Reklamlar
Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 175
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi  (Okunma sayısı 175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osman75

• Süper Üye

• Rep: +0/-0
    • Profili Görüntüle
Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi
« : 03 Ağustos 2020, 01:32:57 »

HAKKIMIZDA
Eğitmenlerimiz üniversitelerimizin İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun olup, alanında uzman, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Birçoğu alanlarında master yapmış olup, her seviyeye uygun eğitim vermektedirler.

Yabancı öğretim kadrosu; RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikaları olan üniversite mezunu, pedogojik formasyona sahiptirler.

Eğitmenlerimiz aynı zamanda öğrencilerimizin DİL EDİNME SÜRECİNDE karşılaştıkları sorunlarda destek vererek, onlara REHBERLİK etmektedirler. Eğitmenler olarak amacımız,kişi ve seviye ayırt etmeksizin Yabancı dili en iyi şekilde öğretmektir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için en doğru adres.

Saygılarımla, Aysun Uğuş

EĞİTİM ÖĞRETİM FELSEFEMİZ

"Kendi dilini bilmeyen,yabancı dil öğrenemez." Bernard

Anadilimiz Türkçe'nin anlam ve önemini öğrencilerimize kavralatmak ve dünya dillerini öğretmek eğitim ve öğretim felsefemizdir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlar doğrultusunda Yabancı Dili konuşabilen bireyler yetiştiren bir kurum olmak...

MİSYONUMUZ

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu, kişi ayırt etmeksizin yabancı dili konuşturmaya yönelik BÜTÜNSEL Eğitim Anlayışı ile Başarı sağlatmaktadır.

BAŞARI ÖLÇÜMÜZ
Başarı, hedefe ulaşmaktır. Beraber çıktığımız bu yolda kurum olarak başarı ölçülerimiz:
- Hedef belirleme
- Verilen misyonları yerine getirme
- Ölçme değerlendirme
- Portfolyo analizleri(Kendi kendini değerlendirme)
- Yabancı dili belirlenen hedef doğrultusunda konuşabilme

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter