Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kaynaşma Alanı / Ankara'da İkinci El Eşya
« Son İleti Gönderen: kevser25 22 Ocak 2019, 19:31:11 »
Uygun Fiyat, Yüksek Kalite

Evinizde, iş yerinizde ve ofisinizde kullanmadığınız, işe yaramaz durumda bekleyen ve yer kaplayan, çalışma alanınızı daraltan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap varsa bunları çürümesi yerine nakit paraya çevirerek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Hem daha rahat ve geniş bir alana sahip olun hem de para kazanmak için ankara 7 gün 24 saat kesintisiz ve güvenilir hizmet vermek için mücadele etmektedir. Zamanında çok paralar vererek aldığınız eşyalarınızı yine firmamız sizlerden değerinde alarak en az zararla satmanıza yardımcı olacaktır. Ülke ekonomisine ve bireysel ekonominize katkı sağlamak ve eşyalarınızın başka hayatlarda kullanılmaya devam etmesi için bizleri aramanız yeterlidir.

Bize Danışmadan Satmayın

Mobilya takımları, beyaz eşyalarınız ve elektronik tüm eşyalarınızı değerinin üstünde bir fiyata satmak için bir telefonuz ile adresinize gelerek yıpranmış, çalışmayan ve çöpe atmak istediğiniz her türlü ikinci el eşyayı direk alıyoruz. Kazançlı ve karlı bir alışveriş için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap firmamızı aramanız sizin lehinize olacaktır. İkinci el eşya alanlar arasında eşyalarınızı her zaman yüksek fiyata alıyoruz.

Eski Eşyalarınızı Paraya Çevirin

Yıllardır kullandığınız ve artık değişmesini istediğiniz eşyalarınızı çöpe atmak, çatıya kaldırmak veya bodruma koyarak çürümeye terk edeceğinize değerinde satarak bütçenize destek olmasını isterseniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Günün her saatinde bizlere ulaşarak ikinci el eşya satışı yapmak istediğinizi söylemeniz veya eşyalarınızın resmini çekerek bize ulaştırmanız halinde direk değerinin üstünde fiyat vererek tüm ikinci el eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz. İsterseniz mobil gezici ekiplerimiz adresinizi vermeniz halinde doğrudan evinize gelerek yerinde inceleme yaparak ürünlerinizin hak ettiği değeri vereceğinden hiç şüpheniz olmasın. Hiçbir nakliye ücreti almadan ikinci el eşyalarınız araçlarımıza yükleyerek ve paranızı ödeyerek ayrılıyoruz.

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınır

Piyasada pek çok ikinci el eşya alanlar bulunmaktadır. Ama hepsi eşyalarınızı öldüm fiyata almanın peşindedir. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kesinlikle sizleri mağdur etmeden, ikinci el eşyalarınıza bahane bulmadan ederi neyse anında veriyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini temel alan ve karşılıklı kazanç anlayışına sahip işletmemize 7/24 ulaşabilirsiniz.

ilhanikincielesya.com
2
Kaynaşma Alanı / Paranoyak Kreatif Wedding, Sakarya Düğün Fotoğrafçısı
« Son İleti Gönderen: kevser25 22 Ocak 2019, 19:09:41 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paranoyak Kreatif Wedding, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çiftlerimizle düğün fotoğrafçılığı ve videoları ile ilgili bilgilerimizi paylaşarak en özel günlerini eşsiz kılmaya çalışıyoruz.

Biz, yaratıcı fotoğraflar ve sinematik videolar çekiyoruz. Kendimizi gelin ve damadın bu özel gününde onların en iyi arkadaşları olarak tanımlıyoruz. Paranoyak Kreatif Stüdyo olarak, çiftlerimizin ‘hayatlarında bir defa’ yaşayacakları en mutlu günlerinde bir sinerji yaratıyoruz.

Sektöre 2011 yılında sinema sektörü ve post prodüksiyon alanlarında çalışarak başladık. Dizi, reklam, klip, sinema gibi farklı dallarda 2016 yılına kadar tecrübe edinip 2016 yılında Adapazarı’na geri dönüş yaptık ve hayatımıza ‘’Paranoyak Kreatif Wedding’’ adı altında devam etmeye karar verdik. 5 yılda kazandığımız büyük deneyimle Sakarya merkezli tüm Türkiye’de hizmet vermeye başladık.

paranoyakkreatifstudyo.com
3
Site Tanıtımı ve Hostingler / Yunanistan Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 13:34:59 »
Yunanistan seyahati planlamakta olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kendilerine ait pasaportları ile birlikte Schengen vizesi bulundurmakla yükümlüdür. Pasaportları üzerinde Schengen vizesi görünen bireyler Yunanistan vize seyahati öncesi vize geçerlilik sürelerini kontrol etmeli aynı zamanda diğer gerekli işlemleri de seyahatten önce eksiksiz bir şekilde yerine getirmelidir. Bu gereklilikleri yerine getiren vatandaşlar sorunsuz bir şekilde Yunanistan seyahati gerçekleştirebilirler. Farklı vize türleri için direkt Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tarafından belirlenmiş farklı belgeler bulunmaktadır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için randevu alan kişiler randevu saatinden en az yarım saat önce başvuru merkezinde bulunmalıdır. Bu kişiler randevu saatinde vize başvuru merkezinde bulunmasından sonra belgeleri tek tek kontrol edilir. Belgeler onaylandıktan sonra kişilerin biyometrik bilgileri tespit edilir.

Komşu ülkelerden biri olan Yunanistan'a herhangi bir amaç ile seyahat etmeyi planlayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları içerisinden umuma mahsus pasaport sahibi olanlar, Yunanistan'a giriş yapabilmek için Schengen Yunanistan vizesi almalıdırlar. Geçerli Schengen vizesi olan Türk vatandaşları Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap almadan Yunanistan'a giriş yapabilirler.
4
Site Tanıtımı ve Hostingler / Portekiz Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 13:28:23 »
Portekiz vizesinin işlemlerini gerçekleştirmek ve vizeyle ilgili tüm kararların alınmasını sağlamak amacıyla Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmet verir. Portekiz Devleti'ne seyahat etmeyi planlayan ve Umuma Mahsus (Bordo) Pasaportun sahibi olarak görülen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu seyahat için vize başvurusunda bulunmak zorundadır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler başvuruları için Portekiz Konsolosluğu tarafından yetki verilmiş olan kurumlar ya da ilgili Vize Başvuru Merkezleri üzerinden Turizm ya da Seyahat Acenteleri aracılığıyla işlemlere başlayabilirler. Vize başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler gereken tüm belgeleri belirtilen kurumlara eksiksiz bir şekilde teslim etmeli, vize işlemleri için kurum yetkisine izin vermelidirler. Belirlenen tüm kurumlar vize başvurularına ait olan hizmetleri için, hafta için 08:30 ile 18:00 saatleri aralığında çalışmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti ile Portekiz arasında sınırlı vize muafiyeti antlaşması bulunmaktadır. Bunun sebebi, Portekiz'in Avrupa Birliği'ne dahil olmasıdır. Avrupa Birliği bünyesinde yer alan Portekiz, aynı zamanda Schengen bölgesi içerisinde de yer almaktadır. Bu nedenle Schengen vizesi alınarak, verilen süre boyunca Portekiz'de konaklama gerçekleştirilebilmektedir. Fakat bunun için Schengen vizesi yönetmeliğine uymak ve buna göre Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurusu yapmak gerekmektedir.
5
Site Tanıtımı ve Hostingler / Norveç Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 11:14:15 »
Türkiye Cumhuriyeti ve Norveç Krallığı arasındaki diplomatik ilişkileri yürütmek, Türkiye'de ikamet eden Norveç vatandaşlarının tüm resmi işlemlerini gerçekleştirmek ve Türkiye'den Norveç'e seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize işlemlerini gerçekleştirerek hizmet veren Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Türkiye ve Norveç'in resmi tatilleri dışında hafta içi her gün hizmetlerini sunmaktadır. Konsolosluk tarafından ilan edilen saat aralığı ve günlerde vatandaşlar vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap talep edecek olan Türk vatandaşları, vize talep formunu İngilizce ve Türkçe dillerinde düzenleyebilmektedirler. Vize talep formu tükenmez kalemle ve büyük harflerle okunaklı bir şekilde doldurulmalıdır. Form üzerinde karalama yapılmamalı, yanlış yazım olduğu takdirde yeni bir başvuru formu alarak, form yeniden ve hatasız olarak düzenlenmelidir. Üzerinde karalama ve silme işlemi yapılmış olan başvuru formları konsolosluk tarafından kabul edilmeyecektir.

Norveç'e seyahat gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Norveç büyükelçiliği ve Norveç konsolosluğuna vize başvurusunda bulunarak Schengen vizesi ile seyahatlerini gerçekleştirmektedirler. Vize başvuruları büyükelçilik, konsolosluk ve aracı vize danışmanlık firmaları üzerinden yapılabilmektedir. Norveç vizesi almak isteyen vatandaşların Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve vize onayı için istenilen tüm evrakları eksiksiz olarak teslim etmesi gerekmektedir. Vize başvuruları Cuma günleri hariç her gün saat 14.00'de kabul edilmektedir. Norveç ve Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde konsolosluk ve büyükelçilik kapalıdır ve hiç bir işlem gerçekleştirilmemektedir. Vize başvurusunda bulunan kişiler önceden konsolosluk ve büyükelçilikten randevu almak zorundadır. Aksi takdirde başvuruları işleme konulmaz.
6
Site Tanıtımı ve Hostingler / Mısır Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 11:05:27 »
Yabancı ülkelerde Mısır'ı temsil eden ve Mısır'a seyahat planları yapan yabancı vatandaşların Mısır vizesi işlemlerini yerine getirme görevi üstlenen resmi kurum Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap'nun Türkiye'de iki temsilciliği bulunmaktadır. Ankara'da Mısır Büyükelçiliği ve İstanbul'da Mısır Başkonsolosluğu resmi kurumları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Mısır seyahatleri kapsamında almaları gereken vize işlemlerini ve Türkiye'de ikamet eden Mısır vatandaşlarının konsolosluk hizmetlerini yürütmektedir.

Mısır'a seyahat etmek isteyen umuma mahsus pasaport sahibi olan Türk vatandaşlarının, gerekli başvuruları bünyesinde hizmet veren Ankara Büyükelçiliği'ne ve İstanbul Mısır Başkonsolosluğu'na yapması gerekmektedir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurularının seyahatten önce yapılması önemlidir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, turistik amaçlar ile Mısır'ı ziyaret etmeyi planlayan kişilerin alması gereken vize türü olarak bilinir. Kişisel pasaport sahibi olan ve kurumsal bir firma aracılığı ile gelmeyen her bireyin, Mısır'a girmeden önce bu vizeyi alması zorunludur. Mısır turistik vize süre olarak kısadır ve en fazla 90 gün için alınabilir.
7
Site Tanıtımı ve Hostingler / Lüksemburg Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 10:53:24 »
Türkiye'den Lüksemburg'a seyahat etmek isteyen kişiler, kısa vadeli seyahatleri için Lüksemburg Schengen vizesi müracaatında bulunmalıdırlar. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap umuma mahsus Türkiye Cumhuriyeti pasaportu sahiplerinden Lülsemburg Büyükelçiliği ve konsolosluğun yetkilendirdiği vize başvuru merkezleri aracılığıyla başvuru kabul etmektedirler.Türkiye Cumhuriyeti hususi (yeşil), hizmet (gri), diplomatik (siyah) pasaport sahibi vatandaşlar, Lüksemburg'a yapacakları 90 günden kısa süreli ziyaretler için Lüksemburg vizesinden muaftırlar.

Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahipleri Lüksemburg seyahatleri için vize müracaatında bulunmaları gerekmektedir. Umuma mahsus pasaport dışında hususi pasaport, hizmet pasaportu ve diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları ise anılan ülkeye yapılacak olan seyahatlerinde kalış süresi 6 ay içinde 90 günü geçmemek şartıyla Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapnde muaftırlar.Türkiye'de İkamet eden AB, İngiltere, Japonya, Kanada, ABD vatandaşları ise Lüksemburg vizesi almadan ilgili ülkeye seyahat edebilmektedirler.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için yerine getirilmesi gereken vize prosedürleri seyahatten bir ay öncesinde tamamlanmış olmalıdır. Turistik gezi gerekçesiyle seyahat süresini kapsayan otel rezervasyonu ve uçak bileti ibraz edilmelidir.
8
Site Tanıtımı ve Hostingler / İtalya Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 10:43:33 »
İtalya Devleti'ne seyahat etmeyi planlayan ve Umuma Mahsus yani bordo renkli Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için İtalya vizesi başvurularında bulunmakla yükümlüdür. Aynı şekilde Türkiye'de yaşamını sürdürmekte olan üçüncü ülke vatandaşları da İtalya'ya gidebilmek için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aracılığı ile İtalya vizesini almak zorundadır. Pasaportuna ait başka Schengen ülkesi için geçerli olan İtalya vizesi almış olan kişiler ise, aynı vize ile birlikte İtalya seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

İtalya vize başvurusunda, aracı kurumlar üzerinden işlemlere başlanmış olsa bile, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurularının alınması ve değerlendirilmesi, onaylanması ya da ret yanıtı alması gibi işlemler için tek yetkili kurum yine İtalya Konsolosluğu olacaktır.

İtalya'ya çeşitli amaçlarla gerçekleştirilecek olan ziyaretler için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İtalya Büyükelçiliği, İtalya konsolosluğu ve aracı vize acentelerine başvuruda bulunarak, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap vizesi almaları gerekmektedir. Avrupa Birliği üyesi olan İtalya, ülkesine ziyarette bulunacak olan kişilere Schengen vize prosedürünü uygulamaktadır. İtalya Schengen Vizesi talep eden kişiler, vize başvuru formu ile birlikte, konsolosluk tarafından talep edilen belgeleri tamamlayarak konsolosluğa başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
9
Site Tanıtımı ve Hostingler / İsviçre Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 10:22:04 »
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerliliğini korumakta olan 4 tip pasaport bulunmaktadır. Yeşil, Gri ve Siyah pasaporta sahip olan kişiler, aralarında ayrılıkların olması ile birlikte, ayrıcalıklı pasaportlar olarak kullanılmaktadır. Bordo pasaport ise, genel olarak diğer pasaportların sahip olduğu özelliklere ve avantajlara sahip değildir. Bu nedenle yeşil pasaport sahibi olan kişiler herhangi bir ülkeye seyahat edecekken vize almaya ihtiyaç duymamaktadır. Fakat Umuma Mahsus olarak bilinen bordo pasaport sahibi kişilerin her ülkeye giriş için vize alması gerekmektedir. İsviçre'ye gidilecek olduğunda da bordo pasaport sahibi olan kişilerin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap vize birimine başvuruda bulunması gerekmektedir.

İsviçre Konsolosluğu aracılığı ile vize alabilmek için randevu hattı kullanılabilmektedir. Genellikle Suriye vatandaşları için kullanıma açılan telefon hattından farklı milletlerden olan kişiler de bilgi alarak, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvurusunda bulunabilmektedirler. Ayrıca bahsi geçen Suriye vatandaşlarının hazırlamış oldukları Arapça içerikli belgelerin tamamının İngilizce'ye çevrilmesi gerekmektedir. Bu tercüme işleminin de yerel mahkemeler tarafından kabul edilen ve tanınan tercüme büroları tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

Eğer iki ülke arasında vize muafiyeti anlaşması yok ise, o ülkelerin vatandaşları iki ülke arasında seyahat ederken vize almak ile yükümlüdürler. Bu nedenle Türkiye'den İsviçre'ye seyahat edecek olan kişilerin de vize alması ve vize başvurusu olumlu sonuçlandıktan sonra ülkeye giriş yapması gerekmektedir. Bunun için öncelikle İsviçre Başkonsolosluğu tarafından talep edilen belgelerin tamamının temin edilmesi gerekmektedir. Tüm belgelerin istenilen şekilde hazırlanması ve formların doldurulması halinde oluşturulan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap talebi büyük ölçüde olumlu yönde sonuçlanmaktadır.
10
Site Tanıtımı ve Hostingler / İsrail Konsolosluğu
« Son İleti Gönderen: Laplace 22 Ocak 2019, 10:15:22 »
İsrail konsolosluğu, Türkiye ve İsrail arasındaki diplomatik ilişkileri yürütmek, Türkiye'de ikamet eden İsrail vatandaşlarının konsolosluk ve diğer resmi işlemlerini gerçekleştirmek ve İsrail'e seyahat edecek olan veya çeşitli amaçlarda İsrail'de uzun süreli ikamet edecek olan Türk vatandaşları için vize işlemlerini yapmaktadır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Türkiye ve İsrail'in resmi tatilleri haricinde hafta içi her gün hizmet vermektedir. Vize işlemleri konsolosluk tarafından ilan edilen belirli saat aralığında yapılmaktadır. Vize başvuruları ve vizesi onaylanan pasaportlar bu saat aralığında sahiplerine teslim edilmektedir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap başvuru formu tek sayfadan oluşmaktadır. Form üzerinde kişisel bilgiler, pasaport bilgileri ve seyahat amacının ne olduğuna dair bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler doğru ve açık ifadelerle form üzerinde paylaşılmalı, sunulan evraklarla form üzerine yazılan bilgilerin gerçekliği ispat edilmelidir.

Türkiye sınırları içerisinde İsrail'e ait olan çok sayıda yetkili ve tam teşekküllü kurum bulunmaktadır. Ülke içerisinde bulunan İsrail Konsolosluğu aracılığı ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  başvuru işlemleri gerçekleştirebilmektedirler. Konsolosluk hizmetinin yanı sıra, resmi evrakların onaylanması ve hazır hale getirilmesi de konsolosluk tarafından yapılmaktadır. Ek olarak, her konsolosluk İsrail Devleti'nin diplomatik anlamda temsilcisidir.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.