Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - arzusoydas

Sayfa: [1] 2
1
Kaliteli cilt bakım vb ürünlerin tek adresi farmasi katalogu 2020 mart ayı katalogları çıktı herkese tavsiye ederim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2
AMETİS TEKNOLOJİ İLE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİNE FARKLI AÇIDAN BAKMANIZI SAĞLIYORUZ. YENİLİKÇİ VE YARATICI ÇÖZÜMLERİMİZ VE ULUSLARARASI GİRİŞİMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Türkiyede 2010 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden itibaren  internet sektöründe bir çok başarılı firma ile çalışmış ve zorlu görevlerin üstesinden gelmiştir.Kurumsal kimliğinizden dijital ortamda var olmanıza kadar , mevcut ve potansiyel hedeflerinize ulaşmak isterseniz DijitalZ tam size göre.
 Dijital reklam ajansnız DijitalZı tüm sosyal medya yüklerinizi omuzlayarak sizi hedefinize emin adımlarla götürüyor.Facebook , Twitter ,Linkedin,Google,Youtube ve Mobil Reklamlarınızı en verimli şekilde optimize ederek kazançlarınızı %80’e varan artışlar sağlıyoruz.Dijital web ajansı boyutuna günümüz çağında popülaritesi yüksek bir hal almaya başladı , herkes internette var olma savaşı verirken siz kendinizi DijitalZ’nin Savaşçılarına bırakıp arkanıza yaslanın.
Deneyimli Medikal Reklam Ajansı Tecrübesine Ne Dersiniz ?
DijitalZ  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , 3 yıla yakındır sektörde bir çok firma ile çalıştık medikal reklam  ajansları ile çalışmayan  sağlık sektöründeki firmalara güzel fırsatlar sunduk ve iş imkanlarını ve markalaşma imkanı sunduk.
Medikal Ajanlar Size Neler Katacak ?
•        Yaratıcı Stratejiler oluşturup direk hedefe ulaştıracak
•        Eksikliklerinizi daha hızlı görüp müdahale edecek (Web siteniz , Blog Sayfanız ve Ürün Fotoğrafı gibi olaylarıda üstleneceğiz)
•        Pazar araştırması , Müşteri Analizi  Ve Rakip Analizi
•        Boşa vakit harcamak yok , Planlı Çalışma ile hedefi tam ortadan vurun
•        En önemliside Doğru kişiye doğru mesajın gitmesini sağlıyoruz.
 
360 Derece Ajans Hizmeti
360 Derece Ajans anlamsal olarak siz değerli okurlarımıza zor gelebilir bunu en kolay şekilde açıklamaya çalışayım.Eskiden marka sahipleri 1 den fazla ajanslar ile çalışırlardı ;Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , İçerik Yönetim ,SEO( Arama Motoru Optimizasyonu ) Danışmanlığı ve SEM( Arama Motoru Reklamları )  gibi bunlar tek tek firma bünyesinde barınıyor ve firmalar arasında iletişim kopukluğu yaşanıyordu.360 Derece Ajans Hizmeti hem işlerinizi tek çatıda toplanmasını hemde bütçe olarak sizi rahatlatmak için oluşturulmuş bir hizmettir.
 
E-Ticaret Danışmanlığı
İnternet sektöründen var olmak için en önemli sektörlerden biri haline gelmiş bulunmaktadır DijitalZ İnternetteki e-ticaret danışmanınız Amazon , n11 , Gittigidiyor gibi büyük platformlarda danışmanlık hizmeti.

4
Türkiye'de kadınların en çok tercih ettiği operasyonlardan birisi olan Yağ Aldırma Operasyonları gerçekten faydalı mı ? Zararları nedir ? Zayıflamak Mümkün mü bu Operasyon ile ilgili bütün soruların cevaplarına ulaşabileceğinizLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

5
Ben vicudumuzun herhangi bir yerinde var olabilecek, genellikle kahverengi olan, vicut seviyesinde veyahutta vicut seviyesinden daha yüksek olabilecek olan bir lezyondur. Benlerde renk değişimi, açık yara kanaması veya orantısız büyüme gibi durumlarda doktora danışılmalıdır. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6
Estetik hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizleri bekliyoruz.

Estetik öncesi sonrası ve süreçleri hakkında ,
Hangi Estetik kimle için daha uygundur ,
Operasyon sonrası süreç gibi bir çok konuları ele alıyoruz sizler için.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

7
teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanoğlu yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalar yürütmüştür. pvc ve ısıcam sistemleri de bu çalışmalar sonucu ortaya çıkan ürünlerden bazılarıdır, halen de geliştirilmeye devam edilmektedir.
pencere ve ısıcam sistemlerinin bir diğer getirisi de %50’ye varan enerji tasarrufudur.bu da doğal olarak doğalgaz faturalarınıza olumlu olarak yansır.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap de bu sektörde yıllardır var olan imalatçı firmadır. bugüne kadar birçok şirketin tedarikçiliğini yapmış olup ürünlerinin hepsine garanti vermektedir.

8
Faydalı Bilgiler / Stor Perde Nasıl Temizlenir?
« : 03 Ocak 2019, 14:55:01 »
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle stor perde nasıl temizlenir sorusu üzerine yazdığım bir makaleyi paylaşacağım. Keyifli okumalar dilerim.


Stor Perde Nasıl Temizlenir?


Son zamanlarda çok fazla tercih edilen stor perdeler kullanım kolaylığı, şıklığı ve pratikliğiyle bilinirler. Peki evinizin dekorasyonuna etkisi büyük olan stor perdelerinizin nasıl temizleneceğini biliyor musunuz? Hangi teknikler kullanılır daha fazla bilgi için işte detaylarıyla stor perde temizleme yöntemleri!

Stor Perde Temizleme Yöntemleri

Stor perdenizi yıkamanız için gereken malzemeler yalnızca bir adet kova, beyaz sabun rendesi, yumuşak havlu veya sünger. Stor perdenizin temizliğinde en çok dikkat etmeniz gereken kırışmadan istediğiniz hijyene kavuşmak. Şimdi sizlerle en pratik yolla stor perde nasıl temizlenir detaylı bir şekilde anlatalım!

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Stor Perdemi Kırıştırmadan Nasıl Temizlerim?

Stor perdeyi mekanizmasını kullanarak yukarı doğru toplayıp sardıktan sonra yan montaj ayaklarını ve borusunu çıkartın. Daha sonra perdenizi geniş bir alana kırışıklık olmadan serin. Kırışıklık olursa eğer apre kaplamada sorun olacağı için ve yıkama sonrası kırışık kalan yerler lekeli gibi duracağından bu konuya dikkat etmeniz önemli.

Serdiğiniz perdeyi ılık suyla hazırladığınız sabunlu suya havlu parçasını ve süngerinizi batırın. Daha sonra silmeye başlayabilirsiniz. Perdeniz de çok fazla leke bulunuyorsa yumuşak bir fırça ile kirli bölgeleri silebilirsiniz. Eğer stor perdeniz beyaz ise temizleme suyuna biraz çamaşır suyu da ekleyebilirsiniz. Stor perdenizi temizlerken kenar kısımları çok fazla güç uygulamadan temizlemeniz kenardaki iplerin atmaması ve yıpranmaması için önemli.

Silme işlemini her iki tarafa da uygulayıp stor perdenizi su ile duruladıktan sonra leke kalıp kalmadığını kontrol edip tekrar mekanizmasına sarıp rulo yapın.

Makalenin devamını okuma için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap'u ziyaret edebilirsiniz.

9

20’lik Diş Ağrısı Nasıl Geçer? Yirmili yaşlarda çıkması nedeniyle yirmilik diş olarak adlandırılan arka dişler, görünürde diğer dişlerle aynı iken, yapısı itibariyle daha dayanıksız olan dişlerdir. Bu dişlerin çıkış süreci de çıktıktan sonra kullanılması da oldukça sorunludur. Çünkü bu dişler çıkarken diğer dişleri sıkıştırabilir, yamuk çıkabilir, hatta gömük kalabilir. Tüm bunlar ise diş ağrısı anlamına gelmektedir. Düzgün olarak çıkan dişler ise maalesef çok uzun ömürlü olmamaktadır.

20’lik Diş Ağrısı ile ilgili daha fazla bilgi için web sitemize göz atabilirsiniz. Makalenin devamı için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

10
Duyurular / İkinci el raf satışı ve alışı
« : 06 Şubat 2018, 11:57:48 »
İkinci el raf satışı ve alışı yapan emintaş metal şirketi bu işi tam 20 senedir profesyonellik ile sürdürüyor...500 metre kare açık alanımız ile gelip sizlere uygun 2.el rafları bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Raflarımız en kaliteli metallerden yapılmıştır ve bu metaller hemen paslanma ve solma işlemi yapmaz bu nedenle eğer sizde Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap almak ve ürünleriniz sergilemek için hemen bizimle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap geçin yardımcı olalım.Sayfa: [1] 2
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.