Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Site Tanıtımı ve Hostingler / Bir Teknoloji Merkezi Olarak Hazerfen Space
« Son İleti Gönderen: resthit 17 Eylül 2019, 20:07:01 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Günümüzde teknolojinin ulaşmış olduğu seviye tamamen Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ölçeğinde gerçekleştirilen çalışmaların bir sonucudur. Ayrıca hem teknolojik ilerleme hem de ülke ekonomisi ve geleceği için oldukça önemli olan bu çalışmalar için ülkemizde de önemli girişimler oluşmakta ve önemli adımlar atılmaktadır. Bu adımlardan bir tanesi de Bandırma’da 2015 yılında faaliyetlerine başlayan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Space’tir.
Hazerfen Space Nasıl Bir Oluşumdur? 
Hazerfen Space, hiçbir kurum ya da kuruluşa bağlı olmayan, tamamen bağımsız ve gönüllü kişiler tarafından oluşan ekiplerin yer aldığı bir teknoloji merkezidir. Bandırma’da yer alan merkez bir firma ya da şirket değildir. Çalışmalar tamamen gönüllülük esasına dayalıdır. Merkezde yer alan gönüllüler çeşitli meslek mensuplarından ve üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır.
Hazerfen Space Ne Yapar?
Türkiye’nin bir teknoloji merkezi olmayı önüne hedef olarak koyan Hazerfen Space, şu ana kadar Khan – 1 A ve Alfa Engine adında katı yakıt kullanılan roket motorları geliştirmiştir. Uzay hakkında çalışmalara da ağırlık veren ekip hedef olarak Atmosfer içi testler ve roket çalışmaları yürütmeyi de önüne koymuştur.
Aynı zamanda sistemsel ve donanımsal çalışmalar yürüten Hazerfen Space, ülkemizdeki birçok projenin CFD analizlerini yapmaktadır. Üstelik şu ana kadar da birçok roket ekibinin donanımsal ve hayati parçalara olan ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamayı başarabilen aktif ve dinamik bir ekiptir.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2
Webmaster Sorunları / NEMTÜRK
« Son İleti Gönderen: osman75 17 Eylül 2019, 16:15:16 »


NEMTÜRK Günümüz şartlarında inşaat yapılırken dikkat edilen önemli hususlardan biri Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmeti adı verilen işlemdir. İnşaat sahiplerine her açıdan olumlu sonuçlar doğuran bu işlem doğal yolla yapılabildiği gibi sistem araçları ile de yapılabilmektedir. Bunun dışında oluşan bağzı sorunlar vardır Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,rutubet kurutma, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, parke kurutma gibi sorunlar günlük hayatınızda karşınıza çıkabilir bunlar için Nemtürk her zaman yanınızdaki güçtür. Ücretsiz keşif yapılarak alandaki sorunları tespit edip son teknoloji cihazların kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

