Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kalitesi, teknik özellikleri ve boyutuna göre Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap değişiklik gösterebilir. Daha önce de dile getirdiğim gibi beklentilerinizi karşılayacak teknik özelliklere sahip modeli seçmek sizin için en doğru olacaktır. İlerde belki işime yarar diyerek über bir model seçmek hem size pahalıya mal olacak hem de kullanırken zorluk yaşayacaksınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hanımların en çok korktuğu ve çekindiği konudur; düdüklü tencerenin patlaması. Yukarıda da belirttiğim gibi düdüklü tencere içerisinde biriken basınç, tencerenin musluğun altına götürülmek için hareket ettirilmesiyle patlıyor.

Bunu ortadan kaldıran ise Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap; TikTak Bravo! Gerçekten adındaki Bravo’yu hak eden bir model… Çünkü kapağındaki hazneye sadece bir bardak su dökülerek çok kısa sürede soğuyor. Böylece yerinden hareket ettirmek zorunda kalmıyoruz!

İncelemek ve Satın Almak İçin: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2
Haber ve Yaşam Merkezi / Farmasi Ocak Kataloğu 2018
« Son İleti Gönderen: altindagelektrik Bugün, 00:50:03 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Farmasi Danışman : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İletişim : +90 538 739 28 74Değerli Tüketicilerimiz,


  Farmasi.site'si olarak Farmasi Kozmetik Ürünlerini Farmasi Platin Direktörü Nermin KORKMAZ olarak sizlere   Farmasi ürünleri katalogları , ürünler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Platin Direktör olarak sürdürdüğümüz yayın hayatında her türlü soru ve önerilerinize açığız. Sizleri bilgilendirmek bizim görevimiz. Evinizde oturduğunuz yerden eşlerinize ek gelir kazandırmak istermisiniz? Diğer bilindik markaları unutun. Farmasi'nin ucuzluğu ve kalitesi gözleri kamaştırıyor. Ünlülerin'de katıldığı ve destek verdiği platformlarımızda   sizleride görmekten mutluluk duyarız.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Tags ;
#farmasi
#farmasikatalog
#farmasiüyelik
#farmasibayilik
#farmasidanışman
#farmasiüyegirişi
#farmasisite
#farmasiocakkatalogu
#farmasişubatkatalogu
<a class="title" title="Farmasi Şubat 2018 Kataloğu" href="Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap">Farmasi Şubat 2018 Kataloğu </a>,
3
Webmaster Sorunları / Pilates tutkunları
« Son İleti Gönderen: bunge 14 Aralık 2017, 20:51:51 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tutkunları

Ya sevdiğin işi yap; ya da sevmediğin işten çok para kazan. Sevdiğin işi yaptığında hiç çalıştığını hissetmediğinden kazanç da hayatındaki sıralamada gerilerde kalabiliyor.Ha yok benim öyle bir cesaretim,ben kurulu düzen insanıyım diyorsanız, o zaman da bulun en çok para veren sektörü girin gözü kapalı.Nerede öyle iş demeyin,birçok sektör ve pek çok şehirde, ülkede binlerce pozisyon var sizleri bekleyen,ya da salla başı al maaşı  işler var, hem para kazandırmayan, hem sıkıcı mı sıkıcı, fazla sorumluluk gerektirmeyen; girin onlardan birine emekliliğe kadar yolu var:) ancak, bir ricam var gidip milletin başının etini yemeğin işim de işim diye,olur mu?hayat seçimlerden ibaretmiş.Mutluluğu seçersin ki bu da cesaret ister!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
4
Webmaster Programları / Star Wars 8 filmi buradan izlenir
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 14 Aralık 2017, 19:35:12 »
Star Wars 8 filmi buradan izlenir

İnternetten Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap izlemek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Hdfilmbro.com ile birlikte, Star Wars serisinin son filmini, büyük bir keyifle izleme şansı bulabileceksiniz.

Star Wars - The Last Jedi 2017 filmini, ziyaretçilerine 1080p görüntü kalitesiyle sunan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adresi her geçen gün daha da büyümektedir. Bu site üzerinden Imdb puanı en yüksek filmleri izlemeniz mümkün olabilir.

Site üzerinden herhangi bir filmi izlemeden evvel, o filmin güncel Imdb puanını görebileceksiniz.

Yıldız Savaşlarının en son filmini, tek tuşla seyretmeye başlamak için, siz de hemen hdfilmbro.com içerisine girişinizi yapın. Siteyi beğenirseniz, Yıldız Savaşları tutkunu olan arkadaşlarınıza da önerebilirsiniz.
5
Script Bölümü / Buz Pistleri Hangi Alanlara Uygulanır?
« Son İleti Gönderen: ncssporbuzpisti 14 Aralık 2017, 17:29:06 »
REKREASYON ALANLARI

Serbest zaman (rekreasyon) kişinin çalışmadığı, yaşam zorunluluklarının ve biçimsel görevinin dışında kalan ve kişinin kendi isteği yönünde harcayabileceği zaman olarak tanımlanabilmektedir. Başka bir tanıma göre serbest zaman aktivitesi; kişinin çalışma, ailevi ve toplumsal zorunluluklar dışında, rahatlamak, uzaklaşmak ya da bilgisini ve topluma katılımını artırmak için kendi isteğiyle yaratıcı kapasitesini harekete geçirdiği herhangi bir aktivite olarak da tanımlanmaktadır.


Ülkemizde toplumsal değişmeyi ve kalkınmayı destekleyen, gençlerin kişilik gelişimini sağlama ve geliştirme açısından etkili olan serbest zaman aktivitelerinin ve eğitiminin kurumsal alanlarda da yadsınamayacak derecede desteklendiğini görmekteyiz. Zira serbest zaman sayesinde yapılan yaratıcı ve kültürel faaliyetler ile bireyin yenilenmesi, biriken arzuların açığa çıkarılması, bireylerin sağlıklı yaşamak ve verimli çalışmak dileğinin yerine getirilmesi, olumsuz çevre koşulları nedeniyle oluşan sıkıntı ve stresin atılarak vücut bütünlüğüne kavuşturulmasının sağlanmasıyla gençlerin bu gelişime daha hızlı adapte olacağı düşünülmektedir. Bu bağlamda serbest zamanın; yaşamın her safhasında, çocukluktan yaşlılığa sürekli bireyle birlikte var olacak ve insana psikolojik, sosyal ve fiziksel fayda getirecek deneyimler sağlayacağı anlaşılmaktadır. Bu nedenle serbest zaman eğitiminin temel eğitimin bir parçası olarak desteklenmesi gerekmektedir. Ayrıca eğitimin ana unsuru olarak da kabul edilmelidir.


Bu bağlamda extreme sporlar için yaratılacak alanlar sayesinde insanlar olumsuz stres enerjilerini rahatça atabilecek ve çok daha pozitif bir enerji ile normal yaşamına devam edecektir.21 yılı aşkın süredir Doğal Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Sentetik Buz Pistleri, Tekerlekli Paten Pistleri, Skaparklar, Çok Amaçlı Paten Pistleri konusunda birçok projenin altına imza atan firmamız sektöründe öncü konumda olmaya devam etmektedir.Her türlü iklim koşullarına uyum sağlayan paten pistlerimiz, farklı ölçü ve şekillerde de yapılabilmektedir.


