Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Penaltıyı Verirdim
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 782
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Penaltıyı Verirdim  (Okunma sayısı 782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sevdaligul

• Administrator
  • *

• Rep: +6511/-0
  • GüLe SeVDaLı Bir GeNç
    • MSN Messenger - sevdaligul@gmail.com
    • Profili Görüntüle GüLe SeVDaLı BiR GeNçLiK
Penaltıyı Verirdim
« : 19 Nisan 2009, 11:31:56 »

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Konyaspor beraberliğini ardından yaptığı açıklamada aldıkları 1 puanın Sivasspor'u şampiyon yapacağını söyledi.

Uygun sözlerini şöyle sürdürdü: "Galip gelmek için gelmiştik, futbol adına güzellikleri sahaya yansıtmaya çalıştık, rakibe fazla pozisyon vermeyen ve organize atakları sahaya yansıtan bir Sivasspor vardı. Konyaspor gibi takımı, taraftarı ve hocasıyla güçlü olan bir deplasmandan beraberlikler ayrıldık. Bu sonuç bizi üzdü ama bu 1 puanın bizi şampiyon yapacağına inanıyorum. Biz herşeye rağmen, sakatlıklara, şanssızlıklara ve hatalara rağmen Konya deplasmanından 1 puan aldık.

İnananlar inandıklarını başarmıştır, biz de başarmak için çıktığımız bu yolda şampiyonluğu kazanacağımıza inanıyoruz. Son dakikadaki pozisyonla ilgili ise şunu söyleyebilirim, önce Cihan'ın eli vardı ama devamında penaltıyı verirdim. Cihan'da kendini yere çok artistik attı. Trabzonspor maçından önce ortam gereksiz yere geriliyor. Taraftarımızdan Trabzonspor'u karanfillerle karşılamasını istiyorum, Trabzonspor Anadolu'nun yıllarca abiliğini yapmıştır. Herşeyden önemli bir damla kandır, dostça bir mücadele olsun. Gönüllerin şampiyonluğunu kazanmış bir takıma yakışır şekilde takımlarını desteklesinler."
Aklımdaki sensin
Fikrimdeki Sen
Sen tekderdimsin
Gülüm Benim

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter