Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Webmaster Sorunları / Gerçek Falcı Arıyorsanız FalSepeti Size Yeter
« Son İleti Gönderen: bunge Bugün, 04:12:55 »
Değerli Forum Üyeleri;

Bugün sizlere gerçek falcılar konusundan paylaşım yapmak istedik. Çünkü internette google yandex gibi arama motorlarında gerçek falcılar arayıp kurnazlara ve üçkağıtçılara parasını kaptıran birçok insan var. Siz de google'da gerçek falcılar aramışsınızdır eğer bu konuya karşı ilgiliyseniz tabiki. Gerçek falcılar diğer ismiyle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ın yorumları sistemsel olarak makineden bilgisayardan hazır metinlerle değilde, gerçekten falı yorumlayan insanlardır. Bunlar işlerinde sonderece tecrübeli ve deneyim sahibi insanlardır.

Bilgisayardan yanıtlama almaksızın sadece insan bazlı yani gerçekten zaman vererek dürüstçe gördüklerini sizinle paylaşacak gerçek falcılar bulmak istiyorsanız, türkiyenin en çok ziyaret edilen gerçek falcıların yer aldığı site olan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile tanışmanızı öneriyoruz.
2
Webmaster Programları / Nilüfer Evden Eve Nakliyat Firmaları
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 17 Kasım 2019, 17:13:54 »
Nilüfer Evden Eve Nakliyat Firmaları

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firması olarak her zaman kaliteyi ön plana aldık. Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz mantığı ile hareket ettik. Bu yüzden nakliyat işini ciddiye aldık. Bu işin ne kadar önemli ve ciddi bir iş olduğunu biliyoruz. Biz bu işi daha iyi nasıl yapabiliriz? İyi bir nakliyat firması hangi özelliklere sahip olmalı? Bu konuları irdeleyerek kendimizi sürekli geliştirdik. Hiçbir zaman yerinde sayan bir firma olmadık. Kendimizi geliştirdik ve yeniledik. Sağlam bir nakliyat hizmeti satın almak için hemen bizimle iletişime geçin.  Bizlere ulaşmak için internet kanalımıza Bursaevdenevenakliyatvar.com adresinden bağlanabilirsiniz.
3
Sosyal İlişkilerde En Çok Yapılan İletişim Hataları - Ömer TERZİ


Sosyal ilişkilerde en çok yapılan hatalar iletişim kaynaklıdır. İletişim hataları, kişileri sıklıkla büyük anlaşmazlıklara sürükleyerek ilişkinin ömrünü tüketen problemlerin temeli olabilmektedir. Akademisyen ve İletişim Uzmanı Ömer Terzi ilişkilerde yapılan iletişim hatalarını sıraladı.

 
Sosyal ilişkilerde, aile içinde ve evliliklerde çok sık tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilmekte. Son derece doğal olan bu durum kimi zaman anlaşmazlıklarda kurulan cümleler son derece yıkıcı ve yıpratıcı olabiliyor. Anlık öfkelere yenik düşüp karşımızdaki kişiye duyduğumuz sevgi ve saygıyı hiçe sayan kritik iletişim hataları yapabilmekteyiz.

 
PROBLEMİN GÜN YÜZÜNE ÇIKMASINI ENGELLEYİN!

İlişkide sevgi, saygı, güven ve haz ilkeleri çok önemlidir. Bu dört ilkeyi ilişkilerde sağlamak anlamlıdır. Sen diliyle hitap etmek, suçlayıcı ifade etmek, cezalandırıcı bir şekilde ifade etmek, birbirinin ebeveyni pozisyonuna geçmek, hayatı paylaşmaktan öteye geçmek gibi kavramlar iletişim hatalarıdır. Bireyselliği korumak gerekmektedir. İlişkide yapılan bir diğer hata iç içe olmaktır. İlişkideki bir problemi başka biriyle (aile üyeleri, arkadaş) paylaşmak ve dışarıya taşımak yerine ilişki içinde çözüme kavuşturulmalı. Aksi takdirde problem dışardan müdahale ile büyüyüp, yanlış yönlere çekilebilir ya da başka bir sorunda bu problem tekrardan gün yüzüne çıkabilmektedir.


KARŞINIZDAKİ KİŞİYİ SUÇLAMAKTAN SAKININ!