KAYAK MERKEZLERİ

Ülkemizde bulunan kayak merkezleri, kendilerine has coğrafi, iklim ve konaklama koşulları ile her kış binlerce misafiri ağırlamaktadır. Yakın zamanda açılan farklı ölçülerdeki kayak merkezleri, kendi tesislerine daha fazla müşteri çekebilmek için alternatif sporlar arayışına girmişlerdir.Kış sporları denilince ilk akla gelen kayak pistleridir, ancak farklı arayışlar içinde olan müşterileri çekebilmek için artık kayak merkezleri yavaş yavaş buz pateni pistlerini de hayata geçirerek rakiplerine karşı avantaj sağlamak gayreti içindedirler.Firmamız tarafından açık alanlara veya kapalı alanlara kurulabilen buz pistleri kayak merkezlerine giden yerli ve yabancı misafirler tarafından yoğun talep görmeye başlamıştır.Uludağ, Yıldızeli ve Sarıkamış’ ın öncülük ettiği buz pateni pistleri kış aylarında çok yoğun talep görmektedir.


TATİL KÖYLERİ / OTELLER


Farklı mimari yapıları ve özellikleri ile her yıl binlerce misafiri ağırlayan tatil köyleri ve oteller, işletmelerini daha cazip hale getirmek, farklı aktiviteler arayan müşterilerinin bu taleplerine cevap vermek için buz pistleri, tekerlekli paten pistleri ve skateparklar yaparak, özellikle çocuklu ailelerin konaklama tercihlerini doğrudan etkileme başlamışlardır.Açık ve Kapalı alanlara kurulabilen paten pistleri sayesinde tatil köyleri ve oteller gelir kalemlerini arttırdığı gibi, tesis dışından da gelen müşterilerine  hizmet vererek hem işletmesinin  tanıtımını yapmakta hem de ciddi bir gelir elde etmektedir.”Ncs Spor Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Ekipmanları ve İşletmeciliği ” olarak ülkemizde birçok farklı  ölçülerde paten pistleri yapmaktayız. Yapmış olduğumuz paten pistleri demonte parçalar halinde bir sistem olduğundan istenildiği takdirde kolayca sökülüp farkı bir yere taşınabilmektedir.YAŞAM ALANLARI

Spor günlük hayatın hemen hemen tüm yönlerini etkileyen çok önemli bir kurumdur. Spor, toplumların sosyal hayatında itibarlı bir yere sahiptir. Spor’ un gücü onun bir sosyalleştirme aracı olması ve insanları birleştirici rolünü yerine getirmesi ile ölçülür.İnsanlar bu bağlamda yaşam alanlarını mümkün olduğunca spor yapabileceği, farklı aktivitelerden yararlanabileceği ve çocukları için en güvenilir ve çok amaçlı spor etkinliklerine katılabileceği yerlerden seçmeye özen göstermektedirler.


Günümüzde bir çok farklı ve yeni gelişmeye başlayan spor dalları da inşaat şirketlerinin, yaşam alanları yaratan kişi ve kurumların dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu spor aktivitelerinin başında ise buz pateni, tekerlekli paten ve skateparklar gelmektedir.Firmamız bünyesinde yapılan Doğal Buz Pistleri, Sentetik Buz Pistleri, Tekerlekli Paten Pistleri, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sistemleri ve Skateparklar ile bu talebi; kaliteli ürünler, doğru tesis planlaması, iyi bir işletme ile sağlayarak hizmete sunuyoruz.

PARK VE BAHÇELER

Günlük yaşamda yenilikleri yaygınlaştırmak ve oluşturmak iş girişimcisinin, toplumsal yarara yönelik değişimi sağlamak ise sosyal girişimcinin yaşam amacıdır. Yerel yönetimler, halkın güven ve desteğini sağlayarak, onların dilek ve önerilerine dayalı, katılımcı ve eşit hizmet sunmaktadırlar.Sosyal belediyecilik, belediyelerin sosyal fonksiyonlarını artıran ve sosyal yaşam içinde aktif hale gelmesini sağlayan bir anlayıştır.Son yıllarda hızla artan betonlaşma karşın, insanların nefes alabileceği, dinlenme ve spor yapma imkanına sahip olabileceği park ve bahçelerin sayısı da yavaş yavaş artmaya başlamıştır. Özellikle insanların boş zamanlarını spor alanları, farklı spor aktiviteleri yapabileceği, park ve bahçelerde geçirmeye başladığı yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır.


