Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firmaları arasında evden eve taşımacılık, silivri nakliyat, şehir içi nakliye, şehirler arası eşya taşıma gibi konularda hizmet veriyoruz. Ev taşıma alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve kamyon , kamyonet nakliye araçlarımızı sizin için randevu ediyoruz. İstediğiniz gün ve saatte size ulaşan çalışanlarımız evinizi aynı gün içerisinde taşıyor. Silivri evden eve taşımacılık işinde bölgede en çok faaliyet gösteren şirketiz.

 Silivri sigortalı evden eve nakliyat teminatıyla evinizde tüm eşyalari güvenceye alabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınıza taşınma sırasında zarar gelir mi korkusunu ortadan kaldırabilirsiniz. Evden eve taşıma işlerinde çok dikkat edilmesi gereken bir konu eşyaların sorunsuz taşınmasıdır. Derin Nakliyat şirket olarak bunun bilincindedir. Sigorta sözleşmesi düzenlenmese dair tum ürünler güvencemiz altındadır.

 Asansörlü silivri evden eve taşımacılık ile yüksek katlarda merdivenleri hiç kullanmadan taşıma sağlıyoruz. Silivri bölgemizdeki en yüksek binalarda kolaylıkla çalısma sağlayabiliriz. Asansör araçlarımız şirketimize aittir kiralama araç kullanmamaktayız.
 Silivri şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz tüm mesafelerde sağlanmaktadır. Uzun yol araçlarımız ve ayrıntılı eşya ilgimiz ile şehirler arası bölgelerde de hassasiyetle çalısmalarımız devam ediyor. Silivri ev taşıma konumuzda uyguladığımız diğer çalısmalarımız;

- Silivri evden eve taşımacılık
- Silivri nakliyat
- Silivri şehirler arası evden eve nakliyat
- Silivri sigortalı evden eve nakliyat
- Silivri asansörlü evden eve nakliyat

Derin Nakliyat ile sizde huzur ve güven ile tasınabilirsiniz.
2
Webmaster Programları / Dünyanın Logosunu Çiziyorlar!
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 19 Mart 2019, 22:29:25 »
Dünyanın Logosunu Çiziyorlar!

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Eski Türkiye'de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, komşu çocuğunun ve daha iyisinden bakar isek baskı merkezleri (matbaa) ların 2 dk' da özensiz olarak ortaya koyduğu çalışmalar olarak sınıflandırılıyordu. Günümüz de ise kurumsal kimliğin büyüyen şirketlerde ki önemi tartışılmaz bir gerçek haline geldi! Gelişi güzel yapılan logo çalışmalarının tescil sorunlarına sebebiyet vermesi ve firmaları büyük zararlara uğratması sonrasında bu işin sanatçılarıda gün yüzüne çıkmaya başladı. Şimdi size Sadece Türkiye'deki şirketlere değil, dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren şirketlere de logo tasarım hizmeti sunan Babalogo'dan bahsetmek istiyorum.


Babalogo Kimdir?

Babalogo, Türkiyede kocaeli merkezleri kurulu olan medya baba isimli reklam ajansının ihtiyaçlar doğrultusunda doğurduğu yan markasıdır. Müşterilerine logo tasarımı yapan ve adını tüm dünyaya duyurmuş bir marka olan Babalogo bünyesinde, her biri alanında uzman tasarımcılar barındırıyor. Tasarımcıların, Behance ve Instagram profillerinden de yakınen takip ettiği logo tasarımcısı olan Teoman DEMİRTAŞ Bu projenin başında kreatif direktörlük görevini üstlenmiş durumda. Kurum bünyesinde görev yapan tasarımcıların tamamı birbirinden kıymetli ödüller kazanmıştır. Babalogo ekibi tarafınca ortaya konulan çalışmalar, Türkiye sınırlarını da aşmaktadır. Dünyaya logo çizen bu ekip, kusursuz bir müşteri memnuniyet oranı yakalamayı başarmıştır.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Babalogo bu başarısını nelere borçludur?

Öncelikle burada gerçekleştirilen çalışmalar tamamen özgündür. Hazır ikonlar ve doğrudan free font ile oluşturulan vasat logolara burada asla rastlanmaz.

Babalogo'nun bu denli yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip olmasının bir diğer sebebi, vektörel çalışmalar yapmasıdır. Sade ve uygulanabilir çalışmalar, ödüllü bir tasarım ekibi tarafınca gerçekleştirilir.


Fiyatlarınız ne seviyede?

Babalogo, diğer Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firmalarından farklı olarak, müşterilerine değişmeyen fiyat sunar. Talep edilen ek logolar için, ekstra ücret talep etmeyen Babalogo'da fiyatlar şuan için 1500 TL olarak işlem görüyor.


Babalogo ile nasıl iletişim kurulabilir?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerçekleştiren Babalogo adlı kurumumuz ile irtibat kurmak isteyenler, babalogo.com isimli internet adresini ziyaret edebilir. WhatsApp ve sabit telefon numaralarımız ise aşağıdaki gibidir:

WhatsApp: 0532 368 13 56
Telefon: 0850 840 56 46

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
3
Site Tanıtımı ve Hostingler / Wordpress Kurulumu Resimli Anlatım - Blogizma
« Son İleti Gönderen: Laplace 19 Mart 2019, 10:28:51 »
Blogizma kullanıcıların işini kolaylaştıran bir platformdur.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konusunda ve wordpress geliştirme üzerine çok ciddi bilgi paylaşımlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak tüm detaylarıyla ulaşabileceğiniz rastgele seçtiğimiz bir konu.

Wordpress, Php, Css başta olmak üzere tüm bilişim sistemleri hakkında gerek bilgi paylaşımı gerek destek alabileceğiniz bir platform oluşturduk!

Bizi takip etmeyi unutmayın!
4
Site Tanıtımı ve Hostingler / Wordpress Destek - Blogizma
« Son İleti Gönderen: Laplace 19 Mart 2019, 10:17:47 »
Blogizma kullanıcıların işini kolaylaştıran bir platformdur.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konusunda ve wordpress geliştirme üzerine çok ciddi bilgi paylaşımlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak tüm detaylarıyla ulaşabileceğiniz rastgele seçtiğimiz bir konu.

Wordpress, Php, Css başta olmak üzere tüm bilişim sistemleri hakkında gerek bilgi paylaşımı gerek destek alabileceğiniz bir platform oluşturduk!

Bizi takip etmeyi unutmayın!
5
Kaynaşma Alanı / İmar Barışı Kayıt Başvurusu
« Son İleti Gönderen: kevser25 18 Mart 2019, 14:21:37 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İmar Barışı Kayıt Başvurusu

Yakın zamanda çıkan bir yönetmelikle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gerçekleştirildi. İmar barışı çerçevesinde belli bir ücret karşılığında oturulan ama tapusu olamayan konutların tapuları alınabilecek. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için e-devlet portalından faydalanılabilir. Ayrıca imar barışına başvuru yapanlar ve başvuru sonuçlarını görmek isteyenler de e-devlet portalının “Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurusu ve sorgulaması” kısmından bilgi alabilir.

Doğum Yardımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yürürlüğe koyduğu uygulama ile doğum yapan anneler Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap alabiliyor. Gerekli koşulların sağlanması şartıyla tüm vatandaşlar doğum yardımından faydalanabiliyor. 15.05.2015 tarihinden sonra gerçekleşen her canlı doğum için doğum yardımı alınabilmektedir. Bu tarihten sonra doğan ilk çocuğa 300 TL, ikinci çocuğa 400 TL, üçüncü ve daha sonraki çocuklara 600TL verilmektedir. Ailelerin çocuk sırası tespitinde 15.05.2015 tarihinden önce doğan çocuklar da göz önüne alınmaktadır. Ödemeler tek seferde ve bireysel bazda olup yıl içinde her ay ödeme yapılabilmektedir.

Bilgi Kaynağı

Bilgi, hayatımızın konforlu ve refah içinde geçmesi için en önemli unsurlardandır. Doğru, güvenilir ve kolay ulaşılabilen bilgi insanların en çok ihtiyaç duydukları şeydir. Güvenilir bilgi kaynağı olarak hayatımıza giren Asliyet.com sitesinden, doğum yardımından imar barışına kadar ihtiyaç duyduğunuz her konuda faydalanabilirsiniz. Ekonomi, sağlık, teknoloji ve gündemdeki her türlü konu hakkında doğru ve güvenilir bilgi alabileceğiniz bir sitedir.
6
Mybb ve Diğerleri / Çocuklar İçin En Güncel Sağlık Bilgileri
« Son İleti Gönderen: dean534 18 Mart 2019, 12:03:21 »
Günümüzde anne babalar çocuklarının sağlıklarına çok daha fazla önem verdiklerinden dolayı olası tüm riskler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. İnternet sitemizde üretilen yazılar, bilgilendirmeler, videolar alanında uzman çocuk doktorları ve çocuk yan dal uzmanları tarafından siz aileler için hazırlanıyor.
İnternet sitemiz bu anlamda çocuk sağlığı ile ilgili hem ülkemizde hem de dünya genelindeki tüm gelişmeleri ve çocuklarda görülen sağlık problemleri ile ilgili tüm bilgileri en güncel ve profesyonel bir şekilde sunuyor. Bu sayede anne babalar çocuklarının sağlıklı bir şekilde gelişimi ve olası sorunlarda nasıl davranması gerektiği konusunda son derece deneyimli olabiliyorlar.
İnternet sitemizde yenidoğan bebek bakımı, emzirme, anne sütü, çocuk gelişimi, çocuk beslenmesi, sağlıklı çocuk, ek gıda beslenmesi gibi bir çok sağlam çocuk takibi bilgilerini de içeriyor.
En Güncel Çocuk Sağlığı Makaleleri
İnternet sitemizde çocuk sağlığı ile ilgili son derece faydalı bilgilerin yanı sıra çocuklarınızın sağlığının korunması ve daha sağlıklı nesiller yetiştirilmesi için anne babalara rehber olacak son derece donanımlı ve güncel makaleler yer alıyor. İnternet sitemiz bu anlamda anne babalar için çocuk sağlığı konusunda en önemli yardımcıları arasında yer alacaktır.
7
Mybb ve Diğerleri / GELHEMEN
« Son İleti Gönderen: dean534 17 Mart 2019, 19:53:14 »
Teklif ücreti almayan gelHemen, hizmet sunan ve hizmet talep eden kullanıcıları bulundukları lokasyonlara göre hızlı bir şekilde bir araya getirmeyi hedefliyor. Kısa süre içinde toplamda on bini aşkın üyeye ulaşan gelHemen’in sahip olduğu üyelerin yarısı ise hizmet verenlerden oluşuyor.
Hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak kullanıma sunulan gelHemen. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan gelHemen uygulamasında herhangi bir konuda talep yaratmak isterseniz bunu 3 tıklama ile yapmanız mümkün.
Platformda hizmet veren kullanıcılardan belirli oranlarda hizmet bedeli alarak bir gelir modeli oluşturan gelHemen, teklif gönderilmesi veya listelenme için herhangi bir ücret talep etmiyor. Kısacası sadece satın alınan hizmetler için komisyon alındığını da belirtelim.
Kullanıcılarına hızlı geri dönüş, anlık bildirimler, talep koruma, puanlama ve bedavaservisler gibi avantajlar da sunan gelHemen, hayatın her alanında ihtiyaç duyduğunuz her şey için talep oluşturmanıza olanak tanıyor. Söz konusu talepleri oluşturmak için hizmet kategorisinde aramalar yapıp, listeden uygun olanı seçmeniz gerektiğini de belirtelim. Eğer varsa talebiniz ile ilgili bir açıklama veya fotoğraf da kullanabilirsiniz.
gelHemen aracılığı ile oluşturabileceğiniz hizmet talepleri arasında temizlik, nakliyat / nakliye, boya/badana, tamir, düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, düğün / partiorganizasyonu, butik pasta yapımı, özel mobilya yapımı ve onarımı, koltuk döşeme, iç mimar, dekorasyon, mantolama, marangoz, diyetisyen, eve doktor hizmeti, kişisel antrenör, öğretmenlik, Kickbox, yoga, aşçılık, gitar, keman, piyano, çello, bilgisayar, işaret dili özel dersleri ve daha fazlası gibi seçenekler yer alıyor.
gelHemen uygulamasının ana hedefi ise tüm kullanıcılarının istedikleri hizmete, etkinliğe, spor/etkinlik partnerine ulaşmalarını sağlarken, hizmet verenlerin ve etkinlik düzenlemek isteyenlerin ise aradıkları odak kitleye çok hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak. Dilerseniz gelHemen uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.
8
Site Tanıtımı ve Hostingler / Haftalara Göre Gebelik
« Son İleti Gönderen: Laplace 17 Mart 2019, 18:00:21 »
Tebrik ederiz, artık siz de bir anne adayısınız. Dolayısıyla muhteşem bir yolculuğun başındasınız. Peki 40 hafta, yani 9 ay 10 gün sürecek ve her anı benzersiz olacak bu yolculuğa hazır mısınız?

