GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

WEBMASTER SAHASI => Webmaster Kaynaşma Yeri => Webmaster Sorunları => Konuyu başlatan: murtazek - 13 Haziran 2017, 00:07:35

Başlık: Paykasa Satışı Yapan Güvenilir Siteler
Gönderen: murtazek - 13 Haziran 2017, 00:07:35
Bugün bilgisayar platformlarında oldukça yaygın bir derecede kullanımı olan kartlardan biri paykasa’dır. Bu kart türünün en önemli özelliği kullanımı gereği şifrelendirme yapısına sahip bir sistemi vardır. Bu sistem sitelere entegre edilmiş onay kutularına girildikten sonra aktif hale gelerek siteye para yüklemenizi ve müşterilerinizden para almanızı sağlayacan ödeme türüdür. Türkiye piyasasında oldukça geniş bir taban tarafından kullanılmakta olan bu kartlar paykasa satışı (https://www.paykasasatisim.com/) yapan web siteleri tarafından verilmektedir.

Bu kartları satın alabileceğiniz web sitelerine değinecek olursak, sizler için en mantıklı olan şey güvenilir – kaliteli – itina ile müşterilerine kapılarını açarak resmi bir hizmet verebilen sitelerden paykasa alımı yapmanızdır. Çünkü para ödüyorsunuz ve sonuçta bu kartı almanız gerekiyor. Ancak karşı tarafın size bu kartı temin edip etmeyeceğini bilemeyebilirsiniz. İşte bu yüzden sektörde oldukça ünlü ve uzun ticaret geçmişi olan https://www.paykasasatisim.com/ mutlaka değerlendirmeniz gereken paykasa satış sitesidir.