Ülkemizde popüler olmaya başlayan buz pateni ve tekerlekli paten sporu, her yaştan insanın dikkatini çeken ve öğrenmeyi arzu ettiği bir spor dalı olmaya başlamıştır. Günümüzde bir çok belediye sosyal projeler kapsamında park ve bahçelerin içine Doğal Buz Pistleri, Sentetik Buz Pistleri ve Tekerlekli Paten Pistleri yapmaya başlamıştır, hatta öylesine yoğun talep gelmeye başlamıştır ki pistlerin büyüklükleri 500 m2 ile 1.000 m2 arasında değişmeye başlamıştır.Sizde Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapni Öğrenebilirsiniz.SAHİL PROJELERİ

Farklı yatırım araçları arayışında olan girişimciler için ülkemizde son yıllarda gelişmeye başlayan paten pistleri yatırımları, sahil kasabalarında ve plajlar da yapılan spor tesisleri içinde yer almaya başlamıştır. Farklı ölçü ve teknolojiler kullanılarak yapılan paten pistleri genç yaşlı yüzlerce misafiri ağırlamaktadır. Doğal Buz Pistleri, Sentetik Buz Pistleri ve Tekerlekli Paten Pistleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veren firmamız, coğrafi, ekonomik, ve kültürel yapılara göre tesisler üretmekte ve pazarlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yoluna devam eden firmamız, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata vermektedir.


Demonte, parçalanabilir ve kolay taşınabilir özelliği sayesinde farklı lokasyonlara da konuşlandırılabilen  buz pistlerimiz, kolay kurulabilme özelliği sayesinde işletmecilere çok büyük avantajlar sağlamaktadır.
6
Havuzlar için ph ayarlayıcı, yosun önleyici, filtre temizleyici ve fazlası burada

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap adlı internet sitesi içerisinde, havuzlara yönelik çeşit çeşit kimyasal ürün kendine yer bulmuştur. Site üzerinden havuz sahipleri; filtre temizleyicilerden tutun havuz parlatıcılara, ph ayarlayıcılardan havuz kloruna kadar pek çok farklı kimyasal malzemeyi sipariş edebilecektir.

Müşterilerine Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sunan Havuz sepeti, sektörün öncü firmaları arasında yer alır. Bu firma ile iletişim kurarak prefabrik havuz sahibi de olabilirsiniz.

Saunası için ekipman satın almak isteyenler, yine Havuz sepeti yetkililerine ulaşmalıdır.

İletişim numaraları: 0533 302 36 25 - 0216 706 33 10

Adres: Uğurmumcu Mahallesi Uzunyurt Sokak Görmezler Sitesi B Blok No:4/A Kartal - İstanbul

Site: Havuzsepeti.com.tr
7
Script Bölümü / Çengelköy Su Tesisatçısı
« Son İleti Gönderen: skortesisat 14 Aralık 2017, 15:26:59 »
Çengelköy Su Tesisatı

Su Tesisatı denildiği zaman ilk akla gelen su kaçağı ve gider tıkanıklığı olabilir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile her türlü tesisat onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Su tesisatı ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı su tesisatı onarımı sağlamaktadır. Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunan Çengelköy su tesisatı ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız. En basit bir musluk tamiri işleminde bile müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.
Çengelköy Su Tesisatı için ARA 0 216 576 47 29

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Çengelköy Su Tesisat Tamircisi


Skor tesisatın alt yapısı olarak çalışan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapsı su tamir ustaları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisat problemlerini kameralı su tesisat cihazları ile 10-15 dakika gibi kısa bir sürede keşif işlemini yapmaktayız. Tesisat tamir ustaları onarım yapılmasının gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz su tesisatı tamircisi onarım işlemlerine başlar. Onarım işlemleri sizin bilginiz dahilinde ilerlemektedir. Böylelikle iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Çengelköy Sıhhi Tesisat


Ev ve iş yerlerinizde yani suyun kullanımı olan her alanda sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç vardır. Yapılar için gerekli olan temiz su ihtiyacının yapının içerisine taşınması, kullanılan kirli suyun ise dışarıya tahliye edilebilmesi için yapılar içerisine su tesisat boruları döşenmektedir. Çengelköy su tesisatçısı olarak sıhhı tesisat alanında bünyemizde bulunan sıhhi tesisat ustaları tesisat ile ilgili gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Çengelköy Su Tamir Ustası


Su tesisatı problemlerinde seçmiş olduğunuz firmalar içerisinde çalışan su tamir ustasının tecrübesi önemli bir faktördür. Kameralı su tamir cihazlarının kullanımına hakim olmayan bilinçsiz ustalar nedeniyle bir çok müşterimiz mağdur olmuştur. Bu gibi durumların farkında olan Çengelköy su tamir ustası bünyesinde tecrübeli ve bilinçli su tamir ustaları barındırmaktadır.

Çengelköy Su Tesisatçısı


İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere kesintisiz hizmet sunan Çengelköy su tesisatçısı uygun fiyatlı su tesisatı ve kaliteli malzeme kullanımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 17 yıldır su tesisatı sektöründe yer alan skor tesisat memnun müşteri ile sıhhi tesisat alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzlü su tesisat ustaları ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçtiğinizde en hızlı şekilde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
8
Script Bölümü / Şişe ve Kavanoz Besleme Sistemleri
« Son İleti Gönderen: renasmakina 14 Aralık 2017, 12:48:57 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dolum makinaları, paketleme makinaları, etiketleme makinaları ve karıştırma makinaları gibi endüstriyel makinalarda ihtiyaç duyulan ürünün taşınması için tasarlanmış sistemlerdir. Besleme sistemleri kullanılarak ürünlerin makinalar arasındaki geçişi veya kaynaktan makinaya taşınma işlemleri gerçekleşmektedir. Bu gibi çalışmalarda zaman çok önemlidir ve besleme sistemleri ile insan gücüne ihtiyaç kalmada ürünlerin taşınması ve diğer işlemlerin yürütülmesi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Besleme sistemleri şişe ve kavanoz besleme sistemleri ve toz ve granül besleme sistemleri olarak iki farklı çeşidi bulunmaktadır.
 
Şişe ve kavanoz besleme sistemleri ile ek bir personele gerek kalmadan ürünlerinizi dolum, paketleme ve etiketleme sırasında besleyerek işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Şişe besleme sistemlerinde tüm silindirik formdaki kavanoz, şişe, konserve kutusu vb. paketleme ürünlerinin beslemesini yapabilirsiniz. Farklı ambalaj çeşitleri olan PVC, cam, pet, PP, PE, alüminyum ve teneke gibi çeşitli şişe ve kavanozları etiketleme makinası, paketleme makinası ve dolum makinaları gibi makinaların beslenmesi sırasında kullanabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ihtiyaçlarınıza göre farklı ebat ve ölçülerde bulunmaktadır. 80 cm çapında, 100 cm çapında ve 120 cm çapında olmak üzere sabit olan besleme tepsisi boyutları özel istek üzerine de üretim yapılabilmektedir. Eğer ki büyük bir işletme iseniz ve bu boyutlar size yetmiyor daha fazla ürün beslemesine ihtiyacınız oluyorsa Renas Makine ile iletişime geçerek özel bir boyutta üretim yaptırabilirsiniz. İstediğiniz üzerine farklı yükseklik ve tahliye ağzı tasarlanabilir olmasından dolayı şişe besleme tepsisi esnek bir yapıya sahiptir. Şişelerin hizalanması için kullanılan hizalama bariyerleri ise şişenin büyüklüğü genişliği gibi özelliklerine göre yapılabilmektedir
.
Dolum makinaları, paketleme makinaları ve etiketleme makinalarını kullanırken ekstra personel ihtiyacını karşılamanız için özel olarak tasarlanan yükleme helezonları sayesinde maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda zamandan da tasarruf etmenizi sağlayan yükleme helezonları küçük, orta veya büyük işletmeler fark etmeksizin her alanda kullanılabilmektedir. Besleme sistemleri ve diğer makine çeşitlerinin üretimini gerçekleştiren Renas Makina ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
9
Kaynaşma Alanı / Protein Tozu Kullanımı
« Son İleti Gönderen: kevser25 14 Aralık 2017, 05:48:17 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Protein Tozu

Doğal besinlerden alınması gereken günlük protein ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir besin takviyesidir. Yüksek seviyede protein içermektedir. Genelde özel kullanım amaçlı tüketilmektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap da tüm besinlerden aldığımız protein gibi kas, deri, kemik, saç kısacası bütün vücut dokularının yapısını oluşturmaktadır. Ayrıca dokularımızın onarımını ve sağlığının devamını sağlar.
 
İnsanlar gün içerisinde protein değeri yüksek olan besinleri her zaman tüketememektedir. Bu sebeple meydana gelen protein açıklarını protein tozu kullanarak kapatmamız mümkündür. Unutmayalım ki protein kasın ana maddesidir.
 
Protein tozları sporcu besinleri olarak görülmektedir. Çünkü spor yapan bireyler var olan kas kütlesini arttırmak için ya da var olan kaslarını korumak için protein tozu kullanmak zorundadırlar. İnsan vücudunda proteinler depo edilemediği için sürekli olarak protein desteği şarttır.
 
Ayrıca protein tozlarını kas ve doku hasarına uğramış kişiler kaslarının iyileşmesi için, kilo almakta zorlanan kişiler ise kilo aldırıcı olarak kullanabilmektedir. Protein tozları kimyasal veya sentetik maddelerden değil tamamen doğal gıdalardan üretilmektedir. Protein kaynakları sadece hayvansal gıdalar değildir. Çeşitli soya ve baklagillerde protein kaynaklarıdır.
 
Protein Tozunun Kullanılması
 
Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı protein tozu kullanılmaktadır. Protein tozları genel olarak su ya da süt ile karıştırılarak içilmesi sureti ile kullanılmaktadır.
Protein tozunun birçok çeşidi vardır. Bunların kullanım şekilleri ve dozları farklıdır. Bu yüzden her ürünün kullanım talimatına uyarak tüketimini gerçekleştirmeliyiz. Fakat protein tozlarının kullanımı için en ideal zaman antrenman sonrası ya da ilk yarım saattir. Her ürünün belirtilen kullanım dozajına göre günlük alınacak miktarı belirlenir ve gün içerisinde kaç defa tüketilecekse ona göre içilir.
 
Protein ihtiyacı bireyin günlük aktivitelerine ve sportif faaliyetlere göre değişmektedir. Ortalama bir kişinin günlük protein ihtiyacı kişinin her bir kilosuna karşılık 1 gram olarak hesaplanmaktadır. Spor yapan kişilerde ise bu miktar 1.5-2 gram arasındadır. Yani 90 kg ağırlığında bir kişi günde 90 gram protein alması gerekir. Spor yapan bir kişi ise 135 gram ile 180 gram arasında protein miktarı alması gerekir.
 
Unutmayalım ki protein tozu çok iyi bir protein kaynağıdır. Ancak tek başına protein tozu değil de spor ve beslenme de en az protein tozu kadar değerlidir.

naturalspor.com
10
Duyurular / Sıfır Bir 3. Sezon Bedava İzle
« Son İleti Gönderen: delaporta444 14 Aralık 2017, 02:53:12 »
Sıfır Bir 3. Sezon Bütün Bölümlerini İzleyebileceğiniz Forum Kategorisidir. Yapmanız oldukça kolaydır sizlerden ne ücret ne üyelik ne başka birşey istiyoruz sadece gelip cipsinizi alıp arkanıza yaslanın ve seyredin olukça kolay oldukça iyi bir sehir sizleri bekliyor. YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.