05310835218

08503031546
3
Webmaster Programları / İçerik Botları Nasıl Çalışır?
« Son İleti Gönderen: alpacino0092 17 Eylül 2019, 16:15:00 »
İçerik Botları Nasıl Çalışır?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap otomatik olarak çalışır. İlk satın aldığınızda bir ayar yaparsınız. İlk etapta içerik botunu sitenizin ftp kanalına atarsınız. Sitenizi botun tanıması gerekir. Botu ekledikten sonra eklentiler bölümünden aktif hale getirebilirsiniz. İçerik botunu aktif hale getirdikten sonra botun ayarlar kısmına gelip içeriğin kaç günde bir eklenmesi gerektiğini, günde kaç içerik eklenmesi gerektiğini ayarlamalısınız. İçerik botu çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen siz de web sitemizi kullanın. İçerik botu temin etmek için Wbots.net internet adresimizi kullanın. Bot nasıl kurulur, nasıl çalışır gibi konularda bilgi sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edin.
4
Webmaster Sorunları / Marka Adası Optik: Dünya Markaları ile Hizmetinizde
« Son İleti Gönderen: osman75 17 Eylül 2019, 16:00:52 »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 2014 yılında İzmir Karşıyaka da Zübeyde Hanım anıt mezarı karşısında ilk şubesi ile gözlük sektörüne butik gözlükçü anlayışı ile başlamıştır. Adından da anlaşılacağı üzere Dünyaca ünlü bir çok güneş gözlüğü ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap markaları olan Rayban, Emporio Armani,Vogue,Lacoste,Calvin Klein,Nike ,Salvatore Ferragamo ,G-star Raw ,Miu Miu,Nina Ricci ,Bulgari, Versace ,Kenzo ,Façonable, Lıu Jo , Marc Jacobs, Hugo Boss,Michael Kors, Roberto Cavalli ,Diesel, Oakley ,Persol , Polo, Prada ,Osse ,Mustang, Levis gibi markaların her yıl yenilenen koleksiyonları tümüyle müşterilere sunulmaktadır.

2018 yılının Aralık ayında Karşıyaka çarşısına açılmış olan 2. Şube ile İzmir’in en büyük Optik mağazası olma unvanını kazanan Marka Adası Optik, müşterilerine her iki noktada  da “önce müşteri” ilkesi ile hizmet sunmaktadır.

Özellikle daha titizlikle hizmet verilmesi gereken optik müşterilerinin tercihlerine değer veren firma bu konudaki yatırımı Fransız Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap markası ile yapmış oldukları anlaşma ile 2014 yılından bu yana kusursuz doğru görüş sunmaktadır. Essilor markasının bünyesinde bulunan Crizal kaplamalı optik camlarıyla, inceltilmiş , transition (renk değiştiren), polarize , progresif (ikisi bir arada ) gibi yapılan tüm cam tercihlerinde müşterilerden ESSİLOR EYE RULER 2 ve ESSİLOR EYECODE odaklama cihazları ile özel optik değerleri baz alınarak çerçeve-cam montajı yapılmaktadır.

