Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Webmaster Programları / Casus programları
« Son İleti Gönderen: AnkebutGroup Bugün, 00:37:23 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Casus programları akıllı telefonların özelliklerini kullanarak insanlara bilgi edinmeleri konusunda hizmet vermektedir. Bu konuda yaptığımı birçok çalışma yeni çıkan telefonların Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tarafından kullanılmasına olanak sağlamıştır. Özellikle çeşitli kişisel bilgileri merak eden insanlar tarafından etkin bir şekilde kullanılan casus programları akıllı telefonların içerisinde gizli bir şekilde çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde fark edilmeden hedef kişiye bilgiler göndermektedir. Böyle bir program ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçerek öncelikle detaylı bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.
2
Webmaster Programları / Casus yazılım
« Son İleti Gönderen: AnkebutGroup 23 Mayıs 2018, 17:40:21 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Casus yazılım akıllı telefonlarda yer alan uygulamaları yönetmenize olanak sağlamaktadır. Bu işlem için hedef telefona casus yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemler sırasında fark edilmeden hareket etmeniz gerekmektedir. Norma şartlarda Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hiç bir şekilde fark edilmeden çalışmaktadır. Bir çok müşterimiz bu sayede merak ettikleri bilgilere sahip olmaktadırlar. Firmamız müşterilerine verdiği hizmetlerde daima müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu anlamda yaptığımız çalışmalar çözüm odaklı çalışmalar olmuştur. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
3
Site Tanıtımı ve Hostingler / WEB TASARIM FİYATLARI
« Son İleti Gönderen: akademidedektif 23 Mayıs 2018, 13:43:39 »
Web tasarım fiyatları hakkında merak etmiş olduğunuz içeriklere bizlerden ulaşabilirsiniz. Firmamız web tasarım ile alakalı olan her türlü soruyu yanıtlamaktadır. Oluşturduğumuz internet sitelerine göre Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çıkartır ve müşterilerimize sunarız. Müşterilerimizde bu kurallara göre bizlere fiyatları öder. Sonrasında web tasarım fiyatları hakkında istediğiniz araştırmayı yapabilir. Araştırmadan sonra ne kadar uygun çalıştığımızı görebilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
4
Site Tanıtımı ve Hostingler / WEB TASARIM ÜCRETLERİ
« Son İleti Gönderen: akademidedektif 23 Mayıs 2018, 13:20:22 »
Web tasarım ücretleri sayesinde, çok kaliteli web tasarım harikaların sahip olabilirsiniz. Firmamız dilediğiniz şekillerde sizlere hizmet verecektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hakkında olan gerekli tüm bilgi paylaşımını sizler ile yapacağız. Bunun için kolaylıkla başarıyı elde edebilmekteyiz. Firmamız ile anlaşarak web tasarım ücretleri hakkında uygun ücret alabilirsiniz. Bunun içinde bizlere ulaşmalısınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
5
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapTürkiye'de ve dünyada estetik cerrahinin en çok yapılan 3 ameliyatından biridir. Hasta memnuniyeti açısından en çok yüz güldüren ameliyatlardan biridir. Çünkü hayatı boyunca meme dediğimiz organa sahip olamayan kişi, ameliyattan hemen sonra gözüyle gördüğü ve hissettiği memelere sahip olmaktadır. Kadınlar için sosyal yaşantılarında son derece önem taşıyan bu organa da bizim de aynı önemi vermemiz gerekmektedir. Bu yüzden meme üzerine birçok cerrahi teknik ve yöntem geliştirilmiş ve bu çalışmalara milyar dolarlarca para harcanmıştır.   
Meme büyütmek için dünyaca en çok kullanılan ve en yaygın olan yöntem Meme Protezidir. Son 50 yıl içerisinde gelişen teknoloji ile mükemmele yaklaşan yeni çıkan meme protezleri ile doğal, estetik açıdan çok güzel sonuçlar elde edilmekte ve hasta memmuniyeti çok yüksektir. Yeni çıkan protezler ile halk arasında bu ameliyatlardan korkmaya neden olan meme kanseri riski ortadan kalkmış ve hatta yukarıda da bahsettiğim gibi yapılan çalışmalarda memesinden memnun insanların kansere yakalanma riskinin daha az olduğu tespit edilmiştir. Meme protezleri aynı zamanda meme kanseri taramalarına ve tespitine yada emzirmeye hiç bir engel taşımamaktadır. Gelinen son teknoloji ile, koheziv jel içerikli meme protezlerinin patlaması, kansere neden olması ya da reaksiyonlara neden olması gibi ihtimaller ortadan kalkmıştır. Konulan protezler kişi ile birlikte ömür boyu kalabilir ve alınması gerekmez.

