İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - akademidedektiflik

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Site Tanıtımı ve Hostingler / Dedektif
« : 12 Eylül 2017, 17:05:00 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kelimesi ilk olarak 1890 senelerinin sonunda duyulmaya başlamıştır. İlk olarak Avrupa'da baş gösteren bu meslek sonralarında Amerika başta olmak üzere dünyaya yayılmıştır. 30 seneye aşkın yıldır ise Türkiye'de baş göstermektir. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap DedektiflikLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetlerinden yararlanan insanların sayısı gün geçtikçe artmakta ve buna karşın dedektif bürolarındada artış gözlemlenmektedir. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

2
Site Tanıtımı ve Hostingler / Özel dedektif
« : 12 Eylül 2017, 16:57:15 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Türkiye'de son zamanlarda baş göstermiş bir meslek dalıdır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetlerine artan rağbet yüzünden dedektifler çoğalmaktadır. İnsanların tercihleri arasında en çok talep edilen konu ise eş takibi konusudur. Bunlar hakkında daha da detaylı bilgi almak için İnternet sitemize girebilir ve oradan daha detaylı bilgiler alabilirsinizç Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Hayata Dair Olaylar / Ynt: Dedektif
« : 11 Eylül 2017, 17:29:21 »
Dedektif nedir ?
Kısaca sizlere dedektif nedir diye açıklayacağım arkadaşlar.
Dedektif Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bir suçlu hakkında kolluk kuvvetlerince başlatılan soruşturmadan sonra suçlunun yakalanması ve tespiti için devreye giren bu mesleğin insanıdır.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

4
Kaynaşma Alanı / Dedektiflik
« : 09 Eylül 2017, 19:33:25 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kelimesi araştıran,delil toparlayan ve inceleyen anlamına gelmektedir.Yapılmakta olan dedektiflik çalışmalarının ilk adımları 1890 yıllarda Avrupa'da atılmaya başlanmıştır.Yapılan dedektiflik çalışmaları polis,asker ve emniyet mensuplarının çözemedikleri ve kapattıkları dosyaları yeniden açarak hizmet vermeye başlamıştır.Yapılan dedektiflik çalışmalarında başarılı olan dedektifler her geçen gün dahada gelişmekte ve gelişmeye devam etmektedir.Yapılan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapçalışmaları sonucunda başarıya ulaşılması ile beraber dedektifliğin rağbet ve ihtiyaç artmıştır.Bunun üzerine dedektifler büyük firmalar kurarak dedektiflik hizmetini özel olarak sunmaya başlanmıştır.

5
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 19:27:38 »
Yapılan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalışmalarının başarı ile sonuçlanması ve olayların çözülmesi dedektiflere olan güvenin artmasına ve yapılmakta olan dedektiflik çalışmalarına destek olunmasına neden olmuştur.Dedektiflik sektörüne olan rağbet ve talep her geçen gün artış göstermiş ve yapılan çalışmaların hepsi başarılı bir şekilde sonlandırılmıştır.Dedektifler eski asker,polis be emniyet mensuplarından oluşmaktadır

6
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 19:17:55 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapilk olarak 1890 yılında Avrupa çevresinde ortaya çıkmıştır.Yapılan dedektiflik çalışmalarında dedektifler polis,asker ve emniyet mensuplarının delil yetersizliği nedeniyle kapattıkları veya bir sonuca ulaşamadıkları dosyaları ele alarak araştırmalar yapmıştır.Yapılan araştırmalarda dedektifler başarıya ulaşmıştır.Bu başarının sonrasında dedektifliğin olan ilgi ve ihtiyaç aynı oranda artış göstermektedir.

7
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 19:10:02 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetleri veren firmaların yapmış oldukları çalışmalara her geçen gün bir yenisi daha eklenirken profesyonel dedektifler sayesinde güvenilir hizmet sunulmaktadır.Dedektif şirketlerinde bulunan dedektiflerin neredeyse hepsi polis,asker,emniyet mensuplarından oluşmaktadır.Yürütülen her işlem ve yapılan her çalışmada büyük bir titizlik ile çalışılarak dedektifler her zorluğun altından başarı ile kalmayı başarmıştır.

8
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 18:54:35 »
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte dedektifler sunmuş oldukları hizmetlerin tamamında başarıya ulaşmıştır.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sektörünün en büyük destekçisi ve büyümesi yardımcı olan teknolojik gelişmeler dedektifliğin her alanında kullanılmaktadır.Bunun en büyük örneklerinden olan böcek taraması,son teknoloji ürünler ile gerçekleştirilmektedir.

9
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 18:47:34 »
Ülkemizde yapılmakta olan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalışmalarının hemen hepsi profesyonel dedektifler tarafından yapılmakta olup dedektiflik çalışmaları kaliteli ve güvenli bir almıştır.Yapılan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapçalışmaları öncesi veya sonrasında danışmalık hizmeti verilmektedir.Dedektifler her geçen gün dahada iyiye giden hizmet anlayışı ile çoğu kişinin tercihi olmayı başarmıştır.

10
Kaynaşma Alanı / Dedektif
« : 09 Eylül 2017, 18:34:37 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hizmetleri vermekte olan çoğu firma ülkemizde sıklıkla karşımıza çıkmakta bu firmalar profesyonel dedektifleri ile birlikte kaliteli ve güvenilir hizmetin neredeyse tek adresi olamayı başarmış.Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yapılan çalışmaların hepsinde dedektifler başarıya ulaşmış ve mağduriyetleri gidermiştir.

Sayfa: [1] 2 3 4
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.