GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

FORUM BİLGİLENDİRME SAHASI => Site Bilgilendirme Yeri => Duyurular => Konuyu başlatan: takibetco - 27 Nisan 2017, 11:48:44

Başlık: REKLAM SANAT-MİKRO SİTE
Gönderen: takibetco - 27 Nisan 2017, 11:48:44

MİKRO SİTE (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mikro-site/)
Size, kendi internet sitenizden tamamen farklı bir şey sunmanıza imkan sağlar.
Mikro site (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mikro-site/) sayesinde spesifik bir ürününüzü belirlediğiniz müşteri kitlesine özel olarak, ayrıntılı bir şekilde sunabilirsiniz. Bu siteler özel bir kampanya, ürün hizmet veya marka için oluşturulabilmektedir. Ana web sitesinin haricinde hazırlanan bir web site de denebilir.
Mikro siteler (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mikro-site/) bir markanın ürünlerine özel hazırladığı ya da firmaların servislerine hazırladığı gerek içerik gerek sayfa sayısı olarak küçük olan kampanya siteleridir. mikro site nedir? Mikro site' yi diğer web sitelerinden ayıran özellikler nelerdir?Mikro siteler  (http://www.reklamsanat.com/portfolio_page/mikro-site/)sayesinde site ziyaretçileri dış etkenler tarafından zedelenmeden, servis ya da ürün ile birebir diyalog kurabilmektedir. Diğer pazarlama faaliyetlerine göre daha etkili ve az maliyetlidir.
Firmanızı, ürünüzü veya hizmetinizi dijital platformda tanıtabileceğiniz seçenekleri yazılım bölümünde bulabilirsiniz.Detaylı bilgi için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Reklamsanat.com (http://www.reklamsanat.com/)