Meme protezi dışında son zamanlarda yağ enjeksiyonları ile de kişinin kendisinden alınan yağlar ile meme büyütülebilmektedir. Vücudun başka bölgelerinin aksine meme bölgesine konulan yağların erime oranı çok azdır, genellikle verilen yağın %80 kalır. Meme protezleri koltuk altından (axiller approach), meme ucundan (periaerolar approach), meme altı çizgisinden (inframammarial approach) ya da göbek deliğinden (umblical approach) koyulabilmektedir. Benim kişisel tercihim ve dünyada en yaygın olan (%90), meme altı çizgisinden koyulan tekniktir. Çünkü bu teknik ile en güzel meme şekli elde edilirken diğer tekniklere ameliyat sonrası da çıkabilecek komplikasyon dediğimiz sorun oranı en azdır. Meme protezi yine, meme dokusunun altına, pektoral kas dediğimiz göğüs kasının zarının (subfasiyal) altına ya da pektoral kas altına konulabilmektedir. Bunun kararı hastamızın mevcut meme dokusuna göre belirlenir. Eğer kişinin meme dokusu yeterli ise o zaman protez konulduğunda üzerinde onu saklayacak yeterli doku bulunduğundan doğal görünür ve protezin kenarları belli olmaz, ama eğer hastanın meme dokusu çok az ya da hiç yoksa o zaman protez konulduğu belli olmasın diye göğüs kasının altına konur.

Her 3 planda da protez süt bezlerinin ve meme dokusun altında olduğundan emzirmeye engel olmaz ve meme kanseri taramasında karışıklıklara yol açmaz. Çok çeşitli meme protezi vardır; damla şeklinde (anatomik), yuvarlak şeklinde (round), yüksek profilli (high defination), düşük profilli (low defination), orta profilli (modarate defination), pürtüklü yüzeyli, düz yüzeyli…vb. Bu protezlerin aynı zamanda hacimleri de küçükten büyüğe değişmektedir. Ameliyatta kullanılacak meme protezinin belirlenmesinde; hastanın memesinin şekli, ulaşmak istediğimiz hedef meme büyüklüğü ve o hasta için ideal olan meme şekli rol oynamaktadır; Dik bir meme mi? Dekolteli bir meme mi? Büyük bir meme mi?

Silikon ile Göğüs Büyütme

Meme boyutu, gelişimsel nedenlere bağlı olduğu kadar, emzirme sebebi ile de bozulabilmektedir. Meme boyutlarına önem veren bayanların en şanslı olduğu konu ise, günümüzde meme estetiği için bir çok seçenek bulunmasıdır. Göğüs estetiğinin amacı;  memenin  güzel göründüğü kadar, doğal da görünebilmesidir.  Meme boyutu ve hacmi belirlenirken, estetiği yapan doktorun ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap isteyen hastanın  beraber karar vermesi önemlidir. Hasta memenin hangi büyüklükte olmasını istediğini belirtmeli, doktor ise meme derisinin ne kadar esnek olduğunu ve kalça-bel oranı ile omuz- göğüs kafesi oranına uygunluğunu tespit etmelidir.  Meme protez seçeneklerinden hastaya en uygun olanını belirleyip, bu seçeneğin avantajları- dezavantajları ve operasyon sırasında oluşabilecek komplikasyonlara karşı da hastayı bilgilendirmelidir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap;  takılan silikonun ne kadar kaliteli olduğuna, ameliyatın yapılacağı hastanenin uygulama fiyatları, uygulama yöntemi ve doktorların belirlediği fiyatlara göre değişim göstermektedir. Geçmişte sadece zenginlerin yaptırabildiği silikon ameliyatları, teknolojinin gelişmesi, talebin artması, rekabetin artması gibi nedenlere bağlı olarak, her kesimden insanın kolayca  ödeyebileceği miktarlara kadar düşmüştür.

Meme Büyütmede Ameliyattan Başka Çare Yok mu ?

Bazı hastalar ameliyat olmak istememektedir. Oluşacak komplikasyonlardan korkma, anestezi almama isteği gibi nedenlerle ameliyattan kaçınan bayanlar için de tabii ki uygun göğüs estetiği teknikleri vardır. En popüler olanı ise göğüs altından yapılan dolgu uygulamalarıdır. Bu yöntemin en büyük dezavantajı, dolgu uygulamalarının silikon kadar uzun ömürlü olmamasıdır. Dolgu ile yapılan estetiğin ömrü en fazla 7-8 sene olmaktadır.  Lokal anestezi altında yapılabilen bu uygulama yaklaşık yarım saatle bir saat arasında son bulmaktadır. Göğüsler lokal anestezi ile uyuşturulduktan sonra,  tek bir noktadan iğne ve ya kanül yardımıyla tüm göğüse dolgu enjekte edilmektedir. Ağrısız bir uygulama olması ve hemen sonuca ulaşması ise en büyük avantajlarındandır. Uygulama sonrası yaklaşık bir hafta kadar sürebilen göğüs şişlikleri olabilmektedir. Bu şişlikler tamamen iyileşebilme özelliğine sahiptir.  Bunun yanında; dolgu uygulamaları da emzirmeye engel olmamaktadır. Ameliyatsız göğüs büyütme fiyatları,  uygulanacak dolgu miktarlarına göre değişimler göstermektedir.

Meme Büyütme hakkında daha detaylı bilgi için sitemizden Op. Dr. Süleyman Taş iletişime geçebilirsiniz.


Kaynak:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
6
Webmaster Programları / Telefon takip yazılımı
« Son İleti Gönderen: AnkebutGroup 23 Mayıs 2018, 01:31:17 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Firmanızda performans anlamında değişiklikler yapmak istiyorsunuz fakat çalışanlarınızın firmanıza ne kadar katkı sağladıklarını bilmiyor musunuz? Bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilmeniz için geliştirdiğimi telefon takip yazılımı size oldukça faydalı bilgiler sağlayacaktır. Çalışanlarınızın telefonlarına yükleyeceğiniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile hangi çalışanınızın firmanıza ne kadar fayda sağladığını veriler doğrultusunda görebilirsiniz. Bu işlemleri anlık olarak gerçekleştiren telefon takip yazılımı akıllı telefonlar içerisinde gizli çalışarak size kaliteli bilgiler sunacaktır. Konu hakkında detaylı bilgi almak adına firmamızı arayabilirsiniz.
7
Webmaster Programları / Casus program
« Son İleti Gönderen: AnkebutGroup 23 Mayıs 2018, 00:56:55 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Casus program kullanarak akıllı telefonlar üzerinde birçok işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemleri gizli bir şekilde yaptığı için hiç bir şekilde fark edilmeden hareket etmektedir. Akıllı telefonlar günümüzde insanlar tarafından oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle gizli bilgileri elde etmek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kullanarak uzaktan bilgilere göz atabilirsiniz. Size verilecek casus program kontrol paneli ile bu işlemleri oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.
8
Webmaster Programları / Gitar Akoru Nedir? yump.biz
« Son İleti Gönderen: BazKriz 22 Mayıs 2018, 19:39:52 »
En iyi müzik aletlerinden birisi olan gitar aletini kullanmak isteyen bir müzisyen akorun ne olduğunu bilmelidir. Akor üç farklı sesin bir arada tınlaması olarak tanımlanabilir. Üç ses sınır değildir, üçten fazlada olabilir. Gitar akorları gitar çalabilmenin temel unsurudur. Gitar kullanan bir sanatçı, akor nasıl basılır, isimleri nedir, hangi harflerden oluşur bilmek zorundadır. Genellikle özel günlerde ve arkadaş arasında eğlenceli vakit geçirmek için gitar çalınmak istenildiğinde akorların bilinmesi önem taşır.
Akor Çeşitleri
Yapılan her işin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Akorlarda majör ve minör akor diye iki bölüme ayrılmaktadır. Gitar çalmada uzmanlaştıkça akor türlerinin daha fazla olduğu görülecektir. Yump.biz internet adresi üzerinde önemli çalışmalar bulunmakta ve buradaki akorlardan faydalanılabilir. İlk bilinmesi gerekenlerden birisi açık pozisyon akorudur. Bu vurulan tellerin arasında bir boş telin olmasıdır. Diğer çeşit ise bareli akordur. Gitar akorları iyi bir çalışma için bilinmesi gereken unsurlardır. İyi bir gitar çalıcısı olmak isteyen bir kişi kendisine zaman ayırarak, düzenli ve programlı bir çalışma yapmalıdır.
yump.biz
9
Site Tanıtımı ve Hostingler / Resim Kaldırma
« Son İleti Gönderen: akademidedektif 22 Mayıs 2018, 18:54:21 »
Resim kaldırma işlemlerinizi bizlere yaptırarak, istediğiniz sonuçları çok kısa süreler içerisinde elde edebileceğiniz biliyor muydunuz? Firmamız istediğiniz şekiller içerisinde çalışmalar gerçekleştirecektir. Bizlerden alacağınız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmeti sayesinde, istediğiniz şekillerde hizmetler alabileceksiniz. Firmamız ile çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
10
Site Tanıtımı ve Hostingler / Video Kaldırma
« Son İleti Gönderen: akademidedektif 22 Mayıs 2018, 18:49:35 »
Video kaldırma[/i] içeriklerini profesyonel çalışanlar ile yaptırarak, bu alanlarda başarılar elde edebilir ve kısa sürelerde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Firmamız dilemiş olduğunuz gibi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işlemlerini yaparak, sizlere faydalı bir şekilde geri dönüşler yapacaktır. Bu konularda bizlerden dilediğiniz hizmetleri alabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.