Reklamlar
Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Kanada Dil Okulları
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 317
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Kanada Dil Okulları  (Okunma sayısı 317 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enesk001

• Sevilen Üye
  • **

• Rep: +0/-0
    • Profili Görüntüle
Kanada Dil Okulları
« : 07 Aralık 2019, 23:51:26 »

Kanada dil okulu fiyatları ve eğitim fırsatları göz önünde bulundurulduğunda tercih edilme sebebi çok daha iyi anlaşılmaktadır. Kanada dil okulu başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İngilizce veya Fransızca öğrenmenin en iyi yollarından biriside şüphesiz yurtdışında eğitim almaktır. Kanada dil okulları programlarının tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biriside sunduğu ekonomik ve kaliteli eğitim programlarıdır.
 Toronto, Vancouver, Ottawa ve Montreal şehirleri başta olmak üzere birçok farklı noktada Kanada dil okulu programlarına katılım sağlayabilirsiniz.
Neden Kanada Dil Okulları
 Kanada dil okulu programları öğrencilere zengin ve eşsiz eğitim fırsatları sunmaktadır. Sunulan fırsatlarla birlikte Kanada dil okulu programlarının tercih edilme oranı çok daha fazla artmaktadır.
 Özellikle döviz kurlarının bu kadar arttığı bir dönemde Kanada dil okulları sunduğu ekonomik ve avantajlı programlardan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.
Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?
 “Kanada dil okulu fiyatları ne kadar ?” sorusu öğrenciler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Ancak Kanada dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi şehirde eğitim alacağınız, eğitim süreniz ve eğitim yoğunluğunuz, hatta konaklama türünüz dahi Kanada dil okulu fiyatlarını kökünden etkilemektedir.
 Aşağıda yer alan fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kanada dil okulu fiyatları hakkında bilgi almak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
 Aşağıdakiler sadece örnek fiyatlardır. Kanada dil okulları fiyatları hakkında net bir bilgi almak için: 0212 252 90 35 pbx numarasıyla iletişime geçiniz.
Ortalama Dil Okulu Fiyatları
4 Hafta   8 Hafta   12 Hafta   24 Hafta
1155 CAD   2304 CAD   3315 CAD   5470 CAD

*Konaklama ücreti dahil değildir.

Kaynak: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter