Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Webmaster Programları / Kekova tekne turu
« Son İleti Gönderen: zubamba Bugün, 20:44:56 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Kekova üçagız tekne turu yapmak içik kaşa 30 dk uzaklıkta kekova üçağıza gelmeniz gerekiyor.günlük turlarımız 10/45 hareket kekova yat limanı akvaryum,tersahane,batık şehir,korsan mağrası,gökkaya,burç,kale köy simena,adalar arası ilk koy çay ikramı öğle yemeği 5 çesit acık büfe artı ızagara tavuk son kou meyve ikramı 17/00 dönüş.turumuz kaş kekova tekne turu diyede anılmaktadır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap                       

Web Sitemiz: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2
Webmaster Programları / Kekova üçağız tekne turu
« Son İleti Gönderen: zubamba Bugün, 19:50:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Akdenizin incisi kekova Eğer hala kekovaya gelmediyseniz kendinize bir iyilik yapın..kekova üçağız köyüne gelerek turlarımıza katılabilirsiniz. Kekova tekne turu denince akla batık şehir,kale köy ve akvaryum koyu gelir... Kekovada Gerek tarihi koyları gerek doğal koyları paha biçilemez.kekova üçağız tekne turu yaprak bölgeyi gezin. Kaş kekova tekne turu diyede anılan turlar günlük rota akvaryum koyu,tersahene koyu,kayıp şehir,korsan mağrası,gökkaya koyu ,burç koyu,kale köy,adalar arasıdır sitemizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Web Sitemiz: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
3
Kaynaşma Alanı / Esenler İkinci El Eşya Alanlar
« Son İleti Gönderen: yazanadam Bugün, 16:11:47 »
Esenler İkinci El Eşya Alanlar

Esenler’de  hizmet veren firmamız elinizdeki çeşitli eşyaları piyasa değerinde alım yapıyor. Ayrıca mağazamızda farklı modelleri bulabilir yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda yeni bir ev dizmek isteyen kişilerin düşündüğü ikinci el eşya piyasası, daha ucuz olduğundan dolayı tercih edilmektedir.
 İster yeni ürün almak isteyin isterseniz eski eşyalarınızı satmak isteyin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  firmasını değerlendirebilirsiniz.

Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler

Esenler semtinde  ikamet eden  biriyseniz ve ikinci el eşyalara ihtiyaç duyuyorsanız internet sitemizi ziyaret ederek en ucuz ve temiz olan ikinci el eşyalara sahip olabilirsiniz. Pahalı olan ürünlere  göre daha uygun fiyatlara satılan eşyalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.
Görselini belirleyip eşyalarınızı satış için mutlaka Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile görüşme sağlayınız. Gün içinde dönüş yapacak olan firma yetkililerimiz eşyalarınız için gün vererek evinizden iş yerinizden sizlere ulaşıyor.
4
Haber ve Yaşam Merkezi / gelinlik modelleri
« Son İleti Gönderen: astrolog Bugün, 14:36:17 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ilk olarak Mısır’da 4000 yılında kullanılmıştır. Tarihe geçmiş ilk gelinlik, ilk kullanılmış gelinlik M.Ö 4000 yılında Mısır toplumunda kullanılmıştır. İlk gelinliğin şekli pilili beyaz keten kumaşlarla vücudun sarılması ve saçların tümünü içine alacak şekilde pahalı taçlarla başın süslenmesidir. Evlenme törenlerinde M .Ö 4000 yılında bu yönteme başvurulmuştur. Roma’da en eski gelinliklerin rendi ise sarıdır. Peçe takan kadınların evli ya da bekar olduğu peçelerinden anlaşılırdı ki bu nedenle düğünde sarı gelinliğin üzerine sarı peçe takardı kadınlar. Ortaçağ Avrupa’sında ise gelinliğin kaliteli olması önemliydi. Rengi ve görünümü çok önemli değildi. Her kız en sevdiği pahalı olan elbisesini gelinlik olarak kullanabilirdi. 16. yüz yıla gelindiğinde ise gelinliğin rengi gümüş rengine dönmüştü. Uzun bir süre kullanılan gümüş rengi gelinliği Kraliçe Victoria giymek istemedi. O günden sonra İngiltere’deki ve Fransa’daki yazarlar beyaz rengin temizliğinden ve masumiyetinden bahsetmeye başladılar kitaplarında. O dönemlerde evlenmek için bekaret gerekli olduğu için beyaz gelinlik giymek kızların bekaretinin, saflığının simgesi olarak algılanmaya başladı. Bu bir anlamda genç kız için tüm toplum karşısında ben evleniyorum, bekaretim var demek anlamına geliyordu.

Eski Mısır’da gelinler üzerlerine kat kat pileli beyaz keten kumaş alırlarmış.Yunanistan’da beyaz kutlamayı temsil ettiği için gelinler mutluluklarını belirtmek amacıyla düğünlerinde beyaz kumaştan yapılmış kıyafetler giyerlermiş. Roma’da evlilik ve doğum tanrısına ithafen gelinler beyaz kaftana bürünürlermiş.

Düğünde beyaz giydiği kayıtlara geçmiş ilk gelin, 1499 yılında XII. Louis ile evlenen İngiltereli Anne. Onaltıncı ve onyedinci yüzyıllarda gelinler daha çok en iyi kıyafetlerini kullanmışlar evlilik törenlerinde. Yeşil haricinde hemen renk olan bu kıyafetleri günlük yaşamlarında da kullanmaya devam ediyorlarmış. Sadece soyluların düğünleri için özel kıyafet yaptırma lüksü varmış.

Beyaz ve Gelinlik 19 .yüzyıla kadar soylu ailelerden gelen gelinler gümüş ve kırmızı renklerin hakim olduğu, lüks kumaşlardan yapılmış gelinlikler giyerken, diğerleri yine göz alıcı ama sade ve çeşitli renklerde ve dokularda kumaş kullanmışlar kıyafetlerinde.

Günümüz gelinlik modelleri ise temellerini 1854 yılında Kraliçe Victoria’nın Prens Albert ile evlenirken giydiği, tamamen beyaz satenden oluşmuş, 5,5 metre kuyruğu olan gelinliğinden alıyorlar.

TAFTA : Hem pastel hem de parlak renklere sahip bir kumaş. Nişanlıklarda ve gelinliklerde yapısı nedeniyle en çok tercih edilen kumaştır. Gelinliğin hem üst hem etek kısmında kullanılabilir. Daha çok kabarık gelinliklerde uygulandığı için kilolu hanımlara pek tavsiye edilmez.
ŞANTUK : Seyrek yapıda ipek dokulu, parlak bir kumaştır. Gelinliğin hem üst hem de etek kısımlarında ipeksi yapısı nedeniyle her türlü gelinlik modeline uygulanabilir.
SATEN : En çok tercih edilen gelinlik kumaşıdır. İpeksi dokusu sayesinde özellikle yaz gelinliklerinde sıkça kullanılır. Her türlü kesime uygun bu kumaş gelinliklerde sıkça kullanılır.
FAY : Gelinliklerin ön yüzünde kullanılan bu kumaş klasik tarzda dikilen gelinliklerden ziyade düz kesimli gelinliklerde kullanılır.
KREP : Özellikle kış gelinliklerinde kullanılır.
ŞİFON : Şeffaf ve ince yapısıyla abiyeler de olduğu kadar yaz gelinliklerinde kullanılmaktadır. Uçuşan bu romantik kumaş her tip gelinliğe uygulanabilir.
ORGANZA : Şeffaf ve ince yapısı nedeniyle yaz gelinlikleri için idealdir. Hem klasik hem de sıra dışı gelinlik modellerinde kullanılabilir. Gelinliği bütün bedende kullanmak için ideal bir kumaştır.
FRANSIZ DANTELİ : Gelinlikten çok duvakta kullanımı tercih edilen bu kumaş tüm gelinlik modellerinde uygulanabilir.
KORDONE DANTEL : Gelinliğin genelinde kullanılabilen bu nazik kumaş yaz gelinliklerinde kullanılabilir.
GÜPÜR : Gelinliklerin özellikle yaka, kol ve göğüs bölümlerinde kullanılabilir. Sonbahar ve kış gelinlikleri için tercih edilir.
PUANLI TÜL : Genellikle katlı gelinlik ve duvaklarda kullanılan bir kumaştır. Gelinliğin yanı sıra en çok duvaklarda rastladığımız bu tül vücut yapınıza uygun her gelinlik modelinde uygulanabilir.
TÜL ÜZERİNDE BRODE : Tül üzerine işlenmiş motifli ince ağ yapılı bir kumaştır. Gelinliğin kol, yaka ve göğüs bölümlerinde uygulanır. Vücut yapısı konusunda sorun yaratmayan bu kumaşı her mevsim gelinlikleri için uygundur.
5
Script Bölümü / Halkalıda İkinci El Eşya Alan Firmalar
« Son İleti Gönderen: yazanadam Bugün, 13:23:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, ikinci el eşya kavramını özellikle ülkemizde mazisi çok eskiye dayanan bir kavram hatta bir kültür haline getirmiştir. Hepimizin zamanla eskiyen ve yenisi ile değiştirilerek bir tarafa koyulmuş ve hiçbir işe yaramamakla beraber birde boş yere alan işgal eden eşyaları vardır.

Eğer İstanbul Halkalı’da oturuyor ve benimde böyle eski eşyalarım var diyorsanız; Halkalı ikinci el eşya alanlar ile hemen iletişime geçmelisiniz. Böylece eski eşyalarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.
Bunun dışında herhangi bir eşyanız bozuldu ya da kullanılmaz hale geldiyse ve yenisi ile değiştirebilecek maddi imkanlara sahip değilseniz, bunun yerine aynı ürünü daha uygun fiyat avantajları ile ikinci el olarak alabilirsiniz. İkinci el fırsatları için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve satışını yapan firmalarla irtibata geçebilirsiniz.
6
Script Bölümü / Yeni İnstagram Takipçi Sİtesi
« Son İleti Gönderen: reonlinen Bugün, 02:09:29 »
TAMAMEN ÜCRETSİZ
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İLK GİRİŞTE +150 BEĞENİ +100 TAKİPÇİ +80 YORUM KREDİ VEREN VE SINIRSIZ UNFOLLOW KREDİSİ SİZLERİ BEKLİYOR
7
Script Bölümü / gebze web tasarım
« Son İleti Gönderen: selim54 16 Ağustos 2017, 22:33:38 »
Yazılım sektöründe hizmet veren firmamız,günümüz teknolojisine uyum sağlıyarak yönetilebilir ve mobil uyumlu web siteleri ve projeler hazırlamaktadır.

Günümüzde artık insanların tüm alışverişlerini internet üzerinden yapması ile web sitenizin google de üst sıralarda çıkması büyük bir önem kazanmıştır.Bizde bunun farkında olarak müşterilerimizin google de üst sıralarda kolayca çıkması için gerekli alt yapıyı hazırlıyoruz.

Web sitenize dinamiklik katarak hazırlamış olduğumuz kolay yönetilebilir paneller ile istediğiniz zaman kolayca yeni bir ürün,haber,resim veya farklı bir içerik ekleme olanağı sağlıyoruz.

Yazılım sektöründe sadece web site dışında ISP firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapyazılıma ek seçenekler sunarak ISP firmalarının müşteri takiplerini ve teknik servis ağını kolaylaştırarak takip edilebilirliği artırıyoruz.ISP firmaları için sms modülü,online işlem merkezi ve bayi yönetim paneli çalışmaları yaparak birçok firmaya hizmet vermekteyiz.Ayrıca BTK'nın istemiş olduğu yeni düzenlemeleride yaparak loglama ve raporlamayı kolaylaştırıyoruz.

