Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Webmaster Programları / Basen Bölgesi Zayıflama
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 29 Kasım 2020, 11:11:53 »
Basen Bölgesi Zayıflama

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için ideal noktalardır. Bu bölgede biriken yağlar çirkin bir görüntüye neden olur. Siz de sıkı bir diyete girerek bu bölgede birikmiş olan yağlardan kurtulabilir, güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey sağlam bir diyet ve beslenme uzmanı ile çalışmaktır. Bu konuda size Tuğba Yaprak'ı öneririm. Şimdiye kadar binlerce insan beslenme ve diyet alanında hizmet veren diyetisyen çok güzel işlere imza attı. Bugün beslenme ve diyet konusunda en çok tercih edilen diyetisyenlerden birisi oldu. Tuğba Yaprak diyet uzmanına Tugbayaprak.com resmi internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Basen bölgenizdeki fazlalıkları ortadan kaldırmak adına, bu adrese hiç vakit kaybetmeden başvurunuz. Sevgilerimizle
2
Hamilelikbelirtileri.net Hafta Hafta Hamilelik Takip Sitesi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap durumunuzu Hamilelikbelirtileri.net internet adresimizden takip edebilirsiniz. Sitemiz uzman editörlerimiz tarafından işinin uzmanı kimselerle görüşülerek hazırlanmaktadır. Sitemiz yüksek fayda sağlamak, hamilelik sürecinde anne adaylarını bilgilendirmek, onlara yol göstermek için hazırlandı. İçerikler herkesin anlayacağı bir dille görsel resim ve videolarla desteklenerek hazırlandı. Sitemizde gebelik dönemleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Sitemize her gün içerik eklenmektedir. Bu yüzden düzenli olarak takip etmeniz size büyük katkı sağlayacaktır. Sitemizi internet tarayıcınızda sık kullanılanlar menüsüne ekleyerek sitemize kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
3
Webmaster Programları / Prefabrik satışı - Prefabrikmerkezi.com
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 29 Kasım 2020, 10:01:07 »
Site Adı : Prefabrikmerkezi.com

Site ile ilgili başlık : Prefabrik satışı - Prefabrikmerkezi.com

Firma kuruluş yılı : 2007

Tanıtım Mesajı : 2007 senesinden bu yana Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ev satışı gerçekleştiren firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Gerek tek katlı, gerekse de çift katlı prefabrik ev satışı yapan Prefabrik Merkezi, kaliteli malzemeleri ve avantajlı fiyatlarıyla büyük beğeni toplamaktadır.

Siz de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerçekleştiren deneyimli ve güvenilir bir firma arayışı içerisinde iseniz, hiç vakit kaybetmeden prefabrikmerkezi.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik ofisler, prefabrik yatakhaneler, prefabrik yemekhaneler ve fazlası burada sizleri bekliyor olacak.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hakkında bilgi almak isterseniz, firma yetkilileri ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.

Kaymakamlıklara, çeşitli inşaat şirketlerine, belediyelere ve üniversitelere hizmetler sunan Prefabrik Merkezi'nin bazı değerli referansları, prefabrikmerkezi.com içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Hangarlar, konteyner grupları ve kabinler de yine buradan kolayca temin edilebilir.

İletişim Kanalları

Firma adresi: Orhantepe Mahallesi Cevizli Sokak No:24 Kartal - İstanbul

E-mail: info@prefabrikmerkezi.com

Telefon numarası: 0541 558 02 02
4
Webmaster Programları / Bakiyebozdur.com ile Mobil bakiye bozdur
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 29 Kasım 2020, 09:30:19 »
Web site adı : Bakiyebozdur.com

Sitenin başlığı : Bakiyebozdur.com ile Mobil bakiye bozdur

Sitenin kayıt edildiği yıl : 2020

Site ile ilgili açıklamalar : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapmak istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Bakiyebozdur.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet adresi, bakiye bozdurma ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabileceğiniz en iyi sitelerden biridir.

Bakiyebozdur.com kurumsal bir platformdur. Ne yazık ki, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adı altında faaliyet gösteren fakat dolandırıcılık yapan çeşitli siteler bulunuyor. Bakiye bozdurayım derken, dolandırılmak istemiyorsanız, bakiyebozdur.com gibi kurumsal sitelerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Bakiye ve epin kod bozum işlemlerinizi, buradan en kolay ve en hızlı şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Sitede, bozdurma işlemleri ile ilgili sıkça sorulan sorulara da detaylı yanıtlar sizi bekliyor olacak. Örneğin; Razer Gold Bozumu Nasıl yapılır, Steam cüzdan kodu Nasıl Bozdurulur ve Hattım Mobil Ödemeye Kapalı Nasıl Açabilirim gibi sorulara buradan kapsamlı yanıtlar almanız mümkündür.
   
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işlemleri için WhatsApp hattı, 0850 307 29 94 idir. Bu numara üzerinden ya da arzu ederseniz, iletisim@bakiyebozdur.com adresine mail göndererek firmaya ulaşabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
5
Bu makalemde sizlerin üzerinde düşünmenize vesile olmak istediğim ayet, KASAS 47 ve devamındaki ayetler olacak. Bu ve devamındaki ayetleri birlikte düşündüğümüzde, Allah ın verdiği kıssadan hisseleri doğru anlarsak, günümüzde bizlerin aynı yanlışı yapmamızı engelleyecektir. Sizce bizler bu ayetlerden dersler aldık mı? İsterseniz gelin, bu ayetler üzerinde birlikte düşünelim.

“KENDİ YAPTIKLARI SEBEBİYLE BAŞLARINA BİR MUSİBET GELİP DE, “EY RABBİMİZ! BİZE BİR RESUL GÖNDERSEYDİN DE AYETLERİNE UYSAYDIK VE MܒMİNLERDEN OLSAYDIK” DİYECEK OLMASALARDI, SENİ RESUL OLARAK GÖNDERMEZDİK.”  (Kasas 47)

Bu ayetten de çok açık anlıyoruz ki, ayette örnek verilenler aslında Allah a iman edenler ama bu iman edenler Allah ın yolundan sapmışlar olmalı ki, Rabbimiz bu toplumun yaptığı yanlışları bizlere örnek veriyor ve sakın bu hatalara düşmeyin diyor. Allah bu ayetinde, bizlere çok önemli bir bilgide veriyor ve diyor ki, SİZLERİN BAŞLARINA GELEN MUSİBETLER, İSTENMEYEN KÖTÜ OLAYLAR SİZLERİN BİZZAT YAPTIKLARINIZIN KARŞILIĞI OLARAK SİZLERE VERİLEN CEZALAR, KENDİNİZE GELMENİZ İÇİN UYARILARDIR DİYOR. Sormak isterim, acaba bizler bu uyarıdan gereken dersi çıkardık mı? Hiç sanmıyorum, çünkü İslam toplumlarının acı durumu, birçok musibetlerle karşı karşıya kalmaları, bizlerin Allah ın huzurunda ki durumumuza çok açık bir kanıttır.

Ayetin devamında, Allah tekrar bir Resul ve uyarıcı kitap göndermesinin nedeni açıklıyor ve diyor ki, mahşer günü bize tekrar yeni bir Resul ve kitap gönderip bizleri uyarsaydın, yanlışlarımızı anlasaydık ta iman edenlerden olsaydık demesinler diye, son kez onları uyardım diyor. Şimdide bu ayetin devamına bakalım ki, konuyu daha net anlayalım.

“Ama onlara KATIMIZDAN GERÇEK GELİNCE, “Musa’ya verildiği gibi buna da mucize verilmesi gerekmez mi?” derler. DAHA ÖNCE MUSA’YA VERİLENİ DE İNKÂR ETMEMİŞLER MİYDİ? “Yardımlaşan iki sihirbaz” demişlerdi; “hepsini inkâr edenleriz” demişlerdi.” (Kasas 48)

