Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Dudak damak yarığı ameliyatı eğer uzman kişiler tarafından, özenle gerçekleştirilirse herhangi bir komplikasyon ortaya çıkmadığında ya da operasyon sonrası dönemde aile gerekli talimatları yerine getirdiğinde herhangi bir iz kalmadan iyileşme süreci tamamlanır.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Uzmanı Prof. Dr. Hakan Ağır, dudak damak yarığı ameliyatı sonrası lazer uygulaması hakkında tüm bilinmeyenleri bizler için anlattı.
Ancak bazı durumlarda operasyon sonrasında bölgede iz kalması söz konusu olabilir. Dudak damak yarığı ameliyatı sonrası lazer uygulaması da iyileşme süreci sonunda kalan yara izi orta ve uzun vadede çocuğun psikolojik açıdan zarar görmesine neden olabilecek düzeyde ise bu izlerin azaltılması için yapılır.
LAZER UYGULAMASI İLE İZ TEDAVİSİ
Günümüzde ameliyatlardan sonra iz kalması durumu ile geçmişe kıyasla çok daha az karşılaşıyoruz. Gelişen cerrahi teknikler ve estetik dikiş yöntemleri sayesinde ameliyat sonrası iz oluşma ihtimali en aza iniyor.
Özellikle cerrahların iz kalma ihtimali durumlarda operasyonu gözle görülmeyecek noktalardan yapmayı tercih etmeleri ile kozmetik açıdan sorun oluşturabilecek ameliyat izlerine rastlamak neredeyse mümkün.
Dudak damak yarığı ameliyatında ise operasyonun farklı bir bölgeden gerçekleştirilmesi ya da gizlenmesi mümkün olmadığı için ameliyat sonrası iz kalma ihtimali diğer operasyonlardan daha fazladır.
Uzman bir cerrah tarafından dikkatle planlanan ve gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında dikkat çekici izler kalmasa da bu operasyon küçük çocuklara uygulandığı için operasyon sonrası dönemde yaşanan aksaklıklara bağlı olarak da iz kalma ihtimali artıyor.
Lazer ile doku tedavisi ise tamamen ağrısız ve acısız bir yöntem olduğu için operasyon sonrasında kalan izlerin ortadan kaldırılmasın da ya da izin boyutlarının küçültülmesinde sıkça tercih ediliyor.
Lazer uygulamasının temelinde skar dokunun çevresindeki sağlıklı dokunun uyarılması ve bölgenin kendisini tedavi etmesi amaçlanır. Uygulama skar dokunun büyüklüğüne ve derinliğine göre farklı seans sayılarında planlanabilir.
Bu uygulamanın en güzel yanı ise çocukların tedavi sonrasında herhangi bir şekilde dinlenmeye ihtiyaç duymamaları ve hayatlarına normal bir şekilde devam edebilmelidir.
LAZER UYGULAMASI NEDEN ÖNEMLİ?
Eğer dudak damak yarığı ameliyatı sonrası yara izi meydana geldiyse bu izin tedavi edilmesi çocuğun gelişimi açısından büyük önem taşır.
Çocukların sosyal çevrelerinde maruz kaldıkları zorbalığın önüne geçmek, bu tür bir ameliyatın izlerini ortadan kaldırmak gelişimleri açısından önemli. Lazer uygulaması ağrısız, acısız ve konforlu bir teknik olduğu için dudak damak yarığı ameliyatı sonrasında aileler tarafından mutlaka gözden geçirilmeli ve ihtiyaç halinde tercih edilmeli.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Uzmanı
Prof. Dr. Hakan Ağır
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Facebook: @dudakdamakyariklari
Instagram: @dudak.damak.yariklari
YouTube-Dudak Damak Yarıkları
2
Webmaster Programları / Uygun Fiyata Hafriyat Temin Etmek
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 04 Nisan 2020, 16:33:27 »
Uygun Fiyata Hafriyat Temin Etmek

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sektörüne 2008 yılında giriş yapan Yusuf Hafriyat firması son günlerde kapılarını Yusufhafriyat.com bağlantı adresi ile online dünyasına açtı. Bugün bu adresten firmaya ulaşabilir, firmanın hizmetlerini görebilir, fiyatları inceleyebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerine ulaştıran firmamız 12 yıllık süreçte iş makinesi alımlarını arttırarak çok geniş bir araç otoparkına sahip oldu. Bugün hangi tür iş makinesine ihtiyacınız olursa olsun siz de firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Acele edin projeleriniz yarım kalmasın. Unutmayın en büyük destekçiniz biziz. Bizimle iletişime geçip bizi de projelerinize dahil etmeyi unutmayın.
3
Webmaster Programları / Lineer Kızak Nedir?
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 04 Nisan 2020, 14:59:15 »
Lineer Kızak Nedir?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap teknolojinin gelişmesiyle  insan gücünün yerini makine ve robotik sistemlerin almasıyla ortaya çıkan makine ekipmanlarıdır. Doğrusal bir düzlemde hareket sağlamak için klavuz ray gerekir. Bu raya lineer ray denir. Rayın üzerinde hareket eden makine elemanına lineer araba diğer adıyla lineer kızak denir.  Lineer kızaklar farklı ölçülerde, farklı toleranslarda ve ayrıca farklı tiplerde mevcuttur. Lineer kızak modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Cnc-marketi.com bağlantı adresinden web sitemize giriş yapabilir ürün siparişi geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünler orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz garantili olup ödemenizi kredi kartı ve havale ile yapabilirsiniz.
4
Webmaster Sorunları / Tekyaz - SolidWorks
« Son İleti Gönderen: osman75 04 Nisan 2020, 12:31:26 »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kullanımı son derece basit, Windows işletim sistemine özel hazırlanmış 3D tasarım programıdır. SolidWorks Programı her çeşit ürün tasarımı, analizi ve yönetimi için kullanıcıların hızlı bir şekilde çizimler yapabilme olanağı sağlar.

SolidWorks sektörün önde gelen montaj, parça ve teknik resim özellikleri gibi güçlü tasarım araçlarını yerleşik analiz, maliyet tahmini, resim görüntü işleme, animasyon ve ürün veri yönetimiyle entegre etmektedir. Tasarım fikirlerinin hızlı ve basit olarak geliştirilip paylaşılmasını ve böylece daha üretken bir tasarım deneyimi elde edilmesini sağlar.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile döndürme ve kaydırma gibi görüntüleme işlemlerinin hesaplanması bilgisayarın işlemcisinden ziyade ekran kartında yapılmaktadır.

SolidWorks 2020 büyük teknik resimlerin saniyeler içinde açılarak düzenlenmesini sağlayan yeni bir mod ile birlikte geldi. Teknik resim dosyaları üzerinde ölçü, balon, çalışma sayfası ekleme, mevcut görünümleri yerleştirme gibi düzenleme işlemleri yapılabiliyor ve  PDF, DXF ve DWG gibi formatlarda çıktı olarak alınabiliyor.

SolidWorks sürüm yükseltmesi yapanlar bilirler ki, her sürüm yükseltmesinde açılan dosyaları mevcut sürüme çevirmek zorunda kalırsınız. Bu işlem de performans olarak olumsuz etkilediği için çeşitli araçlar ile toplu dosya güncellemeleri yapılır. Bu da zaman kaybına sebebiyet verirdi. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, eski sürüm dosyaları açarken farklı bir teknoloji kullanarak model üzerinde bir güncelleme yok ise modeli yeni sürüme çevirmenizi ve kaydetmenize ihtiyaç duymuyor. Bu sayede dosya açma hızı artarken tüm dosyaları çevirme zorunluluğu olmadığı için kaydetme işlemleri de hızlanıyor.
5
İzmir Endüstriyel Temizlik Ürünleri Satış Firması - Düntem Temizlik

İzmir'de faaliyetlerini başarıyla sürdüren Düntem Temizlik, müşterilerine birinci sınıf kalitede temizlik ürünleri sunmaktadır. Endüstriyel temizlik malzemeleri arayan kurumlar, Düntem Temizlik ile irtibata geçerek buradan arzu ettiği miktarda temizlik ürününü sipariş edebilir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkine tıkladığınız takdirde, şirketin açık adresini görme şansı bulabilirsiniz. Google haritası üzerinden, şirket konumunu, bu sayfaya girerek öğrenebileceksiniz. Aynı sayfada şirketin güncel telefon numarası, mesai saatleri ve web sitesi de paylaşılmıştır.

Karton bardaklardan tutun çöp torbalarına, çeşit çeşit kozmetik üründen gıda ürününe, medikal ürünlerden kağıt grubu ürünlerine kadar birçok ürün seçeneği burada sizleri bekliyor olacak.

Deterjanlar, dezenfektanlar, havuz kimyasalları, mutfak ekipmanları ve oto yıkama ürünleri yine firmanın müşterilerine sunduğu ürünlerden bazılarıdır.

Adres: Oğlananası Atatürk Mahallesi İkinci İnönü Zaferi Caddesi No: 75 Menderes - İzmir

Telefon: +90 232 783 43 31

Gsm: +90 536 477 96 62

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
6
Webmaster Programları / En iyi fotokopi makinesi
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 03 Nisan 2020, 16:36:08 »
Web Site İsmi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Site Başlığı : En iyi fotokopi makinesi

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2000

Site Tanıtımı : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap günümüzde renkli baskılama teknolojileri sadece profesyonel alanlarda yer bulmaktan çıkmış, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel ofislerde dahi ihtiyaç haline gelmiştir. Fotokopi makinesi fiyatlarına ayrıcalıklarla sahip olmak istiyorsanız bogazicifotokopi.com.tr'e uğramayı unutmayın. Fotokopi makinesi fiyatlarında en iyi imkanları sunan boğaziçi fotokopi sizlere fotokopi makinesi kiralama sistemlerinde de birçok ayrıcalık sunuyor. Kiralık fotokopi makinesi fiyatları ile tercih sebebi olan ve birçok masrafı yok sayarak fotokopi makinesi fiyatları ile fotokopi makinesi sahibi olmanız bir tık ile uzağınızda.

Elektronik aletler sert davranılması sonucunda çok çabuk bozulabilen ürünlerdir. Fotokopi makineleri de yanlış kartuş takılması sonucunda veya farklı bir durumda bozulabilir. Bu nedenle makine alırken ona uygun bir kartuş takmak daha da sağlıklı olacaktır. Muratlı fotokopi makinesi firması olarak bütün fotokopi makinelerinin bakım ve temizlik işlemlerini yapmaktayız. Bunun için makinenizi getirip aynı gün içinde teslim alabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün japon teknolojisine sahip olivetti döküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ile tüm Türkiye genelinde bulunan, Bayii ağımız ile birlikte Türkiyenin Her köşesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanan Türkiye’nin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30’a varan oranda azalttıklarını biliyoruz.

Fotokopi makinesinde iddialı olmasının sebebi iyi bir sektör rakip analizi ile en uygun fiyatları sunmasıdır. Firma yıllardan beri memnuniyet odaklı hizmet verir yine kiralık fotokopi makinesi fiyatları ve sunduğu ayrıcalıklar en uygun imkanı sunar. Kiralık fotokopi makinesi ve fotokopi makinesi fiyatları için web sitesine uğramayı unutmayın.

7
Web Site İsmi : xn--cezaavukat-6ub.net


Site Başlığı : Ceza Avukatı ve Ceza Avukatları - xn--cezaavukat-6ub.net


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2020


Site Tanıtımı : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hem kişi özgürlüğü açısından hem mağdur hakları açısından toplumun en hassas sorunlarıyla uğraşır. Esasen her avukatın yaptığı gibi ceza avukatı da savunma işlevini yerine getirmeye çalışır. Fakat ağır ceza avukatının savunma işlevi diğer avukatlık branşlarının savunma işlevinden biraz farklıdır. Ceza avukatı, doğrudan kişi özgürlüğünü ilgilendiren bir alanda fonksiyon icra eder.

Suç ve ceza kavramları pek çok kişi açısından kulağa hoş gelmese de, gelişen toplumsal yaşam içinde insan ilişkilerindeki muazzam karmaşıklık maalesef her an herkesin bir suç mağduru olabilmesi ya da bir suç isnadı ile karşı karşıya kalmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle herkesin her an için kendisini bir suçun mağduru ya da bir suç isnadının şüphelisi olarak görmesi mümkündür. Ceza hukukuna ilişkin mağduriyetin ya da isnatların muhatabı olmanın ise diğer hukuk dallarına oranla etkisi çok daha ağır olabilmektedir. 

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kadrosu gerçek ve tüzel kişilere yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza davası konularında müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde kendilerini gerek müşteki vekili ve gerekse sanık müdafi olarak temsil etmektedir. Savunmanın bu özellikli işlevi nedeniyle ceza avukatı şüpheli veya sanığı savunurken müdafi olarak adlandırılır. Savunan, müdafaa eden anlamlarına gelir. Özel olarak ceza yargılamasında şüpheli veya sanığı savunan, haklarını koruyan ve onları yargılama işlemlerinde temsil eden avukatı tanımlamak için kullanılır. Gerçek ve tüzel kişilere yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza dava konularında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde müvekkillerini gerek müşteki ve gerekse şüpheli vekili olarak temsil etmektedir.
8
Din ile İlgili Karışık / ALİ İMRAN 145. AYETİ NASIL ANLAMALIYIZ?
« Son İleti Gönderen: halukgta 02 Nisan 2020, 15:49:14 »
“HİÇBİR KİMSE ALLAH’IN İZNİ OLMADAN ÖLMEZ. ÖLÜM BELİRLİ BİR SÜREYE GÖRE YAZILMIŞTIR.”

Bizler Kur’an ayetlerini, ne yazık ki rivayet edilen batıl inançlar eşliğinde anlamaya çalıştığımız, hatta Kur’an ı bu bilgiler ışığında tercüme edip anlattığımız için, Allah ın tebliğini doğru anlayamıyoruz. Şöyle bir inanç vardır. Ölen her insanın ecelini Allah,  zaten o kadar yazmış, kaderinde bu kadar ömür biçmiştir. Onun içindir ki bizler, yazılan bu ömrü yaşıyoruz, ölümü takdir eden Allah tır diye anlatılıyor. Elbette ölümümüze karar veren Allah tır. O izin vermezse hiç kimse ölemez, ya da takdir ettiği hayattan fazla, hiç kimse yaşayamaz. Burası doğru. Ama sizce daha yeni doğmuş bir bebeğin ölümüne, genç yaşta trafik kazası geçirip ölen kişiye, birbirini öldüren insanların ömrünü, Allah bu kadar yazmış ve bizlerin yapacağı bir şey yoktur diyebilir miyiz? Lütfen çevremizde yaşanan hayatın gerçeklerini, yanlış bilgiler ışığında değil, Kur’an ın verdiği bilgilerle anlamaya çalışalım.

Eğer buna inanırsak, Allah bu durumda kullarına adaletsizlik yapmış olmaz mı? Kimisine çok ömür verip, kimisine çok az ömür verenin, Allah olabileceğine nasıl inanırız? Bu nasıl bir imtihan anlayışı? Bizlerin Allah tasavvuru böyle ise bizler Allah ı ve onun adaletini tanımıyoruz demektir. Bu konuyu doğru anlamak istiyorsak, ALLAH IN BU DÜNYADA BİZLERİ ÖZGÜR İRADEMİZLE BAŞ BAŞA BIRAKTIĞINI VE ÖLÜMÜMÜZ DE DE, MUTLAKA BİZLERİNDE PAYININ OLDUĞUNU ASLA UNUTMAYALIM. Bu konuyu daha detaylı düşünmeye başlamadan önce, konumuzla ilgili ayeti özellikle daha iyi anlayabilmek için, farklı tercümelerden paylaşmak istiyorum.

