GüLe SeVDaLi BiR GeNçLiK

WEBMASTER SAHASI => Webmaster Kaynaşma Yeri => Site Tanıtımı ve Hostingler => Konuyu başlatan: nullsix - 10 Ağustos 2011, 23:48:20

Başlık: Merve Lingerie - Destan Tekstil
Gönderen: nullsix - 10 Ağustos 2011, 23:48:20
Domain adı : mervelingerie.com.tr

İçerik-Başlık : Merve Lingerie - Destan Tekstil

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2011

Tanıtım, Açıklama : Merhaba,

Bizler Destan tekstil olarak 1989 yılında MERVE İÇ GİYİM (http://www.mervelingerie.com.tr) adıyla üretime başladık ve bugün bayan iç giyiminde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Amacımız müşterilerimize karşı benzersiz bir hizmet anlayışına sahip olarak ürettiğimiz yüksek kaliteli ve çok çeşitli ürün seçenekleriyle bayan iç giyimine yeni bir boyut kazandırmaktır.

(http://a1108.hizliresim.com/11/8/8/15675.gif)

TÜRKİYEDE BİR İLK

MERVE EXCLUSİVE kataloğu ile üretip (http://a1107.hizliresim.com/11/7/29/5133.gif) amblemi ile sunduğumuz HAVALI SÜTYEN  (http://www.mervelingerie.com.tr/shop/sutyen/havali.html) ile Türkiye'de bir ilke imza attık. Havalı sütyenler, kabında oluşturulan hava kanalları ile vücudun hava almasını sağlayarak, terleme ve koku oluşumunu önleyerek daha sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle Havalı Sütyenlerimiz bayanlar arasında en çok tercih edilen bir üründür.
 
Siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine, yeni model ve tasarımlarımız hakkında bilgiler sunduğumuz mervelingerie.com.tr internet sitemiz üzerinden ONLİNE SATIŞLAR (http://www.mervelingerie.com.tr/shop/index.php)  yapmaya başladık. Merve İç Giyim’in kaliteli ve şık ürünlerini kapınıza kadar getirmek için yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek ürün ve fiyatlarımızı incelemektir.

Teşekkür ederiz