Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - delaporta444

Sayfa: [1] 2 3 ... 42
1
Duyurular / Pet Kuaför Kocaeli
« : 18 Kasım 2020, 18:35:23 »
Kocaeli En İyi Kedi & Köpek Kuaförü
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kocaeli'nin İzmit ilçesinde aktif olarak hizmet vermekte olan Çiço Pet Kuaför firmamız şu anda Kocaeli'nin en iyi kedi ve köpek kuaförü hizmeti sunan dükkanlarından biridir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dükkanımıza gelerek kedi ve köpeğinizin ihtiyacı olan tüm bakım işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Çiço Pet Kuaför bünyesinde bulundan tüm ustalarımız kedi ve köpeğinizi titizlikle davranacak ve ihtiyacı olan işlemleri en sağlıklı şekilde gerçekleştirecektir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çiço Pet Kuaför olarak amacımız evcil dostlarımızın rahatlığını sağlamaktır. Dükkanımızda hiçbir şekilde Anestezi işlemi uygulanmaz. Kocaeli İzmit Kedi ve köpek traşı işlemlerimizin her biri anestezisiz şekilde gerçekleşmektedir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Anestezisiz Kedi & Köpek Traşı
Kedi ve köpeklerde traş vb. diğer işlemleri gerçekleştirirken anestezi uygulamak evcil dostumuzun sağlığı açısından olumsuz etkiler doğurabilir. Bu nedenle Çiço Pet Kuaför olarak işlemlerimizde hiçbir şekilde anestezi uygulamamaktadır.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kocaeli Kedi ve Köpek Kuaförü hizmetlerimiz ustalarımız tarafından büyük bir özenle uygulanmaktadır. Köpek traşı, kedi traşı, banyo ve tırnak kesimi gibi hizmetlerimizde anestezi uygulanmamaktadır.
Kedi ve köpeklerde anesteziye maruz kalmak ilerleyen dönemlerde olumsuz etki yaratabilecek bir durumdur. Alanında uzmanlaşmış hayvan sever ustalarımız hiçbir şekilde anestezi uygulamadan kedi ve köpeklerde makas traşı, makine traşı, banyo ve tırnak kesimi gibi hizmetleri sağlamaktadır.

2
Duyurular / Web Tasarım Forumu
« : 10 Kasım 2020, 12:07:58 »
Neden Web Tasarımda 'En Çok' Biz Tercih Ediliyoruz?
 

Dijital dünyanın, iş dünyasının çehresini değiştirdiği şu günlerde, firmanızı bu dünyaya ne kadar adapte ettiğinizin önemi her geçen gün artmaktadır!

 
Web Sitenizden Ne Kadar 'Verim' Alıyorsunuz?
Mevcutta var olan web sitenizin ne kadar çalıştığını(!) ve verim aldığınızı ölçümlediğinizden emin olmalısınız. Dijital oluşumların(web tasarım veya yazılım), olası gelecek ihtiyaçları ve performans arttıran donanımları öngörerek oluşturulması gerekir.


 Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap'Web Site Kompozisyonu' Şart!
Web sitenizde; içerik soyağacında hedefe giden başlıklar ve alt metinler, kurumsal kimliğinize uygun, web sitenin genel tasarım görünümü, güçlü görsellerle desteklenen banner alanı, kullanıcı deneyimine odaklanan ikon tasarımları, tüm akıllı cihazlarda ideal bir şekilde çalışan bir web sitenizin olması gerekmektedir. Bu çalışma başlıkları ve çok daha fazla kriterle oluşturulmuş detaylandırmalar, sizin işiniz için özel olarak oluşturulmaktadır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


'Yüksek Verimli ve Size Özel' Web Site Çözümlemeleri Gerekli!
Firmanızın vizyonuna uygun ve hedeflenen sonuçları gerçek kılmak adına firmanın, detaylı analiz ve sentez çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Bu anlamda dijital alanda görünen yüzünüz olan efektif bir web sitesi oluşturarak, işinize uygun verim odaklı çalışan dinamik web yazılımlarla sizin için optimum dijital hizmeti verecek bir dijital ajanstan hizmet almalısınız.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Dijital Çözümlemede Bir 'Bilene' Danışın!
Binlerce web tasarım ajansı, on binlerce farklı sabit ve serbest çalışan web tasarımcı arasında en çok ve en iyi proje üreten buna ek olarak sayısı sürekli artan memnun müşteri portföyü ve 17 yıldır alanında uzman kadrosu ile sektörün lider dijital ajansı olduğumuzu gururla duyurmaktayız.  Sizin için de performans odaklı özel web tasarım ve yazılım projeleri üretmek için can atıyoruz.

3
Duyurular / Avukatlara Özel 10 Web Sitesi Tasarımı
« : 30 Ekim 2020, 23:20:33 »
ait oda listesi görüntülenir. Kullanıcılar tercih ettikleri odayı seçebilir ve rezervasyon detaylarını doldurarak rezervasyonu tamamlayabilirler. Rezervasyonları, odaları ve ayarları yönetmek için yönetim paneli Script ile gelen yönetim paneli, yöneticinin yeni rezervasyonları görmesini ve yönetmesini sağlar. Onları onaylayın veya reddedin, oda tiplerini yönetin, yeni odalar ekleyin veya mevcut olanları ve diğerlerini yönetin. Ayrıca, web sitesi saat dilimi, sitede görüntülenen para birimi, tarih biçimi, yönetici e-postası
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
 vb. gibi farklı ayarların yönetilmesine de izin verir. Kolay ve veritabansız kurulum PHP Otel Rezervasyonunun kurulması, dosyalarının üzerinde kurulu olmasını istediğiniz klasöre veya web sitesine kopyalamak kadar kolaydır. Ne bir web yükleyiciyi çalıştırmak ne de herhangi bir veritabanını oluşturmak gerekli değildir - bilgi XML dosyalarında saklanır ve MySQL veya başka bir veritabanı kullanılmaz. Farklı projelere çeviri yapmak ve uyarlamak kolaydır PHP Otel Rezervasyonu tercüme etmek kolaydır. Ana siteye ve herhangi bir dile çevrilebilen yönetici paneline ait kelimeleri ve mesajları içeren bir dil (metin) dosyası kullanıyor. Farklı kelimeler ve metinler kolaylıkla değiştirilebildiğinden, bu da farklı proje türlerine uyum sağlamayı mümkün kılar. Örneğin Odalar kelimesi Arabalar olarak değiştirilebilir ve bunun yerine bir araba rezervasyon sitesi olarak kullanılabilir gibi. Rezervasyon onaylama ve kullanıcılara mesaj gönderme Yönetim panelindeki rezervasyon onaylama işlevi, yöneticinin rezervasyonları onaylamasına ve rezervasyon onayını alarak kullanıcılara (müşterilere) e-posta mesajları göndermesine izin verir. Yönetici panelinden ayarlar yönetimi Yönetici panelindeki Ayarlar yönetimi sayfası, web sitesinde görüntülenen para birimi, tarih ve saat biçimi ve diğerleri gi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

bi farklı site ayarlarını değiştirmek için kullanılabilir. Oda tipleri yönetimi Yönetici mevcut oda tiplerini düzenleyebilir veya başlığı girerek yenilerini ekleyebilir, oda açıklaması, oda için maksimum konuk sayısı, bu tür odalar için oda sayısı ve odası resimleri yükleme. Mevcut oda tipleri, kullanıcılar aramalarını yaptıktan sonra ön tarafta görüntülenir. Resimler yükleme ve sürükle ve bırak görüntü yönetimi Scriptte bir jQuery çoklu dosya yükleme eklentisi kullanılır. Böylece aynı anda birden çok görüntü yükleyebilirsiniz. Resimler yüklendiğinde, resimlerin yüklenmesi için bir ilerleme çubuğu görüntülenir - yüklenen resimler daha sonra değiştirilip siparişin içerdiği sürükle ve bırak işleviyle değiştirilir. Onaylanmış Rezervasyonlar sayfası Onaylanan rezervasyonlar sayfası, site yöneticisi tarafından onaylanmış olan, sitede önceden yapılmış tüm rezervasyonların bir arşivini gösterir. Arama sonuçlarını ve oda detayları sayfasını listeleme Arama sonuçları sayfası, kullanıcının arama kriterine göre mevcut odaları gösterir. Tıklandığında, oda detayları sayfasında oda için mevcut tüm resimlerin bir galeri (güzel fotoğraf galerisi kullanılarak) dahil tüm oda bilgileri gösterilecektir. İletişim Formu İletişim formu kullanıcıların yöneticiye ulaşmasını sağlar. Mesajlar, yönetim panelindeki yönetici setinin e-posta adresine e-posta ile gönderilir. Daha iyi bir spam koruması için iletişim formunda bir CAPTCHA görüntüsü (insan doğrulama) de eklenir. Bootstrap 3 şablonu ile özelleştirmek kolaydır Yönetim panelinin yanı sıra ana web sitesi, duyarlı (bootstrap 3) şablonlarını ve tasarımını kullanıyor. Tasarım, farklı cihazlara ve farklı ekran boyutlarına, tabletlere, bilgisayarlara ve akıllı telefonlara uyar. Bootstrap 3 şablonlarının kullanımı, diğer önyükleme şablonlarıyla entegrasyonu kolaylaştırır ve ayrıca site ve yönetim paneli renklerini ve tasarımını özelleştirir. Mevcut html sitelerinde de eklemeyi kolaylaştırmak için, php rezervasyon scripti bir iframe kodu kullanarak da eklenebilir (lütfen aşağıdan kontrol edin). 1) iframe kodunu kullanarak ekleme Bir iframe kodunu eklemek, zaten bir html web siteniz varsa ve rezervasyon işlevini eklemek istiyorsanız yararlı olabilir. Bu yaklaşımı kullanmak isterseniz, lütfen scripti tercih ettiğiniz bir etki alanı / klasöre yükleyin, örneğin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yapın ve ardından bu kodu html sayfanıza ekleyin:

4
Duyurular / Avukatlara Özel 10 Web Sitesi Tasarımı
« : 30 Ekim 2020, 22:57:31 »
Avukat web sitesi aracılığıyla adaleti dijital dünyada kolaylıkla bulun.

Hayatımızda karşılaştığımız zorluklar ve sorunlar karşısında adaleti aradığınız günlerde size yardımcı olacak avukatlar için özel hazırlanan web siteleri ile internette rahatça ihtiyacınıza yanıt bulabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak avukatlara ulaşmak için dijital medyayı kullanabilir, arayışınıza en hızlı çözümü getirebilirsiniz.

Avukatlara özel web sitesi ihtiyacı olanlar için alanında uzman avukat tasarımları ortaya koymaktayız. Her alana özgün detaylar ve şık web sitesi tasarımları ile avukatlara özel web sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için yaptığımız derlemeyi inceleyebilirsiniz.

10-Ronneby Avukat Web Sitesi Teması
ronnebyavukatwebsitesi

Avukatlara özel web sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için çok özel ve şık bir tema olan Ronneby bizim de Ajans Polo olarak tavsiye ettiğimiz şık bir tema. Listemize 10. Sırada yer verdiğimiz bu tema oldukça şık ve modern görünüyor, fakat temanın kullanıcı deneyiminin düşük olması ve alışılmışın dışında olması bazı avukatlarımız sıkıntı yaratabilir. İncelenmesi gereken bir avukat web sitesi tasarımı olarak bu listeye yerleştiriyoruz.