Ali İmran 145: HİÇBİR KİMSE ALLAH’IN İZNİ OLMADAN ÖLMEZ. ÖLÜM BELİRLİ BİR SÜREYE GÖRE YAZILMIŞTIR. Kim dünya menfaatini isterse, kendisine ondan veririz. Kim de ahiret mükâfatını isterse, ona da ondan veririz. Biz şükredenleri mükâfatlandıracağız. (Diyanet meali)

Ali İmran 145: HİÇ KİMSE, TAYİN EDİLMİŞ BELLİ BİR VADEDEN ÖNCE, ALLAH'IN İZNİ OLMADAN ÖLMEZ. Kim bu dünyanın nimetlerini arzularsa kendisine ondan vereceğiz; kim de âhiretin nimetlerini arzularsa kendisine ondan vereceğiz ve şükredenleri ödüllendireceğiz. (Bayraktar Bayraklı meali)

Ali İmran 145: ALLAH'IN İZNİ OLMADAN, YAZILI ECELİ GELMEDEN KİMSE ÖLMEZ. Kim dünyalık isterse ona ondan veririz. Kim ahiretlik isterse ona da ondan veririz. Biz, görevini yapanları ödüllendireceğiz. (Süleymaniye vakfı meali)

Ayeti dikkatle okuduğumuzda, tüm insanların Allah ın izni olmadan, yazılı eceli gelmeden hiç kimse ölemez diyor. LÜTFEN DİKKAT, ALLAH IN İZNİ OLMADAN DİYOR. BURADA BİR İSTİSNA VAR. Siz bu sözlerden ne anladınız? Herkesin ölümüne Allah karar vermiş ve bunun dışında insanların hiçbir etkisi yoktur, küçük yaşta ölen bir çocuğun ölümüne, 100 yaşında ölen bir insanın ölümüne de Allah karar verdiği için mi ölmüş diyor? Yoksa Allah her kulu için uzun, adaletli bir süre bir ömür vermiş, O verdiği uzun ömrün üzerine hiç kimse çıkamaz ama değişik şartlar, etkenler, oluşumlar, kişinin yaptığı yanlış tutum,  Allah ın verdiği bedeni doğru kullanmama, hor kullanma gibi şartların oluşmaması ile erken ölen bir insanın ölümüne Allah izin veriyor, diye mi anlamalıyız? Ne desiniz?

Eğer bizlerin bu dünyada imtihan olduğumuza inanıyorsak, ölümümüz de de payımızın mutlaka olduğuna inanmalıyız. Yoksa bu imtihan olmaz. Çevremize şöyle bir bakalım. Allah a inanmayan insanda yaşıyor, inanan insanda. Hem de uzun bir ömür. Allah isteseydi, kendisine inanmayan kulunun hemen canını alabilirdi. Ama almıyor. Tüm bunlar, imtihanımızın çok önemli unsurlarıdır, lütfen bunu göz ardı etmeyelim. Allah bizlere uzunca bir ömür veriyor. Bunu doğru kullanmak bizlerin elinde. Küçük yaşta daha doğarken ölen bir bebeğin ölümüne, nasıl olurda Allah bu kadar ömür vermiş deriz. Araştırınız bebeğin ölümünde mutlaka yan etkiler, hataların, yanlışlıkların etkisi vardır. ALLAH ADALETSİZ DEĞİLDİR, KENDİ HATALARIMIZI LÜTFEN ALLAH A NİSPET ETMEYELİM. Konuyu daha iyi anlayabilmemiz için, üç farklı tercümeden Enam suresi 2.ayeti hatırlatmak istiyorum.