Gerçekleri inatla görmezden gelen özellikle Yahudilere Allah, KATINDAN HAK OLAN, GERÇEK KUR’AN GELİNCE, bu kısma lütfen dikkat, ALLAH KATINDAN GELEN, GERÇEK YANİ HAK OLANDIR DİYOR.  Özellikle Yahudilerin büyük bir kısmı, Allah katından gerçek olan Kur’an geldiği halde,  Hz. Musa ya Tevrat ın geliş şekliyle ve Hz. Musa ya Allah ın verdiği mucizeleri de, Peygamberimizden görmek istiyorlardı. Böylece inkârda direniyorlardı. Aynı yanlışı Hz. İsa ve İncil e de yapmışlardı Yahudiler.   Bunları söyleyenlere Allah cevap veriyor ve diyor ki; “DAHA ÖNCE MUSA’YA VERİLENİ DE İNKÂR ETMEMİŞLER MİYDİ?” Burada bahsedilen Hz. Musa ya verileni inkârdan, sizce neyi kast ediyor olabilir Allah? Bu konuyu doğru anlayabilmemiz için, Kur’an ın indirildiği dönemdeki özellikle Yahudilerin inançlarını ve nasıl Allah ın indirdiği Tevrat tan uzaklaştıklarını hatırlayalım.

Allah bu toplumu, Tevrat tan uzaklaşmaları ve kendilerine atalarının inancıyla oluşturdukları bir din yaratmaları nedeniyle, HZ. MUSA’YA VERİLENİ İNKÂR ETMİŞ KABUL EDİYOR. Çünkü O toplumda yalnız Tevrat ile inancını yaşamıyorlardı. Günümüzde de Yahudilerin inançlarını etkileyen, hatta inançlarının asli unsurunu oluşturan Tevrat değil, TALMUT DEDİKLERİ ATALARININ FIKIH İNANCINDAN OLUŞAN, RİVAYET HADİSLER OLUŞTURUYOR. TIPKI BİZLERDE GÜNÜMÜZDE, AYNI YANLIŞI YAPMIYOR MUYUZ? YALNIZ KUR’AN İLE İSLAM YAŞANMAZ DİYEREK, YAHUDİLERİN YAPTIĞI YANLIŞLARA BENZER, MEZHEPLERİN VE ONUN ETKİSİYLE OLUŞMUŞ FIKIH İNANCININ HARMANLANDIĞI BİR DİNİ YAŞIYORUZ VE DİYORUZ Kİ,  YALNIZ KUR’AN İLE İSLAM YAŞANMAZ. RİVAYET HADİSLER VE FIKIH OLMASAYDI KUR’AN BOŞTA KALIRDI DİYORUZ. Devamındaki ayete bakalım şimdide.

“DE Kİ: “EĞER DOĞRU SÖZLÜ İSENİZ, ALLAH KATINDAN BU İKİSİNDEN DAHA DOĞRU BİR KİTAP GETİRİN DE ONA UYAYIM.” (Kasas 49)

Bu ayette aslında çok dikkat çekici ve önemli bir konuda Allah bizleri uyarıyor. Özellikle Allah ın Resullerine ve kitaplarına isyan eden Yahudi toplumu konu alınarak, onların sapkın inançlılarına örnek veriliyor ve Elçisine bakın Yahudilere nasıl bir cevap vermesini istiyor. Lütfen bu cevap üzerinde dikkatle düşünelim ki, bizlerde aynı hataları yapmayalım.” EĞER DOĞRU SÖZLÜ İSENİZ, ALLAH KATINDAN BU İKİSİNDEN DAHA DOĞRU BİR KİTAP GETİRİN DE ONA UYAYIM” Peygamberimizin bu sorusundan çok net şunu anlıyoruz. DİNİMİZİ VE İMANIMIZI YAŞAYABİLMEK ADINA, ALLAH IN İNDİRDİĞİ KİTAPTAN BAŞKA DOĞRU, GÜVENEBİLECEĞİMİZ HİÇBİR KİTAP, SÖZ/HADİS YOKTUR. Bu gerçeği hala düşünemeyenler, Kitap Ehlinin düştüğü sapkınlığın içinde, inancını yaşıyor demektir. Yahudilerin bir kısmının nasıl isyankâr olduğu, inançlarını nasıl yaşadıklarını, Nisa suresi 46. ayette Allah bizlere bildiriyor ve bakı ne diyor.

