GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

GENEL KÜLTÜR VE TARİH => Bayanların Evi => Dünya Mutfağı => Konuyu başlatan: ahmetkarablogger - 04 Ağustos 2022, 09:53:05

Başlık: Su Sebili Özellikleri
Gönderen: ahmetkarablogger - 04 Ağustos 2022, 09:53:05
Su sebili özellikleri sahip olduğu fonksiyonlara göre değişmektedir. Sahip olduğu fonksiyonlara göre, sıcak, soğuk ve ılık su seçeneklerine ayrılarak damacanadaki suyu size ulaştıran elektronik makinelerdir. Su sebilleri özellikle çeşme suyunun tüketilmediği yerlerde yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Açık-gizli damacanalı, bir veya birden fazla musluklu gibi özelliklere sahip su sebilleri farklı renk ve tasarımlara sahiptir.

Pratik olması, uzun yıllar kullanılabiliyor olması sayesinde su sebilleri, evlerinizde ihtiyaç duyduğumuz eşyalardan biridir.

Çok satılan beyaz eşyalardan biri olan su sebilleri, sıcak ve soğuk su ihtiyacınızı pratik şekilde karşılar. Bunun dışında su sebilleri damacanadaki suyun her daim taze tutulmasını sağlayarak suyun sağlıklı kalmasını sağlar. Beko’nun birbirinden şık ve kullanışlı özelliklere sahip su sebilleri, hızlı teslimat özelliği ile Tekrargel.com’da.

Beko su sebilleri, plastik şişeler ya da su pompalarına göre çok daha sağlıklı kullanım olanağı sağlar. Beko su sebilleri soğuk ve sıcak su imkanı sunmasının yanında daha güvenli ve sağlıklı filtrelenmiş su kullanılmasını sağlar. Kullanımı oldukça pratik olan Beko su sebilleri su ihtiyacınızı karşılar. 
Damacanalar su sebilinin alt kısmında, üst kısmında ve ya su sebilinde gizli şekilde yer alarak mutfaklara şık bir görünüm kazandırır. El değmeden su alabilme imkanı sunan su sebilleri sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sağlar. Su sebillerinin, gelişen teknoloji ile kullanım amacına ve yerine göre çok sayıda farklı modelleri mevcuttur.

Beko su sebilleri arasında yer alan Beko BSS 2204 Su Sebili, özellikleri ve kullanışlı olmasıyla yoğun ilgi görmektedir.

Beko BSS 2204 Su Sebili

Üstten damacana yükleme özelliği olan Beko BSS 2204 su sebili , sıcak ve soğuk olmak üzere iki musluk aparatına sahiptir. Yüksek motor gücüyle çalışan Beko BSS 2204 su sebili tankı paslanmaz çelikten yapılmıştır. 92,6 cm yüksekliğe ve 31 cm genişliğe sahip su sebili, oldukça kullanışlıdır.
Enerji tasarrufu sağlayan Beko BSS 2204 su sebili, mutfakların vazgeçilmezidir.