İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - tugba878

Sayfa: [1]
1
Saglık ve Yaşam Merkezi / Satış eğitimleri
« : 23 Eylül 2016, 12:15:46 »
Müşterileriniz karar vermekte zorluk çekiyorlarsa ortada kapatılması gereken bir boşluk vardır demektir. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bu konuda size destek olacaktır. Bu, onların kendi ihtiyaçları hakkındaki bilgileri ve algılarıyla sizin sağladığınız çözümün değeri hakkındaki bilgi ve algıları arasındaki boşluktur...

2
Moda, Bakım, Makyaj ve Güzellik / prp nedir?
« : 23 Eylül 2016, 12:09:58 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Cilt gençleştirme tedavilerinde son derece radikal bir çözüm olarak sunulmuştur. Bu yazımızda Anti-aging cilt tedavilerinde kanda bulunan yapı taşlarının cildimiz üzerindeki etkilerini anlatacağız. Bu yapıtaşlarının hangi yollarla Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap‘yi oluşturduğunu ve tedavinin genel kapsamından bahsedeceğiz.

3
Saglık ve Yaşam Merkezi / Dövme sildirme
« : 23 Eylül 2016, 12:07:21 »
Dövme Nasıl Silinir?

Yaptırdığınız dövmelerden kurtulma sürecinde karar aşamasındayken öncelikle nasıl bir yol izleneceği önemlidir. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap süresinin başlangıcından sonuna kadar sabır göstermeniz gereken bir döneme girdiğinizi bilmelisiniz.

Çağın Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konusundaki en geçerli yöntemi olan lazerli uygulama ciltte herhangi bir dövme kalıntısı bırakmaz ya da cilde kalıcı zarar vermez.

4
Çocuk Sağlığı ve Eğitimi / Gıda Takviyesi
« : 23 Eylül 2016, 12:00:17 »
Birpharma,Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ve sağlıklı besin (nutrasötik) sektöründe faaliyet göstermektedir.
Birpharma, sağlık hizmetlerine çok yönlü yaklaşımın gereği olarak kurulmuştur. Bilimin doğruluğundan ödün verilmeksizin, bitkilerin gücüne inanarak bir kuruluş olarak yönünü belirlemiş bulunmaktadır. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sağlık hizmetlerinin vazgeçilmez aracı olan hekim reçetelerini hastalar için doğru, güvenilir ürünlerle zenginleştirmeyi öncelikleri arasına almıştır. Bunu yaparken hekimlerimize de güçlü ve emin olacakları tedavi alternatiflerini doğru ve güvenilir ürünlerle sunmayı hedeflemiştir.

5
Hayata Dair Olaylar / Dövmemden kurtulma zamanı geldi
« : 24 Ağustos 2016, 10:10:17 »
Geçmişte çok beğendiğim dövmem var ve artık ondan kurtulmak istiyorum. Ama bir yandan korkuyorum. Çevremde bilende bilmeyen de yanık izi gibi iz kalır diyor.  Bende Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konusunda araştırma yapıtım ve Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapsistesi bani gerçekten aydınlattı.

6
Hayata Dair Olaylar / Cildinizden Zamanın izini Silin
« : 24 Ağustos 2016, 10:03:06 »
Zamanla cildimizde kırışıklıklar oluşuyor. Zamana karşı koyamıyoruz. Fakat her kadınında istediği gibi cildimiz pürüzsüz olsun hep genç görünsün istiyoruz. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapdiye yöntem keşfeldi. Harika.. Cildin güzelleşme sırrı gene ciltte saklıymış sizde mutlaka araştırın derim...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaparaştırmanıza yardımcı olucaktır.

Sayfa: [1]
web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.