Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: "Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 13 cevap var
OkumaGösterim: 2659
Google Özel Arama

Gönderen Konu: "Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!  (Okunma sayısı 2659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  ђ๏Ŧєєz

 • Özel Üye
 • *
 • Avatar Yok

 • İleti: 6692
 • Nerden: eksi25 - Erzurum
 • Rep: +586/-0
 • Cinsiyet: Bay
  • MSN Messenger - hofeez@sevdaligul.com
  • Profili Görüntüle E-Posta
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« : 08 Kasım 2007, 22:35:55 »


 
SAMSUN'un Alaçam İlçesi'nde oturan emekli öğretmen Hasan Sancak, gördüğü ve notere onaylattığı bir rüyasının, 5 yıl sonra bir meşrubat firması tarafından reklam filmi yapıldığı iddiasıyla, 'Rüyalarımı çaldılar' diyerek dava açtı.

Samsun'da, daha önce gördüğü rüyasını notere onaylatan ve bu rüyasını bir kola üreticisi firmanın reklam film olarak kullandığını iddia eden emekli bir öğretmenin açtığı tazminat davasının görülmesine başlandı.

30 Kasım 2000 yılında gördüğü bir rüyayı ilginç bularak Bafra ilçesinde noter onaylattıktan sonra bu rüyayı 'reklam şirketlerine gönderen', 2005 yılında Coca-Cola firmasının kendisinden olur almadan reklam filmi haline getirip yurt içi ve yurt dışında yayınlattığını iddia eden emekli öğretmen Hasan Sancak'ın ilgili firmanın Türkiye Temsilcisi ve firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan hakkında açtığı 7000 YTL'lik tazminat davanın ilk duruşması bugün Samsun 3. Asliye Hukuk Mahkemesinde yapıldı.

Duruşmaya Hasan Sancak ve her iki tarafın avukatları katıldı.

Duruşmada davalı firmanın avukatı, "Dava konusu olay ile ilgili olarak hiçbir iş, işlem ve tasarrufu bulunmayan müvekkil yönünden davanın sıfat (pasif husumet) yokluğu nedeniyle reddine karar verilmesini talep ediyoruz" şeklinde dilekçe sundu.

Taraf avukatlarının davayla ilgili olarak gerekli delillerin sunulması için gün istemeleri üzerine duruşma ertelendi.

Emekli öğretmen Hasan Sancak'ın notere tastik ettirdiğini söylediği rüya şöyle:

"Rüyamda karnımın zil çaldığını fark ederek uyandım. saat gece 03.00 idi. Yataktan kalkarak mutfağa gittim. Buzdolabının kapağını açtım. İçinde yiyecek aradım. Ne yazık ki buzdolabında ve evde yiyecek hiçbir şeyin olmadığını gördüm. Açlıktan ayakta duracak dermanım kalmamıştı. Su ile karın doyurulmaz diyordum, birden aklıma misafir odasındaki bilgisayarım geldi. hemen misafir odasına koştum. Bilgisayarımı açtım, bilgisayar faresini elime alarak, internete geçtim. Büyük bir market aramaya başladım.

Uzun uğraşlardan sonra karşıma internette büyük bir süper market çıktı. Reyonlarda ne yoktu ki, tavuk, peynir, zeytin, sucuk, pastırma... Canımın çektiği hangi yiyecekler varsa, farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine teker teker getirerek bir bir tıkladım. Her tıkladığım yiyecek benim buzdolabına üstten dolmaya başladı. Buzdolabını süper marketten ağzına kadar doldurdum. Sevincimden havalara zıplıyordum. Kendi kendime bolluk ne güzel şey diyordum. Birden aklıma bu yiyeceklerin parasını vermediğim geldi. Doldurduğum o yiyeceklerin hesabını yapmaya başladım. Hanımın seslenmesiyle tatlı düşten uyandığım zaman durmadan elimin ağzıma gittiğini, sanki o yiyecekleri yiyor gibi bir hal aldığını gördüm."

  PERİ

 • Bayan Administrator
 • *

 • İleti: 4321
 • Rep: +323/-1
 • Cinsiyet: Bayan
 • evli ve çocuklu
  • Profili Görüntüle www.sevdaligul.com
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2007, 00:04:33 »
hey Allahım...neler oluyor hayatta.rüyaların tapusumu olur muş

  REKLAM YAZARI

 • Sevilen Üye
 • **
 • Avatar Yok

 • İleti: 90
 • Nerden: ALAÇAM-SAMSUN
 • Rep: +76/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
  • MSN Messenger - noteronayliruya@hotmail.com AOL Instant Messenger - noteronayliruya5
  • Profili Görüntüle Antoloji Com’daki Şiirlerimi Okumak İster misiniz?
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2008, 16:23:27 »

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur !..ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ VİDİVİDO’DA SEYRETMEK İSTERSENİZ TIKLAYINIZ!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Eğer ilişim çalışmıyorsa, internet tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayınız.

Noter Onaylı Rüya- Samanyolu Maceracıyı Seyretmek İster misiniz?
GOGLE’YE KTUNNEL.COM YA DA Z.TUNNEL.COM YAZ AÇ BEGİN BROWSİNG’İ TIKLA.
BOŞ ALANA HASAN SANCAK YAZ.TIKLA VE SEYRET.
AIDS-CİPS-COLA-İÇKİ-KENE-MAGANDA DEHŞETİ-SİGARA-KUMAR-TERÖRÜN… Toplum üzerindeki olumsuz etkilerini anlatan kısa filmler çekip, video sitelerine göndereceğim. İlk kısa filmim de SOBA ZEHİRLENMESİ üzerinedir. VİDİVODO, MYNET, PİKNİKTUBE, AKILLI TV, VE YOU TUBE’ye dekoydum.. Kısa filmlerimin kamuoyu ile paylaşılması için destek verir misiniz?


ALTERNATİF REKLÂM SENARYOLARI YAZIYORUM
Tv Reklâm Senaryo Yazarıyım. Çalışabileceğim Reklâm Ajansları Firma Ve Şirketler Arıyorum.


ORADA KİMSE VAR MI? SESİMİ DUYAN VAR MI?

HÜR,BAĞIMSIZ,ONURLU,YÜREĞİ YETEN MEDYA ARIYORUM!..
KALEMİNİ, RUHUNU, BEDENİNİ, DÜŞÜNCESİNİ SATMAYAN, PARANIN KÖLESİ OLMAYAN BASIN MENSUBU İSENİZ,SESİME SES VERİNİZ..


Para ve reklâm ile-Türk Basını susarsa
Yurdumuz elden gider-ne mal kalır ne yasa

Hasan Sancak

Ben,1 Aralık 200O de,44 yaşında gerçek rüya reklâm senaryosunu noter onaylatan, bu tarihten sonra da rüyalarında reklâm senaryoları gören dünyadaki ilk ve tek kişiyim. 3 tanesi çıkan 50 tane şiir kitabım–5000 şiirim,50 tanesi noter onaylı 400 taneden fazla reklâm senaryom vardır. Şiir kitaplarımı çıkartma ve alternatif reklâm senaryolarımı kamuoyuna duyurma mücadelesi veriyorum. En az 8 şirket rüya reklâm senaryomu kopyaladı. Coca Cola ile mahkememiz devam ediyor. Şu anda dava Yargıtay’dadır. Coca Cola, Ulusal medyayı tamamen susturdu. Reklâm alamam diye Tv ve gazeteler korkularına haber yapamıyorlar. Param olsa RÜYA REKLÂM SENARYOLARIMI ÇALANLARIN hepsini mahkemeye veririm. En son UFO Kâbus Reklâm Senaryomu kopyaladı. Param olmadığı için mahkemeye veremiyorum. Tv reklâm ajansı arıyorum. Tanıdığınız bir reklâm ajansında arkadaşınız varsa, desteğinizi bekliyorum.Kamuoyunda bilen ve bilmeyen de konuşmaktadır.
Noter Onaylı Rüya bir Tv reklam senaryosudur. TUNCAY ÖZİLHAN gücüyle, bütün ulusal basını susturmuştur. Televizyonlar, gazeteler, yazarlar… Bu haberimi reklâm alamam korkusuyla yapamamaktadırlar. Bu yazım ve basınımızın aracılığıyla Tuncay Özilhan’a bir çağrıda bulunmak istiyorum. Kendine güveniyorsan, rüya reklâm senaryosunu kullanmadık diyorsan, karşıma gel! Basını susturacağına, oraya buraya telefon açacağına istediğin bir televizyonda biz, Noter Onaylı Rüya Reklam Senaryosunu kullanmadık, de. Diyemezsin. Çünkü Noter Onaylı Rüya Reklâm Senaryosu, 1 Aralık 2000’de notere yazılı metin hâlinde onaylatılmıştır.5 sene sonra Coca Cola rüya reklam senaryomun aynısını dünyada ve Türkiye’de ulusal televizyonların reklam kuşaklarında oynatmıştır. Kanal D’de program yapan Beyazıt Öztürk korkusuna beni canlı yayına bağlatamamıştır. Beni 3 sefer telefonla arayıp, canlı yayına alacağız diyen kendisidir. Kanal D’de program yapan Esra Ceyhan’da canlı yayına gel demesine rağmen, yönetim tarafından susturulmuştur. Flasha Tv Canım Türkiye Programı Alaçam’a gelip çekim yapmasına rağmen yayınlayamamıştır. SAMANYOLU TELEVİZYONU MACERACI PROGRAMI SUNUCUSU MURAT YENİ beni 9 dakika göstermiştir. Kendisine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Konu ile ilgili görüntü aşağıdadır.


2000 yılında haberim Türkiye’de flaş haber olarak dünyaya duyurulmuştur. Şimdi ise reklam alamam korkusuyla bütün ulusal medya susmaktadır. Hani siz hürdünüz? Hani bağımsızdınız? O zaman telefon ve mailleri niçin veriyorsunuz? Bize şuralardan ulaşabilirsiniz, diyorsunuz. Gazeteci Savaş Ay, Atıf Bir, Ali Saydam, Ali Kırca, Güneş Tulga… Yüzlercesi susmuştur. Türkiye’de haber konusu olabilmek için 9.kat ya da Boğaz Köprüsüne’ mi çıkmak gerekir? Ben, şimdi buradayım. Canlı yayına bağlanıp, gelmezseniz kendimi aşağı atarım demem mi gerekir? Böyle bir haber anlayışı nerede görülmüştür? İnsanlar dünyada para için mi yaşarlar? Ya insanın onuru ne olacak? Hasan Sancak emekli bir öğretmendir. Aynı zamanda da 24 senedir basının içindedir. İşin ilginç tarafı da 2000 yılında notere onaylattığı, dünyada sadece kendisine ait olan rüya reklâm senaryosunun Coca Cola tarafından kullanıldığını açıklamaktadır. Rüya reklâm senaryolarım çalınmamış olsa, her akşam bir televizyonda olurdum. O,sadece hakkını aramaktadır. Aramayayım mı? Benim buradaki gerçek sitemim, medya patronlarınadır. Türkiye’de yazma deniyorsa yazılmamaktadır.

Başbakanın Samsun Mitingi, Doğru Yol Partisi Eski Genel Başkanı Mehmet Ağar ve İbrahim Tatlıses’in Samsun 19 Mayıs Belediyesinin Açılışı, Nimet Çubukçu, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu Kültür ve Turizm Bakanı ve Parti Genel Başkanı iken, Kültür Bakanı Atilla Koç…Hepsini de Samsun’da yakaladım. Benimle hiç birisi ilgilenmedi. Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç “Rüyalarını Çalanları Sakın Affetme.”Sana destek olacağım, dedi. Ankara’ya gitti. Beni unuttu. Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ve bütün basının huzurunda, ben senin derdini biliyorum. Yarın gel seni iki saat dinleyeyim diyen ve beni Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığından Genel Sekreter Kenan Şara’ ya kovduran Yusuf Ziya Yılmaza’ a ne demeli? İnsan verdiği sözü tutmaz mı? Bu bir de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ise… Gazete köşe yazarlarımız köşelerinde bunu Yusuf Ziya Yılmaz’a soru sorup, cevap veriniz diyebilirler mi? Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ve Kenan Şara benden önce ahrete göçerseler… Hakkımı helal etmiyorum… Diye sizlere mail göndereceğim. Bu haberimi sadece Samsun yerel Manşet Gazetesi üç gün manşetten verdi. Binlerce mail göndermeme rağmen yazarlar bile köşelerine alamadılar. Hür, bağımsız, onurlu, yüreği yeten, paranın kölesi olmayan basın mensupları muhakkak sesimi duyacaktır. Onların hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Daha hür ve bağımsız bir medyanın Türkiye’de oluşması dileğiyle… Saygı ve sevgilerimi sunarım.
Saygılarımla.

Aşağıdaki reklam senaryosu dünyadaki ilk notere onaylatılan gerçek rüya reklam senaryosudur. Bunun dünyada eşi ve benzeri yoktur.1 Aralık 2000 de notere onaylatılmıştır. Coca Cola tarafından dünyada ve Türkiye’deki ulusal kanallarda 5 sene sonra ‘ Dünyada Kalan Son Coca Cola Reklam Filmi’ olarak aynen gösterilmiştir.

ÂLEMDE İLK VE TEK
DÜNYADA EŞİ VE BENZERİ YOK
NOTER ONAYLI RÜYA
BU YAZININ TAMAMI ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ REKLÂM YAZARI EĞITİMCİ-GAZETECİ HASAN SANCAK'A AİTTİR. DÜZENLEME ŞEKLİNDE İFADE TESBİT TUTANAĞI

İki bin yılı Aralık ayının birinci günüdür. 1.12.2000 Aşağıda mühür ve imzası bulunan, ben Bafra 2. Noterliği NİLGÜN KURT Çakırmahmut İş hanı Kat:1 Bafra adresindeki dairemde görev yaparken, yanıma gelen ve gösterdiği Alaçam nüfusundan
YENİLEME nedeni ile verilen 22.08.1989 gün ve V01-985727 numaralı fotoğraflı nüfus cüzdanı kimliğine göre Samsun ili Alaçam ilçesi Yeni cami Mah. Nüfusunda 008,5 cilt 16 sayfa 290-7 kütükte kayıtlı olup, baba isminin Yakup, anne isminin Emine olduğu ve 1956 tarihinde doğduğu anlaşılan ve hâlen Yeni cami Mah Alaçam adresinde oturduğunu ve okuryazar olduğunu söyleyen HASAN SANCAK Düzenleme şeklinde bir ifade TESBİT TUTANAĞI tanzimini istedi. Kendisini yukarıda yazılı hüviyet ile tanıdığım gibi, bu işi yapma yeteneğinin bulunduğunu ve okuryazar olduğunu gördüm. Bunun üzerine şu suretle söze başladı. Aşağıda anlatılan rüya yazısı hiçbir bilgisayar-İnternet-buzdolabı-süper market vb. şirketi tarafından tamamı ya da bir bölümü sahibinden izin alınmadan televizyon, radyoda... Reklâm hâline getirilerek seslendirilemez, oynanamaz, oynatılamaz ve yayınlanamaz.

RÜYAMDA GÖRDÜĞÜM DÜŞ

Konu: Rüyamda karnımın zil çaldığını fark ederek uyandım. Saat gece 03.00'dı. Yataktan kalkarak mutfağa gittim. Buzdolabının kapağını açtım. İçerisinde yiyecek aradım. Ne yazık ki buzdolabında ve evde yiyecek namına hiçbir şeyin olmadığını gördüm. Açlıktan ayakta duracak dermanım kalmamıştı. Su ile karın doyurulmaz diyordum, birden aklıma misafir odasındaki bilgisayarım geldi. Hemen misafir odasına koştum. Bilgisayarımı açtım, bilgisayar faresini elime alarak, İnternet'e geçtim. Büyük bir market aramaya başladım. Uzun uğraşlardan sonra karşıma İnternet'te büyük bir süper market çıktı. Reyonlarda ne yoktu ki, tavuk, peynir, zeytin, sucuk, pastırma... Canımın çektiği hangi yiyecekler varsa, farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine teker teker getirerek bir bir tıkladım. Her tıkladığım yiyecek benim buzdolabına üstten dolmaya başladı. Buzdolabını süper marketten ağzına kadar doldurdum. Sevincimden havalara zıplıyordum. Kendi kendime bolluk ne güzel şey diyordum. Birden aklıma bu yiyeceklerin parasını vermediğim geldi. Doldurduğum o yiyeceklerin hesabını yapmaya başladım. Ortaya çıkan toplam rakamın maaşımı kat kat aştığını gördüm Hanımın seslenmesiyle tatlı düşten uyandığım zaman durmadan elimin ağzıma gittiğini, sanki o yiyecekleri yiyor gibi bir hâl aldığını gördüm... Yazılan bu tutanak okunması için kendisine verildi. Okudu. Yazılanların hakiki arzuları olduğunun bildirilmesi üzerine altı tarafımızdan imzalandı ve mühürlendi.

1 ARALIK 2000
İki bin yılı Aralık ayının birinci günü
T.C.
BAFRA İKİNCİ NOTERİ
NİLGÜN KURT
RESMİ MÜHÜR VE İMZA
ASLININ AYNIDIR
NO:1 6 8 6 2
1 ARALIK 2000


NOTER ONAYLI RÜYAM İLE COCA COLA’NIN BENZERLİKLERİ

Coca Cola'nın Nisan 2005'te aynı anda dünya ve Türkiye'de ulusal kanalların reklâm kuşaklarında yayınlanan reklâmını seyretmişsinizdir. Benim rüyamla ilgili benzerliklerini sizin bilgilerinize de sunuyorum.


Coca Cola reklâmında dünyada tek olan son şişe değil, son kalan rüyanın kendisidir. Coca Cola değildir. Rüya olmadan bu isim bir anlam taşımaz. O rüya da dünyada 6 milyar insandan sadece şahsıma ait olan Noter Onaylı Rüya Reklâm Senaryosudur.

Noter Onaylı Rüya isminden de anlaşılacağı gibi bir rüya reklâm senaryosudur.
Coca Cola'nın reklâm senaryosu da bir rüya reklâm senaryosudur.

Noter Onaylı Rüya Reklâm Senaryosu 1 ARALIK 2000’de yazılı metin halinde notere onaylatılmıştır. Coca Cola Nisan 2005'te, Rüya Reklâm Senaryomdan 5 sene sonra dünyadaki ve Türkiye’deki ulusal televizyonların reklâm kuşaklarında reklam senaryosunu göstermiştir.

Ben, yattığım yerde(yatakta) rüya görmekteyim.
Coca Cola'daki genç de yattığı yerde(koltukta) rüya görmektedir.

Ben, rüya gördüğüm yataktan ayağa kalkmaktayım.
Coca Cola'daki genç de yattığı yerden,koltuktan ayağa  kalkmaktadır.

Ben, yataktan kalktıktan sonra yürüyorum.
Coca Cola’daki genç de yürümektedir.

Ben yataktan kalktıktan sonra bir şey aramaktayım.
Coca Cola'daki genç de bir şey aramaktadır.

Ben, yataktan kalktıktan sonra açlık ihtiyacı olduğum anlaşılmaktadır.
Coca Cola'daki gencin de susuzluk ihtiyacı olduğu anlaşılmaktadır.

Ben, açlık ihtiyacımı karşılamak için buzdolabının kapağını açıp yiyecek arıyorum.Coca Cola'daki genç de buzdolabının kapağını açıp içecek aramaktadır.

Ben, buzdolabının içinde yiyecek bulamıyorum.
Coca Cola'daki genç de buzdolabının içinde içecek bulamamıştır.

Ben, buzdolabını kapattıktan sonra yiyecek aramam devam etmektedir.
Coca Cola' daki gencin de içecek araması sürmektedir.

Ben, açlığını gidermek için dükkân arıyorum.
Coca Cola’daki genç de dükkan aramaktadır.

Ben, dükkân bulmak için bilgisayarımı açıp İnternete geçiyorum.
Coca Cola’daki genç de, beş sene sonra (bilerek) teknolojiyi kullanmayıp, yürüyerek
Dükkân bulmak için, içecek aramaktadır.

Ben,Internet üzerinden yiyecek arama mücadelemi sürdürmekteyim..
Coca Cola'daki genç de yürüyerek çeşitli dükkânlara içecek sormaktadır.


Ben, uğraşlardan sonra hem yiyeceğe hem de içeceğe ulaşmaktayım.
Coca Cola'daki genç de uzun uğraşlardan sonra içeceğe ulaşmaktadır.

Bütün bunların sonucunda iki rüya reklâm senaryosunda da bunun bir rüya olduğu görülmektedir.

Ben, rüyanın sonunda gördüğüm rüyadan uyanmaktayım.
Coca Cola reklâm senaryosunda da genç gördüğü rüyadan uyanmaktadır.

Benim gördüğüm  ve notere onaylattığım rüya reklam senaryosunun eşi,benzeri yoktur ve alemde tektir.Coca Cola’daki rüya reklam senaryosunda da dünyada tek bir Coca Cola şişesinin kaldığını söylemektedir.HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
SANCAK

  ђ๏Ŧєєz

 • Özel Üye
 • *
 • Avatar Yok

 • İleti: 6692
 • Nerden: eksi25 - Erzurum
 • Rep: +586/-0
 • Cinsiyet: Bay
  • MSN Messenger - hofeez@sevdaligul.com
  • Profili Görüntüle E-Posta
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2008, 16:31:00 »
Bundan yaklaşık 8 buçuk ay önce kendisi hakkında basında çıkan bir haberi burada paylaştığım Hasan SANCAK şimdi sitemizin bir üyesi ve üstelik kendisi hakkında paylaştığım habere yorum yazmış. Çok ilginç geldi bana şimdi bu durum.

Hasan abi ne oldu peki o davanın sonucu? 7 bin YTL'lik tazminat sonuca bağlandı mı?

  REKLAM YAZARI

 • Sevilen Üye
 • **
 • Avatar Yok

 • İleti: 90
 • Nerden: ALAÇAM-SAMSUN
 • Rep: +76/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
  • MSN Messenger - noteronayliruya@hotmail.com AOL Instant Messenger - noteronayliruya5
  • Profili Görüntüle Antoloji Com’daki Şiirlerimi Okumak İster misiniz?
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2008, 16:44:39 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bundan yaklaşık 8 buçuk ay önce kendisi hakkında basında çıkan bir haberi burada paylaştığım Hasan SANCAK şimdi sitemizin bir üyesi ve üstelik kendisi hakkında paylaştığım habere yorum yazmış. Çok ilginç geldi bana şimdi bu durum.

Hasan abi ne oldu peki o davanın sonucu? 7 bin YTL'lik tazminat sonuca bağlandı mı?Dava çok karıştı.Yargtay safhası başladı.Ulusal medyada sesimi duyuracak bir kişi arıyorum.Yazdığım yazılar iyice okunduktan sonra yorum yazılsın.Cola bütün medyayı sustursu.Reklam alamam diye korkusuna kimse haber yapamıyor.
Noter onaylı Rüya  notere onaylatılan dünyadaki ilk gerçek rüya reklam senaryosudur.Cola beş sene sonra dünya ve Türkiye'de aynen oynatmıştır.Sadece hakkımı arıyorum.Tekrar gündeme aldığınız için teşekkür eder,saygı ve sevgilerimi sunarım.

Saygılarımla.
SANCAK

  ђ๏Ŧєєz

 • Özel Üye
 • *
 • Avatar Yok

 • İleti: 6692
 • Nerden: eksi25 - Erzurum
 • Rep: +586/-0
 • Cinsiyet: Bay
  • MSN Messenger - hofeez@sevdaligul.com
  • Profili Görüntüle E-Posta
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2008, 18:59:39 »
Umarım beklediğin sonuç çıkrar Hasan abi. Rica ederim... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

  REKLAM YAZARI

 • Sevilen Üye
 • **
 • Avatar Yok

 • İleti: 90
 • Nerden: ALAÇAM-SAMSUN
 • Rep: +76/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
  • MSN Messenger - noteronayliruya@hotmail.com AOL Instant Messenger - noteronayliruya5
  • Profili Görüntüle Antoloji Com’daki Şiirlerimi Okumak İster misiniz?
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2008, 19:08:28 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Umarım beklediğin sonuç çıkrar Hasan abi. Rica ederim... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İyi ki orada varsınız.Siz gibi değerli insanlar olmazsa, boğulup gideceğiz.Her tarafa yetişemiyorum.yorum yazılırsa hiç olmazsa yazılanlara cevap vermiş olacağım.

Saygı ve sevgilerimi sunarım.
SANCAK

  sevdaligul

 • Administrator
 • *

 • İleti: 13121
 • Nerden: Konya
 • Rep: +6511/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • GüLe SeVDaLı Bir GeNç
  • MSN Messenger - sevdaligul@gmail.com
  • Profili Görüntüle GüLe SeVDaLı BiR GeNçLiK
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2008, 19:18:59 »
umarım kazanırsın abi
Aklımdaki sensin
Fikrimdeki Sen
Sen tekderdimsin
Gülüm Benim

  REKLAM YAZARI

 • Sevilen Üye
 • **
 • Avatar Yok

 • İleti: 90
 • Nerden: ALAÇAM-SAMSUN
 • Rep: +76/-0
 • Cinsiyet: Bay
 • SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
  • MSN Messenger - noteronayliruya@hotmail.com AOL Instant Messenger - noteronayliruya5
  • Profili Görüntüle Antoloji Com’daki Şiirlerimi Okumak İster misiniz?
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2008, 19:24:24 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
umarım kazanırsın abi

Yorumuna ve ilgine teşekkür ederim.Yazdığım yazımı okuyabildin mi?

Saygılarımla.
SANCAK

  Felex

 • Sevdalı Üye
 • *****

 • İleti: 1372
 • Nerden: Şanlı Urfa
 • Rep: +66/-6
 • Cinsiyet: Bay
 • BEN DÖNDÜM :D
  • Profili Görüntüle http://www.sevdaligul.com E-Posta
 • Çevrimdışı
"Rüyalarımı Çaldılar" Diyerek Dava Açtı!
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2008, 15:01:29 »
inş. beklediğin sonuç çıkar abi


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter
 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
5 Yanıt
2166 Gösterim
Son İleti 07 Mayıs 2008, 23:04:35
Gönderen: ђ๏Ŧєєz
0 Yanıt
1021 Gösterim
Son İleti 19 Nisan 2007, 15:37:13
Gönderen: ђ๏Ŧєєz
0 Yanıt
1359 Gösterim
Son İleti 29 Temmuz 2007, 20:41:09
Gönderen: çoban
8 Yanıt
1749 Gösterim
Son İleti 14 Haziran 2008, 20:47:33
Gönderen: scorpions
4 Yanıt
1720 Gösterim
Son İleti 25 Kasım 2007, 01:53:46
Gönderen: loveryou53

web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.