Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - dean534

Sayfa: [1] 2 3 ... 29
1
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Parkinson hastalığı çağımızın hastalıkları arasında yer almak ile beraber henüz kesin bir tedavisi yoktur. Hastalık kas alanlarında etki ederek kişinin yaşam kalitesini düşürmektedir. Titreme ve hareketlerde yavaşlama ise Parkinson hastalarının en tipik sorunları arasında yer almaktadır. Parkinson tedavisi genel olarak ilaçlar ile gerçekleştirilmekte olup yaşanan sorunların giderilmesi amaçlanmaktadır.

Parkinson beyin pili tedavisi ise yüz güldüren sonuçların hastada gerçekleşmesine etki etmektedir. Hastanın günlük yaşantısında kendi kendine yetebilmesine destek olan birçok etkiyi sağladığı bilinen beyin pili aynı zamanda kaslarda yaşanan titreme ve hareket yavaşlığını da yüzde yetmiş oranında düzenlemektedir.

Parkinson Nedir?
Beyinde bulunan ve bazı hasarlara sebep olarak kişinin günlük hayatına olumsuz etkileyecek olan sorunlara neden olan Parkinson ilerleme gösteren bir rahatsızlıktır.

Parkinson Hastalığında Beyin Pili Ameliyatı Kimler İçin Uygulanıyor?
Parkinson hastalığı teşhisinin konulmasında farklı hastalıklar ile karşılattırılmaması için birçok test ve tahliller yapılmaktadır. Teşhisin konulması sonrasında ise ilaç tedavisi uygulanmaya başlanır.

Parkinson hastalarında etkili sonuç verdiği bilinen beyin pili için ise birkaç detaya yer açılması gerekmektedir.

Parkinson hastalığının en az beş yıldır devam ediyor olması ve hastalığı karşı alınan ilaçların yan etkilerinin görülmeye başlanması ameliyat için uygunluğuna işaret etmektedir. Parkinson beyin pili için aynı zamanda hastanın ilaç tedavisine direnç göstermesi de neden olarak yer alır.

Parkinson Hastalığının Tedavisi İçin Beyin Pili Nasıl Uygulanıyor?
Parkinson tedavisi için uygulanan beyin pili genel anestezi ile yapılacak olan ameliyat ile gerçekleştirilmektedir. Beyin yerleştirilmekte olan elektronik çubuklar sonrasında genelde köprücük kemiği altına konumlandırılan pil ile bağlantı yapılır.

Ameliyat Sonrası İyileşme Sağlanabiliyor mu?
Parkinson Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ameliyatı sonrasında hastanın titreme ve yavaş hareket etme sorunlarının çoğu yüzde yetmiş oranında azalmaktadır. Hastalığın seyrine göre ise beyin pili çalışması uzman hekim tarafından düzenli kontroller ile gerçekleştirilmektedir. Bu aşama da tercih edilen yöntemler ise beyin pili ömrünüm hastaya göre değişmesine etki eder. Beyin pili değişimi pil tamamen bitmeden yapılmaktadır. Lokal anestezi ile kısa sürede beyin pili değişimi yapılır.

2
Antalya kaşta açılacak olan Grecee Rodos isimli restaurant daha faliyete girmeden ilgi çekti. Yunanistan Rodos adasını gören deniz manzaralı restaurant Mart ayının ortalarında açılış yapmayı planlıyor. Mekan sahibi Coşkun Kıpçak en kısa sürede güzel restaurantın faaliyete gireceğini belirtiyor. Mekânın açılışını şuanda bile yüzlerce kişi beklemekte. Restaurant sahibi olan iş adamı Coşkun Kıpçak bütün başta antalya olmak üzere, Antalya'ya yolu düşen herkesi beklemekte olduklarını ifade ediyor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Artı Sepetim; çevrimiçi elektronik marketi olarak kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş olanağı sağlıyor. Teknoloji ürünleri satış sitesi şeklinde faaliyetlerini sürdüren firma, Türkiye’nin artısı en bol tüketici elektroniği alışveriş sitesi olarak lanse ediliyor. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri koleksiyonunda bulunduruyor ve piyasanın en uygun fiyatlarıyla ürünlerini sizlere sunuyor.
Online elektronik marketi, çok sayıda teknoloji ürününü müşterilerle buluşturuyor. Kaliteli ve güvenli ürünler sağlayan firma, ekonomik fiyat etiketi ile müşterilerinin memnun olmasını teşvik ediyor. Dijital dünyaya yön veren en popüler ürünlerden, her yaştan insanın vazgeçilmezi olan teknolojik ürünlere kadar binlerce farklı ürün türünü sayfasında bulunduruyor. Güvenli altyapısı ve bütçe dostu fiyatlarıyla farkını ortaya koyan Artı Sepetim, %100 müşteri memnuniyetine odaklanıyor ve çizgisinden asla şaşmıyor. Kurumsal ve prestijli bir firma olarak öne çıkan Artı Sepetim, 100’den fazla markanın 5000’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını etkin biçimde karşılıyor. Herkesin güvenli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi elde etmesini mümkün kılan şirket, beklentileri fazlasıyla aşan bir tecrübe yaşatıyor.
En İyi Alışveriş Deneyimi Artı Sepetim’de Sizleri Bekliyor
Müşterilerine son derece kaliteli ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlayan Artı Sepetim, yeni nesil teknolojik ürünleri bütçe dostu fiyatlarla satışa sunuyor. Ezber bozan avantajları ile fark yaratan platform, kendine has özellikleriyle isminden söz ettiriyor. ETBIS onaylı ve sertifikalı olan site, 3D Secure ödeme güvenliği, 256 bit SSL sertifikası ve uçtan uca şifrelenmiş protokol bağlantı gizliliği gibi önemli özellikler sunuyor. Bunlara ek olarak; sitede kart şifreleri kayıt altına alınmıyor. Bu nedenle kullanıcılar güvenle alışveriş yapabiliyorlar. Altıdan fazla banka ile anlaşmalı olarak güvenli ödemeyi mümkün hale getiren e-ticaret sitesi, ek ödemeler olmadan alışveriş deneyimini teşvik ediyor.
Ürün Çeşitliliği, Kalite ve Avantajlı Alışveriş Deneyimi
Perakende tüketici elektroniği söz konusu olduğunda rakiplerini hızla geride bırakan Artı Sepetim, gerek ürün çeşitliliği gerekse müşteri dostu politikaları ile dikkat çekiyor. Firma, kargo taşımacılığı sırasında meydana gelebilecek olası zararlara karşı teslimat sigortası da sağlıyor. Aynı zamanda, on dört gün içinde kolay iade hakkı sunuyor. Siz de 5000’den fazla ürün çeşidini keşfetmek, büyüleyici bir alışveriş deneyimi elde etmek için Artı Sepetim’i ziyaret edebilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

4
Mybb ve Diğerleri / Farmasi Üyelik
« : 04 Ocak 2023, 09:59:44 »
Farmasi Üyelik, Üye Ol, Üyelik İptali, Üyelik Şartları, Üyelik Paketi, Üyelik Hediyeleri, Yeni Üyelik, Ücretsiz Üyelik, Üyelik Formu için hemen Farmasi Altın Müdür Merve Kurt ile iletişime geçiniz.
Farmasi üyelik, birçok kişinin ilgi duyduğu bir konudur. Bu üyelik sayesinde, farmasi ürünlerini daha uygun fiyatlarla satın alma imkanına sahip olunur. Ayrıca, üye olunan farmasi şirketinden özel indirimler ve kampanyalar da yapılmaktadır.
Farmasi üyelik işleminin nasıl yapılacağı önemlidir. Öncelikle, farmasi danışman aracılığıyla üyelik formu doldurulur. Bu formda, adınız, soyadınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve adresiniz gibi bilgiler istenir. Bu bilgiler doğrulandıktan sonra, üyelik işlemi tamamlanır.
Farmasi üyelik sayesinde, üye olunan mağazalarda özel indirimlerden yararlanılabilir. Bu indirimler, ürünlerin fiyatına göre değişebilir. Örneğin, bazı ürünler %30 indirimli satılırken, bazıları ise %40 indirimli olabilir. Bu indirimler, üye olunan mağazalarda güncel olarak yapılmaktadır.
Farmasi üyelik ayrıcalıklarından bir diğeri de, özel kampanyalardan yararlanma imkânıdır. Bu kampanyalar, üyeler için özel olarak düzenlenir ve özel fırsatlar sunarlar. Örneğin, üye olunan mağazalarda üyeler için özel ürünler satılır veya üyeler için özel indirimler yapılır. Bu kampanyalar, üye olunan mağazaların üyelik sisteminde veya üyeler için özel olarak düzenlenen e-postalarda duyurulur.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sistemi, ayrıca üyelere özel hediyeler de verir. Bu hediyeler, üyelerin üye olma yıldönümlerinde veya özel günlerde verilebilir.

5
Bir Sivas komedisi olan "Sil Baştan Kaynanam" bugünden itibaren sinema salonlarında izleyicileri bekliyor!

Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Katar’da geniş bir hayran kitlesi bulunan "Nasipse Olur" filmine de imza atan Greenart/ Vahdet Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği filmin başrollerini Algı Eke ve Alper Saldıran paylaşıyor.

Film oyuncu kadrosunda ayrıca Zeynep Eronat, Asuman Dabak, Ünal Yeter, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Yeşim Dalgıçer, Gökçe Özyol, Barış Başar, Irmak Aydın, Elif Melda Yılmaz, Billur Yılmaz, Emir Sefa Yıldırım gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği "Sil Baştan Kaynanam" evin yeni gelininin hafızasını kaybetmesiyle, dinamikleri tamamen değişen bir ailenin hikayesini konu ediyor. İyi huylu bir gelin olan Ceylan (Algı Eke), hafızasını kaybetmesiyle tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Ceylan, kayınvalidesinin kötü davranışlarından kurtulmaya çalışırken, kocası Ünal (Alper Saldıran) da annesi ve karısının arasını bulmaya çalışır. Ancak bu sırada Ünal kendisini ikisi tarafından ezilirken bulur.Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6

Eski sevgilinizi kendinize nasıl aşık edersiniz konusunda destek mi arıyorsunuz? Çok iyi giden bir ilişkiniz vardı ve bu birliktelikte çok mutluydunuz. Ancak bir sorun çıktı ve sevgilerin yolları ayrılmış oldu. Siz bir tarafa, sevgiliniz diğer tarafa savruldunuz. Ancak ayrıldığınız sevgiliniz ne yaptıysanız unutamadınız. Onun da unutmamasını sağlamak ve onu geri döndürmek istiyor olabilirsiniz. Eski sevgiliyi geri getirme işlemi işte bu şekilde ortaya çıkan bir çalışmadır. Bu sayede giden kişi geri döner. Hem pişman olarak hem de hata yapmayarak ve gerçekten aştan yanarak döner. Bunun olmasını sağlamak için belirli çalışmalar yapılması uygun olacaktır. Belirli çalışmalar dahilinde sizlere belirli süreler verilir. Bu süre zarfı içinde sevgilinizi aramasanız ve kendinizi hatırlatmasanız dahi, o çıkıp gelecektir.

Belirtilen zaman diliminde belirtildiği şekilde eski sevgilinin geri dönmesi mümkündür. Bunun için sizler de esi sevgilinizin aşktan yanmasını ve kavrulmasını sağlayabilirsiniz. Onun yanarak ve ateşler içinde, aşk acısı çekerek kapınıza gelmesini isteyebilirsiniz. Bu çalışma da bunu sağlayacaktır. Kimi gerçekten unutamadığı için ve yeniden birlikte olmak amacı ile ister. Kimi ise yalnızca intikam almak amacı ile eski sevgilisi aşık olsun kendini unutamasın ve aşkından yansın kavrulsun ister. Amaç ne olursa olsun bu amaca kavuşmak için sizler de 0 533 332 40 83 telefon numarasını arayarak Emre Aktaş’tan yardım alabilirsiniz.

7
Mybb ve Diğerleri / sil baştan kaynanam
« : 07 Aralık 2022, 10:03:50 »
9 aralık'ta vizyona gireceği duyurulan, yapımcılığını nasipse olur filminin de yapımcısı olan vahdet erdoğan'ın üstlendiği, senaryosunu barış başar’ın yazdığı, yönetmenliği ise çocuklar duymasın dizisinin de yönetmeni olan raşit çelikezer’in yaptığı sinema filmi. filmin kadrosunda ise alper saldıran, algı eke, zeynep eronat, asuman dabak, yeşim dalgıçer, ünal yeter, gökçe özyol, derya şen gibi isimler yer alıyor.heyecanla bekliyorum, yıllar sonra ilk defa sinemaya gideceğim.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

