İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Örümcekmrv_57

Sayfa: [1]
1
Site Tanıtımı ve Hostingler / Adana Köyleri
« : 02 Temmuz 2013, 08:47:12 »
Türkiye’nin tüm köy ve kasabalarının tanıtımı için kurulanLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesi yayına girdiği günden beri büyük ilgi görüyor.
Türkiye’deki tüm köy ve kasabalarımıza özel web sayfaları sunmak amacıyla yola çıktık. Bu çerçevede 36222 köy ve beldemiz için özel sayfalar hazırladık. Bir köy sitesinde ne olması gerekiyorsa her şeyi düşündük. Karmaşık köy sitelerinin ötesinde sade tasarımı ile köylülerimiz rahatlıkla kendi köylerinin sayfalarını gezebilecekler.Bu amaçla Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapsayfafamızla Adana ili ve ilçelerinde yer alan tüm ilçe ve merkez köylerinin sayfalarını hazırlayarak siz ziyaretçilerimize sunmanın mutluluğunu hissetmekteyiz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linki ile kendi köyünüzün sayfasında giderek, köyünüz ile alakalı resimleri, videoları, muhtarlık bilgileri, örf ve adetleri, hava durumu, yöresel müzikleri, yöresel yemekleri, düğünleri gibi bigilere ulaşabilir ve yeni paylaşımlar yaparak köy sayfasının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.Bunların yanı sıra Adana il ve ilçesi köy sayfaları sayesinde köyünüz ile igili bilmediğiniz bilgileri öğrenebilir, ve bildiklerinizi yeni nesillere aktarabilirsiniz.
Adana Köyleri’ne ait sayfalarda ziyaretçilerinin köyleri ile ilgili fotoğraflar, mesajlar paylaşabildiklerini ifade etti. Ayrıca sayfalarda köylere ait kısa bilgilerde bulunmakta. Ziyaretçiler tüm bu paylaşımları üyelik gerektirmeden bedava hızlı bir şekilde rahatlıkla yapabildiklerini ifade etti.

Sayfa: [1]
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.