giren 8 kitabın yazarı Salesforce Global İnovasyon Lideri Brian Solis, Portland Yönetici Direktörü İbrahim İbrahim, Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş moderatörlüğü ile EBRD Kıdemli Bankacı Yulia Stepanova ve TDUB Başkanı Encan Aydoğdu 8 Aralık günü bir araya gelecek.

FutureBright Group Kurucusu Akan Abdula, Vienna Solutions Direktörü ve Viyana Belediye Başkanı Eski Yardımcısı Maria Vassilakou, PwC Türkiye Gayrimenkul Sektörü Lideri Ersun Bayraktaroğlu, Epos Gayrimenkul Yönetici Ortağı ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Neşecan Çekici, Pamir & Soyuer Yönetici Ortak ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Firuz Soyuer, Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Merter Özay moderatörlüğü ile Han Spaces CEO’su Gizem Burteçin ve Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral 9 Aralık günü bir araya gelecek.

Konferansın son günü olan 10 Aralık günü ise Fifth Wall Yönetici Direktörü ve Avrupa Başkanı Roelof Opperman, Ava Labs Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer’in de oturum gerçekleştireceği RE360’ta

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar moderatörlüğünde GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, Bilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Altan Elmas ve beraberinde gayrimenkul sektörünün önde gelen dernek başkanlarının da katılımıyla kaçırılmayacak bir oturum gerçekleşecek.

KAYIT OLMAK İÇİN: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

26
Webmaster Programları / Basen Bölgesi Zayıflama
« : 29 Kasım 2020, 11:11:53 »
Basen Bölgesi Zayıflama

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için ideal noktalardır. Bu bölgede biriken yağlar çirkin bir görüntüye neden olur. Siz de sıkı bir diyete girerek bu bölgede birikmiş olan yağlardan kurtulabilir, güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey sağlam bir diyet ve beslenme uzmanı ile çalışmaktır. Bu konuda size Tuğba Yaprak'ı öneririm. Şimdiye kadar binlerce insan beslenme ve diyet alanında hizmet veren diyetisyen çok güzel işlere imza attı. Bugün beslenme ve diyet konusunda en çok tercih edilen diyetisyenlerden birisi oldu. Tuğba Yaprak diyet uzmanına Tugbayaprak.com resmi internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Basen bölgenizdeki fazlalıkları ortadan kaldırmak adına, bu adrese hiç vakit kaybetmeden başvurunuz. Sevgilerimizle

27
Hamilelikbelirtileri.net Hafta Hafta Hamilelik Takip Sitesi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap durumunuzu Hamilelikbelirtileri.net internet adresimizden takip edebilirsiniz. Sitemiz uzman editörlerimiz tarafından işinin uzmanı kimselerle görüşülerek hazırlanmaktadır. Sitemiz yüksek fayda sağlamak, hamilelik sürecinde anne adaylarını bilgilendirmek, onlara yol göstermek için hazırlandı. İçerikler herkesin anlayacağı bir dille görsel resim ve videolarla desteklenerek hazırlandı. Sitemizde gebelik dönemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Sitemize her gün içerik eklenmektedir. Bu yüzden düzenli olarak takip etmeniz size büyük katkı sağlayacaktır. Sitemizi internet tarayıcınızda sık kullanılanlar menüsüne ekleyerek sitemize kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

28
Site Adı : Prefabrikmerkezi.com

Site ile ilgili başlık : Prefabrik satışı - Prefabrikmerkezi.com

Firma kuruluş yılı : 2007

Tanıtım Mesajı : 2007 senesinden bu yana Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ev satışı gerçekleştiren firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Gerek tek katlı, gerekse de çift katlı prefabrik ev satışı yapan Prefabrik Merkezi, kaliteli malzemeleri ve avantajlı fiyatlarıyla büyük beğeni toplamaktadır.

Siz de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerçekleştiren deneyimli ve güvenilir bir firma arayışı içerisinde iseniz, hiç vakit kaybetmeden prefabrikmerkezi.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik ofisler, prefabrik yatakhaneler, prefabrik yemekhaneler ve fazlası burada sizleri bekliyor olacak.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hakkında bilgi almak isterseniz, firma yetkilileri ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Kaymakamlıklara, çeşitli inşaat şirketlerine, belediyelere ve üniversitelere hizmetler sunan Prefabrik Merkezi'nin bazı değerli referansları, prefabrikmerkezi.com içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Hangarlar, konteyner grupları ve kabinler de yine buradan kolayca temin edilebilir.

İletişim Kanalları

Firma adresi: Orhantepe Mahallesi Cevizli Sokak No:24 Kartal - İstanbul

E-mail: info@prefabrikmerkezi.com

Telefon numarası: 0541 558 02 02

29
Web site adı : Bakiyebozdur.com

Sitenin başlığı : Bakiyebozdur.com ile Mobil bakiye bozdur

Sitenin kayıt edildiği yıl : 2020

Site ile ilgili açıklamalar : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmak istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Bakiyebozdur.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet adresi, bakiye bozdurma ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabileceğiniz en iyi sitelerden biridir.

Bakiyebozdur.com kurumsal bir platformdur. Ne yazık ki, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adı altında faaliyet gösteren fakat dolandırıcılık yapan çeşitli siteler bulunuyor. Bakiye bozdurayım derken, dolandırılmak istemiyorsanız, bakiyebozdur.com gibi kurumsal sitelerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Bakiye ve epin kod bozum işlemlerinizi, buradan en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitede, bozdurma işlemleri ile ilgili sıkça sorulan sorulara da detaylı yanıtlar sizi bekliyor olacak. Örneğin; Razer Gold Bozumu Nasıl yapılır, Steam cüzdan kodu Nasıl Bozdurulur ve Hattım Mobil Ödemeye Kapalı Nasıl Açabilirim gibi sorulara buradan kapsamlı yanıtlar almanız mümkündür.
   
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işlemleri için WhatsApp hattı, 0850 307 29 94 idir. Bu numara üzerinden ya da arzu ederseniz, iletisim@bakiyebozdur.com adresine mail göndererek firmaya ulaşabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

30
Minik bir destek onları çok mutlu edecek

Yaşanan pandemi süreci dolaysıyla yarım kalan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ndeki midilli barınağı desteğinizi bekliyor.

Tüm dünyayı hem sağlık hem de ekonomik olarak derinden etkileyen pandemi süreci maalesef devam ediyor. Covid -19 salgını sadece insanlığı değil minik dostlarımızı da etkilemiş durumda. Pandemi sürecinde en çok mağduriyet yaşayan yerlerden biri de hayvanat bahçeleri ve onların sakinleri oldu.

Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’nin minik dostları da bu mağdurlardan ve yardımlarınızı bekliyor. Pandemi öncesinden yapımına başlanan çocuk hayvanat bahçesi bölümünün önemli bir parçası midilli barınağı ve parkurları maalesef bitirilememiş vaziyette. 50 bin TL’lik bitirme masrafı olan proje hayvanseverlerin desteğini bekliyor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 158
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.