GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

CEP SHOP VE OYUNLAR => Forum Oyunları => Konuyu başlatan: redirk - 19 Ocak 2017, 09:41:32

Başlık: ELEKTRONİK SİGARA
Gönderen: redirk - 19 Ocak 2017, 09:41:32
Tiryaki olup da sigarayı bırakamayanlar için üretilmiş olan elektronik sigara olarak bilinen cihazlar ile sigarayı bırakmak daha kolay olmaktadır. Sigara kötü bir alışkanlık olup sağlığa çok fazla zararı bulunur. Bu zararlardan kurtulmak isteyen ve ve bırakamayanlar için üretilmiş olan bu cihazlar ile nikotin isteğiniz azalacak ve zaman içerisinde sigarayı tamamen bırakmayı başaracaksınız.
Sigarayı bırakmak istiyorum fakat bırakamıyorum diyenler için;
Birçok kişi sigara tiryakisi olmakta ve ne çaba gösterirse göstersin sigarayı bırakamamaktadır. Sigarayı bırakmak için birçok yol denemesine rağmen her seferinde olumsuz sonuç alan tiryakiler artık umutsuzluk içine düşmeye başlamışlardı. Fakat bu umutsuzluğu ortadan kaldıran son yıllarda güncemden düşmeyen joyetech  (http://www.joyetech.gen.tr/)ile bu soruna bir son geldi. Bu ürün sayesinde sigarayı bırakacak ve bir daha canınız sigara istemeyecektir. Kullanıcıları tarafından oldukça olumlu tepkiler alan ve birçok kişinin bu ürün sayesinde sigarayı bıraktığı bilinen bir gerçek olmaktadır.
Sigara içerisindeki nikotin yüzünden bağımlılık yapmakta ve bırakması oldukça zor olmaktadır. Hatta bırakmaya çalışırken sinir, öfke hali ve stres gibi sorunları beraberinde getirir. Bunun dışında çok yeme isteği ve sürekli atıştırma isteği uyandırır bu da daha fazla kilo almaya sebebiyet verir. Bu sonuçları yaşamamak için son teknoloji ürünü olan bu ürünü denemenizde fayda bulunmaktadır.
Joyetech nedir ne işe yarar    
Joyetech bir elektronik cihaz olmaktadır. Pil ile çalışır ve sigarayı bırakmak için kullanılan bir cihaz olmaktadır. Pili takıp cihazı çalıştırdığınız zaman tıpkı sigara içer gibi ağız uçluğunu ağzınıza götürün ve içmeye başlayın. Aynen sigara gibi ağzınız duman ile dolacak ve size sigara içiyormuş hissi verecektir.
İçerisinde nikotin barındırmaz. Sigaranın üzerinize ve çevrenize yaydığı kötü koku içermez. Kokusuz ve zararsız bir ürün olmaktadır. şu zamana kadar joyetech elektronik sigara (http://www.joyetech.gen.tr/) sayesinde birçok kişi sigarayı bırakmış bulunuyor. Ayrıca tiryakilik yada bağımlılık yapmadığı için rahatlık ile kullanılabilinmektedir.
Mekanik sistem sayesinde pil yada USB ile çalışır ve her yerde kullanabilirsiniz. Kapalı ortamlarda bile kullanımı bulunmaktadır. Sizde bu ürün ile sigarayı bırakabilir ve giden sağlığınızı geri getirebilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı kaybetmeden bu cihaz ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.