9-Bridge WordPress Avukat Web Sitesi Tasarımı
bridgeavukattemasi

Bridge wordpress dünyasında en çok tercih edilen temalardan biridir. Bu tema bize birçok şablon sunarken, avukatlara özel web sitesi tasarımı sunmayı da ihmal etmiyor. Avukat teması genel olarak sade, basit ve kullanışlı olmakla birlikte bize teknik olarak pek çok imkan da sunuyor. Eğer görsellikle beraber kullanıcı deneyimini de önemseyen basitliği seven bir avukat iseniz bu tema tam sizlik. Bridge wordpress temasını da listemizin 9.sırasından bu sözlerle uğurluyoruz.

8-Avada Avukat Web Sitesi Tasarımı
avadaavukatwebsitetemasi

Avukatlara özel web sitesi tasarımı denince akla ilk gelen temalardan biri olan Avada'yı listemizde 8.sırada yer veriyoruz. Bu tema bize birçok yönden fevkalade imkanlar sunuyor. Temanın teknik özellikler son derece güzel. Zaten tema hali hazırda Themeforest'ta en çok satılan wordpress teması konumunda. Fakat listemizde 8.sırada yer vermemizin nedeni web sitesi yaptırmak istiyorum diyen avukatlar için müthiş bir görsellik sunamaması. Yalnızca basit ve işgören bir görsellik olan bu şablonda farklılık isteyen avukatlara maalesef ki hitap edilmiyor.

7-Consulting London Avukat Web Sitesi Teması
consultingavukatwebsitesi

Consulting wordpress dünyasına yeni giren şablonlardan biri. Fakat tasarımı, kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor. Consulting ayrıca Türk insanı olarak bizim de alıştığımız hoş bir tema görünümünde bu sebeple, consulting temayı hepimizin incelemesi gereken bir şablon. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyen avukatlara gelince,  bu tema tam sizlik. Müvekkillerinize hitap etmek için bundan daha uygun bir şablon yok gibi. Ajans Polo web tasarım firması olarak şiddetle tavsiye ediyoruz.

6-Total WordPress Avukat Web Sitesi Teması
lawfirmavukatwebsiteleri

Total adından da anlaşılacağı gibi birçok şablonu bünyesinde barındırıyor. WordPress avukat teması da bunlardan biri. Avukatlara özel web sitesi olarak hazırladığı şablonda kişisel bir avukat iseniz sizin için birçok imkan sunuluyor. Fakat tema genel olarak kurumsal avukat gruplarına hitap etmiyor. Yine de sadeliği ve basitliği itibari ile listemize 6.sıradan girmeyi başarıyor.

5-Stockholm WordPress Avukat Web Sitesi Teması
stockholmavukatwebsitesi

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen avukatlar için şahane bir tema geliyor. Şık ve modern görünen bir web sitesi istiyorsanız Stockholm tam sizlik. Sağladığı görsel imkanlar son derece şık ve hoş bir görünüme sahip. Bu sebeple avukatlara bu şablonları şiddetle tavsiye ediyoruz.

4-Law Firm Avukat Web Sitesi Teması
lawfirmavukatwebsitetasarimlari

İsminden de anlaşılacağı gibi bu şablon tamamen avukatlara özel olarak dizayn edilmiş. Bu şablonda kazandığınız davalardan, müşteri yorumlarına, soru cevap bölümünden hemen başvur bölümüne kadar birçok imkan avukatlara sunuluyor. Eğer web sitesi ile fark yaratmak isteyen avukatlarımız bu yazıyı okuyorsa, bu tema tam sizlik.

3-Betheme Avukat Web Sitesi Teması
bethemewordpressavukattemasi

Web sitesi yaptırmak istiyorum deyince akıllara hemen Betheme gelmelidir, bu tema firması hazırladığı 200'den fazla şablon ile bize birçok imkan sunmaktadır. Betheme ile istediğimiz tasarımı kolayca yerine getirebiliriz. Avukat web sitesi tasarımı da bunlardan biri. Betheme ile kolay ve kullanıcı deneyimi yüksek bir şekilde web sitemizi tamamlayabiliyoruz. Bu yüzden Betheme kullanırsanız kafanız rahat eder, bizden söylemesi.

2-Lawyer Base Avukat Web Sitesi Tasarımı
lawyerbaseavukatwebsitesi

Bu tema isminden de anlaşılacağı gibi avukatlara özel olarak tasarlanmış. İş hukuku, aile hukuku gibi kavramlar ile genişletebileceğiniz şahane bir alan dizisi sunuyor size. Ayrıca bunun yanında görsel yeteneği ve teknik imkanları ile de sınırsız bir şablon. Bu yüzden eğer bir avukat iseniz bu temayı da incelemenizi öneriyoruz.

1-Vamtam Lawyer WordPress Avukat Web Sitesi Tasarımı
eniyiavukatwebsitesi

Siz de bir avukat olarak web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız ve avukatlara özel web sitesi tasarımları arıyorsanız, artık burada aramayı durdurabilirsiniz. Çünkü sanırım artık buldunuz. Vamtam ile size 10'a yakın avukat web sitesi tasarımı sunuluyor.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Her zevke uygun bu tasarımlar ile sizin işinize yarayacak her şey sonuna kadar düşünülmüş. Bu sebeple, burada da arzu ettiğiniz web sitesini bulamıyorsanız, sanırım başka bir yerde de bulamayacaksınız. Listemizde 1. sırada yer almayı sonuna kadar Vamtam ile listemizi burada noktalıyoruz.

Sizin için hazırladığımız avukat web sitesi tasarımları yazımızı umarım beğenmişsinizdir. Sizin için kullandığımız ve bizim için değerli olan web sitelerini sizlere anlatmaya çalıştık. Siz de aklınızda olan herhangi bir tasarımı bize yorum olarak bildirebilirsiniz.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Şimdi de size bir avukatın neden web sitesi olmalı, 3 büyük maddede bu durumu anlatmaya çalışacağız.
avukatwebsitesiyaptirmakistiyorum

1-İtibar
İtibar her sektörde her meslek grubunda büyük önem teşkil eder. İyi bir web sitesi sahibi olmaksa bu itibarı sağlayan yegane etkenlerden biridir. Bu sebeple iyi bir avukat olmak yoluna iyi bir avukat web sitesi sahibi olmakta kaçınılmaz görünüyor.

