Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 192
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi  (Okunma sayısı 192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

crocodill

• Sevdalı Üye

• Rep: +184/-0
    • Profili Görüntüle
Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi
« : 17 Haziran 2016, 00:45:31 »

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Site Adresi: Yüzdeki Çizgi ve Lekelenmelerin Engellenmesi
Site İçerik: Cilt Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2014
Site Hakkında Tanıtım:

Hayatımın 52 yılını geride bırakırken ellerimde ve yüzümde oluşmaya başlayan kahverengi lekeler benim en büyük sorunum haline geldi. İlk gençlik yıllarımdan beri cilt bakımının öneminin farkında olan biriyim. Cilt bakımında daima Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ürünleri tercih ettim, kış ayların da bile güneşin zararlı etkilerinden korunmaya özen gösterdim.

Yüzümdeki lekeler genelde şakaklarıma doğru, saç çizgisine yakın olduğu için saklamakta zorlanmıyorum ama ellerimi saklayamadığım gibi makyajla kapatmak gibi bir ihtimal de yok. Birkaç ay önce lekeler konusunda sohbet ettiğim bir eczacı bana Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap markalı ürünlerden bahsetti ve internetten araştırmamı önerdi. İnternet kullanımında pek başarılı olmadığımdan kızımdan rica ettim.

Kızım kozmetik ürün alışverişlerini yaptığı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sitesinden benim için ürünlere bakmaya başladı. Retinol ürünlerini birlikte incelediğimizde, markanın özellikle yaşlanma karşıtı ürünleriyle dikkat çektiği ve anti-aging cilt ve el kremlerinin çizgilerin ve kırışıkların azalmasında oldukça başarılı olduğu sonucuna vardık. Sipariş vererek kullanmaya başladım. Yaklaşık üç aydır ürünleri kullanıyorum, cildimi taptaze ve yumuşacık hissediyorum. Lekelerin görünümünde azalma var, bir süre sonra daha da etkili olacağından hiç şüphem yok.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter