GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

WEBMASTER SAHASI => Webmaster Kaynaşma Yeri => Webmaster Programları => Konuyu başlatan: BazKriz - 09 Nisan 2018, 17:39:46

Başlık: Teba Servis Bölgeleri istanbultebaservisi.org
Gönderen: BazKriz - 09 Nisan 2018, 17:39:46
Beyaz eşya ürünlerinde, ev ve iş yerlerine özel teknik servis desteği verilmiştir. Şube bölgesinin dışında olan müşteriler için adresten alınıp, adrese teslim edilen ürün servisleri bulunmakta. Teknik destek ve servis ekipmanları ile mutfak eşyalarında oluşan hasarların kısa sürede giderilmesi planlanmıştır. Dolap, ocak, bulaşık makinesi ve ankastrede oluşan en ufak problemler için gün alacağınız iletişim adresleri vardır. Teba servisi farklı bölge şubeleri ile İstanbul' da hizmet vermekte. Beykoz, Çekmeköy, Libadiye, Kavacık, Kartal, Çengelköy, Erenköy, Riva bölgelerine hizmet veriyor.
Servis Hizmetleri ve Ayrıcalıkları
Teba servis hizmetlerine bakıldığında mutfak beyaz eşyaları için bütün tamirleri yapmakta. Bozulmuş ve eskimiş ürünler için yeni seçenekler sunan ve değişimi için öneriler veren firmadır. Tamiri yapılan ürünlerin garantili 1 yıl bakımları ücretsiz olarak karşılanır. Ücretsiz teknik servis aracı ve adrese teslim ile kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürür. Müşterilerin mağdur edilmeden her beyaz eşya ürünü için tamir olanakları sunulur. Teknik destek ve servisi ile birçok müşteriye gün içinde hizmet veriliyor.
istanbultebaservisi.org