Karşı tarafı suçlamaktan kaçının. Bir problem karşısında ilişkide haklı ya da haksız aramak yerine birbirinin duygu ve düşüncelerini anlamak önem taşımaktadır. Sosyal ilişkilerde sadece tek bir tarafı suçlamak, sorunu karşı tarafa yüklemek bir diğer iletişim hatasıdır. Sürekli olarak geçmişte yaşanmış olayları konuşmak sizi ileriye taşımayacaktır tam tersine ilişkideki sorunları kısır döngü içerisine sokabilmektedir. Geçmişte yaşanan problemleri geçmişe yönelik iletişim ile birlikte geçmişte bırakmak ilişki için en sağlıklı olandır. İlişkide bireyin haklarına ve kendi benliğine saygı duymak ve onun haklarını ihlal etmemek gerekmektedir. Tartışma esnasında karşı tarafın zayıf yönlerini, hassas olduğu noktaları bilerek o kişiyi bu yönlerden kırmaya çalışmak, bireyin değerlerine saldırmak, hakaret etmek bireyin özgüvenini sarsmakla beraber ilişkideki saygıyı da zedelemektedir.


SEVGİNİN DÜŞMANI: ELEŞTİRMEK

“Eşinin ihtiyacını, beklentilerini arayıp bulmak, orta noktada buluşmak yerine, kendi hayat senaryosunu karşı tarafa empoze edenler sorunlar karşısında müvekkilini, suçlu ya da suçsuz olduğunu düşünmeden, körü körüne savunan avukatlar gibi davranırlar. Oysa evlilikte hâkim gibi olmak, ortada bir problem olduğu zaman “Acaba eşim haklı mı?” diye düşünebilmek sağlıklı bir iletişim için şarttır. Evlilikte “Seni seviyorum” dan daha güzel bir söz varsa o da “Sen haklısın” diyebilmektir. Eşlerin gerektiğinde sorunlar karşısında birbirlerine “Sen haklısın” diyememesi zıtlaşmayı körükler ve sorun ne olursa olsun, eşler birbirinin kişiliğini sorgulamaya başlar.


İLETİŞİM HATALARINI ÖNLEMENİN PRATİK YOLLARI!

• Empati yapmaya çalışın. Kendi duygularınızı, düşüncelerinizi hatta kırıldığınız noktaları ifade ederken doğru söylemlerde bulunmanız ve kendinizi anlatabilmeniz için empati kurmak çok önemlidir.
• Yüksek ses tonu ile konuşmayın, hakaret etmeyin.
• İş, arkadaş ve aile ilişkilerinizde özür dilemekten kaçmayın.
• Yaşamdan ve iletişimden beklentilerinizi berberce uyumlu bir biçimde belirleyin. Her ilişkide problemler olabilir diye düşünmelisiniz. Karşı taraftan sürprizler ve sevgi beklentisinde olmayın.
• Geçmişi gündeme getirmeyin, getirecekseniz de sakin olun. Aslı önemli olan ise anı yaşamaktır unutmayın.
• Kötü ve olumsuz konulara odaklanmayın. Aksi halde yaşanacak sevgi dolu zamanların önüne geçmiş olursunuz.
• Yaşanan sorunlar karşısında soruna dair konuşmamak, içinize atmak sorunun büyümesine sebep olur. Sakin biçimde duygu ve düşüncelerinizi paylaşmaktan ve uzman desteği almaktan çekinmeyin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap                                       

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap       

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
4
Site Tanıtımı ve Hostingler / instagram Takipçi Hilesi
« Son İleti Gönderen: Jasmin 17 Kasım 2019, 02:49:57 »
Site Adresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Site içeriği : instagram takipçi ve beğeni hileleri
Site açılış yılı : 2018den beri faal


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sitenin hizmet vermiş olduğu instagram takipçi hilesi hakkında detay : siteden güvenle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kullanabiliyorsunuz. Bu alan da en önemli unsurlardan birisi bu hileleri kullanacağınız sitelerin güvenilir olmasıdır. Site sizlere hilelerin nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgiyi vermektedir. Sitenin kullanımı oldukça basit olup çok kısa süre içerisinde instagram takipçi hilesini kullanarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu hileyi kullanmak için sitedeki önergeleri izlemeniz yeterli olacaktır. instagram takipçi ilesi ile ister işletme, ister kişisel profilinizin takipçi sayısını yükseltebilecek siniz. Sizi bu hile sayesinde takip edecek olan kişilerin tamamı gerçek kişiler olacaktır. Bu sayede etkileşimi arttırıp takipçilerinizin artışını doğal bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Bu hileyi ücretsiz olarak günlük belli bir miktar kullanma şansınız da bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken hileleri aktif bir şekilde kullanmak için siteye üye olmaktır. Sonrasında yapacağınız işlemler tek tek site panelinden anlatılmaktadır.
5
Site Tanıtımı ve Hostingler / Bahçe Kapısı Motoru
« Son İleti Gönderen: Jasmin 17 Kasım 2019, 00:07:45 »
Site Adresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Site Faaliyet : Otomatik Kapı Mağazası
Site açılış zamanı : 2018