Firmaların kendi işlerini kolaylaştırmak adına hazırlamış oldukları projeleri hayata geçirerek işleri kolaylaştırıp esnek bir raporlama sunuyoruz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
8
Kaynaşma Alanı / Strafor Duvar Panelleri
« Son İleti Gönderen: kevser25 16 Ağustos 2017, 21:24:40 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Strafor Duvar Panelleri

Dekorasyonun en gözde estetikliği tamamlayıcı unsuru olan duvarları birbirinden farklı yöntemler ile baştan yaratmanız mümkün. Bu yöntemler arasında en estetik ve kullanuşlı olan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, genellikle taş görünümlü desenleri ile ön plana çıkmaktadır.

Hava şartlarından etkilenmeyen özelliğe sahip strafor Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dış cephelerde olduğu kadar iç cephelerde de kullanılarak duvarlarınızda ki huzuru ortaya çıkarırlar. Duvar dekorasyonunuza karar verirken neden strafor duvar panellerini seçmelisiniz ?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dekoratif duvar kaplama ürünleri olup uygulaması için özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan boyalı, boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir.
 
Strafor duvar panelleri dekor ürünü olmak ile birlikte aynı zamanda yalıtım malzemesi olarak da kullanılabilmektedir.
 
Strafor duvar kaplamaları kolaylıkla uygulanabilir ve aynı şekilde yine dertsiz ve uğraşsız bir şekilde uygulanan duvar yüzeyinden çıkarılabilirler. Strafor duvar kaplamaları dübel ya da vidaya gerek kalmadan yapıştırıcılarla uygulanabildiğinden esktra bir işçi tutmanıza gerek kalmaz, tasarruf etmenize olanak sağlar. Özellikle sıklıkla değişen dekorlara uygun olan strafor duvar kaplamaları ile bir gün içerisinde mekanınızı tepeden tırnağa değiştirmenize yardımcı olur.
 
Nemden ve sudan etkilenmeyen strafor duvar kaplamaları, rutubete maruz kalan yerlerde rahatlıkla uygulanabilirler. Tasarruf açısından son derece faydasını göreceğiniz strafor duvar kaplamaları sayesinde boya ve bakım derdiniz de ortadan kalkacaktır.
 
Starfor duvar kaplamalarınız ayrıca duvara uygulandıktan sonra üzerine boya sürülerek de renk değişikliğine uygun bir yapıdadırlar. Sıkıldığınız zaman sökmekle uğraşmayarak üzerini de boyamanız mümkündür.
 
Strafor duvar kaplamaları dekorasyon fikirleriniz için değişik şekillerde bürünmeye müsaittirler.Düzensiz bir tarzda dekoratif taş kombinasyon ile dış cepheleriniz, salonlarınız, restoranlarınız son derece şık ve göreni etkileyecek büyülü mekanlara dönüşebilirler. Dekorasyon için öncelikli planınız estetikse strafor duvar kaplamaları sizin için güzel tercihler olacaktır.
 
Starfor duvar kaplamaları, zehirli gazlar içermez. Haliyle alev alma gibi bir durumu yoktur iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Olası bir yangın durumunda alev tutma özelliğine sahiptir, alevleri sıçratmaz.

straforduvarpanelleri.com
9
Kaynaşma Alanı / Özel Tasarım Tesbih
« Son İleti Gönderen: kevser25 16 Ağustos 2017, 20:58:53 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Özel Tasarım Tesbih

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kimileri hobi için kullanılan bir aksesuarken kimileri içinse çok önemli bir koleksiyon parçasıdır. Bir çok kişi tespih koleksiyonu yaparak bu özel ürünlerin kıymetini geleceğe taşımaya çalışmaktadır. Kadim Tesbih olarak ürettiğimiz kaliteli ve özel tespihler koleksiyonunuza eşsiz değerler katacaktır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap özel tasarımlarla tespih sunmakta ve yeni model çalışmaları ile de kimsede olmayan tespihlere sahip olmanız sağlanmaktadır. Tek tespih satışlarımız olduğu gibi Kadim Tesbih olarak toplu alımlar içinde özel tespihlerimiz bulunmaktadır. Birçok farklı tespih çeşidi ile Kadim Tesbih koleksiyonundan istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kadimtesbih.com web adresinden beğendiğiniz tespihlerin siparişini vermek. Firmamız sizlere hızlı bir şekilde tespihlerinizi ulaştıracaktır.
10
Script Bölümü / Paten Parçaları ve Teknik Özellikleri Nelerdir?
« Son İleti Gönderen: patenci 16 Ağustos 2017, 14:59:05 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaplerde Bot, Frame, Rulman,Tekerlek, Frene ait teknik özelilkler ve paten kullanırken dikkat edilmesi gerekenler...

Bot

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap’in ayağımıza giydiğimiz kısmıdır. Botun hareket eden bilek kısmına Cuff adı verilir. Botun sert plastik gövdesine de Shell denir. Botun içinde Liner denilen ayağımıza daha ergonomik ve rahat bir duruş sağlayan bir iç bot daha vardır. Liner’in içinde de darbeleri emmesi için bir alt taban bulunur. Ekstra olarak ta buraya silikon tabanlar konulabilir. Bunların adı da Shock Absorber dır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Frame

Tekerlerin takıldığı kısma verilen isimdir. Tekerler Frame’e millerle tutturulmuştur. Bunlara Axle denir. Frame de bota önden ve arkadan olmak üzere iki vida ile tutturulur. Buna da Frame Bolt denir. Özellikle Agresif patenlerin Frame’lerinde UFS denen bir sistem kullanılır.

Rulman

Paten Tekerlerinin içlerinde rulmanlar vardır. Bu makine parçalarının amacı mil ile teker arasındaki sürtünmeyi en aza indirmektir. Rulmanlar sahip oldukları özelliklere göre Agresif patende farklı olarak Grindplate'ler ve Royalplate'ler bulunur. Bunlar Agresif patenin ana amacı olan Grind için gerekli parçalardır. Yine kimi agresif patenlerde Skin denilen, patenin dış sert gövdesini kaplayan bir kısım vardır. Skin değiştirilerek patenin görüntüsü de değiştirilebilir.

Tekerlekler

Genel olarak paten tekerleklerinin boyutları büyüdükçe süratleri artar ve hızlanırlar. Bununla birlikte büyük tekerleklerin dönmeye başlaması daha fazla enerji gerektirir. Küçük tekerler kolay hızlanmaya, daha fazla manevra kabiliyetine ve ağırlık merkezlerinin yere yakın olmasına olanak sağlar. Paten Tekerlerinin sertliği A ile gösterilir. Genellikle 78A - 93A arasında değişiklik göstermektedir ve rakam yükseldikçe sertlik artmaktadır. Sert tekerlekler daha hızlı ve daha dayanıklıdır, yumuşak tekerlekler ise daha iyi bir yol tutuşu sağlar ve yolda ki bozulmalardan daha az etkilenirler ancak sert tekerlere oranla daha yavaşlardır. Paten çeşitlerine göre ideal paten tekerlek çapları ise şu şekildedir:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap: 72 – 90 mm

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap: 72 -80 mm

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap: 44 -59 mm

Hız Paten: 84 – 110 mm

Fren

Fren patencinin ayağını hareket ettirerek durmasını ve yavaşlamasını sağlar. Yeni başlayanlar için topuk freni yapmayı öğrenmek hayati önem taşımaktadır. Genellikle sağ patenin topuk kısmına monte edilir. Slalomcular ve agresif patenciler genellikle topuk freni kullanmazlar, çünkü topuk freni sistemi hareket kabiliyetlerini engeller.

PATEN KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Paten yaparken mutlaka bileklik,dizlik, dirseklik ve kask koruma grupları kullanılmalıdır. Yürüyüş ya da koşu da olduğu gibi yolun sağ tarafından gidilmesine özen gösterilmelidir. Paten yaparken paten için uygun alanlar seçmeye dikkat edilmelidir. Paten yaparken yüksek sesle mp3, ya da benzeri araçlarla müzik dinlenmemelidir. Paten yaparken mutlaka trafik kurallarına uyulmalıdır.

Kaynak: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.