Reklamlar
Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Tuvalet Tıkanıklığı
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 583
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Tuvalet Tıkanıklığı  (Okunma sayısı 583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tuvalet Tıkanıklığı
« : 17 Mayıs 2020, 03:06:49 »

Tuvalet Tıkanıklığını Açma

Tuvalet tıkanıklığını, ev içerisinde insanın başına gelebilecek en tatsız problem olarak nitelendirebiliriz diye düşünüyorum. Ne yazık ki bu tatsız olay başıma geldi. Zaten her zaman böyle tatsız, tuzsuz olaylar başıma gelmiştir ;(

Tuvalet neden tıkandı? İnanın bilmiyorum. Sanıyorum eve gelen misafirler tuvalet kağıtlarını tuvalete atmışlar ve bu da tıkanmaya sebep olmuş. İlk başta tuvalet tıkanıklığını kendim açmak için epey araştırma yaptım. Sitelerde yazılanları okudum, Ekşi Sözlük’teki entrylere baktım. Yok işin içinden çıkamadım.

Ardından eve tamirci çağırmak için internetten araştırma yapmaya başladım. İlk olarak Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için arama yaptım. Ancak biliyorsunuz virüs sebebiyle bazı işletmeler kapalı olunca derdime derman olacak tamirciyi bulamadım. Bu arada bu olaydan sonra herkesin tanıdığı bir tesisat ustası olmalı diye düşünmedim değil.

Sonra Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap için gerekli aramaları yaptım. Şükür ki birilerine ulaşabilmiştim. İlk ulaştığım firma çok abartı bir fiyat çekince ben size geri dönüş sağlayacağım dedim ve kapattım. Çünkü karşımdaki kişilere almıyorum, yaptırmıyorum gibi ifadelere kuramıyorum ;( Başka firma araştırdım ve anka tesisat isminde bir firma buldum. Durumu anlattım, sağolsunlar çok yardımcı oldular.

Ben tuvalet tıkanıklığını açmak için her tarafı kırarlar diye düşünüyordum ancak anka tesisat çok iyi bir sistem geliştirmiş. Robot ile evet yanlış okumadınız robot ile tıkanıklığı buldular ve yine robot ile herhangi bir yeri kırmadan tıkanıklığı çözdüler. Bu dertten beni çok kısa sürede kurtardıklarını için buradan da kendilerine teşekkür ediyorum.

Şimdi siz bunu neden burada paylaştığımı düşünüyor olabilirsiniz. İşini iyi yapanlara referans olunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü arkalarında mutlu bir müşteri bıraktılar. Ben hem yaşadığım olayı anlatarak, tuvalete katı herhangi bir şey atılmaması için sizleri uyarmış oluyorum hem de işini iyi yapan bir firmaya katkı sağlamış oluyorum.

Umuyorum sizler tuvalet tıkanıklığı gibi tatsız bir olay ile karşılaşmazsınız. Belki de aramızda önceden bu durumu yaşayanlar vardır. Onların da bu kötü tecrübesini okumak isterim /)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter