İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Csstlr2

Sayfa: [1]
1
Aşk Şiirleri / Oto Yedek Parça - aloparca.com
« : 28 Şubat 2014, 23:12:17 »
Site/Blog Adı:   Alo Parça

Site/blog Adresi :      Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Açıldığı Tarih: 2013

Site İçeriği & Amacı :

Günümüzde teknolojinin baş döndürücü ilerlemesi tüm hızıyla devam emektedir. Bir yandan yeni şeyler ortaya çıkarken diğer yandan da mevcut olanlar kullanılmaya devam etmektedir. Kullanılan mevcut şeyler zamanla eskiyerek işlevini yerine getirememektedir. Ya da tam tıkırında çalışırken herhangi bir sebeple arızalanarak çalışamaz hale gelmektedir. Bu tür durumlarda yedek parça kavramı ortaya çıkmaktadır. Özellikle elektronik ve otomotiv sektöründe çok sık karşılaşılan bu kavram için çok sayıda iş yeri bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe çok büyük öneme sahip olan yedek parça konusunda çok sayıda firma hizmet vermektedir. Bu firmalardan bazıları sanayi bölgelerinde hizmet verirken bazıları da teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hizmet vermektedir. İnternet üzerinden hizmetlerini ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaplarını tanıtarak müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Bu sitelerden birisi olan  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap oto yedek parça sektöründe hızlı yükselişine devam etmektedir. Sitede yedek parça konusunda ihtiyaç sahiplerine her türlü konuda yardımcı olunmaktadır. ÖzellikleLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapları ile ilgili her türlü malzemeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Site içerisinde Fiat etiketiyle piyasaya sürülen Albea, Brava, Doblo, Ducato, Fiorino gibi tüm modellerin yedek parçalarına ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan Fiat yedek parçaları ve diğer tüm parçaları uygun fiyatlardan bulabilirsiniz. Sitede en son çıkan ürünler en uygun fiyatlardan satılmaktadır. Zaman zaman düzenlenen kampanyalarla piyasanın çok daha altında yedek parça satışları yapılmaktadır. Bu konuda ihtiyacı olan kimseler keselerine en uygun yedek parçaları en uygun fiyatlardan satın alabilir.

2
Çöp Kutusu / BOSCH ÇEKMEKÖY SERVİSİ
« : 05 Ekim 2013, 14:12:18 »
Site/Blog Adı:  BOSCH ÇEKMEKÖY SERVİSİ

Site/blog Adresi :  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapboschservisicekmekoy.com )

Açıldığı Tarih:
2012

Standartlar: (PHP )

Site İçeriği & Amacı :


Çekmeköy bosch servisi, her türlü bosch marka cihazlarınızda meydana gelen arıza ya da bakım gibi teknik konularda her zaman en büyük yardımcınız olmaktadır. Yılların vermiş olduğu engin iş tecrübesi ve bilgi birikimi ile cihazlarınızdaki her türlü soruna kalıcı çözümler bulmaktayız. Ekibimiz güncel teknolojik nimetlerden en iyi şekilde faydalanarak işini en iyi ve verimli yapan Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olma yolunda hızla ilerlemektedir. Teknik konularda kendisini sürekli olarak geliştiren çalışma arkadaşlarımız, günün her anı siz değerli müşterilerimize her türlü teknik destek ve yardımda bulunmaktadır. Onarım ya da bakım için gerekli tüm işlemleri itina ile yaparak cihazınızı tekrardan kullanımınıza sunuyoruz. Müşterilerimizle ikili ilişkilerde gayet güler yüzlü ve saygılı bir şekilde iletişim kuruyoruz. Böylece müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak işimizi daha güzel bir şekilde yerine getiriyoruz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap olarak her türlü buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, klima, ütü, kombi gibi bosch marka tüm elektronik cihazlarınızla özenle ilgileniyoruz. Servisimiz çalışma izni konusunda tüm belgelere sahiptir. Bu nedenle cihazlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz. İş deneyimlerimiz ve alanında uzman teknik ekibimiz sayesinde cihazlarınızı en iyi şekilde kullanıma hazır hale getireceğimizden emin olabilirsiniz. Garanti kapsamında yer alan arıza ve bakımlar için sizlerden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Eğer cihazlarınızın garanti süresi dolmuş ya da garanti kapsamı dışında herhangi bir arızası olsa bile cebinizi yakmadan en uygun fiyatlarla gerekli bakım ve onarımı yapmaktayız. Bu nedenle Çekmeköy bosch servisimiz, pek çok müşterimiz tarafından ucuz fiyatlardan hizmet verdiği için yakınlarına da tavsiye edilmiştir. Bosch servisimize ilk kez gelen müşterilerimizin geri dönütlerinin mükemmel olması bizleri de sevindirmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Çekmeköy bosch servisimiz hizmetlerine hızla devam edecektir.