5
Site Tanıtımı ve Hostingler / %99’a Kadar Veri Kurtarımı
« Son İleti Gönderen: resthit 17 Eylül 2019, 14:05:26 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çalışan tüm cihazlarınızın %99’a kadar veri kurtarımını sağladığımız yüksek başarı oranlı acilverikurtarma.com adresimiz kısa zamanda verilerini geri getirerek erişim kolaylığı sağlamaktadır. Bilgisayar, laptop, notebook, telefon ve tablet gibi cihazlarınızın çarpma, hasar görme ya da suya düşme gibi olaylardan dolayı kapanması sonucu verilerinize erişemiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Kaliteli ve Hızlı Veri Kurtarma
Kısa zamanda Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aracılığıyla ve bilgisayar mühendislerimizin desteğiyle verilerinizi kurtarır, başka bir cihaz aracılığıyla size teslim ederiz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yaptığımız firmamız, kurumsal ve tam destek çalışma disipliniyle sizlere ihtiyacınız olan cihaz veri erişimleri için yardımcı olacaktır. Öncelikle cihazın arıza ve onarım durumlarını test eder, cihazın veri tabanını analiz eder ve silme biçimlendirme durumlarına karşı farklı problem çözme yöntemleri uygulayarak, hızlı bir şekilde Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işlemini yerine getiririz.
DVR Kamera Ve Tüm Cihazlar
DVR kamera sistemleri de olmak üzere, usb, flash bellek, telefon, bilgisayar ve tablet gibi verileri geri döndürmenin zor olduğu cihazlarınızı sağlıklı bir şekilde analiz eder ve yapılması gereken kurtarma işlemini yerine getiririz. Her bir cihaz için ayrı bir kurtarma operasyonu uyguladığımız teknolojik cihazların içinde kalan word dosyaları, fotoğraflar, video ve önemli diğer verileri, kısa ve pratik bir şekilde geri döndürerek, kurtarma hizmeti veririz. Siz de bizimle acilverikurtarma.com adresinden iletişim kurarak verilerinize erişim sağlayabilirsiniz.
6
Makyaj temizliği her zaman düzenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmeli. Bunu gün gün yapmalısınız. Eğer ki gün içerisinde makyajla gezmeye önem veren biriyseniz, temizlik aşamalarında da aynı önem ve özeni göstermeye çaba vermelisiniz. Çünkü makyajın temizlenmeden uyunduğu gecelerde ciltteki gözenekler dolar ve nefes alıp veriminin önüne geçmiş olur. Bu da sivilce ve siyah nokta oluşumunu tetikleyecek baş faktörlerden birisidir. Makyaj temizleme işlemlerinizi günü gününe ve belli bir düzene oturtarak gerçekleştirmelisiniz. Bu süreçte de zaten hem cilt bakım seti hem de doğal yollara başvurarak cildinizin temizlenmesini destekleyici bir süreç kurabilirsiniz. Jeuvenile Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile cildinizin ihtiyacı olan temizliği ve nemi sağlayabilirsiniz.
Yağlı Ciltler İçin Maskeler
Yüzlere uygulanacak olan cilt maskelerinin her zaman yararını görebilirsiniz. Çünkü yağlı cilt bakımında uygulamaya alacağınız maskeler, cildin biraz daha nefes alıp daha sağlıklı bir forma ulaşmasını da desteklemiş olacaktır. Tabii bu maskeler hem Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap seçenekleri içerisinde hem de sizin bizzat uygulayabileceğiniz türden maskeler olabilir. Bu maskeler içerisine de kil maskesi, yağ maskeleri ve doğal ürünlerle üretilen maskeleri katabiliriz. Haftada en az 3 ya da 4 akşam uygulayacağınız bu tarz bir maske bakımı sayesinde, cildinize ihtiyaç duyulan ferahlığı fazlasıyla kazandırma şansı da bulacaksınız. Bu süreçte de sizler bakımınızı her zaman aynı titizlikle gerçekleştirme konusunda özen göstermelisiniz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bloğundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
7
Webmaster Programları / Uygun Fiyatlarla Parça Eşya Taşıma
« Son İleti Gönderen: rree64 16 Eylül 2019, 19:59:22 »
Eşyalarınızın bir kısmını taşımak için ideal tercik olarak parça eşya taşıma nakliye hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmeti veren firmalar profesyonel nakliye firmalarıdır. Eşyalarınızın bir kısmını başka bir yere taşımak isteyebilirsiniz. Evinize farklı mobilyalar almış olup eski mobilyalarınızın başka bir yere götürülmesi için nakliyeci firma arıyor olabilirsiniz. Bunun için parça eşya taşıma nakliye hizmeti veren yerleri tercih etmeniz gerekiyor. Bu firmalar taşınmasını istediğiniz eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için oldukça uygun nakliye araçları ile taşıma işlemini yapmaktadırlar.

Parça eşya taşıma nakliye işlemi için nakliyeci firma arıyorsanız temel olarak bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor. Eşyalarınızın taşınmasından önce nakliyeci firma ile bir görüşme yapmanız yararınıza olacaktır. O görüşme esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için size ne kadar güvence verdiklerine bakmanız gerek. Eşyalarınızı taşırken oldukça dikkatli ve titiz bir ekip ile çalışacaklarını ve ne şekilde çalıştıklarını detaylı bir şekilde anlatmaları gerekmektedir. Son olarak eşyalarınız taşıyacak firmanın size bahaneler üretmemesi gerekir. Sizin için en uygun olan tarih ve saate size özel bir ekip görevlendirecek olan firmalar ilk tercihiniz olarak bulunmalıdır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
8
Webmaster Sorunları / Adana Teknik Oto Ekspertiz
« Son İleti Gönderen: osman75 16 Eylül 2019, 19:01:55 »