Artık hamilelik dönemine girdiğinize göre, hayatınızda pek çok şeyin değişeceğini biliyorsunuz. Vücudunuz gün geçtikçe değişirken, bebeğiniz de her geçen gün gelişecek. Hamileliğinizin ilk gününden doğum anına kadar bu değişim ve gelişmeleri hafta hafta buradan takip edebilirsiniz. Her hafta ile ilgili gelişimi takip edebileceğiniz takvim, tüm sorularınıza cevap verecek, edinmeniz gereken alışkanlıklar konusunda size yardımcı olacak. Bebeğinizi ilk ne zaman hissetmeye başlayacağınızdan tutun da onun gelişimi için neler yapmanız gerektiğine kadar tüm bilgilere, hamilelik belirtileri, hamilelik hesaplama hakkında merak ettiğiniz tüm diğer konulara bu kategorimizden ulaşabileceksiniz.

Gebelik ; cinsel ilişki sırasında erkekten gelen spermin, anneden gelen yumurtalarla birleşip, fallop tüplerinden geçerek, rahim içine yerleşmesiyle başlayan ve 280 gün süren anne ve bebek dönemine denir. Doğum başlama süresi yani gebelik süresi 9 ay 10 gündür. 40 haftada tamamlanır. Gebelik hafta programı kan testi sonucunda belirlenir. Rahim iç duvarında yerleşen embriyo burada hormon salgılamaya başlar. Bu ilk salgı ile birlikte, hamilelik sürecini de başlatmış olur. hamilelik süreci temel 3 periyotta incelenir. Her periyosa bir trimester denir ve trimesterlar içerisinde 3' er ay kapsar. Her 3 aylık dönem de kendi içerisinde 12 hafta kapsar ve bu 12 hafta ayrı ayrı değerlendirilir. Bu şekilde gebelik hafta takvimi çıkarılmış olur. gebelik boyunca bebek de anne de haftalık olarak değerlendirilir. Bebeğin oluşum, büyüme ve gelişim süreci hafta bazında incelenir. Bu bağlamda;

Hafta, gebeliğe hazırlıktır
Haftada yumurta hücresi atılır
Hafta döllenme sürecidir
Hafta embryonik 3 tabaka meydana getirilir
Haftada bebeğin kan hücreleri, damar ve dolaşım sistemi, sindirim sistemi gelişmeye başlar. Kemikler ve cilt farklılaşmaya gelişmeye devam eder.
Haftada kalp atışları başlar, omurga kapanmaya başlar. Kulaklar ve gözler belirmeye başlamıştır.
Gebelik hafta beyin 3 ana kısma ayrılır, kan dolaşımı başlar. Kollar ve bacaklar belirmeye başlar. Ağız ve dil de belirginleşir. Nabız dakikada 150 defa atar.
Haftada kalbin 4 odacığı gelişmeye başlar. Beyin ve kafa hızla büyümeye devam eder.
Haftada kıkırdak ve kemik dokuları, ağız ve yutak oluşumları, burun ucu görüntüsü ve burun delikleri belirmeye başlar. Koku duyusu sinir uçları oluşmaya başlar.
Hafta, organogenez denilen ve organların gelişimi tamamlanan süreç 10. Haftada tamamlanır. Erkek ve kız bebeklerin cinsel organı belirginleşir. İç organlarda gelişim sürecinin ardından, büyümeye ve tamamlanmaya yönelik gelişmeler izlenir. İç kulak denge merkezi oluşur.
Hafta boyu yaklaşık 3 cm olmuştur ve hareket ediyordur. Fetüs denilen dönemdir.
Haftada, uterus, pelvus üzerine çıkarak karın boşluğuna girer.
Gebelik hafta, gözler kenarlardan, ortaya doğru yerleşmeye başlar, kulaklar belirir
Hafta,ellerini kullanabilir ve insan şeklini almaya başlar
Hafta saçları çıkar
Hafta dolaşım sistemi tamamlanır, göz kırpmalar başlar
haftadan 20. Haftaya kadar organların gelişimi ve büyüme süreci devam eder. Uzuvlar belirginleşir ve hareketlenmeler gözlenir.