Site de satışı yapılan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hakkında bilgi
: Ekapi.com.tr adresinden Bahçe Kapısı Motoru siparişi verebilirsiniz. Bahçe kapısı motoru sayesinde iş yeri, arsaveya evlnizin bahçesi güvende olacak. Kumanda sistemi ile de kesinlikle aklınız evinizde kalmayacaktır. Sizden habersiz olarak kimsenin kapıyı açmasına da olanak vermeyen sistem son derece de güvenli durumda kullanılabilmektedir. Bir diğer özelliğinden bahsedecek olursak yana kayar olan motor sistemlerinde otomatik olarak kapanma özelliğinin de mevcut olması sizlerin de işini biraz daha kolaylaştıracaktır. İkinci bir komuta da gerek kalmadan siz giriş ve çıkışlarınızı gerçekleştirdikten sonra gözünüz asla arkada kalmadan yolculuğunuza devam etmeniz mümkün. Bir diğer özelliğinden bahsedecek olursak istenilen sürede de kapatılma özelliği de mevcuttur. Bu durumların yanı sıra herhangi bir sıkışma veya katlanma gibi durumlar gerçekleştiğinde ise röle sistemi veya fotosel aracılığı ile bu tarz durumlara da rahatlıkla önlem almış durumda da olursunuz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap veya diğer otomatik kapı motorları siparişleriniz için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir, otomatik kapı motorları fiyatlarına göz atabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
6
Site Tanıtımı ve Hostingler / Ekonomik Hosting
« Son İleti Gönderen: Jasmin 16 Kasım 2019, 03:17:54 »
Site Adresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Faaliyet : Hositng ve internet hizmetleri
Açılış Tarihi : 2019

Ekonomik hosting açıklaması :


Firmalar, hizmet kalitesini sürekli yükseltecek yeniliklere yer vermektedir. Bu alandaki yeniliklerden biri de ekonomik hosting olarak karşınıza çıkıyor. Ucuz ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap paketleri kaynaklar genelde göz ardı edilir. Ancak hosting satın alma adımlarında en çok dikkat edilmesi gereken nokta hosting kaynaklarıdır. Site barındırma adedi, subdomain limitleri, RAM, CPU gibi sunucu kaynakları, hosting kontrol paneli, e-posta hesap adetleri gibi özellikler web projenizin kesintisiz ve yüksek performans ile yayınlanmasını sağlayacak kritk konulardır. Ekonomik hosting satın aldıktan sonra, kaynaklar eğer ihtiyaçlarınızı karşılamaz ise bu sefer yatırdığınız tüm ücret size zarar olarak dönebilir. Bu nedenle sadece ucuz hosting değil aynı zamanda alt yapısı güçlü, kesintisiz ve yüksek performanslı barındırma hizmeti sunacak, kaliteli hosting paketlerini seçmenizi tavsiye ederiz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bütçenizi en verimli şekilde kullanabilmeniz için bunlara dikkat edebilirsiniz. Hosting kaynakları konusuda seçiminizi yaptıktan sonra, hizmetinizin yer alacağı sunucu alt yapısını da incelemenizde fayda vardır. Eski teknolojiye sahip sunucularda, düşük internet hattına sahip, enerji, güvenlik gibi bir veri merkezinin olmazsa olmazı konularda zayıf olan hosting hizmetleri yarınlar için size hiç bir garanti vermez. Ne tür bir web sitesi kurmak istediğinize bağlı olarak ihtiyacınız olacak hosting hizmeti de farklılık gösterecektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap seçiminde tek kriter fiyat olduğunda, sitenizin alt yapısı, yazılımı, trafiği ya da diğer özellikleri ile uyuşmayan ya da web sitenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayan bir hosting satın alabilirsiniz.
7
Site Tanıtımı ve Hostingler / instagram Takipçi
« Son İleti Gönderen: Jasmin 16 Kasım 2019, 00:34:08 »
Site Adresi : Sossyal.com
Site Amacı : Sosyal Medya Hizmetleri
Site Açılış Tarihi : 2018

Site hizmeti olan instagram takipçi satın almak ile ilgili detaylar :


İnternet reklamcılığında sosyal medya platformunun da pazarlama güçlerinden yararlanmak isteyen bir çok firma, sosyal medya tanıtımlarına da ağırlık vererek takipçi sayılarına ve kullanıcı kriterlerine dikkat etmektedirler. Bu sebep ile firma hesabı yada kişisel hesabı olan bütün kullanıcılar, takipçi sayılarında artış göstermek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yöntemine de başvurabilmektedirler.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Günümüz teknoloji çağında yaşadığımız ve en çok kullanılan platformlardan bir tanesi olan instagram’da popüler olmanın en temel yolu ise takipçi sayılarının yüksek tutulmasıdır. Kişisel olarak kullanılan hesaplar bu sayede bir çok firmanın da dikkatlerini çekerek hesaplarında da ürün tanıtımı yaparlar ve reklam kazançlarını da arttırmayı hedeflerler.

Bu şekilde hesaplarınızı büyütmek, fenomen olmak gerekse de hizmet ve ürünlerinizin satışını hızlı yapmak için takipçi sayınızı arttırmak gerekir. Takipçi sayınızı arttırmanın etkili yollarından biriside Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmaktır. Tamda bu noktada Sossyal.com web sitemiz sizlere yardımcı olmaktadır.
8
Site Tanıtımı ve Hostingler / Marka Tescil Hizmeti - Acar Patent
« Son İleti Gönderen: Jasmin 15 Kasım 2019, 23:54:51 »
Site Adresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Site Açılış : 2015
Site Konusu : Marka Tescil Ve Patent Hizmeti

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Marka Tescil Açıklama :


İşletme sahiplerinin genel olarak merak ettiği şeylerden bir tanesi de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konusudur. Bu konunun ana kavramı ise marka, herhangi bir girişimcinin bütün varlıklarını ifade edebilen işaret ismi olarak da adlandırabiliriz. Bütün girişimcilerin bütün varlıkları ifade edebilen işaret veyahut isimler, özel olarak tescillenip korunmalı, genel hukuk açısından da tescil altına alınmalıdır. Bu işlemler sonrası da tescil belgesine de sahip olabilirler.
Tescil konusunda herhangi bir hizmet veya ürünler piyasada yer alması ile bütün yasal süreçler kapsamında kayıt altına alınarak korunması anlamına da gelmektedir. Bu tür markaların korunması durumu ise, memul veyahut hizmet türlerinde markalarını bulundurabileceği asıl marka sahiplerini korumaya yönelik sağlanmış düzen türüdür. Bir kişi için düşünülmüş ve uygulamaya konulmuş Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurusu, başka bir kişi nezdinde tescil durumuna konu yapılması ise iyi niyet şartlarına da ters düşebilecek bir davranış türüdür.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Markası tescillenmiş firma ise, diğer markalara oran ile büyük ölçüde bir çok avantaja sahip durumdadır. Müracaat durumunda ise, sistemden bakılacak ve analiz edilecek patent şirketinin uygun bulunması durumunda yayına konan ve 3. Şahısların görüş ve itirazlarına sunulmuş olan bir marka, yetkili kurum aracılıkları ile verilen bir ispat olarak marka sahibine haksız gelir sağlamak ve girişimlerini rahatlıkla bertaraf edebileceği üzere, gerekli yaptırımları da uygulama hakkında fazlasıyla sahip durumdadır. Tescil konusu firmalar için son derece önemlidir.
9
Site Tanıtımı ve Hostingler / Lazer Epilasyon Fiyatları
« Son İleti Gönderen: Jasmin 15 Kasım 2019, 01:23:50 »
Site Adresi : esmerlife.com
Site faaliyet konusu : Esmerlife Polikliniği Hizmetleri
Site Açılışı : 2016

Esmer Life Polikliniği Lazer Epilasyon Hizmeti.


Lazer epilasyon hizmeti alacak kişilerin yaptığı araştırmalardan bir tanesi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dır. Hizmeti alırken tabi ki hizmetin fiyatlarını araştırmak gerekmektedir. Ancak bu tarz hizmetlerde sağlığı ve hijyeni hizmetin fiyatlarından daha önde tutmak gerekir. Web sitemizden Lazer epilasyon fiyatlarına ilişkin bilgiler bulabilirsiniz. Polikliniğimiz hakkında bilgi edinebilir ve aynı zamanda polikliğimizin hijyen ve sağlığa ne denli önem verdiğini görmek için yetki belgelerimize ve polikliniğimziin görsellerine göz atabilirsiniz. Bizler esmer life olarak verdiğimiz hizmetlere güvenmekteyiz ve hizmet kalitemizin üst seviyede olduğundan emin olan bir polikliniğiz. Sağlığınız bizler için değerli bu yüzden sizlere hijyenik ve güvenilir hizmet sunmak ilk hedefimiz.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bizler Esmer Life Polikliniği olarak Ankara ilinde hizmet veren Güzellik merkeziyiz. Esmer life polikliniği olarak verdiğimiz hizmetlerde öncelik olarak sağlık ve hijyene önem vermekteyiz. Yapmış olduğumuz işlerin tamamında bizlere gelen kişilerin aldıkları hizmetlerin tamamında güvende olacaklarından emin olabilirler. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap araştırması yaparken baz alacağınız fiyatların sağlık bakanlığı tarafından onay verilmiş kuruluşlar arasında yani poliklinikler arasında olması gerekir. Çok uygun fiyatlı yerler bulmanız mümkün. Ancak gördüğümüz ve duyduğumuz onlarca haberde bu tip yerlerin insanların sağlığına hiç önem vermediklerini görmek hepimizi derinden üzmektedir. Güzellik hizmeti alırken sağlığınızdan olmamak için hizmeti alacağınız yerlerin kalitesinden kesinlikle emin olmanızı öneriyoruz. Önce sağlık ve sonra alacağınız hizmetin fiyatını düşünmenizde fayda olduğunu düşünmekteyiz.
10
Site Tanıtımı ve Hostingler / Köpek Eğitimi
« Son İleti Gönderen: Jasmin 15 Kasım 2019, 00:15:46 »
Site Adresi : hauseofistanbul.com.tr
Site Faaliyet : Köpek Eğitimi
Site Açılış Zamanı : 2016

Site Hizmetlerinden Köpek Eğitimi Hakkında Açıklama :


Eğer ki sizler, köpeğinize salonun bütün koltuklarına çıkmasına, yatağınıza girmesine, arabanın koltuklarının üzerinde rahat bir şekilde dolaşmasına ve birilerinin üzerine atlamasına. Amacı kendini sevdirmek bile olsa, izin verdiğiniz durumda şunu da unutmayın ki, köpeğiniz yetişkin bir köpek olduğunda ise bunları engellemek için artık çok geç olacaktır. Evcil hayvanınız henüz yavruyken Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap küçük bir ırktaki köpek ise, bunlar kesinlikle sorun olmayacaktır. Tabi köpek cinsiniz Golden ve labrador gibi iri ırk köpeğiniz var ise köpeğinizin bir çocuk veyahut yaşlı bir insanın üzerine atladığında karşılaşabileceğiniz sonuçları düşünün ve sıkıntılardan bir anda uzaklaşmanız gerekebilir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak için köpeğinizin yaptığı bu davranışları  yapmaya kalktığında yüksek ve net bir ses tonu ile köpeğinize ‘ hayır ‘ diyerek onu uyarabilir ve herhangi bir oyuncağı ile dikkatini dağıtmaya çalışabilirsiniz. Genel olarak bu konudaki tavrınız kesinle her zaman istikrar içerecek şekiklde olmalı. Şiddete başvurmadan kararlı bir şekilde köpeğinize hayır komutunu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sırasında öğretmeniz gerekmektedir. Bu tarz eğitimlerde merak ettiğiniz durumları sitemizden inceleyebilirsiniz.
Tabi ki de örnek vermek gerekirse köpeğinizin, sizlerle yatmasından veyahut koltuklarla da çıkmasından rahatsız olmuyorsanız sadece hayır kuralını uygulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda  her zaman emin olmalısınız ki rahatsız olabileceğiniz duruma tepkinizi ise köpeğiniz henüz küçükken uygulamanız gerekmektedir. Yoksa hiçbir şekilde istediğiniz bir şeye yönlendiremezsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.