Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Özel Ders Yararları
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 592
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Özel Ders Yararları  (Okunma sayısı 592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Özel Ders Yararları
« : 29 Nisan 2016, 04:16:51 »


 

Özel Ders Yararları

Her kimse başka öğrenme becerilerine haizdir. Bireylerin hazır bulunmuşluk hali, güdülenmesi ve konsantrasyon vaziyetleri bir değildir. Farklı bireylik özellikleri sebebiyle çocuklar; farklı biçimde idrak eder, birbirinden farklı yollarla daha etkili öğrenir, özel alıştırma ve öğrenme metotlarıyla bilgiyi daha hızlı idrak eder. Tüm bu zenginlikler ve dopdolu bir ders çevresi dikkate alındığında, insanların özel derse gereksinim duyması sırageldiktir.

Özel ders sırasında eğitim kursiyerlerin zaruretlerine göre teşekkül eder, insan için en yetkin öğretim taktiği analiz edilerek bu amaçla ders sağlanır. Özel ders boyunca kişilerin eksik ve tam ihtiyacı olan başlıklara odaklanılır.

Özel dersin edindirdiği ayrıcalıklar şöyle sıralanabilir:

* Birebir öğrenme ile az zamanda daha çok bilgi geçişi edinirsiniz.
* Öğrenci-öğretmen iletişimi daha başarılı olacağından daha süratli öğrenirsiniz.
* Özel ders ile sınıf ortamında soramadığınız soruları özgüvenli bir biçimde sorarsınız.
* Özel dersler öğrenci odaklıdır; konsantrasyon ve isteğinize göre mola sayısı ve uzunluğu verilir.
* Özel ders tarihini siz planlarsınız; size en geçerli olan tarihte öğrenme olasılığına haiz olursunuz.
* Özel ders güzergahını siz seçersiniz; arzu ettiğiniz herhangi bir mekanda veya eğitim kurumumuzda öğrenme olanağına haiz olursunuz.
* Özel dersler öğrenci  becerilerine göre verildiğinden daha sistematik ve efektif geçer.

Üniversite Özel Ders, Calculus Özel Ders, Lineer Cebir Özel Ders, Olasılık Özel Ders, Diferansiyel Denklemler Özel Ders, İstatistik Özel Ders, Programlama Özel Ders, Ekonomi Özel Ders, Finans Özel Ders, Elektrik Özel Ders, Makina Özel Ders, Elektronik Özel Ders ile Daha Hızlı Öğrenin.

İlkokul ve Ortaokul Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Yabancı Dil Özel Ders, TOEFL Özel Ders, IELTS Özel Ders, TOEIC Özel Ders, GRE Özel Ders, GMAT Özel Ders, SAT Özel Ders, Kurumsal İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi Özel Ders, Konuşma İngilizcesi Özel Ders, Seyahat İngilizcesi Özel Ders, Elementary Özel Ders, Pre Intermediate Özel Ders, Intermediate Özel Ders, Upper Intermediate Özel Ders, Advanced Özel Ders, Hazırlık Atlama Özel Ders, Almanca Özel Ders, Fransızca Özel Ders, Çince Özel Ders, Rusça Özel Ders, Arapça Özel Ders, İtalyanca Özel Ders, İspanyolca Özel Ders size Yabancı Dil öğrenme konusunda yol gösterecektir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap almak sınıf eğitimlerine göre daha yüksek fiyatlı gelebilir. Fakat özel dersler ile daha etkili öğrenip amaçkarınıza az sürede erişecek olmanız bunu yararııza uygun olarak çevirir. Özel dersler fleksibl olup insanların gereksinimlerine göre verildiğinden kısa sürede başarıya ulaştırır.

Özel ders devam ettiğince hoca bireye en iyi yöntemlerini ve değerli püf noktalarını gösterir. Kalabalık derslerinin zıttına özel dersler; direkt öğrencinin ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklıdır. Bireylerin anlaşılmayan noktaları sorarken üzerinde hiçbir özgüvensizlik duymaz ve öğrenmek istediği soruları sıkılmadan sorma imkanına sahip olur.Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter
 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
632 Gösterim
Son İleti 24 Mayıs 2012, 09:22:50
Gönderen: mydg
1 Yanıt
831 Gösterim
Son İleti 24 Haziran 2013, 17:22:10
Gönderen: sevdaligul
0 Yanıt
918 Gösterim
Son İleti 30 Temmuz 2013, 16:11:50
Gönderen: oo7
0 Yanıt
353 Gösterim
Son İleti 29 Kasım 2013, 13:08:14
Gönderen: kocaseyit17
0 Yanıt
496 Gösterim
Son İleti 21 Nisan 2015, 03:00:30
Gönderen: Tanitimreklam