“Yahudi itikadına mensup olanların bir kısmı, BAZI KELİMELERİN YERLERİNİ DEĞİŞTİRİRLER; DİLLERİNİ EĞEREK, BÜKEREK VE DİNE SALDIRARAK PEYGAMBERE KARŞI “İŞİTTİK VE KARŞI GELDİK, DİNLE, DİNLEMEZ OLASI, BİZİ GÜT” DERLER. Eğer onlar “işittik, itaat ettik, dinle ve bizi gözet” deselerdi şüphesiz kendileri için daha hayırlı ve daha doğru olacaktı; FAKAT İNKÂRLARI SEBEBİYLE ALLAH ONLARI LÂNETLEMİŞTİR. Artık pek azı inanır.” (Nisa 46)

Yahudiler kendi nefislerinde, inançlarını böyle saptırmışlar ve Allah da onları lanetlemiştir. Şöyle bir soru sorabilirsiniz. Neden iki kitaptan bahsediliyor. Ayetlerde bahsedilen toplumlar ALLAH IN AYETLERİNE KARŞI ÇIKAN REDDEDEN YAHUDİ TOPLUMU VE KUR’AN I DA İNATLA KABUL ETMİYORLAR, TIPKI İNCİLİ KABUL ETMEDİKLERİ GİBİ. ALLAH BU AYETTE, SİZLERE İNDİRDİĞİM TEVRATTA KUR’AN DA AYNI ŞEYLERDEN BAHSEDİYOR VE BENİM KATIMDAN GELEN HAK BİR KİTAPTIR DİYOR. Kasas 48. ayette de bahsettiği gibi, siz daha önce Musa ya gelen kitabı sonunda inkâr etmiş hale getirdiniz, yani onun yolundan saptınız diyerek, Kur’an ve Tevrat örneğini veriyor ki,  dinde azgınlık ve isyanda ileri giden Yahudilere Allah, özellikle kendilerine gelen kitapla ve şimdide Hz. Muhammed e indirilen Kur’an ile karşılaştırıyor, ikisinin de hak olduğunu söylüyor.

İncil den bahsedilmemesinin, iki kitap demesinin bir nedeni de, zaten İncil in Tevrat ı onayladığı farklı olmadığı için olabilir. AMA ASIL NEDEN, BAHSE KONU ÖZELLİKLE YAHUDİLER OLDUĞU VE ONLARIN TEVRATA KARŞI TAKINDIKLARI TAVIRLA İLGİLİDİR. ÇÜNKÜ YAHUDİLER YALNIZ TEVRAT İLE YETİNMEMİŞ KENDİLERİNE TALMUT ADI ALTINDA BEŞERİ BİR FIKIH İNANCI YARATARAK, İNANÇLARININ ASLİ UNSURU YAPMIŞLARDI. ONUN İÇİN ALLAH, GÖNDERDİĞİ İKİ KİTABI ÖRNEK VERİP, BU KİTAPLARDAN DAHA DOĞRU KİTABIN OLAMAYACAĞI ÖRNEĞİNİ VERİYOR. Şimdide devamındaki ayete bakalım.

“EĞER SANA CEVAP VEREMEZLERSE, ONLARIN SADECE HEVESLERİNE UYDUKLARINI BİL! ALLAH’TAN DOĞRU BİR REHBER OLMADAN, HEVESİNE UYAN KİMSEDEN DAHA SAPIK KİM VARDIR? Şüphesiz Allah, haksızlık eden toplumu doğru yola eriştirmez.” (Kasas 50)

Bakar mısınız lütfen. Okuduğunuzda sanki bugün bizlerin, genel çoğunluğumuzun yaptığı yanlışa örnek verircesine, ne diyor Rabbimiz Elçisine. Eğer sana cevap veremezlerse ki veremeyecekleri açıktır. Bu durumda onların sadece kendi heveslerine, nefsi duygularına uyduklarını bil diyor. Devamında ise, Kitap Ehlinin yaptığı yanlışlara dikkat çekebilmek adına, bizlere ne söylüyor ve uyarıyor.

“ALLAH’TAN DOĞRU BİR REHBER OLMADAN, HEVESİNE UYAN KİMSEDEN DAHA SAPIK KİM VARDIR?”

