GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

FORUM BİLGİLENDİRME SAHASI => Site Bilgilendirme Yeri => Duyurular => Konuyu başlatan: takibetco - 28 Nisan 2017, 10:52:45

Başlık: REKLAM SANAT-MAİLİNG TASARIMI
Gönderen: takibetco - 28 Nisan 2017, 10:52:45
MAİLİNG TASARIMI (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mailing-tasarimi/)
sayesinde firmanızın kampanya duyurularını yapabilir müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.
Mailing tasarımı (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mailing-tasarimi/) kurumsal şirketler için önemli bir ayrıntı haline geldi. Olmazsa olmazımız iletişimi, günümüzde pek çok yol ve araçla gerçekleştirebilmekteyiz. İletişim araçlarının başında gelen e-mail kişisel veya kurumsal olarak günlük yaşantımızda bize oldukça yardımcı oluyor.
Hedef kitlesine doğrudan ulaşmak isteyen firmalar da müşterilerine sundukları mal ve hizmetlerin tanıtımını kolaylıkla ve direkt olarak yapmak istiyorlar. Bunun için özel bilgisayar programları aracılığıyla hazırlanan “mailing (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mailing-tasarimi/)” adı verilen e-bültenlere başvuruyor. Böylece firmalar duyurularını ve tanıtımını online olarak müşterilerine kolayca ve daha düşük maliyetle ulaştırabiliyor.
Ayrıca hedef kitlenize direk olarak hitap edebileceğiniz alternatifleri de sitemizde bulabilirsiniz.Detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Reklamsanat.com (http://www.reklamsanat.com/)