GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

WEBMASTER SAHASI => Webmaster Kaynaşma Yeri => Webmaster Programları => Konuyu başlatan: ayseyorulmak - 13 Ocak 2018, 12:11:34

Başlık: Karın Germe Nedir?
Gönderen: ayseyorulmak - 13 Ocak 2018, 12:11:34
Karın Germe Nedir?
Karın germe kilo verme sonrası karın ön duvarda belirgin deformite meydana gelen ve bu durumun düzenli spor diyet vb şekillerde giderilemediği  ya da bunlardan fayda görmeyeceği hastalara uygulanır. Kilo verme ameliyatı değildir. Vücut kontur düzeltme işlemidir. Ağır kronik hastalıkları bulunmayan, ağır sigara içicisi olmayan ya da ciddi başka bir sağlık problemi olmayan hastalar uygun adaylardır. Erkeklere de karın germe operasyonu yapılabilir. Fakat erkek hastalar seçilirken daha dikkatli olunmalıdır. Erkeklerde karın deformitesi bayanlardan daha değişik bir şekilde oluşmaktadır.

Karın germe işlemi her yerde ve her doktorlarda yaptırılmaz. Eğer yaptıracağınız doktor işinin ehli değilse büyük sorunlar yaşanabilir.
Ankara'da karın germe konusunda uzman doktor olan Op. Dr. Barış Şahin (http://drbarissahin.com/) işini profesyonel bir şekilde yapmakta, karın germe (http://www.drbarissahin.com/karin-germe-ankara/), dudak dolgusu (http://www.drbarissahin.com/dudak-dolgusu-ankara/) gibi birçok işlemde müşterilerine hizmet vermektedir.