2-Kendini Anlatabilme
Hayatta herkes kendini doğru bir şekilde anlatabilmek ister. Bu sebeple pek çok girişimde bulunurlar. Fakat web sitesi sahibi olanlar bu durumu web sitelerini işaret ederek rahatlıkla yapabilirler. Web sitelerinde kendilerini anlatabilen avukatlar müvekkillerine daha iyi hitap edebilirler.

3-Daha fazla kişiye ulaşma imkanı
İnternet artık herkesin bir hizmet almadan önce baktığı bir yer konumunda. Bu sebeple iyi bir web sitesi ile siz de daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Avukatlara daha fazla kişiye ulaşma motivasyonu taşıdığından iyi bir avukat web sitesi sahibi olmak bu noktada oldukça önemlidir.

Web sitesi yaptırmak istiyorum diyebilen avukatlar için hazırladığımız yazımızın burada sonuna geliyoruz. Umarım sizin için faydalı bilgiler verebilmişizdir. Nice güzel yazılarda da buluşmak dileğiyle.

5
Kasım ayında iki önemli gün var; bunlardan birincisi 11.11 alışveriş günleri, diğeri ise 27 Kasım'da kutlanan ve ülkemizde şahane Cuma olarak adlandırılan günler. Bunun yanı sıra bir de yılbaşı alışverişleri eklenince dijital pazarlama oldukça önemli bir hale geldi. Web tasarım Ankara firmaları bu özel günlerde işletmelerin gelirlerini artıracak küçük dokunuşlar sergiliyor. Çünkü; pazarlama fikirleri hareket içerir. Vücudun, zihnin ve pazarlama planlarının hareketi, şimdi odaklanılması gereken en iyi şeylerdir.

 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Müşteriler Pazarlama Fikirlerini Ateşliyor

Pandemi süresince, sosyal medya ve dijital pazarlama stratejilerinizi yeniden canlandırmanız gereklidir. Hareket kısmı burada devreye giriyor. İşletme sahipleri olarak, bir tüketicinin nabzına ve düşüncelerine göre hareket etmelisiniz. Bu noktada müşteri ile iletişime geçmek oldukça önemlidir. Bunu da sosyal medya veya web sitesi gibi araçlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz ile markanız arasında bir bağ kurulmasını istiyorsanız zaman ayırıp müşterilerinizle etkileşime geçin. Onlara nasıl olduklarını sorun. Bağlantılarınızı güçlü tutun. Mevcut durum hakkında neler hissettiklerini ve hayatlarını nasıl etkilediğini sorun. Harcama konusunda nasıl hissettiklerini ve herhangi bir gelecek veya acil durum planı yapıp yapmadıklarını sorun. Web tasarım Ankara firmalarına göre müşterileriniz bu sohbeti takdir edecekler. Ek olarak, müşterilere nasıl daha iyi hizmet verebileceğiniz veya ihtiyaçlarını nasıl öngörebileceğiniz konusunda bazı çözümler düşünebilirsiniz. Bulgularınıza göre sosyal medya mesajlaşma ve dijital pazarlama stratejinizi ayarlayabilirsiniz.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kararsız Zamanlarda Yeni Çözümler Ortaya Çıkar

Müşterilerinizin markanız ile etkileşime geçmesi için öncelikle bir marka yüzünüzün olması gereklidir. Bu kişinin ünlü bir kimse olmasına gerek yoktur. Müşteriler ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilen herkes markanızın yüzü olabilir. Ardından kısa videolar, online toplantılar ve sosyal medya hesaplarınızdan canlı yayınlar planlayın. Web tasarım Ankara firmalarına göre mesajınızı, içeriğinizi ve iletişiminizi mevcut zamanı ve müşterilerin düşüncelerini yansıtacak şekilde değiştirmelisiniz. İşlerimizin doğru yönde ilerlemesini sağlamak için her zaman yapabileceğimiz bir şey vardır. Pazarlama ve reklam kampanyalarınızda doğruyu söylemekten korkmayın. İnsanlar zamanında, alakalı, gerçek ve komik olan mesajlara yanıt verirler. Etkili yazma, video, konferans ve daha fazlasıyla sesinizi online platformlarda duyurun. Harekete geçin ve gerektiğinde işleri değiştirin. Daha fazla yürüyün, daha fazla okuyun, daha çok etkileşim kurun ve nihayet yeni pazarlama fikirlerini ve reklam planlarını uygulamaya hazır ve kendinizden emin olun.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

6
Kasım ayında iki önemli gün var; bunlardan birincisi 11.11 alışveriş günleri, diğeri ise 27 Kasım'da kutlanan ve ülkemizde şahane Cuma olarak adlandırılan günler. Bunun yanı sıra bir de yılbaşı alışverişleri eklenince dijital pazarlama oldukça önemli bir hale geldi. Web tasarım Ankara firmaları bu özel günlerde işletmelerin gelirlerini artıracak küçük dokunuşlar sergiliyor. Çünkü; pazarlama fikirleri hareket içerir. Vücudun, zihnin ve pazarlama planlarının hareketi, şimdi odaklanılması gereken en iyi şeylerdir.

 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Müşteriler Pazarlama Fikirlerini Ateşliyor

Pandemi süresince, sosyal medya ve dijital pazarlama stratejilerinizi yeniden canlandırmanız gereklidir. Hareket kısmı burada devreye giriyor. İşletme sahipleri olarak, bir tüketicinin nabzına ve düşüncelerine göre hareket etmelisiniz. Bu noktada müşteri ile iletişime geçmek oldukça önemlidir. Bunu da sosyal medya veya web sitesi gibi araçlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz ile markanız arasında bir bağ kurulmasını istiyorsanız zaman ayırıp müşterilerinizle etkileşime geçin. Onlara nasıl olduklarını sorun. Bağlantılarınızı güçlü tutun. Mevcut durum hakkında neler hissettiklerini ve hayatlarını nasıl etkilediğini sorun. Harcama konusunda nasıl hissettiklerini ve herhangi bir gelecek veya acil durum planı yapıp yapmadıklarını sorun. Web tasarım Ankara firmalarına göre müşterileriniz bu sohbeti takdir edecekler. Ek olarak, müşterilere nasıl daha iyi hizmet verebileceğiniz veya ihtiyaçlarını nasıl öngörebileceğiniz konusunda bazı çözümler düşünebilirsiniz. Bulgularınıza göre sosyal medya mesajlaşma ve dijital pazarlama stratejinizi ayarlayabilirsiniz.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kararsız Zamanlarda Yeni Çözümler Ortaya Çıkar

Müşterilerinizin markanız ile etkileşime geçmesi için öncelikle bir marka yüzünüzün olması gereklidir. Bu kişinin ünlü bir kimse olmasına gerek yoktur. Müşteriler ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilen herkes markanızın yüzü olabilir. Ardından kısa videolar, online toplantılar ve sosyal medya hesaplarınızdan canlı yayınlar planlayın. Web tasarım Ankara firmalarına göre mesajınızı, içeriğinizi ve iletişiminizi mevcut zamanı ve müşterilerin düşüncelerini yansıtacak şekilde değiştirmelisiniz. İşlerimizin doğru yönde ilerlemesini sağlamak için her zaman yapabileceğimiz bir şey vardır. Pazarlama ve reklam kampanyalarınızda doğruyu söylemekten korkmayın. İnsanlar zamanında, alakalı, gerçek ve komik olan mesajlara yanıt verirler. Etkili yazma, video, konferans ve daha fazlasıyla sesinizi online platformlarda duyurun. Harekete geçin ve gerektiğinde işleri değiştirin. Daha fazla yürüyün, daha fazla okuyun, daha çok etkileşim kurun ve nihayet yeni pazarlama fikirlerini ve reklam planlarını uygulamaya hazır ve kendinizden emin olun.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

7
Duyurular / En İyi Web Tasarım Firması
« : 29 Ekim 2020, 14:29:52 »
İnternet sitesi demek dışardan bakıldığında basit ve sıradan bir işlem gibi görünsede aslında çok karmaşık yapılara ve algoritmalara sahiptir. Basit bir örnek vermek gerekirse web sitesiniz sizin vitrininiz ve mağazanızdır. Mağazanıza kimsenin girmediğiniz düşünün ? İnternet sitelerinin olmazsa olmazı arama motoru optimizasyonudur. Ne kadar çok ziyaretçi o kadar kazanç demektir. Hem profesyonel bir web sitesi hemde ziyaretçilerin sıkla girip ziyaret ettikleri bir web platforum oluşturmak mersinde web tasarım işletmesine kalıyor.

Mersin web tasarım firması: Sitesi
Mersin'de web tasarımcısı arıyor iseniz sizlere sunduğumuz önerileri iyi okuyup analiz etmelisiniz. Bilinçli bir müşteri her zaman hem kendine hem karşı tarafa fayda sağlar. Mersinde veya farklı illerde yüzlerce hatta binlerce web tasarım ajansları mevcuttur. Bunların içerisinde en doğru en iyi web tasarım firmalarını bulmak oldukça zordur. Hayal ettiğiniz projeyi gerçekleştirebilecek profesyonel web tasarım ajansları ile çalışmalısınız. Mersin web tasarım şirketi sizlere bu konuda kusursuz ve profesyonel hizmet veriyor.

 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Tasarım ajansı içerisinde mersinin en iyi web tasarım ajansı olma yolunda uzun yıllardan süre gelen çalışmalarımızı sürdürüyoruz gerek mersin , adana , ankara , istanbul başta olmak üzere türkiyenin bir çok iline web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Mersin Web Site Tasarımı
Web site tasarımı mersinde bir çok amatör kişiler tarafından yapılmakta ve bu durumda kişilerin mağduriyetine sebebiyet vermektedir. Mersin web tasarımcı arıyor iseniz makalemizin devamında yer alan web tasarım kriterlerini inceleyerek sizlere önerdiğimiz hususları bir bir değerlendiriniz.

Mersin web sitesi tasarımı Serüveni 
Web Sitesi Tasarımı başlangıç ve bitiş noktasına kadar bazen kısa bazen uzun soluklu heycanlı bir yolculuk gibidir. " Tasarım " Olmayan, benzersiz ve etkileyici olmalıdır. Müşterinin hayal ettiği ve istediği özelliklere sahip web tasarım sitesi için müşterinin isteklerini iyi analiz etmek gerekir. Web tasarım talebinde bulunan müşteriye örnek demolar benzer içerikler sunulmalıdır. Belirlenen ön demoların ardından web tasarıma başlanır. Tasarım bittikten sonra ise müşteriye kodlama için tekrar onay aşamasından geçmesi gerekmektedir. Tasarımı beğenen ve onaylayan müşteriden sonra sistemin kusursuz ve profesyonel ilerlemesi için kodlama gerekiyor. Web sitelerin kod yapıları ne kadar kusursuz ve profesyonel olursa google'ninde bu konudaki ödülü büyük olur. Yönetilebilinir Admin panelli şık ve profesyonel bir web sitesi hazırlanmalı seo alt yapısına sahip olmalı böylelikle googlede hızla yükselecektir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

mersin-web-sitesi
mersin-web-sitesi
Mersin'in en iyi web tasarım firması olan DUCK MEDYA ajansının hizmetlerini sizler için sıralıyalım. Profesyonel Hizmetler.

Web Tasarım Yazılımı
E-ticaret Yazılımı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Grafik Tasarım Hizmetleri
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Dijital Reklamcılık
Google " SEO" Arama Motoru Optimizasyonu
Animasyon Hazırlama ve Prodüksiyon
Mersin web tasarım firması arıyor iseniz sizler için en uygun web ajansını önerdik yukarıda bahsettiğimiz hususlarda önerdiğimiz dijital web ajansının eksiksiz hatta söylediklerimizin üstüne koyarak daha kaliteli ve profesyonel projeler üreteceğine eminiz. Bizleri takip ederek daha çok bilgiye ulaşa bilirsiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

8
Duyurular / SEO ile Yeni Bir Emlak Sitesi Açma
« : 28 Ekim 2020, 19:00:44 »
Yepyeni bir web sitesi başlatmak heyecan vericidir, ancak SEO'ya hazırlamak gerektiğinden sıkıcı bir görev gibi görünebilir. Başlamanıza yardımcı olmak için, sitenizi nasıl planlayacağınıza ve içeriğin geliştirilmesine ilişkin basit bir bakış sağladık! SEO ile Yeni Bir Emlak Sitesi Açma konusunda fikir edinebilirsiniz.

Küçükten Başlayın: Odak Kişilik Topluluklarınızı Seçin
Yepyeni bir site ile çalışırken, küçük adımlarla başlamak ve gerçekçi bir şekilde genişlemek en iyisidir. Birincil hedef alanlarınızı belirleyerek başlayın ve başlamak için beş odak topluluk seçin. Yalnızca başlamak istediğiniz şehirleri görüntülemek için sitenizin arka ucundaki emlak listeleme ayarlarınızı yapın. Küçük adımlarla yola çıkmaya ve oradan inişe odaklanmak istiyoruz.

Genellikle çok sayıda iskelet sayfasıyla başlatılan yepyeni siteleri incelediğinizde içeriği olmayan bir sürü sayfa mevcut olduğunu görürsünüz. Bu SEO için uygun değildir; bu nedenle, gerçekte kaliteli içerikle doldurabileceğiniz birkaç alan sayfasıyla başlamanızı öneririz ve bunlar tamamlandıktan sonra içeriğe sahip ilave sayfalar oluşturmaya başlayın.

Site Düzenini Planlama
Sitenizin yerleşimi için bir plan geliştirmek ve gelecekteki sayfaları eklemek için bir strateji geliştirmek önemlidir. Sonuçta sitenizde olmasını istediğiniz, şehir sayfaları, topluluk ve mahalle sayfaları, mülk türü sayfaları, uzmanlık alanları vb. dahil olmak üzere tüm sayfaların bir listesini yapın. Ayrıca, istediğiniz blog konularının bir listesini oluşturmanıza yardımcı olabilir. hakkında yazmak için, yeni siteniz başlatıldığında bir kez bloga hazır olduğunuzdan emin olun.

Site düzeninizi planlarken, sayfaları hiyerarşiye yerleştirmek ve ana sayfaları ve alt sayfaları belirlemek için bir organizasyon şeması oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ana sayfanızla baştan başlayın ve daha spesifik sayfalara geçmeye başlayın.

Ana Sayfanızı Oluşturun
Bir ana sayfa oluştururken, şirketi ve alanı tanıtın ve en önemlisi, web sitesinin kendilerine nasıl fayda sağlayacağını kullanıcıya gösterin. Hedef kitlenizin kim olduğunu ve neyi arıyor olacağını düşünün ve onlara bu bilgiyi sağlayın. Giriş sayfanızın gezinmesi kolay olduğundan emin olun ve kullanıcılar istedikleri diğer sayfaları kolayca bulabilir.

Ana sayfanın en önemli işlevlerinden biri, kullanıcılara nereye gideceğini söylemektir. Daha fazla bilgi edinmek için içeriğinizin başka bir sayfaya veya bir iletişim formu gibi Harekete Geçirici Mesaj Çağrısına ve bir sonraki adım atmasını sağlayın.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bir Hakkında Sayfası Yazın
Hakkında sayfanızı başarılı kılmaya gerçekten yardımcı olabilecek birkaç şey vardır. Öncelikle, Hakkında sayfanızın yalnızca şirketinizi tanıtırken kullanıcılarınız için de çözüm üretmediğinden emin olun. İlk etapta web sitenizi ziyaret ettikleri nedenden başlayın ve ihtiyaçlarını akılda tuttuğunuzu gösterin.

Kullanıcılarınızın şirketinizin neyin benzersiz kıldığını ve neden diğer gayrimenkul şirketlerinden daha çok sizi seçmeleri gerektiğini bilmelerine izin verin. Bu, içinde çalıştığınız uzmanlık alanları, kazandığınız ödüller, şirketin temel değerleri ve sunduğunuz hizmetler hakkında bilgi içerebilir.

Son olarak, kullanıcıların size bilgi vermesine ve sana güvenmesine yardımcı olmak için kişisel bir dokunuş eklemek güzel. Kısa bir biyografi, fotoğraf veya video, Hakkında sayfanızı samimi, yaklaşılabilir bir dokunuşa dönüştürmenize yardımcı olabilir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Odak Toplulukları için Benzersiz İçerik Yazma
Birincil alan sayfalarınızı içerikle doldurmaya hazır olduğunuzda, içeriğin sayfayla alakalı  100 benzersiz (yani internette başka yerde bulunmayan) olduğundan ve kullanıcıya bilgilendirici olduğundan emin olmak istersiniz.

