Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - arzusoydas

Sayfa: [1] 2
1
Webmaster Programları / Yoğun Bakım Hemşiresi
« : 12 Ağustos 2022, 16:40:53 »

YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ
Yoğun bakım hemşireliği oldukça güç bir iştir. Özellikle hastaya evde bakılacaksa daha fazla tecrübe gerektirir. Hastanın her türlü bakımını ve takibini yapabilecek, birçok konuda deneyimli yoğun bakım hemşirelerimizi Kalite İnsan Kaynakları olarak sizlere sunmaktayız. Bütçenize uygun, güvenilir yoğun bakım hemşiresi arayışınız için iş ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

Bazı hastalıkların uzun yoğun bakım dönemleri olur ve bu hastalarımızı sürekli hastane ortamında bırakmak istemeyiz. Onlara evde küçük bir hastane kurup yanlarına da aynı hastanede bakılırcasına bakabilecek deneyimli hemşireler ararız. Yoğun bakım hemşireliği oldukça güç bir iştir. Zor olmanın yanı sıra hastaya karşı tamamen adaptasyon gerektiren bir durumdur. Yoğun bakım hemşireleri sterilizasyon konusunda oldukça titiz davranmak zorundadır. Hastanın her türlü bakımından yoğun bakım hemşireleri sorumludur. Özellikle hastaya evde bakılacaksa daha fazla tecrübe gerektirir. Hastanın her türlü bakımını beslemesini yapabilecek gibi birçok konuda deneyimli yoğun bakım hemşirelerimizi sizlerle buluşturabiliriz.NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz.

NEDEN BİZ?

Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir.
20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir.
Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir.
Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.
SİZE EN UYGUN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİNİ NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman yoğun bakım hemşiresinin özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane yoğun bakım hemşiresi profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, HEMŞİREDEN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Sitemizi Ziyaret Edin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35)

2
Duyurular / Kaliteli Perde
« : 30 Nisan 2022, 17:13:35 »
Daha önce kendime aldığım perdelerden şimdi arkadaşıma sipariş ettik ben kendi perdelerimden memnundum işinize yaraması amacıyla siteyi buraya bırakıyorum.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

3
Kaliteli cilt bakım vb ürünlerin tek adresi farmasi katalogu 2020 mart ayı katalogları çıktı herkese tavsiye ederim Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

4
AMETİS TEKNOLOJİ İLE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİNE FARKLI AÇIDAN BAKMANIZI SAĞLIYORUZ. YENİLİKÇİ VE YARATICI ÇÖZÜMLERİMİZ VE ULUSLARARASI GİRİŞİMLERİMİZLE YANINIZDAYIZ. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

5
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Türkiyede 2010 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden itibaren  internet sektöründe bir çok başarılı firma ile çalışmış ve zorlu görevlerin üstesinden gelmiştir.Kurumsal kimliğinizden dijital ortamda var olmanıza kadar , mevcut ve potansiyel hedeflerinize ulaşmak isterseniz DijitalZ tam size göre.
 Dijital reklam ajansnız DijitalZı tüm sosyal medya yüklerinizi omuzlayarak sizi hedefinize emin adımlarla götürüyor.Facebook , Twitter ,Linkedin,Google,Youtube ve Mobil Reklamlarınızı en verimli şekilde optimize ederek kazançlarınızı %80’e varan artışlar sağlıyoruz.Dijital web ajansı boyutuna günümüz çağında popülaritesi yüksek bir hal almaya başladı , herkes internette var olma savaşı verirken siz kendinizi DijitalZ’nin Savaşçılarına bırakıp arkanıza yaslanın.
Deneyimli Medikal Reklam Ajansı Tecrübesine Ne Dersiniz ?
DijitalZ  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , 3 yıla yakındır sektörde bir çok firma ile çalıştık medikal reklam  ajansları ile çalışmayan  sağlık sektöründeki firmalara güzel fırsatlar sunduk ve iş imkanlarını ve markalaşma imkanı sunduk.
Medikal Ajanlar Size Neler Katacak ?
•        Yaratıcı Stratejiler oluşturup direk hedefe ulaştıracak
•        Eksikliklerinizi daha hızlı görüp müdahale edecek (Web siteniz , Blog Sayfanız ve Ürün Fotoğrafı gibi olaylarıda üstleneceğiz)
•        Pazar araştırması , Müşteri Analizi  Ve Rakip Analizi
•        Boşa vakit harcamak yok , Planlı Çalışma ile hedefi tam ortadan vurun
•        En önemliside Doğru kişiye doğru mesajın gitmesini sağlıyoruz.
 
360 Derece Ajans Hizmeti
360 Derece Ajans anlamsal olarak siz değerli okurlarımıza zor gelebilir bunu en kolay şekilde açıklamaya çalışayım.Eskiden marka sahipleri 1 den fazla ajanslar ile çalışırlardı ;Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , İçerik Yönetim ,SEO( Arama Motoru Optimizasyonu ) Danışmanlığı ve SEM( Arama Motoru Reklamları )  gibi bunlar tek tek firma bünyesinde barınıyor ve firmalar arasında iletişim kopukluğu yaşanıyordu.360 Derece Ajans Hizmeti hem işlerinizi tek çatıda toplanmasını hemde bütçe olarak sizi rahatlatmak için oluşturulmuş bir hizmettir.
 
E-Ticaret Danışmanlığı
İnternet sektöründen var olmak için en önemli sektörlerden biri haline gelmiş bulunmaktadır DijitalZ İnternetteki e-ticaret danışmanınız Amazon , n11 , Gittigidiyor gibi büyük platformlarda danışmanlık hizmeti.

6
Türkiye'de kadınların en çok tercih ettiği operasyonlardan birisi olan Yağ Aldırma Operasyonları gerçekten faydalı mı ? Zararları nedir ? Zayıflamak Mümkün mü bu Operasyon ile ilgili bütün soruların cevaplarına ulaşabileceğinizLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

7
Ben vicudumuzun herhangi bir yerinde var olabilecek, genellikle kahverengi olan, vicut seviyesinde veyahutta vicut seviyesinden daha yüksek olabilecek olan bir lezyondur. Benlerde renk değişimi, açık yara kanaması veya orantısız büyüme gibi durumlarda doktora danışılmalıdır. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

8
Estetik hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizleri bekliyoruz.

Estetik öncesi sonrası ve süreçleri hakkında ,
Hangi Estetik kimle için daha uygundur ,
Operasyon sonrası süreç gibi bir çok konuları ele alıyoruz sizler için.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

9
teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanoğlu yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalar yürütmüştür. pvc ve ısıcam sistemleri de bu çalışmalar sonucu ortaya çıkan ürünlerden bazılarıdır, halen de geliştirilmeye devam edilmektedir.
pencere ve ısıcam sistemlerinin bir diğer getirisi de %50’ye varan enerji tasarrufudur.bu da doğal olarak doğalgaz faturalarınıza olumlu olarak yansır.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap de bu sektörde yıllardır var olan imalatçı firmadır. bugüne kadar birçok şirketin tedarikçiliğini yapmış olup ürünlerinin hepsine garanti vermektedir.

10
Faydalı Bilgiler / Stor Perde Nasıl Temizlenir?
« : 03 Ocak 2019, 14:55:01 »
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle stor perde nasıl temizlenir sorusu üzerine yazdığım bir makaleyi paylaşacağım. Keyifli okumalar dilerim.


Stor Perde Nasıl Temizlenir?


Son zamanlarda çok fazla tercih edilen stor perdeler kullanım kolaylığı, şıklığı ve pratikliğiyle bilinirler. Peki evinizin dekorasyonuna etkisi büyük olan stor perdelerinizin nasıl temizleneceğini biliyor musunuz? Hangi teknikler kullanılır daha fazla bilgi için işte detaylarıyla stor perde temizleme yöntemleri!

Stor Perde Temizleme Yöntemleri

Stor perdenizi yıkamanız için gereken malzemeler yalnızca bir adet kova, beyaz sabun rendesi, yumuşak havlu veya sünger. Stor perdenizin temizliğinde en çok dikkat etmeniz gereken kırışmadan istediğiniz hijyene kavuşmak. Şimdi sizlerle en pratik yolla stor perde nasıl temizlenir detaylı bir şekilde anlatalım!

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Stor Perdemi Kırıştırmadan Nasıl Temizlerim?

Stor perdeyi mekanizmasını kullanarak yukarı doğru toplayıp sardıktan sonra yan montaj ayaklarını ve borusunu çıkartın. Daha sonra perdenizi geniş bir alana kırışıklık olmadan serin. Kırışıklık olursa eğer apre kaplamada sorun olacağı için ve yıkama sonrası kırışık kalan yerler lekeli gibi duracağından bu konuya dikkat etmeniz önemli.

Serdiğiniz perdeyi ılık suyla hazırladığınız sabunlu suya havlu parçasını ve süngerinizi batırın. Daha sonra silmeye başlayabilirsiniz. Perdeniz de çok fazla leke bulunuyorsa yumuşak bir fırça ile kirli bölgeleri silebilirsiniz. Eğer stor perdeniz beyaz ise temizleme suyuna biraz çamaşır suyu da ekleyebilirsiniz. Stor perdenizi temizlerken kenar kısımları çok fazla güç uygulamadan temizlemeniz kenardaki iplerin atmaması ve yıpranmaması için önemli.

Silme işlemini her iki tarafa da uygulayıp stor perdenizi su ile duruladıktan sonra leke kalıp kalmadığını kontrol edip tekrar mekanizmasına sarıp rulo yapın.

Makalenin devamını okuma için Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap'u ziyaret edebilirsiniz.

Sayfa: [1] 2
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.