8
Birbirinden fonksiyonel ürün çeşitleri bulunan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ile mutfak içerisinde gereken düzen sağlanır. Günlük hayatta kullanılan ancak tezgah üzerinde karmaşa yaratan ürünlerin toplanması amacıyla çeşitli organizatör özelliği bulunan aksesuarlar kullanılır. Dolap içini düzenleyen ya da duvara asılabilen çeşitli depolama alanları oluşturulur. Çeşitli amaçlar konusunda üretilen aksesuarlar ile mutfağın dağılmaması sağlanır. Özellikle büyük bir zaman geçirilen mutfak içerisinde karmaşanın ortadan kaldırılması ile kusursuz bir kullanım söz konusu olur. Aynı zamanda mutfak aksesuarları her mutfağa uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Loftus Homes dekorasyonun yanında rahat kullanım imkanı sunan mutfak aksesuarları ile öne çıkar.
İşlevsel Mutfak Aksesuarı Modelleri
Geniş kullanım alanına sahip çeşitli mutfak aksesuarları ile sade mekanların canlandırılması söz konusu olur. En çok tercih edilen mutfak aksesuarları arasında raflar ve sepetler yer alır. Sade mekanları canlandırma için tercih ediliyor olsa da işlevsel özellikleri ile karmaşadan da kurtulmak mümkündür. Raf modelli mutfak aksesuarı modelleri duvara monte edilebilen, dolap içerisinde kullanıma uygun ya da tezgah üstü kullanıma uygun olabilir. Aynı zamanda satın alınan bir raf pek çok farklı amaç için de kullanılabilir. Bu doğrultuda ergonomik tasarımlarının yanında oldukça işlevsel özellikleri de bünyelerinde bulundururlar. Ayrıyeten folyoluk kağıt havluluk ve streç borulu setler de kullanıcılara sunulur. Bu tür mutfak araç gereçlerinin setler halinde satılması ile oldukça avantajlı bir alışveriş yapılması mümkündür.
Dekoratif Mutfak Araç Gereçleri
Mutfak araç gereçleri sık zaman geçirilen mutfaklar için olmazsa olmaz ürünledir. Karmaşayı önleme özelliklerinin yanında mutfak içerisinde bulunan mobilyalar ile uyum sağlamaları mümkündür. Dekoratif açıdan mükemmel görünümleri ile görsel konforunun sağlanması söz konusu olur. Özellikle tasarım çizgisi açışından birbiri ile uyumlu modellerin tercih edilmesi ile eşsiz bir mekan tasarımı elde edilir. Kromun şıklığı ve kalitesi ile çeşitli aksesuarların birleştirilmesi sonucunda estetik bir görüntü yakalanır. Tasarımın yanında olabildiğince geniş kullanım alanının oluşturulması ile mutfak içerisinde olumlu vakitlerin geçirilmesi sağlanır. Her bütçeye uygun mutfak aksesuarlarına ulaşmak mümkündür. Sizler de Loftus Homes bünyesinde cazip fiyatlar ile geniş mutfak aksesuarları yelpazesi arasından tercih yapabilirsiniz.

9

İnsanları kendinize nasıl aşık edersiniz bu konuda destek almak istiyor iseniz sizler de bu alandan yararlanmalısınız. Bildiğiniz gibi sevmek kadar sevilme isteği da oldukça önemlidir. Bazı kişiler hoşlandıkları ya da sevdikleri kişiler kendilerini sevsin ister. Bazı insanlarda bu hiçbir şey yapmadan mümkün olur. Şeytan tüyü var diye bir inanış vardır. Her gittikleri ortamda ilgiyi üzerlerine çeker ve enerjileri ile kendini herkese hayran bırakırlar. Bu şekilde olmak için birtakım enerji çalışmaları yapmak gerekir. Bu enerji çalışmalarına baktığımız zaman, kişinin aurasını yükseltmeyi hedefler. Her bakanın kendine hayran olduğu bir birey olmasını sağlar. Özgüvenini yükseltmede negatif enerjilerden kurtularak pozitif bir hal bürünme şeklinde ortaya çıkar. Bunun için belirleyici ritüelleri ve enerji yükseltme çalışmalarını kaçırmadan sizler de tatbik etmelisiniz.

İnsanları kendinize nasıl aşık edersiniz bunu bilmiyor iseniz İlişki koçu ve yaşam uzmanı olan Şafak Kibaroğlu aracılığı ile bunu sağlayabilirsiniz. 0534 497 26 80 telefon numarasından iletişime geçtiğiniz zaman sizlere yardımcı olacaktır. Aşık etmek istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmenin yollarını bu alandan alırsınız. Herkesi kendinize hayran bırakmak ve sürekli baktırmak için de destek alabilirsiniz. Hayattaki beklentilerini her zaman için yüksek tutan kişilerin belirlemesi gereken bir plan niteliğindedir. Aklınıza takılan her şeyi sormak için ve ilgili konuda gerçek bir destek almak amacı ile sizler de iletişim numarasından her zaman yararlanmalısınız.


10
Mybb ve Diğerleri / Tel Çit
« : 23 Kasım 2022, 16:58:21 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, zımba, klips veya diğer bağlantı elemanları kullanılarak direklere tutturulmuş tel şeritlerle yapılmış bir çit türüdür. Tel çitler tipik olarak çiftlik hayvanlarını çevrelemek veya evcil hayvanları tutmak için kullanılır. Ayrıca yabani hayvanları bahçelerden uzak tutmak ve ekinleri otlayan hayvanlardan korumak için de kullanılırlar. Tel çitler çeşitli boyutlarda ve konfigürasyonlarda gelir ve çelik, alüminyum ve plastik dahil olmak üzere farklı malzemelerden yapılabilir.
Tel Çit Çeşitleri
Pek çok tel çit türü vardır ve seçeceğiniz tür ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olacaktır. En yaygın tel çit türleri zincir bakla, kaynaklı tel ve dokuma teldir.
Zincir bağlantı çitler, elmas bir desen oluşturmak için birbirine dokunan metal tellerden yapılır. Güçlü ve dayanıklıdırlar, bu da onları güvenlik amaçları için ideal kılar. Ancak zincir bağlantı çitlerin kurulumu zor olabilir ve her zaman en çekici seçenek değildir.
Kaynaklı tel çitler, birleşim yerlerinde birbirine kaynak yapılan metal tellerden yapılır. Bu, onları zincir bağlantı çitlerinden daha güçlü ve zamanla sarkma ihtimalini azaltır. Kaynaklı tel çitlerin montajı da daha kolaydır, bu da onları kendin yap yapanlar için popüler bir seçim haline getirir. Ancak kaynaklı tel çitler, zincir bağlantı çitlere göre daha pahalı olabilir.
Dokuma tel çitler, sıkı, birbirine kenetlenen bir model oluşturmak için birbirine dokunan metal tellerden yapılır. Güçlü ve dayanıklıdırlar, bu da onları güvenlik amaçları için ideal kılar. Dokuma tel çitlerin montajı zor olabilir ancak bu, en çekici tel çit türlerinden biridir.
Tel Çitlerin Faydaları
Tel çitlerin diğer çit türlerine göre birçok avantajı vardır. Güçlü ve dayanıklıdırlar ve çok fazla aşınma ve yıpranmaya dayanabilirler. Ayrıca kurulumları ve onarımları nispeten kolaydır. Tel çitler de çok yönlüdür ve çeşitli ortamlarda kullanılabilir.
Tel çitlerin en büyük faydalarından biri, hayvanları kontrol altında tutmada etkili olmalarıdır. Tel örgüler genellikle çiftliklerde ve çiftliklerde sığır, koyun ve diğer hayvanların mülkün dışına çıkmasını önlemek için kullanılır. Tel çitler ayrıca bahçelerde bulunan evcil hayvanları tutmak için yaygın olarak kullanılır.
Tel çitlerin bir diğer faydası da küçük hayvanları ve haşereleri dışarıda tutmak için kullanılabilmesidir. Tel çitler, tavşanları ve diğer küçük hayvanları bahçelerden uzak tutmak için kullanılabilir. Geyikleri ekinleri yemekten alıkoymak için de kullanılabilirler.
Tel çitler nispeten ekonomiktir. Genellikle ahşap veya vinil çitler gibi diğer çit türlerinden daha ucuzdurlar. Tel çitler ayrıca geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir, bu da maliyetlerini daha da azaltır.
Genel olarak, tel çitler, diğer çit türlerine göre bir dizi avantaj ve avantaj sunar. Güçlü ve dayanıklıdırlar, kurulumu ve onarımı kolaydır ve çok yönlüdürler. Ayrıca nispeten ekonomiktirler ve geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilirler. Yeni bir çit pazarındaysanız, tel çit sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Sayfa: [1] 2 3 ... 29
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.