İçeriğinizi öncelikli olarak emlakla ilişkili tutun ve konum, alan özellikleri ve mevcut mülk türleri gibi bilgileri ekleyin. Yakınlardaki okullar, ticari alanlar ve dinlenme tesisleri gibi olanaklar hakkında bilgi de ekleyebilirsiniz, ancak bu, içeriğinizin yalnızca küçük bir bölümünü oluşturmalıdır. Bir gayrimenkul web sitesi gayrimenkul hakkında öncelikle konuşmalıdır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. SEO ile Yeni Bir Emlak Sitesi Açma çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

SEO ile Yeni Bir Emlak Sitesi Açma yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

9
1. Nedir?
Sermaye şirketlerinin internet siteleri oluşturmaları varsa mevcut web sitelerinin bir bölümünü "bilgi toplumu hizmetlerine" uyarlamalarını (Şirketin bazı bilgilerini, dokümanlarını ve duyurularının yayaınlanmasını zorunlu kılan bir kanun
2. Kimler yaptırmak zorunda?
Bütün sermaye şirketlerini (Limited, Anonim ve Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler) kapsıyor.
3. Neden böyle bir zorunluluk getiriliyor?
Kanunun şeffaflık ilkesi gereği şirketlere ait gerekli görülen bilgilerinin kamuoyu ile paylaşılması
4. Yürürlüğe Ne Zaman Girecek?
1 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe giriyor ve şirketlerin yürürlülük tarihinden itibaren 3 ay içersinde bu yükümlülüklerini yerine getirmeleri isteniyor
5. Web sitenizde olması gereken teknik özellikler neler?
Kanunun şirketlerden istediği; gerekli bilgi, belge ve duyuruları sitelerinde yayınlamaları bununda iki yolu var 1.si bir ajans ile çalışıp her güncelleme başına belli bir ücret ödenmesi, 2.si yönetilebilir bir web sitesi ile bu güncellemelerin firma tarafından yapılması ki bu şekilde daha hızlı ve kolay dır
6. Web sitenizde bulunması gereken zorunlu içerikler hangileri?
Bu konuda çoğu kaynakta direk kanun maddelerini sıralamakla sınırlı kalmış ve bu bilgiler her firma türüne göre farklılık gösterdiği için en sağlıklısı firmanızın muhasebe müdürüne veya mali müşavirine danışarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.
7. Nelere dikkat etmeliyim?
Web
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
- Mevcut web sitenizi faturalı yaptırmış iseniz faturada "6102 sayılı türk ticaret kanuna göre düzenlenmiştir." şeklinde bir ibarenin olduğunu kontrol edin yoksa bunu eklettirin

- Hizmet aldığınız firma ile web sitenizin günlük veya haftalık olarak yedeklendiğine dair sözleşme imzalayın (Kanunda yedekleme ile ilgili bir madde bulunmamakta fakat, teknik bir sorun yaşanması durumunda yayınladığınız bilgi, belge ve duyuruları yedeklerinden tekrar yayına alabilmeniz zor durumda kalmamanız için önemli.)

Web siteniz yoksa ve sıfırdan yaptıracak iseniz dikkat etmeniz gerekenler;

- Herşeyden önce yaptıracağınız web sitenizin size fayda sağlaması lazım buda web sitenizin google'da bulunabilirliliği, estetik görünümü ve yönetilebilen bir yapıda olması ile sağlanır.

- Yukarda bahsettiğimiz maddeler ışığında site hazırlanmalı

- Web sitenizi teslim aldıktan sonra kesilecek faturada alan adınızın örn./ Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap geçtiğinden ve "6102 sayılı türk ticaret kanuna göre düzenlenmiştir." gibi bir ibarenin olduğundan emin olun yoksa bunu eklettirin

- Hizmet aldığınız firma ile web sitenizin günlük veya haftalık olarak yedeklendiğine dair sözleşme imzalayın (Kanunda yedekleme ile ilgili bir madde bulunmamakta fakat, teknik bir sorun yaşanması durumunda yayınladığınız bilgi, belge ve duyuruları yedeklerinden tekrar yayına alabilmeniz zor durumda kalmamanız için önemli.)

8. Hukuki ve Cezai sorumluluklar neler?
Hukuki ve Cezai sorumluluklar ile ilgili açıklama kanunun 562. maddesinin 12. fıkrasında açıkça yer alıyor.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
MADDE 562
(12) Bu Kanunun 1524 üncü maddesinde öngörülen internet sitesini bu Kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren üç ay içinde oluşturmayan veya internet sitesi mevcut ise aynı süre içinde internet sitesinin bir bölümünü bilgi toplumu hizmetlerine özgülemeyen anonim şirket yönetim kurulu üyeleri, limited şirket müdürleri ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirkette yönetici olan komandite ortaklar altı aya kadar hapis ve yüz günden üçyüz güne kadar adli para cezasıyla ve aynı madde uyarınca internet sitesine konulması gereken içeriği usulüne uygun bir şekilde koymayan bu bentte sayılan failler üç aya kadar hapis ve yüz güne kadar adli para cezasıyla cezalandırılırlar.

10
Tüm çevrimiçi deneyimlerin yüzde 93'ünün bir arama motoruyla başladığını biliyor muydunuz?

İnsanlar her gün arama yapıyorlar, bu nedenle arama motorları sıralamanızı iyileştirmek için sitenizi optimize etmeniz çok önemlidir. Daha iyi bir arama motoru sıralaması, işletmenizin büyümesine ve yeni müşteriler edinmesine yardımcı olur.

Bu yazıda, arama motoru sıralamanızı nasıl yükselteceğinizle ilgili beş yol önereceğim. Arama motorunuzun sıralamasını yükseltmek için yardıma ihtiyacınız olursa, bir stratejistle konuşmak için bugün numaralı telefondan bizi arayın.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Başlayalım!

1. Bağlantı kurma(Link) önceliğini iyi ayarlamak

Google için en üst sıradaki faktörlerden biri olan bağlantılar(link-url), arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için kritik öneme sahiptir.

Daha iyi arama motoru sıralaması söz konusu olduğunda, kötü bir üne sahip sitelerden değil; saygın ve güvenilir sitelerden bağlantılar çekmek istersiniz. En iyi web sitelerinden bağlantılar kazanmak için biraz destek gerekir.

İçeriğinizi bir miktar yaybilmek için web yöneticileri, yayıncıları, blogcuları ve daha pek çok kişiyle bağlantı kurmanız gerekir.