İl dışındaki birçok müşterimizin, Adana `ya gelmeden istedikleri herhangi bir aracın Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Raporu isteğe bağlı olarak Noter onaylı olarak rapor halinde gönderilmektedir. • Hiçbir galerici ile ortak bir çalışmamızın olmadığını, sadece işimizi gerekliliğini yerine getireceğimizi, • Mobil araçlar ile bulunduğunuz noktadan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap verebileceğimizi, • Aracınızın her türlü aksamı ile ilgili, bütün testleri yapabileceğimizi, • 7/24 esasına göre çalıştığımızı ve Pazar günleri de açık olduğumuzu, • Km kontrolünün de ayrıntılı testler sonucunda  rapor olarak 2.el araç sahibine beyan edileceğini, • Tarafımızdan erilen Oto Ekpertiz Raporlarının 24 saat geçerli olduğunu, • Asla yalan veya 2.el aracın ayıplı tarafını gizlemeyeceğimizi ve Noter aracılığı ile de belgelendirebileceğimizi bilmenizi  isteriz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
9
Webmaster Sorunları / Avrasya Kurumsal Catering
« Son İleti Gönderen: osman75 16 Eylül 2019, 15:55:35 »Sürekli gelişen dünya düzeni ile firmaların yemek çözümleri farklılıklar göstermektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Avrasya Catering şirketi tüm bu işleri Bahçelievler'de kendi fabrikasında doğayen ustaları eşliğinde bir çok Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firmasından farklı leziz yemekler üretmektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap denince İstabul'da ilk akla gelen butik catering firması Avrasya'dır. Oldukça saygın referanslara sahip olan Avrasya Catering tabldot yemek sektöründe öncü hızlı ve gıda güvenliği ile ilgili tüm önlemleri almış lider bir yemek şirketidir.
 
 Tabldot yemek kelimesinin tam karşılığı seçmesiz menü yani her gün sizin için hazırlanan özel yemek üretimini işletme mutfağınıza kadar eksiksiz thermeline taşıma sistemine sahip araçları ile taşımaktadır. Catering yemek ve tabldot yemek hizmetleri arasındaki farkı sürekli güncel tutan Avrasya gıda hizmetleri bir çok yemek şirketinden iyi işler çıkarmanın haklı gurunu yaşamaktadır.
 
 Güçlü finansman yapısı ve geniş servis ağı ile İstanbul yemek firmaları arasında oldukça güçlü bir yapıya sahiptir.
10
Webmaster Sorunları / İnstagram takipçi satın al - Sosyal Merlin
« Son İleti Gönderen: osman75 16 Eylül 2019, 13:42:41 »
Bir çok instagram kullanıcısı gibi sizde hemen hesabınızı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetlerimizden faydalarak kolay ve hızlı bir şekilde popüler yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetleri sürekli olarak güncellenip kampanyalı bir şekilde satışa sunulmaktadır. Gerçek takipçi ve türk takipçi seçeneklerimizle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kitlenizi kendiniz seçebilirsiniz. Hemen sizde instagram hesabınızı fenomen olarak kullanmak için sosyal merlin sitemizden size en uygun paketi seçin ve 3 dakikada binlerce takipçiye sahip olun. Sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan instagramda paylaşımlarınızın keşfete düşmesini istiyorsanız işe instagram takipçi satın al ile başlayabilirsiniz. Yeni takipçileriniz sayesinde hesabınız instagramdaki popüler hesaplar arasına girecek ve daha çok takipçi kazanacaksınız. Üstelik hiçbir işlem için şifrenizi vermenize gerek yoktur. Sadece kullanıcı adınızı vererek takipçi satın alabilirsiniz. İnstagram takipçide doğru adres için hemen sosyal merlin sitemizi ziyaret edin.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.