Enam 2: Sizi balçıktan yaratan O’dur. SONRA BİR ECEL BELİRLEMİŞTİR. BELİRLENMİŞ BAŞKA BİR ECEL DE O’NUN KATINDADIR. Siz yine de tereddüt geçirirsiniz. (Süleymaniye vakfı meali)

Enam 2: Sizi balçıktan yaratan ve SONRA SİZİN İÇİN BİR ÖMÜR TAYİN EDEN O'DUR. BİR DE O'NUN KATINDA BELİRLİ BİR ÖMÜR/ECEL VARDIR. Fakat siz hâlâ şüphe edip duruyorsunuz. (Bayraktar Bayraklı meali)

Enam 2: O öyle bir Rab’dır ki, sizi çamurdan yaratmış, SONRA (HER BİRİNİZE) BİR ECEL TAYİN ETMİŞTİR. (KIYAMETİN KOPMASI İÇİN) BELİRLENMİŞ BİR ECEL DE O’NUN KATINDADIR. Siz ise hâlâ şüphe ediyorsunuz. (Diyanet meali)

Bu ayet aslında batılın etkisinde kalmadığımız sürece dikkatle düşünüldüğünde, bizlere en doğru bilgiyi bu konuda veriyor. Dikkat ederseniz, bu ayette iki farklı ömürden bahsediliyor. İlginçtir ilk iki tercümede olmayan ama üçüncü Diyanetin tercümesinde, parantez içinde, ikinci ölüme Allah ın ayetinde bahsetmediği bir ölüm yani kıyametin koptuğunda öleceğimiz bir ölüm olarak yazmış. Ama Allah böyle bir açıklama yapmamış. Allah ın söylemediğini bizler ayete söyletmeye çalışırsak, ayeti de elbette yanlış anlarız. İlk iki tercümede dikkat ederseniz, Allah bizleri balçıktan yarattıktan sonra, BİZLERE BİR ECEL BELİRLEDİĞİNDEN BAHSEDİLİYOR. İşte bu ecel bizlerin kullanımına sunulmuş, adaletli tespit edilmiş uzun bir ömür.  Devamında ise Müsemma kelimesiyle anlatılan kişiye has, belirlenmiş bir zaman süresi, BELİRLENMİŞ BAŞKA BİR ECELDEN BAHSEDİLİYOR VE DİYOR Kİ, BU ECELİN DE NE ZAMAN OLACAĞINI YALNIZ ALLAH BİLİYOR. Demek ki Allah kullarına önce adaletli bir ecel belirliyor ve bunun üstüne asla hiç kimse çıkamaz diyor. Ama bu ömrü Allah, imtihanları gereği nasıl kullanacaklarına kulları karar veriyor. Örneğin intihar etmek isteyene gerekirse zamanından önce ölümlerine Allah izin veriyor, müsaade ediyor. Ali İmran 145.ayetinde öyle demiyor muydu? “HİÇ KİMSE ALLAH IN İZNİ OLMADAN ÖLEMEZ.” Hatta Münafikun suresinde de Allah, “BİR KİMSENİN ÖMRÜ BİTİNCE ALLAH, ONA ASLA EK SÜRE VERMEZ”, diye konuya açıklık getiriyor. Lütfen aşağıdaki ayet üzerinde dikkatle düşünelim.

Vakıa 60: ARANIZDA ÖLÜMÜ TAKDİR EDEN BİZİZ. Ve biz, önüne geçilebileceklerden değiliz. (Diyanet vakfı meali)

Allah adaletiyle tüm kullarına imtihan olabilecekleri, düşünebilecekleri vakti veriyor. Onu tam kullanmak ya da Allah ın verdiği o eşsiz bedeni hor kullanarak, gereken değeri vermeyerek erken ölmemize Allah izin veriyor, YANİ ÖLÜMÜ HAK ETTİĞİMİZ ZAMANDA BİZLERE TAKDİR EDİYOR VE ÖLÜMÜMÜZE İZİN VERİYOR. Bunun dışında rivayetlerin etkisiyle konuyu saptırarak, farklı anlamlar verirsek, ALLAH IN ADALETİNE SAYGISIZLIK YAPMIŞ OLACAĞIMIZ GİBİ, KUR’AN I DA ZERRE KADAR ANLAMAMIŞ OLURUZ.