Hafta gebeliğin tam yarısıdır. Tat, doku, koku, işitme ve görme duyuları iyice gelişir.
Hafta- 23. Hafta sonuna kadar gözlenen değişikliklerde; bebekle iletişime geçilebilir. Sizi artık duyar hale gelir. Kulak kemik sertleşmeye başlar. Dudak ve gözleri iyice gelişir.
Hafta- 30. Hafta arasında bebek cilt gelişimini, organ ve uzuv gelişimlerini hızla geliştirmeye devam eder. Gözlerini açtığını, hıçkırık, esneme gibi hareketlerini görebilirsiniz. Bebeğin hareketleri dışarıdan da gözlenebilir durumdadır. Sistemleri hızla gelişmeye devam eder. Parmakları ve tırnakları belirginleşmiştir.

Hafta- 40. Gebelik hafta; sürecinde özellikle 33. Haftada beyin ve sinir sitemi gelişimleri tamamlanmaya devam eder. Bu nedenle anne karnında bile, dışarıdakileri algılamaya anlamaya başlar. İç organların gelişimine bağlı olarak, salgılar da başlar. Bebeğin bağışıklık sistemi güçlenir. Her bir uzvu gelişimini hızla tamalar. Cilt dokusu görüntüsü ve bebeğin görüntüsü, iyice insan şeklini almış ve tamamlamıştır. Doğuma hazırlık başladığında bebek, çıkışa doğru yönelir ve baş- aşağı durur. Anneden süt gelmeye başlar. Son haftalarda sancılar görülebilir, doğum suyu gelebilir. Beyin sistemi, sinir sistemi, dolaşım sistemi, boşaltım sistemi, kas sistemleri, sindirim sistemi, gözler, kulaklar, burun, eller, parmaklar, tırnaklar, ayaklar ve parmakları ve tırnakları tamamlanmıştır. Bebeğin duyuları tamamen gelişmiş ve tamamlanmıştır. Her bir hücresinin gelişimini oluşumunu tamamlayan bebek, 40. haftayı doldurduğunda dokuz ay 10 günlük süreç bitmiş olmaktadır. Dokuz ay bittiğinde ise onuncu haftaya girilir ve bebek bu ay içinde 40. hafta sonunda doğar.
 

Gebelik; cinsel ilişki sırasında erkekten gelen spermin, anneden gelen yumurtalarla birleşip, fallop tüplerinden geçerek, rahim içine yerleşmesiyle başlayan ve 280 gün süren anne ve bebek dönemine denir. Doğum başlama süresi yani gebelik süresi 9 ay 10 gündür. 40 haftada tamamlanır. Gebelik hafta programı kan testi sonucunda belirlenir. Rahim iç duvarında yerleşen embriyo burada hormon salgılamaya başlar. Bu ilk salgı ile birlikte, hamilelik sürecini de başlatmış olur. hamilelik süreci temel 3 periyotta incelenir. Her periyosa bir trimester denir ve trimesterlar içerisinde 3' er ay kapsar. Her 3 aylık dönem de kendi içerisinde 12 hafta kapsar ve bu 12 hafta ayrı ayrı değerlendirilir. Bu şekilde gebelik hafta takvimi çıkarılmış olur. gebelik boyunca bebek de anne de haftalık olarak değerlendirilir. Bebeğin oluşum, büyüme ve gelişim süreci hafta bazında incelenir. Bu bağlamda;