Profesyonel yardım zaman ve özveri gerektirir. Ancak içeriğinizin tanınması, şirketinizin bilinmesi ve arama motoru sıralaması üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ayrıca, sitenizi ziyaret eden kişilerin işinizi keşfetmesine yardımcı olabilir.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2. SEO dostu içerik yazmak

İçerik, arama motoru sıralamalarını iyileştirmenin temelidir.

İçerik pazarlamanın bu kadar popüler olmasının nedeni budur, onu kullanan işletmeler için 6 kat daha fazla dönüşüm oluşturur. Bununla birlikte, gelişi güzel içerik yazamaz, yayınlayamaz ve sonuçları bekleyemezsiniz. Arama motorları ve kullanıcılar için optimize edilmiş içerik yazmanız gerekir.


Bunun anlamı:

Kitlenizi, alakalı konularınızı ve anahtar kelimelerinizi araştırma,

Anahtar kelimelerinizi başlık etiketlerinize, meta etiketlerinize ve içeriğinize dahil etme,

İçeriğinizi duyarlı ve hızlı bir web sitesinde yayınlama,

İçeriğinizi endüstri etkileyicilere tanıtmak

Çalışmalara göre, gökdelen içeriğine odaklanarak arama motoru sıralamalarınızı da artırabilirsiniz. Bu içerik, kullanıcılara eksiksiz bir rehber niteliğindedir. İlk sorularına (bir havuzu ne sıklıkta temizlemeleri gerektiği gibi) ve takip eden sorularına (hangi temizlik ürünlerini kullanacakları gibi) cevaplar.

1000 ila 2000 kelimelik bir içerik uzunluğu hedeflemek, arama motorundaki sıralamalarınızı da daha iyi hale getirebilir.

Bununla birlikte, paragraf ve cümlenin okuyucularınıza değer sunduğundan emin olun.

3. Duyarlı bir web sitesi oluşturun

Geliştirilmiş arama motoru sıralamaları, duyarlı bir web sitesi başlattıktan sonra da olabilir.

Duyarlı bir site, web sitenizin herhangi bir kullanıcının cihazına otomatik olarak uyum sağlamasına izin verir (Responsive web site). Sitenizi dizüstü bilgisayardan, tabletten veya akıllı telefondan izliyor olsunlar, sıfır sorunla web sitenizi okuyabilir ve gezinebilirler.

Yanıt veren bir web siteniz yoksa, sıralamadaki düşüş riskini göze alırsınız.

Google -mobil dostu olmayı- bir sıralama faktörü olarak kullanıyor. Aslında, artık siteleri (web sitenizin arama sonuçlarında görünmesine izin veren) ilk olarak mobil olması açısından tarar ve dizine ekler. Bu yüzden duyarlı tasarım, gelişmiş arama sıralamalarında çok önemlidir.

4. Arama sonuçlarında TO'yu(Tıklama Oranı) maksimize edin

Tıklama oranınızı (click-through rate:CTR) artırarak arama motoru sıralamanızı da iyileştirebilirsiniz.

Tıklama Oranı, web sitenizi arama sonuçlarında gören kullanıcıların yüzdesini ve siteye tıklayanları açıklar. Örneğin, sitenizi arama sonuçlarında 50 kişi görür, ancak yalnızca 25 kişi tıkladığında,% 50'lik bir "Tıklama Oranı"nız olur. Çoğu durumda, "Tıklama Oranı"nız bu miktardan düşük olacaktır.


Bununla birlikte, "Tıklama Oranı"nızı artırmak, arama sıralamanızı doğrudan etkileyebilir.

Çalışmalar, arama motoru sıralamaları ile "Tıklama Oranı" arasında güçlü bir ilişki olduğunu göstermektedir. Bunun nedeni, bir arama motorunun bakış açısından, bir web sitesini diğerlerinden daha fazla tıklayan kişilerin, diğer arama sonuçlarından daha alakalı olduğunu ima etmeleridir.

"Tıklama Oranı"nızı  yükseltebilir (ve arama motoru sıralamanızı iyileştirebilirsiniz) birkaç yolla:

Temel anahtar kelimenizi başlık etiketinizin başına ekleyin
Çekirdek ve ilgili anahtar kelimelerinizi meta açıklamalarınıza ekleyin
Sayfanıza, nasıl yapılır veya derecelendirilir gibi şema işaretlemesini kullanın
Google Arama Konsolu'nda (Google Web Search), sayfalarınızın "Tıklama Oranı"nına erişebilir ve bunları izleyebilirsiniz.
5. SEO dostu videolar ve görüntüler kullanın

Çevrimiçi içeriğe gelince, insanlar bir metin duvarı istemiyorlar. Bir konuyla ilgili bilgi edinmelerine, bir kavramı görselleştirmelerine veya bir görevi tamamlamalarına yardımcı olmak için görüntülerin yanı sıra videoların da olmasını isterler. İçeriğiniz multimedya içermemesi, arama sonuçlarındaki sıralamanıza zarar verebilir.

SEO dostu görseller ve videolar ile arama motoru sıralamalarını iyileştirebilirsiniz.

Örneğin, aşağıdaki SEO gereksinimlerini karşılayan görüntüleri yükleyebilirsiniz:

"IMG_002" yerine "havuz temizleme-vakum" gibi optimize edilmiş bir dosya adı yazın,
"Vakumuzu satın alın" yerine "havuzdaki havuz temizleme vakumu" gibi optimize edilmiş bir alt etiket oluşturun,
Squoosh veya Kraken gibi bir araç kullanarak sıkıştırılmış görüntü boyutunu korumaya özen gösterin.
Videolarınız, aşağıdaki ipuçlarında olduğu gibi SEO standartlarına da uymalıdır:

Yapısal verileri kullanın
Bir video transkript ekleyin
Özel bir video küçük resmi ayarlayın
Kullanıcıları çeken ve anahtar kelimenizi içeren bir başlık ve açıklama oluşturun

Sayfa: [1] 2 3 ... 42
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.