(bkz: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )

3
Teknolojinin son yıllarda büyük ilerlemeler kat ettiğine şahit olmaktayız. Özellikle cep telefonu piyasasında yaşanan ilerlemeler neticesinde hayatımıza akıllı cihaz kavramı girmiş oldu. Mobil cihazlarda ve tabletlerde kullanılan Android işletim sistemi de böylece sıkça duyulmaya başlandı. Peki, nedir bu android? Açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemi olan android, pek çok cihaz tarafından kullanılmaktadır. Kişiye göre uyarlanabilmesi ve geliştirilebilir olması en çok tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Google tarafından desteklenerek geliştirilen android işletim sistemi dünyada geniş yankı bularak kullanılmaya başlamıştır. Akıllı cihazlar için yapılan tüm uygulamalar, programlar, oyunlar gibi faydalı ve kullanışlı şeylerin android tabanlı olması ve bu cihazların piyasada tutunması android?e olan ilgiyi de artırdı. Bu yoğun ilgi karşısında web sitelerinde android ile ilgili paylaşımlara olan ihtiyaç da hızla arttı. Biz de Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ailesi olarak web sitemizde android kategorisi açarak paylaşımlara başladık. Sitemizde android kategorisinde yer alan paylaşımlarımız ile akıllı cihazlarınız için hizmet veriyoruz. Android işletim sistemini kullanan tüm tabletler ve mobil cihazlar için sitemizde yer alan faydalı paylaşımlardan yararlanabilirsiniz. Android dünyasında yaşanan gelişmeleri adım adım takip edebilirsiniz. Android güncellemeleri, yeni çıkan cihazlar ve uygulamalar hakkında tüm merak edilenlere ve bilinmeyenlere ulaşabilirsiniz. Özellikle Samsung cihazlarına sahip olan Android kullanıcıları için birbirinden kullanışlı ve faydalı pek çok uygulamalar hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

Android Adresiniz : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

4
Son yıllarda teknolojik gelişmelerin büyük bir ilerleme kat ettiği bilgisayar ve internet ikilisi hayatın içerisinde pek çok alanda kullanılmaktadır. Başta çocuklar olmak üzere dinlenmek, eğlenmek ve keyifle vakit geçirmek isteyenler internet siteleri üzerinden oyun oynamayı tercih etmektedir. Bazı durumlarda tek başına oynamak isteyenler olabileceği gibi bazı durumlarda da yalnız oynamak yerine kardeşi, arkadaşı gibi başka birileriyle birlikte oynamak isteyenler de olabiliyor. Bu nedenle son yıllarda çıkan oyunlarda bu iki durumu tercih edenlerin istekleri göz önünde bulundurulmaktadır.  Biz de  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapolarak son zamanlarda en çok oynanan oyunlar olmak üzere daha pek çok farklı kategoride oyunların yer aldığı oyun sitemizi siz değerli oyun severlerin hizmetine açtık. Örneğin tek başına oyun oynamak isteyenler için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapı ya da birlikte oynamak isteyenler için ateş ve su oyunları gibi oyunlar epeyce zevkli ve heyecanlı olmaktadır. Bu iki oyunun da kendi arasında pek çok farklı alt dallara ayrılmaktadır. Keyifle oynayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Büyük küçük, kız erkek demeden isteyen herkesin rahatlıkla oynayabileceği friv oyunları, zaman zaman hem heyecan hem de aksiyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu oyunlarda amaç oyun içerisinde karşılaşılan düşmanlara yakalanmadan puanlar toplamak ve ilerlemek. Düşmanlara yakalanmamak için hızlı ve akıllıca hareket etmeniz gerekmektedir. Tabi bu arada puan toplamayı da ihmal etmemelisiniz.

Biraz da ateş ve su oyunları hakkında birkaç önemli bilgi verelim. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap oyunları özellikle çocuklar için oynayabilecekleri en faydalı oyunların başında gelmektedir. Bu oyunlarda birlikte hareket etmeyi ve işbirlikçi çalışmayı öğrenmektedir. Oyun oynamanın yanı sıra ekip halinde hareket ederek sonuca ulaşmaya çalışılmaktadır. Bu da çocuklar için oldukça keyifli ve heyecanlı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.  Biz de  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapolarak her yaştan herkesin keyifle oynayabileceği daha pek çok farklı türdeki oyunlardan oluşan sitemize hepinizi bekleriz.

Sayfa: [1]
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.