İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - akademidedektif

Sayfa: [1] 2 3 ... 25
1
Site Tanıtımı ve Hostingler / BOŞANMA DAVASI - EŞ TAKİBİ
« : 17 Eylül 2018, 20:22:43 »
Özel dedektiflik çalışanlarının en çok ilgilendiği konuların başında eş takibi ve boşanma davası gelmektedir. Bu tarz konularda profesyonel yöntemlerle birlikte kişilerin istedikleri bilgilerin toplanma zorluğu oldukça önemlidir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalışmasında takip edilecek kişi zorluysa eğer çalışmanın süresi biraz uzayabilir. Çalışmanın süresi belirlediğimiz fiyatı kesinlikle etkilememektedir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2
Site Tanıtımı ve Hostingler / Dedektif - Dedektiflik
« : 17 Eylül 2018, 20:05:39 »
Dünya üzerinde en faydalı mesleklerden birisi kesinlikle özel dedektiflik olmaktadır. Dedektiflik çalışmaları olarakta adlandırılan hizmet türleri, müşterilerin isteklerine doğru karşılık verebilmeyi gerektirmektedir. Türkiye şartlarında bu durum oldukça olası olmaktadır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken birçok kural bulunmaktadır. Bunların en başında karşı tarafa kendini fark ettirmemek gelmektedir. Özel dedektiflik görevlileri, kesinlikle takip ettikleri kişilere kendilerini fark ettirmemelidir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Dedektiflik çalışmalarında dikkatli olunması ve olası tehlikelerin göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Olası tehlikeler göz ardı edildiği zaman, kişilerin istekleri doğrultusunda çalışma devam edemez. Özel dedektiflik, karşılaştığı olayı kendi istekleri doğrultusunda yönetebilen kişilerin yaptıkları meslektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalışmalarında suç olaylarına bir çözüm getirebilmek gerekmektedir. Çalışmaların olası tüm aksilikleri müşterilerimize açıklanmaktadır. Müşterilerimizin dedektiflik hakkında araştırdıkları tüm bilgileri internet sitemizde bulabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

4
Özel dedektiflik konularında profesyonel yaklaşımlar ile müşterilere zamanında hizmet gösterilmesi gerektiği gibi çalışmaları detaylı bir şekilde müşterilerin takip etmesi gerekmektedir. Çalışmaları gerçekleştiren Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yetkililerinin anbean kontrol edilmesi ve denetlenmesi gerekmektedir. Burada iş müşteriler düşmektedir. Müşterilerin çalışmaları yöneten kişileri sürekli olarak takip etmesi gerekmektedir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

5
Dedektiflik aleyhine araştırma yapılmak istendiği zaman ilk olarak Türkiye’de yapılan çalışmaları kontrol etmelisiniz. Çünkü Türkiye’de özel dedektiflik ile alakalı yasa taslağı bulunmamaktadır ve bu da birçok kişinin mağduriyet yaşamasını sağlamaktadır. Yaşanan mağduriyetlerin telafi edilmesine yönelik Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yetkilileri bulunmaktadır. Büromuz gibi çalışmakta olan bürolardan gerekli konularda yardım talebinde bulunabilirsiniz. Birçok büronun size karşılıksız yardım ettiğini görebilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6
Özel dedektiflik çalışmaları oldukça büyük hassasiyet istemekte ve çalışmalarda müşterilerin gönlü rahat tutulmaktadır. Çalışmaların hakkıyla yapılması demek, insanların birçok alanda avantaj elde edebilmesi demektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalışmalarında neler yapılabildiğini öğrenmek isterseniz bize ulaşabilir ve çalışmaların tüm içeriklerini açıklayıcı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

7
Çöp Kutusu / Hatice Sadioğlu'ndan İstanbul Kuşatmaları
« : 17 Eylül 2018, 15:53:19 »
Hatice Sadioğlu İstanbul kuşatmalarının tarihlerini anlatıyor.

Fatih Sultan Mehmet'ten önce birçok komutan İstanbul'u fethetme girişimde bulunmuştu. Bunlardan başarılı olan ise, Fatih Sultan Mehmet'in kuşatması oldu.

İlk olarak 441-51 yılları arasında Atilla önderliğindeki Hunların Konstantinopolis'e başarısız fethetme girişimi, sonrasında ise, 616 Sasani kuşatması, 626 Avar kuşatması, 666 Emevi kuşatması, 675 Hz. Halit'in (Eyüp Sultan) katıldığı Arap kuşatması, 717 3. Arap kuşatması, 722 4. Arap kuşatması (Galata'daki Arap Camii bu kuşatmadan kalmadır), 782 . Arap kuşatması, 813 Bulgar kuşatması, 854 6. Arap kuşatması, 864 Rua kuşatması, 869 Halife Harunreşit zamanındaki 7. Arap kuşatması, 904 Rus kuşatması, 959 Macar kuşatması, 1043 Rus kuşatması, 1390 1. Beyazıt (1389-1402) dönemindeki ilk Osmanlı kuşatması, 1. Beyazıt (1389-1402) dönemindeki 2. Osmanlı kuşatması, 1422 2. Murat (1421-1444) dönemindeki üçüncü Osmanlı kuşatması olarak sıralandırılabilir.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

8
Çöp Kutusu / CASUS PROGRAM - CASUS YAZILIM
« : 12 Eylül 2018, 15:10:29 »
Casus program ile yıllardır 5354 tane müşterimizin problemini çözdük. Sizlere özel olarak verilen bütün bu hizmetleri daha ileriye götürerek, bu yazılımları geliştirmeyi başardık. Sizlerde bu alanda bizim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap programımızı kullanarak, istediğiniz kişi hakkında istediğiniz zaman bilgi veya belge toplayabilir ve dilediğiniz gibi bu hizmetlerden sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

9
Çöp Kutusu / CASUS PROGRAM - TELEFON TAKİBİ
« : 12 Eylül 2018, 15:06:30 »
Casus program uygulaması, yani programı olarak bilinen bu yazılımları bireylerin cep telefonuna veya bilgisayarına ya da tabletine yükleyerek, ne yaptığını takip edebilmekteyiz. Bütün çalışmalarımıza bakıldığında Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap programımızın ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğuna inanacak ve istediğiniz her an bu çalışmalarla kendiniz için bilgiler veya belgeler ya da dokümanlar toplayacaksınız.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

10
Çöp Kutusu / ÖZEL DEDEKTİF - ÖZEL DEDEKTİFLİK
« : 12 Eylül 2018, 15:03:06 »
Özel dedektiflik alanında gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarla sizleri de etkilemeyi başaracak ve her an sizlere en büyük desteği biz sağlayacağız. İstenilen dedektif çalışmalarını bu şekilde gerçekleştirmekte olduğumuz için daha önceki müşterilerimiz bizden memnun kaldılar ve diğer bireylere veya kurumlara bizim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap büromuzu önereceğini belirttiler. Sizlerde bizimki kadar kalite ve güvenilir dedektif hizmeti almak için arayabilirsiniz.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sayfa: [1] 2 3 ... 25
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.