Hafta, gebeliğe hazırlıktır
Haftada yumurta hücresi atılır
Hafta döllenme sürecidir
Hafta embryonik 3 tabaka meydana getirilir
Haftada bebeğin kan hücreleri, damar ve dolaşım sistemi, sindirim sistemi gelişmeye başlar. Kemikler ve cilt farklılaşmaya gelişmeye devam eder.
Haftada kalp atışları başlar, omurga kapanmaya başlar. Kulaklar ve gözler belirmeye başlamıştır.
Gebelik hafta beyin 3 ana kısma ayrılır, kan dolaşımı başlar. Kollar ve bacaklar belirmeye başlar. Ağız ve dil de belirginleşir. Nabız dakikada 150 defa atar.
Haftada kalbin 4 odacığı gelişmeye başlar. Beyin ve kafa hızla büyümeye devam eder.
Haftada kıkırdak ve kemik dokuları, ağız ve yutak oluşumları, burun ucu görüntüsü ve burun delikleri belirmeye başlar. Koku duyusu sinir uçları oluşmaya başlar.
Hafta, organogenez denilen ve organların gelişimi tamamlanan süreç 10. Haftada tamamlanır. Erkek ve kız bebeklerin cinsel organı belirginleşir. İç organlarda gelişim sürecinin ardından, büyümeye ve tamamlanmaya yönelik gelişmeler izlenir. İç kulak denge merkezi oluşur.
Hafta boyu yaklaşık 3 cm olmuştur ve hareket ediyordur. Fetüs denilen dönemdir.
Haftada, uterus, pelvus üzerine çıkarak karın boşluğuna girer.
Gebelik hafta, gözler kenarlardan, ortaya doğru yerleşmeye başlar, kulaklar belirir
Hafta,ellerini kullanabilir ve insan şeklini almaya başlar
Hafta saçları çıkar
Hafta dolaşım sistemi tamamlanır, göz kırpmalar başlar
haftadan 20. Haftaya kadar organların gelişimi ve büyüme süreci devam eder. Uzuvlar belirginleşir ve hareketlenmeler gözlenir.

Hafta gebeliğin tam yarısıdır. Tat, doku, koku, işitme ve görme duyuları iyice gelişir.
Hafta- 23. Hafta sonuna kadar gözlenen değişikliklerde; bebekle iletişime geçilebilir. Sizi artık duyar hale gelir. Kulak kemik sertleşmeye başlar. Dudak ve gözleri iyice gelişir.

Hafta- 30. Hafta arasında bebek cilt gelişimini, organ ve uzuv gelişimlerini hızla geliştirmeye devam eder. Gözlerini açtığını, hıçkırık, esneme gibi hareketlerini görebilirsiniz. Bebeğin hareketleri dışarıdan da gözlenebilir durumdadır. Sistemleri hızla gelişmeye devam eder. Parmakları ve tırnakları belirginleşmiştir.

Hafta- 40. Gebelik hafta; sürecinde özellikle 33. Haftada beyin ve sinir sitemi gelişimleri tamamlanmaya devam eder. Bu nedenle anne karnında bile, dışarıdakileri algılamaya anlamaya başlar. İç organların gelişimine bağlı olarak, salgılar da başlar. Bebeğin bağışıklık sistemi güçlenir. Her bir uzvu gelişimini hızla tamalar. Cilt dokusu görüntüsü ve bebeğin görüntüsü, iyice insan şeklini almış ve tamamlamıştır. Doğuma hazırlık başladığında bebek, çıkışa doğru yönelir ve baş- aşağı durur. Anneden süt gelmeye başlar. Son haftalarda sancılar görülebilir, doğum suyu gelebilir. Beyin sistemi, sinir sistemi, dolaşım sistemi, boşaltım sistemi, kas sistemleri, sindirim sistemi, gözler, kulaklar, burun, eller, parmaklar, tırnaklar, ayaklar ve parmakları ve tırnakları tamamlanmıştır. Bebeğin duyuları tamamen gelişmiş ve tamamlanmıştır. Her bir hücresinin gelişimini oluşumunu tamamlayan bebek, 40. haftayı doldurduğunda dokuz ay 10 günlük süreç bitmiş olmaktadır. Dokuz ay bittiğinde ise onuncu haftaya girilir ve bebek bu ay içinde 40. hafta sonunda doğar.

Kaynak : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
9
İnstagram hesabınız var ve tüm çabalarınıza rağmen instagram takipçi sayısını yükseltemiyormusunuz ?

Artık instagram takipçi sayınızı yükseltmenin çok kolay bir yöntemi var hemen Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesine girip instagram takipçi paketlerinden birini satın alarak Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sayınızın anında yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan en uygun paket fiyatı 10 TL'dir. 1.500 takipçi sadece 10 TL. İşleminiz sistem tarafından otomatik olarak başlar ve 1 dakika içinde satın aldığınız instagram takipçi miktarı hesabınıza aktarılır.

%100 güvenli ödeme altyapısı ile tüm ödemeleriniz güvenli şekilde yapılır. Kullanıcı adınızın gizli olmaması gerekmektedir. İşleminiz tamamlandıktan sonra dilerseniz tekrar gizli hesaba çevirebilirsiniz.

Kullanıcılar tamamen gerçek kullanıcı olduğu için gönderileriniz kişilerin hoşuna gider ise paylaşımlarınızda beğeni alabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
10
Site Tanıtımı ve Hostingler / Perderium
« Son İleti Gönderen: Laplace 17 Mart 2019, 12:09:02 »
Perde ile Perde Sistemleri hizmeti sunan Perderium en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 2008 Zonguldak İş hanı üzerinde kurulan ve Brillant, Taç, Verdi, Pierre Cardin, Vinaldi Perde markaları satışı yapan Perderium uluslar arası Perde satışı yapan ilk E-Ticaret Sitesini kurmuştur. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap stoklarında, Tül Perde, Zebra Stor Perde, Fon ile Kruvaze Perde ürünleri bulunmaktadır. Yüzlerce Perde Modelleri içerisinde istediğinizi diktirebilir ve ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Perderium internet satışları üzerinden %70 gibi ciddi bir rakamda indirim sağlayan en geniş kapsamlı Perde üreticisidir. Faturalı ve kapıda ödeme sistemi ile çalışarak güvenli alışverişi sağlamaktayız.

Perderium Batı Karadeniz bölgesinin Brillant Store bayisidir. İş yerinde sadece Brillant Perde satışı yapan, internet üzeri ise diğer marka ürünleri ile birlikte en bol Perde çeşidi sunan lider bir kuruluştur. Türkiye'nin en iyi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap markası şüphesiz ki Brillant markadır. Örme Tüller, Renkli Tül Perdeler, Mekanizmalı Perde ile en uyumlu modelleri sunan Brillant ürünlerinin satışını yapan Perderium iş yerleri, Zonguldak, Bolu ve Karabük şubelerinde son sürat satışa devam etmektedir. Tül Perdenin Brillant olup olmadığını kontrol edebilmeniz için, barkod üzeri Brillant'ın lisans kodlarını kendi web sitesine sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Perderium firmasının özel olarak tasarım mühendislerini bulundurmasının tek amacı, Perde hizmeti isteyen tüm müşterilerimizin evlerine ölçü almaya gittiğimizde tasarım ekibimizle yol alıyoruz. Durum böyle olunca en iyi tülü değil, evinize en çok yakışacak tül perde modellerini size önermekteyiz.  Perderium'da kategori olarak ayrılmış olan ürünleri muhakkak incelemelisiniz. Mutfak Perde Modelleri olarak genellikle Zebra Perde ön plandadır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Salon veya Oturma odası için sade tül, Gülşah desen kort modeller ve ya Kruvaze Perde tercihen olmalıdır. Güneşlik olarak ister Tül Güneşlik isterseniz cam ölçüsüne göre Stor Perde yapıyoruz. wHatsapp üzeri 24 saat müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve ölçülerinizi sorarak detaylı Perde fiyatı araştırabilirsiniz.

Perderium ile en iyisine sahip olun!
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.