Saygılarımla
Haluk GÜMÜŞTABAK


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
9
Site Tanıtımı ve Hostingler / By Golden Bebek Beşikleri Ve Bebek Odaları
« Son İleti Gönderen: Jasmin 02 Nisan 2020, 00:13:07 »
Site Adresi : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Site Açılış : 2017
Site içeriği : Bebek Odası, Bebek Beşikleri Satış Sitesi


Site Açıklaması :  By Golden olarak sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara satmayı hedefleyen ve yıllardır bunu başaran sizi üzmeyecek fiyatlarda en üst kalitede bebek odası takımları satışı yapan firmayız. Online olarak ürünlerimizin temamını inceleyerek gerek kalite, gerekse de fiyat olarak bizleri kıyasladığınız taktirde en iyi fiyatlarla bebek odası, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve tüm ürünlerimizi satın alabileceğinizi kendiniz denimleyebilirsiniz. Var gücümüze yılların vermiş olduğu deneyimle bebekleriniz için en sağlıklı ürün ve kalitede bebek beşikleri ve bebek odası takımlarını sizlere sunuyoruz. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamını inceleyerek ürünlerin özelliklerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilir, ürünlerin detaylı fotoğraflarını görebilir, fiyat incelemesi yapabilirsiniz, By golden dan satın alacağınız ürünler sizlere ulaştığında sitede yazan ve fotoğraflarını görmüş olduğunuz ürünlerin birebir aynısını almanın mutluluğunu yaşarsınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Her müşterimiz her alışverişinde bizlerden aynı ilgi ve alakayı görecekken, hiçbir zaman anlık müşteri olarak bakmadığımız siz değerli müşterilerimizi üzmeyerek ve kalitemizi ortaya koyarak bizlerden alışveriş yapma devamlılığınızı sağlamayı amaçlayarak çalışmaktayız. E-ticaret sitelerinde göreceğiniz kaliteli ürünler uygun fiyatlı olmaz veya uygun fiyatlı ürünlerin kalitesi üst düzey olmaz mantığını ortadan kaldırdığımızı bizlerle ilk alışverişinizde anlayacaksınız. Çünkü By Golden dan satın alacağınız bebek odası, bebek beşikleri ve satış ta olan diğer ürünlerin hem uygun fiyatlı hemde en üst kalitede olduğunu göreceksiniz. Bizlerle alışveriş deneyiminizi tamda almak istediğiniz ürünleri, almak istediğiniz fiyatların daha aşağısına alarak yaşayacaksınız.
10
Webmaster Programları / Çilingirde Kalite Ölçütleri
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 01 Nisan 2020, 18:03:16 »
Çilingirde Kalite Ölçütleri

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmeti günlük hayatta sürekli ihtiyaç duyduğumuz hizmetlerden birisidir. Nerede ne zaman anahtarımızı unutacağımızı bilemeyiz. Böyle durumlarda çilingire hızlı ulaşmak, kapımızı hemen açmak ve evimize girmek isteriz. Acil durumlarda nedense çilingirlere ulaşmak çok zordur. Çilingire hızlı bir şekilde ulaşmak için sizlere özel Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesini kurduk. Size Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap listesine bu siteden ulaşabilirsiniz. Sisteme dahil olan çilingirleri bir haritaya dönüştürdük. Böylece çilingire ihtiyaç duyduğunuzda bölge ve semt seçiminin ardından size en yakın olan çilingirleri size liste halinde sunuyoruz. Böylece siz de bu çilingirlerle iletişime geçip ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.