Bunca açık ayetleri, Allah ın verdiği örnek kıssadan hisselerden hala dersler almayıp, ALLAH IN İNDİRDİĞİ KİTABI YETERLİ GÖRMEYEREK, ATALARININ RİVAYET VE FIKIH İNANÇLARI İLE İSLAM’I YAŞAMANIN GEREKTİĞİNE İNANAN VE BU RİVAYETLER VE FIKIH OLMASAYDI KUR’AN BOŞLUKTA KALIRDI, ANLAŞILMAZDI DİYENLERE, ALLAH KATINDAN BİR REHBER OLMADAN, HEVESİNE UYANLARDAN DAHA SAPIK KİM VARDIR DİYOR RABBİMİZ. YORUM VE KARAR SİZLERİN.

Değerli kardeşlerim, bakın ben ayetleri açıklamadım. Açıklamak benim ne haddime. Rabbimiz o kadar açık ve anlaşılır bir şekilde açıklamış ve örnekler vermiş ki, anlamak istemeyene Allah zaten ayetinde çok güzel bir örnek veriyor ve “ALLAH’TAN DOĞRU BİR REHBER OLMADAN, HEVESİNE UYAN KİMSEDEN DAHA SAPIK KİM VARDIR?” Kur’an bütünlüğünde ayetleri üzerinde, Allah ın onlarca kez önerdiği gibi düşündüğümde, günümüzde bizlerin yaptığı yanlışlar, apaçık ortaya çıkıyor. ALLAH CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUN.

Saygılarımla
Haluk GÜMÜŞTABAK


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
6
Moda, Bakım, Makyaj ve Güzellik / Ynt: Makyaj Malzemeleri İndirimleri
« Son İleti Gönderen: sercan 28 Kasım 2020, 20:20:17 »
Aynı maskaraları kız arkadaşıma 4-5 gün önce çok daha pahalı fiyata aldığım için aşırı sinirliyim  

Ama gurur yapmanın anlamı yok. İndirim yakalamışken manitaya nemlendirici ve göz altı kremi patlattım birkaç tane.  

Migros cidden Black Friday konseptinin hakkını veren markalardan.
 
7
Saglık ve Yaşam Merkezi / Ynt: Sağlıklı Market Ürünleri
« Son İleti Gönderen: sercan 28 Kasım 2020, 20:15:54 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tam da kendime tavuklu sandviç yaparken denk geldi, bir an tırsttım!!

Benim bildiğim kadarıyla İzmir'de fabrikası olan bir Türk markası ayrıca. Tüketirken böyle şeylere dikkat etmekte fayda var.
Çıtır tavukları olaydır, canını çektirdiğim tüm arkadaşlarımdan özür dilerim.
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

8
Saglık ve Yaşam Merkezi / Sağlıklı Market Ürünleri
« Son İleti Gönderen: kemikgözlük 28 Kasım 2020, 20:12:26 »
Yediğine içtiğine dikkat eden insanlar olarak hepimizin korkulu rüyası marketlerde satılan paketli gıdalar malum... Çok fazla ürün var ve aralarından gerçekten katkı maddesi taşımayan, temiz olanını bulmak kolay değil. Bu bağlamda uzun zamandır kullandığım Lezita'nın ürünülerini sizlere tavsiye etmek istiyorum. Hem yüksek protein içeriği var, hem pratik hem de lezzeti oldukça yerinde. Aklınızda bulunsun.
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
9
Moda, Bakım, Makyaj ve Güzellik / Makyaj Malzemeleri İndirimleri
« Son İleti Gönderen: kemikgözlük 28 Kasım 2020, 20:06:18 »
Kızlar selam,

Migros'un Müthiş Cuma indirimlerinde birçok makyaj malzemesi indirime girmiş durumda. Hem de %50 civarında. Ben baya bir alışveriş yaptım, belki ilgilenirsiniz diye sizi de bilgilendirmek istedim.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
10
Webmaster Sorunları / Stage Medya
« Son İleti Gönderen: osman75 28 Kasım 2020, 01:25:51 »

Stage Medya dijital dünyanın en üst segmentlerindeki influencer ve markalara Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve marketing desteği sağlayan, yaratıcı içerikler üreterek yenilikçi prodüksüyon ve montaj kalitesiyle Türkiye'nin en çok talep gören medya şirketlerinden biridir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.