Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - marjinaltasarim

Sayfa: [1] 2 3
1
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Disksiz Sistemler Hızlı Ve Güvenlidir.
Disksiz Önyükleme Sistemi, Kolay Güncelleme ve Kurtarma,
İnternet Cafe, Okul ve Şirketler için Donanım Tasarrufu
CCBoot Genel Özellikleri Hard Disk Maliyetinden Tasarruf
Bilgisayarlarınızda Hard Disk Kullanmanıza Gerek Kalmayacağı için Donanım Maliyetlerinizi Düşürür.
Virüs ve Trojenlere Kesin Çözüm
Bilgisayarınıza Virüs veya Truva Atı Bulaşırsa Sistemi Eski Haline Getirmek için Yeniden Başlatmanız Yeterlidir.
Kolay Güncelleme
1 Bilgisayardan Güncelleme Yaptığınızda Ağ içerisindeki Tüm Bilgisayarlar Güncellenmiş Olur.
Ortak Kullanılan Sanal Oyun Diski
Server Bilgisayarınızdaki Oyun Diskini Server Üzerinden Güncellediğiniz Tüm Bilgisayarlardaki Sanal Oyun Diski Güncellenmiş Olur.
Ram ve SSd Önbellek
Bilgisayarlarınızı Daha Hızlı Kullanmanız için işletim sistemi ve Sanal Disklerde Ram ve Ssd önbelleği
Windows Etki Alanı
Mükemmel Etki Alanı Yapılandırması ile Ortak Sanal Disk Kullanımına Ek Olarak Kişisel Disk Kullanmanızı Sağlar.
Üçüncü Taraf DHCP
CCBoot Server Yazılımı DHCP ve TFTP Kullanımını Kolay Bir Şekilde Kullanıp Yapılandırmanızı Sağlar.
Yedek Sunucu Kullanım İmkanı
CCboot ile 2 Server Bilgisayar Kullanabilirsiniz. Server Bilgisayar Arıza Yapma Durumunda 2.ci Server Devreye Girip Client Bilgisayarlar Farketmeden Çalışmaya Devam Eder.
Tüm Bilgisayarlar için Tek Kalıp
CCboot Pnp Fonksiyonu ile Donanımı Farklı Bilgisayarlarınızda Ortak imaj Kalıbını Kullanabilir.
VLAN ve Çoklu LAN
CCBoot aynı anda birden fazla ethernet kartını, Ağ yapılandırmasını, Çeşitli Etki Alanlarını Kolayca Kullanmanızı Sağlar.
Kişisel Disk
CCBoot Ortak Kullanılan Sanal Diski Her Yeniden Başlatmada Eski Haline Getirir. Kişisel Kullanım için Client Bilgisayarda Disk Kullanımına izin verir.
Geri Yükleme Noktası
Sistemde Yapacağınız Değişiklikler için Geri Yükleme Noktası Oluşturabilir istediğiniz Zaman Eski Haline Tek Tıklama ile Geri Getirebilirsiniz.
Birden Fazla İşletim Sistemi
Multiboot Özelliği ile Aynı Bilgisayarda Birden Fazla işletim sistemini Aynı Anda Kullanmanızı Sağlar. Xp / Win7 / Win8 / Win10 / Server 2008/2012 / Linux Vb...
Yük Dengeleme
CCBoot Birden Fazla Sunucu Kullanımı ile Yük Dengeleyebilir, Tek Sunucu ile Birden Fazla Ethernet Kartı ile Yük Dengeleyebilir, Birden Fazla Geri Yazma Diski ile Perfromans Arttırabilir.
Farklı Çözünürlük Kolay Kullanım
CCBoot Client Bilgisayarlarınızın Monitör Çözünürlükleri Farklı Olsa Bile Aynı İmaj Kalıbını Kullanırken Farklı Çözünürlükde Kullanmanıza İzin Verir.

 • PXE önyükleme, Windows Server 2008 / 2012 Üzerinden Windows XP, Windows 2003, Vista, Windows 7 , Windows 8, Windows 10 iSCSI
 • depolama / Sanal Disk desteği
 • DHCP, gPXE, TFTP, iSCSI Target içinden İmaj Kalıbı Yükleme. iSCSI önyükleme için bir hepsi bir arada çözüm var.
 • Fiziksel sürücü, Sanal sürücü ve VMWare disk dosyası destekler.
 • Pxe önyükleme sunucusunda VMDK biçimi, VHD biçimi ile destekler.
 • Müşteri bilgisayarı yeniden başlatıldığında ilk haline geri gelir.
 • Müşteri bilgisayarı yeniden başlatıldığında istenirse değişiklikler kayıt edilebilir.
 • İşletim sistemi okuma ve yazma işlemi için önbellekleme destekler
 • Boyutu büyük disklerde hızlı erişim için ram önbelleği destekler.
 • Sürekli hızlı erişim için ssd önbelleği destekler
 • Birden çok sunucu, birden çok ethernet kartı ve yük dengeleme destekler.
 • Birden çok harddisk desteği, birden çok sanal disk destekler.
 • Müşteri bilgisayarındaki yazma işlemleri için ssd önbelleği destekler.
 • Farklı anakartları tek imaj kalıbından çalıştırmanızı sağlar.
 • Vhd uzantılı sanal disk kalıplarını destekler.
 • Oyun diski, Sanal disk olarak 64 TB Kadar destekler.
 • Kayıtlı ethernet kartı driverları dışında bilgisayarınızdaki tanımlı driverları kullanabilir.
 • Sabit disklerin dışında, CD/DVD rom, iso kalıbı, Vhd, VMDK sanal disklerinide destekler.
 • Multiplayer oyunlar için her bilgisayara farklı regedit kayıtları girebilir.
 • Tüm bilgisayarlar için tek merkezden kontrol sağlar.

2
Script Bölümü / ankara - çankaya web tasarım
« : 16 Nisan 2016, 05:35:11 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , Grafik tasarım ve fotoğraf çekim hizmeti sağlayan ekibimiz işinde uzman , ileri görüşlü ve pratik zekası yüksek insanlardan oluşmaktadır.Firma web sitesi , kişisel blog sitesi,ürün tanıtım sitesi,hobi sitesi vb tüm web site tasarımlarınızı yapmaktayız.Yapmış olduğumuz web siteler google uyumlu olup tüm arama motorlarında kolayca yükselebilmektedir.Ziyaretçileriniz ister telefondan ister tabletten veya bilgisayardan girsinler web sitenizin görünümü cihaza uygun hale otomatik olarak geçecek ve görüntüte bozulma olmayacaktır.Web sitenizi facebookda yazı paylaşmak kadar kolay bir şekilde yönetmek mümkün.Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile yönetim paneline girerek web sitenize yazı ekleyebilir yazı düzenleyebilir ürün resim video ekleyebilirsiniz.

3
Script Bölümü / sprey poliüretan köpük
« : 29 Mart 2016, 04:44:33 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ; uygulama yüzeyine yüksek basınçlı bir makine vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletim katsayısı değeri sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş YapSprey Köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir. Püskürtme Poliüretan Köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1.500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Sprey Poliüretan Köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna ve iklimi korumaya yardımcı olur.

4
Her devrin eğer olmazsa olmazları vardır ve günümüzün eğer olmazsa olmazlarının başlangıcında internet sayfaları geliyor. Bir şirket bir ürün araştırması meydana getirecek olsak bir sanatçı hakkında merak ettiklerimizi bulmaya çalışsak derhal internetten o kişinin firmanın öğrenmek istediğimiz her ne var ise onunla alakali internet sayfalarını bulmaya çalışırız. Web sitelerinin bu kadar mühim olduğu bir zamanda profosyonel Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap desteği alarak bu işi oldukça verimli hale getirmek mümkün.
Web tasarımı mevzusunda uzmanlaşmış ak web bilisim hizmetleri şirketi web tasarımı noktasinda web site paketleri ile müşterilerine gereksinimlerine gore başarı göstermiş bir halde hizmet veriyor. Web site paketleri seçeneklerini oldukça iyi hazırlayan şirket geniş musteri yelpazesine ulasmis durumda.Web tasarım noktasında başarıya ulaşmış ilerleyen hizmet sürecinde etken ve devamlı gelişen ve hızla çözüme odaklı musteri hizmetleri ilede değişik bir yere haiz. Uzun lafın kısası web tasarım yaptıracak olan her firmanın her kişinin her kurumun marjinaltasarim.com da yer edinen Web site paketleri yardımıyla aradıkları kaliteli hizmete kolayca ulaşabilir ve bu hizmet sonrasında kendi kitlesine kaliteli hizmet vermiş olur ve bu kıvanç katlanarak aramaya devam eder.

5
Kusursuz planlamalar aracılığı ile kısa süre zarfı içinde web sitenizi hedef kesime ulaştıran Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap müşterinin beklenti ve fikirlerini öğrenerek hareket etmektedir. Etkileşimli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapweb sitenizin google optimizasyonu tarafınca tanınmasını sağlamaktadır. PHP VE ASP benzer biçimde uygulamaların da işleme alınmasına olanak tanıyan Ankara web tasarım hem de veri tabanı sağlayıcısının da işleme alınmasını desteklemektedir.
PHP dosyası diye adlandırdığımız bu uygulama çoğu zaman HTML olarak geri dönmektedir. MyQL ise SOL i destek sunar ve değişik işletim dillerinde kullanılır. Sevinç derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanıyan Ankara web tasarım gelişen teknolojisi ile bununla beraber her geçen gün farklılıklar yaratmaktadır. Haiz olduğu misyonunu ön plana çıkararak ihtiyaçların kısa süre zarfı içinde karşılanmasını sağlamak adına web tasarım sürecinde ilk olarak mevzunun belirlenmesi gerekmektedir. Bu adım sonrasında kullanıcının doğru adımlar aracılığı ile domain alması ve arkasından barındırma doğrusu hosting hizmetlerinden faydalanması gerekmektedir.
Site kurulumu aşamasında büyük bir itina ve itina ile çalışmalarını sürdürenAnkara web tasarım bazı yönlendirmeler sonrasında yazılım ve tasarım işlemelerine geçmektedir. Bu süre zarfı içinde müşterinin talep ve arzularına da dikkat edilmesi sonuçlanacak işin kıvanç derecesini artıracaktır. Sizler de birinci derslik kaliteye haiz emekleri ile ön plana çıkan Ankara web tasarım şirketlerini arayarak kusursuz çalışmaların elde edilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

6
Script Bölümü / ankara web tasarım | marjinaltasarim.com
« : 21 Mart 2016, 16:00:42 »
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak sadece web tasarım hizmeti değil grafik tasarım,mobil
uygulama,masaüstü programlama gibi hizmetleri de vermekteyiz.ankara web tasarım 2 kurucu
ortak ve 8 alanında uzmanlaşmış personelden oluşmaktadır.ankara web tasarım müşterilerine
her zaman uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi hedef edinmiştir.Bizim için müşteri
memnuniyeti çok önemlidir.Günden güne müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda vermiş
oldukları referanslar ile büyümekteyiz.Web tasarım,grafik tasarım gibi hizmetleri almayı
düşünen fakat akıllarında soru kalanlar olablir bizi aramaları durumunda gün içerinde
istedikleri adrese görüşmek için ekip çalışanlarımızı yönlendiriyoruz.Bazı
referanslarımızı web sitemizdeki referanslar sekmesinden ulaşabilirsiniz.Bir gün beraber
çalışmak dileğimizle sağlıcakla kalın..

7
Script Bölümü / Ankara Model Fotoğrafçısı
« : 20 Mart 2016, 18:36:01 »
Fotoğrafçılık yeterli deneyim ve yetenek gerektiren bir meslektir.Çalışma alanlarımızda sınır tanımıyoruz evinizde , iş yerinize veya birlikte belirleyeceğimiz başka bir mekanda fotoğraflarınızı çekiyoruz.Fotoğraflarınızda en yüksek kaliteyi yakalayana kadar çekimlere devam ediyoruz.Modellerimizle dostça sıcak ilişkiler kurarak kendilerini huzurlu ve güvenli bir ortamda hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz.
İşimiz fotoğrafçılık , fotoğraf çekiyoruz.Fotoğraf dışında gelen hiç bir teklifi dikkate almıyoruz.
Modellerimizin din,dil,ırk,cinsiyet,cinsel yönelim ve özel tercihlerine saygı duyuyoruz.
Sizler de kaliteli fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız ; Sizlere bu imkanı marjinal tasarım güvencesi ile sunabiliriz.
Telefon Numaramız : 0531 607 42 84

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,marjinal fotoğraf,escort fotoğrafçısı,travesti fotoğrafçısı,travesti fotoğraf çekimi,escort fotoğraf çekimi,eskort fotoğrafçısı


8
Script Bölümü / ankara web tasarım
« : 19 Mart 2016, 00:28:46 »
ANKARA WEB TASARIM
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ekibi olarak yapmış olduğumuz tüm siteler özgün tasarım ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap uyumluluk özelliğine sahiptir.Web sitelerimiz aynı zamanda responsivedir yani tüm cihaz ve tarayıcılarda görüntüler bozulmaksızın görüntülenir.Yapmış olduğumuz internet sayfalarını yönetim panellidir.Bu panallere size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp internet sayfanızda istediğiniz değişikliği yapmanız mümkündür.

9
Script Bölümü / ankara ürün fotoğrafçılığı
« : 18 Mart 2016, 23:52:49 »
Marjinal Tasarım olarak Ankara bölgesinde ki kurumsal firma ve işletmelere Profesyonel Ürün Çekimi Hizmeti sunmaktayız.Ürünlerinizin çekimlerini  yerinizde gerçekleştiriyoruz.Böylece sizlere hem zamandan hemde maddiyattan tasarruf imkanı sunuyoruz.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çekim hizmeti için 0531 607 42 84 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz

10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap,Kuluçka Makinası, Kuluçka Makinaları, Kuluçka Makina Aksesuarları, Kuluçka Makina Modelleri, Otomatik Kuluçka Makinaları, Kuluçka Makina Çeşitleri

Sayfa: [1] 2 3
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.