Ayrıntılı Konu Bilgileri
Sayfa BaşlığıKonu: Dermal Dolgu Uygulamalarında Neden Dermyal?
Mesaj SayısıMesaj Sayısı: 0 cevap var
OkumaGösterim: 41
Google Özel Arama

Gönderen Konu: Dermal Dolgu Uygulamalarında Neden Dermyal?  (Okunma sayısı 41 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dermal Dolgu Uygulamalarında Neden Dermyal?
« : 13 Haziran 2017, 09:56:14 »


 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tedavisi; yüzdeki hafif, orta ve derinleşen kırışıklıkların yumuşatılması, yüzün kaybetmiş olduğu hacim ve genç görünümün tekrar kazandırılması için uygulanan etkili bir yöntemdir. Ayrıca dermal dolgu enjeksiyonları;  dudak, çene ve elmacık kemiklerinin yeniden şekillendirilmesi, el üstü, boyun ve dekolte rejuvenasyonu için de yapılmaktadır. İçerdikleri ham maddeye ve üretim teknolojisine bağlı olarak piyasada  farklı dolgu grupları  mevcuttur. Ancak, oldukça doğal sonuçlar sunması, komplikasyon riskinin çok düşük olması ve dokuyla tam uyumluluk göstermesi nedeniyle Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yaplar en çok tercih edilen dolgu gruplarıdır. 
Hyaluronik asit maddesi insan vücudunda normal şartlarda yoğun olarak bulunan, zamanla azalan bir biyopolimer olduğu için dermal dolgu tedavilerinde kullanılması, eksilen hyaluronik asidin yerine konması son derece güvenli doğal sonuçlar sunar.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap


Dermyal; biyofermente hyaluronik asidin farklı oranlarda BDDE (butanediol diglisidil eter) çapraz bağlama ajanı kullanılarak retiküle forma getirilmesi sonucu üretilir. Dermyal  hyaluronik asit bazlı dermal dolgu ürünleri herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Yüz, el üstü ve dekolte bölgelerinde kullanıma uygundur. İsviçre, Matex Lab tarafından üretilmektedir ve 2007 yılından günümüze,  dünyada 40’dan fazla ülkede güvenle kullanılmaktadır. CE Class III (sınıf III)  tıbbi cihazdır; implant ruhsatına sahip bir üründür. Dermyal hyaluronik asit bazlı dermal dolgu ürünleri; Dermyal 18, Dermyal 24R, Dermyal 32HR olarak içerdikleri hyaluronik asit ve BDDE çapraz bağlama ajanı  konsantrasyonlarına göre üç farklı formda sunulmaktadır. Dermyal 18; hafif ve orta derecedeki kırışıklıkların tedavilerinde,  Dermyal 24R; orta ve şiddetli kırışıklıkların tedavisinde, Dermyal 32HR;  şiddetli cilt kırışıklıkların tedavisinde ve yüksek  volüm artışının hedeflendiği bölgelerde kullanıma uygundur. Ekspres kırışıklıklarda, botulinum toksini ile kombine Dermyal 24R veya Dermyal 32HR enjeksiyonu yararlı olabilmektedir.

DERMYAL:  CPM® (Cohesive Polydensified Matrix- Kohesiv Polidensifiye Matriks) teknolojisi ile üretilmiştir, eşsiz viskoelastik özellikleri sayesinde;  kullanımı oldukça rahattır, uygulayıcı doktora ve hastaya üst düzey konfor sunar, doku ile tam uyumludur ve son derece doğal sonuçlar sunar. İsviçre menşeilidir, dokuda kalıcılığı 9-12 aydır. (Dudakta 6-9 ay). Aynı kişide 2. ve 3. uygulama ile birlikte kalıcılık süresi artar.

*Dermyal 18 –   18mg hyaluronik asit içerir, çapraz bağ yapısı çok düşüktür, yüzeysel dolgu uygulamaları için idealdir. Göz çevresi ve alındaki ince kırışıklıklar için kullanılabilir.

*Dermyal 24R – 24 mg hyaluronik asit içerir, 4. Dereceden çapraz bağ yapısına sahiptir, orta dermis dolgu uygulamaları için idealdir. Dudak, nazolabial, peribukkal kırışıklıklar için idealdir.

*Dermyal 32HR – 28 mg hyaluronik asit içerir, 5. Dereceden çapraz bağ içerir, oldukça retiküledir, su tutucu özelliği yüksektir, derin dermis ve subkutan dolgu uygulamaları için idealdir. Dudak (daha dolgun isteniyorsa), derin nazolabial oluklarda, yanak ve çene yapılandırmada kullanımı idealdir.


Dermyal Asit Bazlı Dermal Dolgu Kullanımının Faydalı Sonuçları

Dermyal hyaluronik asit enjeksiyonu sonrası; ciltte canlılık, parlaklık ve dolgunluk etkisi hemen gözle görülebilir seviyeye gelmektedir. Ancak dolgunun uzun süre devam edecek etkisi 7. Gün sonunda belirginleşir. Dermyal, uygulama yapılan kişiye ve bölgeye bağlı olarak, 9-12 ay arasında değişen kalıcılığa ve etkiye sahiptir. Aynı kişide 2. ve 3. uygulama ile birlikte kalıcılık süresi artar.

Dermyal enjeksiyonu sonrası, kişiler sosyal yaşamlarına dönebilirler;  hafif kızarıklık ve az miktarda ödem olabilir, 24 saat içerisinde tamamen geçer.

Dermal dolgular ve uygulama klinikleri hakkında dataylı bilgi almak için Erdağı Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter
 

Benzer Konular


web hosting Domain Web
İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan sevdaligul.com forum sitemizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. sevdaligul.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler sevdaligul@gmail.com  adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde sevdaligul.com  yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.